Fotovoltaika s referencemi od skutečných zákazníků

A je to tu, i vy jste se rozhodli, že je pro vás fotovoltaika to správné řešení a hledáte spolehlivého dodavatele. Jak ale najít na trhu nejlepší společnost, která je kvalitní, která se ve své práci dokonale vyzná, a s kterou určitě neskončíte v některém z investigativních, televizních pořadů, protože sliby, které jste před instalací obdrželi, nebyly ani zdaleka splněny?

Narozdíl od většiny naší konkurence jsme se hned v začátcích našeho podnikání rozhodli, že nejlepší bude, když o nás samotných budou referovat naši zákazníci. Ne ale písemnou formou na hlavní straně našeho webu, která je neosobní aSOLLARIS fotovoltaika reference od skutečných zákazníků budoucímu zákazníkovi nic moc neřekne. To, že je "pan Karel" spokojený, a že se mu snížily ceny za elektrickou energii o 70 %, je sice krásná zpráva pro "pana Karla", ale co to vlastně řekne Vám? Neznáte specifické podmínky jeho spotřeby ani jeho ceny elektrické energie. Nevíte, jestli byla realizace skvělá proto, že byla nová fotovoltaická elektrárna (FVE) instalována na novostavbu, která pro ni byla perfektně připravena nebo proto, že si firma poradila s problematickou instalací ve starším domě s hliníkovými rozvody. Podtrženo a sečteno, taková zpráva pro vás vlastně nemá vůbec žádný význam, a to ani pozitivní ani negativní. Otázkou k zamyšlení pak zůstává, jestli vůbec nějaký "pan Karel" je!

Na základě všech výše uvedených argumentů považujeme za to nejlepší a nejjednodušší řešení, když vám předáme kontakty na naše zákazníky ve vašem okolí nebo na klienty, kterým jsme instalovali obdobné fotovoltaické elektrárny (FVE). Vaše pozitivní reakce na naši praxi nás o správnosti našeho rozhodnutí přesvědčily. Opakovaně zaznamenáváme pozitivní odezvy a ujištění, že je tento postup v našem oboru ojedinělý. Většina naší konkurence svým potenciálním zákazníkům totiž kontakty na své klienty odmítá poskytovat. 

Společnost SOLLARIS fotovoltaika s.r.o. si za svými instalacemi stojí! Jsme na svoji práci pyšní a to, že za nás budou mluvit naši zákazníci bez naší přítomnosti svědčí o tom, jak moc jsme o své kvalitě přesvědčeni.  Netvrdíme, že odvádíme práci na 120 % a nesnáze se nám obloukem vyhýbají, tvrdíme, že jsme si nakonec se všemi poradili a do dalších instalací tak vcházíme silnější o zkušenosti, které nás zformovaly.