Fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč s baterií i bez cena roku 2023

Pro vaši lepší orientaci a přehled o celkových nákladech, jaké bude vaše nová fotovoltaika na klíč s baterií i bez znamenat, je pro vás připravena vzorová cena u každé fotovoltaické elektrárny (FVE). Fotovoltaická elektrárna s baterií do 10 kW se čtyřmi různými výkony a fotovoltaická elektrárna (FVE) bez baterie. Celková cena je ponížena o dotace, které fotovoltaika obdrží. U fotovoltaiky s nižším výkonem je počítáno s tím, že nebude udělena celá výše dotace, kvůli jejímu výkonu a podmínkám Nové zelené úsporám. Rádi bychom ale upozornili, že dotace na fotovoltaické elektrárny s vyšším výkonem mohou být i vyšší. Chtěli jsme ale zachovat profesionální korektnost, odečetli jsme tedy od jednotlivých modelových případů pouze průměrnou výši dotace, nikoliv tu maximální, která by se sice líbila zákazníkovu oku, ale nemusela by to být pravda. Informace o tom, jak velké mohou být dotace, které vám vaše fotovoltaika na klíč může přinést, jsme pro vaši plnou informovanost připravili v sekci o dotacích.

Cena, fotovoltaika na klíč a obsažené služby:

  • konzultace a nabídka fotovoltaické elektrárny (FVE), cena včetně návratnosti investice založená na vašich podmínkách a požadavcích
  • administrativa spojenou s komunikací s úřady a dotace před schválená před samotnou instalací
  • komunikace s distribučními společnostmi (připojení do sítě atd.)
  • instalaci fotovoltaické elektrárny (FVE) včetně rozvaděče, měniče, kabeláže nebo baterie
  • zpracování revizní zprávy
  • fotovoltaika na klíč je dodávána včetně záručního servisu
  • OPTIMIZÉRY NA RIZIKOVÉ SOLÁRNÍ PANELY PŘI VYPLNĚNÍ NEZÁVAZNÉ POPTÁVKY ZDARMA!

Každé odvětví je něčím specifické, fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč, její instalace a realizace vždy zohledňuje vaše konkrétní podmínky a hlavně to, co Vy sami od fotovoltaiky očekáváte, jaké jsou vaše investiční možnosti a jak moc chcete být energeticky soběstační. Právě proto je zde více než kde jinde důležitá nabídka na míru. Modelové příklady slouží jenom jako první pohled na cenu fotovoltaické elektrárny, která rozhodně nemusí odpovídat tomu, co jsme pro vás níže připravili. Aspektů, které musíme vzít v potaz, je opravdu hodně. Cena fotovoltaiky na klíč umí být jak nižší, tak i vyšší než to, co je níže uvedeno. 

Budeme potěšeni, pokud vyplníte námi připravenou nezávaznou poptávku. Pokud k ní přiložíte fotografii střechy a nejlépe vaši adresu (slouží k pohledu na mapy, abychom poznali orientaci a velikost střechy), budeme vás nejpozději do 48 hodin kontaktovat, abychom se vás na vaše konkrétní představy o fotovoltaické elektráně (FVE) na klíč zeptali. A připomínáme, že se nemusíte bát, že když nám vaši adresu a kontaktní údaje uvedete, budeme vás k nákupu nutit. Naším velkým snem a celofiremní kulturou je oboustranná spokojenost, jestli bude naše nabídka sloužit jenom k vaší lepší orientaci v problematice cen, budeme rádi. Neskrýváme ale, že pokud byste se pro naši nejlepší fotovoltaiku na klíč rozhodli, potěšilo by nás to více. 

Cena fotovoltaické elektrárny (FVE) s baterií na klíč

 

 

Cena fotovoltaické elektrárny (FVE) bez baterie na klíč

 

 

NIŽŠÍ CENA ENERGIÍ JE SNADNÝ KRŮČEK DALEKO!

Fotovoltaické elektrárny (FVE) ve vzorových cenách jsou pouze pro vaši představu. Nechte si představit energetickou nezávislost v nabídce na míru dle vašich představ a požadavků. Vyplňte poptávkový formulář, který vám zajistí optimizéry k rizikovým solárním panelům při instalaci od nás ZDARMA. Z naší strany je to odměna za vaše vyplnění a hodnotný dárek!