Funkční rodinná firma jako spolehlivý dodavatel!

Většina lidí má zkušenosti z pracovního kolektivu větší firmy. I kdybychom si v takové skupině lidí přáli pracovat jenom s kolegy, kteří mají společný cíl, vždy se v ní najde někdo, kdo má jinou vizi a jinou motivaci k výkonu dané práce. Pokud tedy vůbec motivaci pro růst cizí společnosti má.

Rodinná firma je pravý opak takového kolektivu. V případě naší rodinné společnosti SOLLARIS fotovoltaika s.r.o. byl společný a neměnný cíl, tedy spokojený zákazník, jasný od první chvíle. Krásou našeho záměru bylo to, že nás o tom nemusel nikdo na motivačním meetingu přesvědčovat. Všichni jsme to věděli a tomuto cíli se podřídili od první chvíle, kdy jsme do firmy (dříve nebo později) vstoupili.Rodinná firma SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.

A proč právě spokojený zákazník? Protože to považujeme za to nejlepší, co za naší prací může zůstat. Pokud při jednání, realizaci a předání fotovoltaické elektrárny smažeme předsudky, které na trhu po působení některých neférových společností přetrvávají a vytvoříme důvěryhodný vztah dodavatel/zákazník, máme to za osobní vítězství. Vytváříme si tím samozřejmě prostor pro naše další podnikání a zajišťujeme ekologickou budoucnost vám i nám.

Obchodní zástupci fotovoltaických firem dostávají provizi z prodeje každé fotovoltaické elektrárny. Řekněme si otevřeně, jsou velké společnosti schopné dohlédnout na každého svého zaměstnance na zaměření a ujistit se, že jeho osobní cíl není krátkodobá maximalizace vlastního příjmu? Naši obchodní zástupci ví, že dlouhodobá strategie je více pracná, je ale oboustranně prospěšná a zajišťuje trvalý zisk zákazníkovi i naší firmě. Nové zakázky jsou pod kontrolou všech členů, a tak nikdy neprodáváme přehnanou kapacitu nebo maximální možný výkon.

Jako v každé rodinné firmě jdeme všichni s vlastní kůží na trh. Jména našich zaměstnanců naleznete na našich stránkách. Nejsou ukryti v nepřehledné, přebujelé organizační struktuře. Všichni jsou odpovědní za své jednání.

Oslovte nás a prožijte úžasný zážitek prémiových služeb. Spolehlivá fotovoltaika na klíč se záručním i pozáručním servisem začíná návštěvou obchodního zástupce. Báječný dojem ze smysluplné investice na střeše vašeho rodinného domu pak nikdy nekončí.