SOLLARIS fotovoltaika eliminuje nejčastější problémy při realizaci FVE

Chystáte se na pořízení fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč a hledáte spolehlivého dodavatele? Eliminujte s námi nejčastější problémy při instalaci systému produkujícího elektrickou energii a vsaďte na jistotu dobře investovaných finančních prostředků z rodinného rozpočtu. Fotovoltaika od SOLLARISu je synonymem slušného jednání, perfektní instalace a dobře fungujícího zdroje ekologické energie.

Fotovoltaika s výhodným dodacím termínem

Naše praxe sahá do roku 2008, kdy současný spolumajitel naší firmy, pan Libor Váka ml., založil společnost SOLLARIS. V rámci změn na trhu a díky snaze dále růst se naše společnost transformovala do firmy SOLLARIS fotovoltaika. To nic nemění na tom, že ti nejlepší zaměstnanci s námi zůstávají stále. Při každém plánování instalace se opíráme o více než 15 let praxe. Prezentujeme pouze reálné a působivé termíny úspěšné instalace. I to je jeden z důvodů, proč se k nám tak vysokéSOLLARIS fotovoltaika eliminuje problémy při realizaci fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč procento našich zákazníků vrací s požadavkem na rozšíření své fotovoltaické elektrárny z prvního boomu.

Pouze kvalitní komponenty FVE

Našim zákazníkům doporučujeme jen ty nejlepší komponenty, které trh nabízí. Jdeme cestou kvality a jistoty, že se vaše fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč dožije desítek let nezávadného provozu. Fotovoltaika nejčastějí využívá baterie a měniče jsou značky SolaX. Preferujeme solární panely Canadian Solar díky jejich úctyhodně dlouhé záruce a tradici na trhu. V naší nabídce ale naleznete větší množství solárních panelů. Všechny jsou něčím výjimečné a všechny mají své přednosti. Ctíme vaše právo volby, a tak vám o každém řekneme vše, co víme a rozhodnutí je ve vašich rukou.

Fotovoltaika odpovídá přáním, potřebám a zvykům domácnosti

Do nekonečna prezentovaný fakt, který spousta lidí přehlíží. Fotovoltaika na klíč je opravdu přínosným systémem s nejkratší návratností pouze v případě, že odpovídá přáním, potřebám a zvykům domácnosti v oblasti spotřeby elektrické energie. Je pod naši úroveň vám osadit střechu od první do poslední tašky. Rádi vám nabídneme pouze to, co využijete.

Střecha rodinného domu zůstává ve výtečné kondici i po instalaci

Kdo má střechu, bydlí! Instalace fotovoltaické elektrárny svépomocí samozřejmě nějaké finanční prostředky ušetří. Opravdu jste ale připraveni na situaci, kdy si vlastní střechu poškodíte, protože vám chybí roky zkušeností? A jste si jisti, že solární panely správně zajistíte a nedojde k jejich uvolnění? Fotovoltaika na klíč od naší společnosti prodlužuje životnost vaší střešní krytiny, protože ji solární panely zakrývají a chrání proti povětrnostním vlivům. Naše tvrzení podporují naše zkušenosti.

Solární panely v nejvýhodnějším a nejvzhlednějším umístění

V případě, že jsou solární panely vhodně a kvalitně umístěné, maximalizujete výnosnost celého systému. To vám zkracuje návratnost investice a přináší větší množství elektrické energie. Součástí procesu ve společnosti SOLLARIS fotovoltaika je samozřejmě obhlídka střechy na místě instalace, kvalitní rozkreslení jednotlivých panelů na střechu rodinného domu i vzhledově nejlepší umístění.

Záruční i pozáruční servis od roku 2008

Když se naše společnost v roce 2008 poprvé objevila na českém trhu a instalovala ty nejlepší fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč, bylo samozřejmostí, že svá díla neopustíme hned po instalaci. Se vzrůstajícím počtem instalací a záručních servisů, se naši spolumajitelé rozhodli založit specializovanou společnost Photovoltaic Media s.r.o. provádějící pouze kontrolu a opravy. Po konci prvního fotovoltaického boomu zůstalo velké množství fotovoltaických elektráren od konkurenčních firem bez servisu, protože instalační společnosti zanikly. Náš tým ale byl a je stále připraven.

Fotovoltaika s dotací NZÚ pro 100 % našich klientů

SOLLARIS fotovoltaika s.r.o. stále udržuje čistý štít. Komplikovanější i jednodušší žádosti byly ve 100 % přijaty a všichni naši zákazníci se těší z dotace NZÚ v maximální možné míře. Přidejte se mezi spokojené zákazníky i vy a získejte do svého rodinného rozpočtu potěšující finanční obnos, kterým vás Ministerstvo životního prostředí odmění za pořízení ekologického systému.