Fotovoltaika s nižšími náklady: solární panely LONGi

Společnost LONGi Solar byla založena v roce 2000 s cílem stát se nejdůvěryhodnější a nejspolehlivější značkou solárního světa. Své jméno nese po bývalém prezidentovi Univerzity Lanzhou, Čína. Je největším světovým výrobcem solárních produktů. Nabízí širokou škálu nákladově efektivních solárních panelů pro rodinné domy i komerční využití. Fotovoltaika se solárními panely LONGi bývá cenově dostupnější.

LONGi Solar vyrábí pouze monokrystalické solární panely, které v současné době ovládají solární svět. To, že tomu tak je, je do značné míry zásluhou právě této společnosti, která zrychlila výrobu účinnějších monokrystalických destiček a začala touto levnější variantou zásobovat solární průmysl.Fotovoltaika s nižšími náklady: solární panely LONGi

Jelikož se společnost LONGi Solar zaměřuje na výzkum a vývoj a ve svých řadách má úctyhodný zástup pracovníků, kteří se snaží překonat konkurenci, staly se solární panely LONGi několikrát v historii držiteli světových rekordů v účinnosti. Nová řada solárních panelů LONGi Hi-MO 6 představená v listopadu 2022 patří k nejúčinnějším na světě vůbec. Fotovoltaika s těmito panely má tedy výrazně vyšší přínos pro vlastníky.

V případě, že bude fotovoltaika doplněna o solární panely LONGi, může si být domácnost jista, že za poničený solární panel (například v důsledku přírodních vlivů) obdrží vždy adekvátní náhradu. Společnosti LONGi Solar je silným hráčem trhu, který jej v dalších letech jistě neopustí.

Pokud porovnáme pořizovací cenu solárních panelů LONGi Solar s fenoménem trhu Canadian Solar, vyjde nám poměrně výrazná úspora při pořízení LONGi Solar. Sluší se ale dodat, že záruční doba již zmiňované řady LONGi Hi-MO 6 je pouze 15 let na výrobní vadu a 25 let na výkon 88,9 %. Garance na straně Canadian Solar jsou tedy výhodnější.

V základní nabídce společnosti SOLLARIS fotovoltaika naleznete aktuálně solární panely LONGi s jmenovitým výkonem 415 Wp. Rozměry těchto panelů jsou 172x114 cm. V případě, že si zákazník vybere jinou variantu tohoto produktu, rádi mu vyjdeme vstříc.

Shrnutí na závěr. Fotovoltaika na klíč se solárními panely LONGi je systém, jehož cena je pro domácnost příznivá a znamená nižší výdaje z rodinného rozpočtu. Díky výzkumu a vývoji obdrží domácnost vysokou účinnost solárních panelů a nejnovější technologie tohoto odvětví. Proti koupi je ale jednoznačně kratší záruční doba.