Fotovoltaika články a novinky

Pořízení nové fotovoltaické elektrárny (FVE) není malá investice. To je prostě neoddiskutovatelný fakt a nic na něm nemění ani to, že se vám stát s jejím pořízením snaží pomoci prostřednictvím dotačního programu Nová zelená úsporám. Protože chceme, abyste byli co nejvíce v obraze dříve, než vezmete své rodinné úspory a vložíte je do tohoto ekologického zdroje energie, připravili jsem pro vás články, které vám při rozhodování pomohou. Jako špička ve svém oboru sledujeme samozřejmě i novinky, aby byla naše oblast podnikání, tedy fotovoltaika, odrazem nejmodernějších technologií, které lze na trhu nalézt. Nedílnou součástí naší práce je i zaměření se na administrativní stránku věci a legislativní podklady.Fotovoltaika články a novinky

Propagaci, prodeji a realizaci FVE na klíč se věnujeme od roku 2008, kdy naše rodinná firma vznikla. Za dobu naší existence jsme komunikovali se stovkami zákazníků, vyslechli jejich přání i obavy, abychom s nimi nakonec došli k řešení, zda novou fotovoltaiku pořídit či nikoliv.

Základem této stránky jsou tedy mnohaleté zkušenosti z reálných setkání a opravdová témata, která skuteční lidé, kteří o fotovoltaické elektrárně (FVE) přemýšlí, probírají. Abychom vám poskytli co možná největší rozsah informací o tématu fotovoltaika, zapracovali jsme je do našich článků a novinek, které vám pomohou při rozhodování.

Budeme velice rádi, když se rozhodnete SOLLARIS fotovoltaika s.r.o. oslovit. Tým profesionálů je připravený Vám poskytnout všechny svoje znalosti, zkušenosti a vědomosti při přípravě nejlepší fotovoltaiky na klíč. Skvělé montážní party fotovoltaickou elektrárnu bez problémů na vaši střechu umístí a bezchybný a zkušený elektrikář ji připojí do vaší domácí sítě. Všechno naše know-how je připraveno pro vás, stačí poslat nezávaznou poptávku a využít ho.

Fotovoltaika v pravdách, polopravdách a omylech

Pořiďte si FVE od SOLLARIS fotovoltaika, vyhrajete!

Fotovoltaika do domácnosti, jak ji připravit

Fotovoltaika do 50 kW bez povolení a licence

Nejlepší umístění fotovoltaické elektrárny (FVE)

Limity distribuční sítě a fotovoltaika

Fotovoltaické elektrárny je potřeba udržovat