Pořízení fotovoltaické elektrárny (FVE)? Projděte si PŘÍNOSY!

Přemýšlíte o pořízení nové fotovoltaické elektrárny (FVE) na Váš rodinný dům, hospodářské budovy nebo pozemek? Nejste si jisti, zda jsou přínosy dostačující a investice se vám vyplatí? Shrnuli jsme pro vás BONUSY, které vám nová fotovoltaika přinese.

Mezi ty hlavní a zásadní důvody, které vás o správnosti instalace do nové fotovoltaické elektrárny (FVE) přesvědčí, jsou jistě ty FINANČNÍ. S růstem cen elektrické energie a s dotacemi NZÚ se návratnost investice neustále zkracuje. Fotovoltaika je prémiové, systémové řešení. Nejefektivnější je v případě, že je vám připraveno na míru. Návratnost investice se odvíjí od pořizovací ceny, ceny elektrické energie, vaší spotřeby a energetické náročnosti vašich spotřebičů. Vše vám rádi spočítáme na míru.Pořízení nové fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč

Kromě investice finančních prostředků do systému, který vám neznehodnotí inflace, je obrovským přínosem ENERGETICKÁ SOBĚSTAČNOST. Fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč od SOLLARIS fotovoltaika vám kromě rychlé a čisté instalace přinese produkci vlastní energie v takovém poměru k té nakupované, jaký si sami určíte. Mezi našimi zákazníky jsou i ti, kterým byla FVE zapojena jako ostrovní systém a od distributorů elektrické energie neodebírají nic.

Zásadní bonusy, které Vám nová fotovoltaika přinese, je její ŽIVOTNOST. Jako každá technologie se i solární panely, měniče, rozvaděče, optimizéry a baterie jednou rozbijí nebo se jejich účinnost výrazně sníží. Nicméně doba, po kterou vám budou sloužit, je velmi dlouhá. Záruky, které dodavatelé a my poskytujeme, jsou více než působivé a zabezpečí vám, že vám bude fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč přinášet užitek mnoho let po tom, co se náklady na její pořízení vrátí.

Pro pořízení fotovoltaické elektrárny mluví i to, že se díky technologii můžete rozhodnout, kdy akumulovanou elektrickou energii využijete. Pokud si k nové FVE pořídíte baterie, které budou uchovávat ELEKTŘINU na dobu, kdy ji budete potřebovat, můžete ji VYUŽÍT v pozdních odpoledních nebo VEČERNÍCH HODINÁCH. Fotovoltaika s baterií není samozřejmě jediná možnost. Elektrickou energií lze za slunečního svitu ohřívat vodu v bojleru nebo s ní můžete nabíjet elektromobil. Oboje lze pak samozřejmě využít v pozdější době. V neposlední řadě se dá fotovoltaická elektrárna podpořit virtuální baterií v distribuční síti.

Aby byly bonusy, které fotovoltaika nabízí, kompletní, nesmíme zapomenout na to, že instalací fotovoltaické elektrárny PŘISPÍVÁTE ke kvalitnějšímu ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ. Ano, je fakt, že při výrobě jednotlivých komponentů k zatížení dojde, ale to bude brzy vyváženo dlouhou životností systému. Pokud byste využívali elektrickou energii z plynových elektráren, zatěžovali byste životní prostředí každý den zas a znovu.

Fotovoltaická elektrárna od SOLLARIS fotovoltaika je souhrnem zkušeností, znalostí, praxe, kvality, prémiových komponentů a užitku. Přidejte se mezi naše spokojené zákazníky, vyplňte nezávaznou poptávku a otevřete dveře levnější a ekologické energii!