FOTOVOLTAIKA v reklamních sloganech

Chcete, aby vám fotovoltaika rychle sloužila? Nespoléhejte se na reklamní sdělení!

Nedílnou součástí prezentace společnosti na internetu jsou reklamní sdělení. To je prostě všeobecně známé. Protože je fotovoltaika naším světem od roku 2008 a nedílnou součástí našich životů je i propagace tohoto jedinečného a ekologického zdroje elektrické energie, považujeme za důležité informovat naše i cizí zákazníky o záludnostech reklamních kampaní.

Jsme si více než jisti, že většina lidí, kteří o fotovoltaické elektrárně (FVE) na klíč uvažují, všechny možné kličky propagaceFotovoltaika v reklamních sloganech odhalí. Kdyby náš článek pomohl jednomu jedinému člověku, aby se reklamními hesly nespálil, je to pro nás stále dobře odvedená práce. Fotovoltaika na klíč na vaší střeše má být totiž nejenom přínosná, má tam být rychle a s čistou instalací.

Fotovoltaika: nabídka do deseti vteřin

Opravdu? Jistě! Do deseti vteřin vám navrhneme solární panely, připravíme měnič a pokud budete chtít, baterie nebo síťový systém. Je hotovo, stačí znát plochu střechy vašeho rodinného domu. Když si ale upřímně odpovíte, jestli je to tak správně, jistě vám dojte, že tomuto přístupu něco chybí. Probral s vámi někdo detailně dobu, kdy je spotřeba vaší elektrické energie nejvyšší? Zaměřil se někdo na to, jaké druhy spotřebičů doma máte a čím je vaše domácnost specifická? Zeptal se vás někdo, co konkrétně vám má fotovoltaika do života přinést? Fotovoltaická elektrárna na klíč je nejlepší a nejefektivnější pouze v případě, že detailně odráží vaše chování a potřeby! Nespokojte se s ničím menším, než s přesnou a promyšlenou nabídkou do posledních detailů.

Milion spokojených zákazníků

Přestavte si sami sebe v obrovském nákupním středisku s desítkami zaměstnanců. Co pro tyto zaměstnance představujete? Člověka s reálnými potřebami nebo miliontého zákazníka, který by měl utratit co nejvíce, udělat to rychle a je jedno, jestli všechno, co ve svém košíku má, opravdu potřebuje. I když jsou dotace z programu NZÚ opravdu štědré, je pro vás nová fotovoltaika větší finanční výdaj než nákup pečiva na večeři. Při jejím pořízení byste se měli cítit jako v nejluxusnější prodejně, kde vám zaměstnanec nabídne občerstvení, posezení, věnuje vám svůj čas a zná vaše jméno. A proč? Protože jde o vaše vydělané peníze, které jste se rozhodli utratit!

Instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč včera

Na našich stránkách naleznete časovou osu, která končí připojením fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč do sítě. To je chvíle, kdy vám začíná fotovoltaika snižovat výdaje a zvyšovat energetickou soběstačnost! Nezaměňujte pojmy a nenechte se oklamat. Mít solární panely na střeše (instalace) v rekordním čase neznamená, že u vás byl technik distribuční společnosti, máte hotovou revizi nebo jste byli připojeni. 

Fotovoltaika vám ušetří až 100 % výdajů za energie

V případě ostrovního systému a větší než obvyklé investice jistě ano! Z naší praxe vám ale můžeme potvrdit, že tento druh "nepřipojení" do sítě, který fotovoltaika nabízí, využije jenom zlomek našich zákazníků. A znovu jsme u toho! Vždy je potřeba probrat vaše konkrétní představy, podmínky a přání. Jen to vede k efektivní investici, která se vám vrátí v rozumném čase.

Příklad toho, co vám reklamou chceme říct MY

  • Každý zákazník je pro nás hlavně člověk, který má jméno a potřeby!
  • Fotovoltaika na vaší střeše není maximum toho, co se na ni vejde, ale to, co je pro vás efektivní!
  • Komponenty jsou kvalitní, mají dlouhou životnost a u baterií vysoké množství nabíjecích cyklů.
  • Instalační tým je nejenom profesionální (co jiného byste také od odborných pracovníků měli očekávat), je hlavně SLUŠNÝ a ČISTOTNÝ!
  • Naši zákazníci se k nám vracejí! A to je naše nejlepší reklama. Náš pan jednatel u nich byl na zaměření v roce 2008 a nemá problém se osobně dostavit znovu. Jde přeci o osobní přístup!

Fotovoltaika a ani náš článek vás nemají unudit. Jistě jste pochopili, co jsme chtěli říct a na co jsme chtěli upozornit. Přemýšlejte realisticky. A nejdůležitější rada na závěr. POROVNÁVEJTE, POROVNÁVEJTE a zase POROVNÁVEJTE! (a to hlavně stejně kvalitní komponenty)