SOLLARIS fotovoltaika, jedinečná FVE na klíč

Plýtvání vaším časem není náš záměr. A tak rychle a stručně do toho. SOLLARIS fotovoltaika je rodinná firma, která instaluje ty nejlepší fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč od roku 2008. Naším nepopiratelným bonusem je záruční i pozáruční servis, který nabízíme vlastním zákazníkům a poskytujeme i těm, kterým byla fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč instalována jinou firmou.

První boom, který fotovoltaika zažila, je dávno za námi. V té době se objevila celá řada firem, které svoji činnost dávno ukončily. Ale fotovoltaické elektrárny (FVE) na střechách rodinných domů servis potřebovaly, i když se jejich prodejci dávno věnovali něčemu jinému.SOLLARIS fotovoltaika, nejlepší fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč s tradicí a servisem od 2008

Jako Photovoltaic Media s.r.o. jsme byli stále s vámi. Nejen že jsme fotovoltaické elektrárny (FVE) servisovali. Věnovali jsme se a věnujeme zvýšení výkonu tak, aby vaše fotovoltaika sloužila s maximální výtěžností co nejdéle.

Nejste pro nás další prodaná fotovoltaika, jste člověk se jménem

Zákazníci rodinné firmy si zaslouží osobní přístup. Takový, jaký zažijete v luxusní, specializované prodejně. Fotovoltaická elektrárna není rohlík k večeři a už při jejím nákupu byste to měli poznat. Pro SOLLARIS fotovoltaika je každý zákazník hlavně člověk, který má své jméno, potřeby a přání, a který má své specifické nároky na spotřebu elektrické energie.

To, že je náš přístup správný, jsme dlouhodobě věděli. Potvrdili jsme si to znovu ve chvíli, kdy se v roce 2021 zvedla velká vlna poptávek na nové fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč. Naši klienti, kterým byla fotovoltaika instalována, se k nám spokojeně vraceli. Rozšíření své FVE na klíč požadovali pouze od nás a o cizích instalačních firmách nechtěli ani slyšet.

Nejlepší tým SOLLARIS fotovoltaika

Každého našeho zaměstnance jsme si pečlivě vybírali. Naším záměrem je, aby dobře rozuměli tomu, co chceme našim zákazníkům nabízet. Prémiová fotovoltaika na klíč podpořená čistou, rychlou a bezproblémovou instalací.

Obchodní zástupci musí na prvním místě navrhnout nejefektivnější systém. To, že by se na střechu vešlo více solárních panelů, není priorita. Hlavní je, aby fotovoltaická elektrárna vyráběla tolik energie, kolik potřebujete nebo požadujete.

Těšíme se na váš kontakt, bude nám potěšením přivítat vás mezi spokojenými zákazníky SOLLARIS fotovoltaika s.r.o. Společnosti s tradicí od roku 2008.