Fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč s certifikátem

Fotovoltaika a její pořízení znamená výraznější výdaj rodinného rozpočtu. Jak tedy vybrat dodavatele, aby byla nová fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč funkční, profesionálně realizovaná a spolehlivě sloužila domácnosti desítky let?

První krok, který by měla každá domácnost před pořízením fotovoltaické elektrárny učinit, je prověřit si hodnoceníFotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč s certifikátem instalační společnosti ve srovnávačích. Komentáře zákazníků, kteří již systémy od společnosti mají, pomohou s výběrem a předejdou kontaktu s firmou, která má při instalaci nedostatky. Společnost SOLLARIS fotovoltaika preferuje srovnávač voltaico.cz, na kterém drží úctyhodné hodnocení pět hvězdiček z pěti možných.

Dalším logickým krokem před volbou dodavatele je pak ujištění se, že má společnost kvalitně proškolené pracovníky, kteří rozumí systémům, které instalují. Fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč je moderní ekologický systém, který členům domácnosti přinese dostatek elektrické energie pouze v případě, že je správně dimenzovaný, kvalitně zrealizovaný a instalační společnost jej podporuje plným servisem zahrnujícím vyřízení všech potřebných administrativních kroků.

SOLLARIS fotovoltaika dbá na pravidelná školení

Aby se společnost SOLLARIS fotovoltaika pravidelně objevovala na vrcholu nejlépe instalujících firem, zajišťuje pro své zaměstnance přínosná školení, která jim přináší dostatek znalostí potřebných pro profesionálně odvedenou práci.

Jedním ze školení, které jsme pro naše spolupracovníky vybrali, je Odborné školení instalace SolaX technologie. Díky němu získali naši kolegové certifikát GBC Solino a jsou plně proškoleni pro instalaci komponentů tohoto oficiálního importéra výrobků SolaX. 

Společnost GBC Solino má vlastní servisní, vývojovou a zkušební laboratoř, se společností SolaX spolupracuje na vývoji nových produktů a přináší komponenty přizpůsobené pro specifické prostředí České republiky. Zkušenosti, kterými naše kolegy při školení obohatila, jsou přidaná hodnota, kterou obsahuje každá fotovoltaika na klíč s baterií i bez baterie, protože všechny komponenty pracují ve shodě s doporučením renomované společnosti GBC Solino a na základě jejich know-how.