Funkční rodinná firma jako spolehlivý dodavatel!

Proč je fotovoltaika od rodinné firmy ta nejlepší volba? Na trh jsme vstoupili v roce 2008 jako SOLLARIS s.r.o., vždy jsme se hrdě hlásili k vlastnictví této společnosti a informovali naše zákazníky, jaké jsou naše cíle. Jsme hrdí, že se více než 15 let staráme o ekologické zdroje elektrické energie pro domácnosti a společnosti. Pořízením fotovoltaické elektrárny (FVE) s baterií či bez baterie od nás kupujete spolehlivý systém od skutečných lidí, kteří se nebojí uvádět svá jména.

Fotovoltaika s jasným cílem

Vzhledem k turbulentním změnám v podpoře obnovitelné energie v České republice ušla naše společnost a celý náš tým dlouhou cestu. V době, kdy nebyla ekologická energie dotována státem, jsme se věnovali záručním i pozáručním servisům našich i jinými společnostmi instalovaných systémů. Fotovoltaické elektrárny a jejich instalace jsou naším světem a zvyšování výkonu těch stávajících je součástí naší práce dodnes. Více o naší cestě v sekci "historie".Rodinná firma SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.

Hlavním cílem naší společnosti je spokojený zákazník, oboustranně prospěšná spolupráce a spolehlivá fotovoltaika na klíč  jako zdroj ekologický zdroj elektrické energie na desítky let. Neosazujeme maximální množství solárních panelů, pokud to není přání zákazníka nebo si to spotřeba elektrické energie domácnosti nevyžaduje. Fotovoltaická elektrárna na klíč se skládá vždy výhradně z kvalitních komponentů s prokazatelným účinkem a úctyhodnou garancí. Všechny komponenty jsou vyvinuty pro české prostředí. Cena fotovoltaické elektrárny je výhodná pro koncového zákazníka.

Všichni naši obchodní zástupci jsou s naší vizí obeznámeni. Na schůzku s klienty jedou s cílem nabízet výhodný systém, který domácnosti pomůže. Všechny alternativy, jaké fotovoltaika nabízí, tedy síťový systém bez baterie, hybridní systém s baterií či ostrovní systém s vysokokapacitními bateriemi přizpůsobují na míru přání a potřeb našich budoucích klientů.