Vývoj společnosti SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.

Jsme rodinná firma SOLLARIS fotovoltaika s.r.o., na které nám záleží. Jsme společnost pracovníků, kteří svoji dobrou práci na českém trhu odvádějí od roku 2008 a nikdy jim nezáleželo na tom, že se název kvůli podmínkám trhu musel měnit. Jsme tým, který ví, že podnikání je úspěšné jenom v případě, že je oboustranně prospěšné. A tak vám, našim zákazníkům, přinášíme jenom poslední novinky, sledujeme vývoje a trendy a instalujeme s pečlivostí.

Je pro nás velice důležité vás prokazatelně informovat o tom, jakou cestu jsme my a naši zaměstnanci prošli. S hrdostí a pýchou vám můžeme sdělit, že většina našich kolegů, kteří s námi v roce 2008 začínali, s námi stále spolupracuje. JádroVývoj společnosti SOLLARIS fotovoltaika s.r.o. našeho týmu tvoří lidé, pro které je fotovoltaika vášeň, více než 15 let. Velice se nám líbí, s jakou láskou o své práci hovoří, když mezi sebou přivítají nové členy, protože to k růstu prostě patří.

Založení SOLLARIS s.r.o. v roce 2008

Rok 2008 pro nás znamenal založení společnosti SOLLARIS s.r.o. V této době za sebou měl náš tvůrce, pan Libor Váka ml., řadu instalací, které realizoval jako OSVČ. Na trh tedy s naší firmou vstoupil se zkušenostmi a profesionálními vědomostmi, které k bezchybným instalacím nejlepší fotovoltaiky jednoduše patří. Protože od začátku věděl, že hlavním cílem jeho podnikání je vaše spokojenost a radost z nové fotovoltaické elektrárny (FVE), brzy se také na trhu úspěšně prosadil. Jak rostl věhlas naší společnosti a zvedala se poptávka po prověřené kvalitě, rozšiřoval se tým lidí, kteří se navzájem podporovali a podporují dodnes.

Photovoltaic Media zajišťuje záruční a pozáruční servis od roku 2015

Aby byly naše služby kompletní, abychom vám poskytli vše, co k bezchybnému chodu fotovoltaické elektrárny potřebujete, a abyste se nemuseli vydávat do spletitého světa internetového vyhledávání, vznikla v roce 2015 neméně funkční, sesterská firma Photovoltaic Media s.r.o. Tato společnost se věnovala a věnuje optimalizaci vaší fotovoltaické elektrárny, servisu a poradentství. A protože se všechny společnosti, které fotovoltaiku instalují nevěnují i jejímu servisu nebo již zanikly, společnost Photovoltaic Media začala servisovat FVE na klíč i od nich. Absence těchto služeb u konkurence předurčila úspěch společnosti Photovoltaic Media s.r.o.

V roce 2017 společnost SOLLARIS s.r.o. ukončila svoji činnost. Fotovoltaika nebyla v dotačních titulech pevně zakotvena a výkupní ceny vyprodukované elektrické energie nebyly pro pořízení nové FVE na klíč nijak motivující. Přiznáváme, že pro nás tyto podmínky byly složité a velmi nás mrzelo, že rodinná firma vybudovaná na kvalitě a poctivém přístupu, která byla synonymem úspěchu na specifickém trhu, ukončila svoje působení.

Ale svých snů se lidé nevzdávají a své vášně jen těžko opouštějí. A my jsme věděli, že se fotovoltaika na střechy vašich rodinných domů jednou vrátí v celé své nablýskané kráse. Abychom dobu, než tento čas nastane, plně využili, všichni jsme se soustředili na servisy fotovoltaických elektráren ve společnosti Photovoltaic Media s.r.o. Zvyšovali jsme jejich výkon a zlepšovali komfort, který jejich užívání přináší. A co je možná nejdůležitější, znovu a znovu jsme těmito servisy získávali zkušenosti, které vám v dnešních dnech můžeme poskytnout.

SOLLARIS fotovoltaika od roku 2022 znovu spojil odborníky obou firem

S neskrývanou radostí jsme na konci roku 2021 sledovali vyhlášení nového dotačního programu Nová zelená úsporám. Ohromeni jsme jako Photovoltaic Media s.r.o. přijímali poptávku za poptávkou po nové fotovoltaice na klíč. A protože je pro nás vaše spokojenost stále na prvním místě a původní SOLLARIS s.r.o. věnující se instalacím byl transparentně a legálně zlikvidován ze strany dozorčích orgánů, vybrali jsme jako způsob pokračování na tomto specifickém trhu založení nové firmy, která ale částí svého názvu odkazuje na tu, která nás mezi nejlepší v oboru fovotoltaika vystřelila. Co víc, která si své zaměstnance od roku 2008 neustále bere s sebou. V roce 2022 nově založené společnosti SOLLARIS fotovoltaika s.r.o. se "starými" zaměstnanci přejeme velké úspěchy. Vám, našim zákazníkům, můžeme slíbit, že jsme od roku 2008 ze svých hodnot ani o krůček neustoupili. Jediné, co jsem přidali jako velký bonus, je množství zkušeností, které si dnes neseme s sebou!