Fotovoltaika a reference na mapě ČR

Náš zkušený tým instaluje prospěšné fotovoltaické elektrárny (FVE) s baterií i bez baterie po celé České republice od roku 2008. Spolehlivá fotovoltaika na klíč je doplněna administrativou a záručním i pozáručním servisem od roku 2008. Projděte si naše realizace a přidejte se ke spokojeným klientům naší společnosti.

Fotovoltaika na klíč v referencích

Fotovoltaické elektrárny (FVE) s potěšujícími bonusy

Naše fotovoltaické elektrárny jsou složené výhradně z kvalitních komponentů, jsou doplněny o optimizéry na rizikové solární panely ZDARMA a naši odborníci napříč dotačními tituly zajišťují našim klientům dotace v maximální výši před schválené před samotnou realizací! Instalovaná fotovoltaika od SOLLARISu znamená pořízení špičkového systému, jehož cena zůstává pro zákazníka příznivá. Jistotu vhodného výběru instalační společnosti potvrzuje naše hodnocení na voltaico.cz, kde náš naši klienti hodnotí pěti hvězdičkami z pěti možných!


Královéhradecký (zrušit)

Bělá u Pecky / FVE 2,99 kWp, Bělá u Pecky, okres Jičín, Královéhradecký kraj

Realizace: červen 2013

FVE s celkovým instalovaným výkonem 2,99 kWp na střeše přístavku rodinného domu v obci Bělá u Pecky, okres Jičín, Královéhradecký kraj. Fotovoltaika zapojená jako tzv. zelený bonus obsahuje 13 ks panelů Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 3000S.

FVE 2,99 kWp, Bělá u Pecky, okres Jičín, Královéhradecký krajFotovoltaika 2,99 kWp, Bělá u Pecky

Bílá Třemešná / Solární elektrárna 8,74 kWp, Bílá Třemešná, Trutnov, Královéhradecký kraj

Realizace: Květen 2012

Fotovoltaika je variabilní systém. Je schopna vyrobit dostatek elektrické energie i v případě, že není orientována na jih. Důkazem toho je solární elektrárna v obci B9lá Třemešná (okres Trutnov, Královéhradecký kraj). Solární panely Aleo Avim (38 kusů) jsou umístěny na dvou střechách. Jedna je šikmá a vhodná pro umístění panelů do hliníkových profilů, na druhé byly použity hliníkové konstrukce, které zajistily správnou orientaci vůči slunci a zvedly solární panely do potřebného úhlu. Fotovoltaická elektrárna je podpořena měničem Solarmax 3000S.

Fotovoltaika 8,74 kWp, Bílá Třemešná, Trutnov, Královéhradecký krajSolární elektrárna 8,74 kWp, Bílá Třemešná, Trutnov, Královéhradecký kraj

Chlumec nad Cidlinou / Fotovoltaika 4,6 kWp, Chlumec nad Cidlinou, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Realizace: Květen 2012

Je střecha přístavku rodinného domu lépe orientovaná vůči slunci? Fotovoltaika je realizovatelná na jakékoliv střeše, která dostatečně osvítí solární panely. Ve městě Chlumec nad Cidlinou (okres Hradec Králové, Královéhradecký kraj) jsme na přístavek rodinného domu připevnili hliníkové konstrukce, do kterých jsme pevně umístili 20 kusů solárních panelů značky Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp. Aby byla fotovoltaická elektrárna plně funkční, bylo potřeba vybrat odpovídající měnič, který dokáže převést stejnosměrný proud na střídavý. V případě této fotovoltaické elektrárny byl použit měnič S

Fotovoltaika 4,6 kWp, Chlumec nad Cidlinou, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Chlumec nad Cidlinou / FVE 5,88 kWp, Chlumec nad Cidlinou, Královéhradecký kraj

Realizace: listopad 2012

Pokud má domácnost vyšší spotřebu elektrické energie je vhodné osazení celé střechy rodinného domu, aby byl podíl ekologické energie co nejvyšší a náklady na spotřebu co nejnitší. Při realizaci FVE na klíč ve městě Chlumec nad Cidlinou (Královéhradecký kraj) bylo použito 24 kusů solárních panelů Canadian Solar s jmenotivým výkonem 245 Wp. Tyto solární panely jsou od kvalitního kanadského výrobce s dlouhou zárukou. Jejich výkon byl podpořen třemi měniči Solarmax 2000S. Fotovoltaika na klíč obsahuje i administrativu spojenou s vyřízením zelených bonusů, na které je FVE zapojena.

FVE 5,88 kWp, Chlumec nad Cidlinou, Královéhradecký kraj

Dobřenice / Fotovoltaika 2,07 kWp, Dobřenice, Královéhradecký kraj

Realizace: květen 2010

Správná instalace fotovoltaické elektrárny začíná objasněním všech nejasností, grafickým znázorněním nové FVE na klíč na střeše rodinného domu a výběrem kvalitních komponentů, které budou sloužit s minimální údržbou desítky let. Aby byla fotovoltaika pro domácnost v obci Dobřenice (okres Hradec Králové, Královéhradecký kraj) opravdovým přínosem, musí odrážet přání, potřeby a spotřebu domácnosti. Realizace pro tým SOLLARIS znamenala umístění a připojení 9 kusů solárních panelů značky Siliken s jmenovitým výkonem 230 Wp a zapojení měniče SolarMax 2000S. Zapojeno na zelený bonus.

Instalace fotovoltaické elektrárny Hradec KrálovéFotovoltaická elektrárna 2,07 kWp v okrese HRadec KrálovéMěnič SolarMax 2000S, DobřeniceFotovoltaika 2,07 kWp, Dobřenice, Královéhradecký kraj

Dobruška / FVE 9,66 kWp, Dobruška, Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj

Realizace: květen 2013

Pro maximální využití vyprodukované elektrické energie byla fotovoltaika ve městě Dobruška (okres Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj) umístěna jak na tašky střechy rodinného domu, tak do hliníkových konstrukcí, které upravily orientaci solárních panelů vůči slunci. Celkový instalovaný výkon, který FVE domácnosti nabídla, byl 9,66 kWp. Byly použity solární panely značky Qixin v množství 42 kusů a měnič Solarmax 10MT2. Zapojení na zelený bonus byla forma dotace, která byla pro domácnosti k dispozici v době instalace. Od roku 2021 jsou vyhlášeny nové dotace NZÚ.

FVE 9,66 kWp, Dobruška, Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký krajFotovoltaika 9,66 kWp, Dobruška, Královéhradecký krajFotovoltaika na střeše RD, DobruškaMěnič Solarmax 10MT2, Dobruška

Domašín / Fotovoltaika 10,12 kWp, Domašín, Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj

Realizace: červen 2013

Kvalitní a precizní instalace FVE na klíč, která znamenala osazení celé střechy ve správné orientaci 44 kusy solárních panelů Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp. Fotovoltaika byla realizována v obci Domašín (okres Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj). Podporovaná produkce vlastní elektrické energie není jediný důvod, proč si tento systém pořídit. Snížení vlastní uhlíkové stopy a ekologická energie, která má obdivuhodnou životnost, to jsou další, nepřehlédnutelné přínosy. Aby byla fotovoltaika plně funkční, obsahuje měnič Solarmax 10MT. Zapojena byla na zelený bonus.

Fotovoltaika 10,12 kWp, Domašín, Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký krajFotovoltaická elektrárna na klíč 10,12 kWp, Domašín, Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký krajMěnič Solarmax 10M, Domašín, Rychnov nad Kněžnou

Horní Kalná / FVE 10,00 kWp, Horní Kalná, Trutnov, Královéhradecký kraj

Realizace: duben 2013

Rychlá, čistá a spolehlivá instalace FVE na střeše rodinného domu v obci Horní Kalná (okres Trutnov, Královéhradecký kraj) znamená pro domácnost příjem ekologické, elektrické energie, která bude sloužit mnoho let. Kvalitní a prověřené solární panely Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp poskytují celkový, instalovaný výkon 10,00 kWp. Nedílnou součástí FVE je měnič Solarmax 10 MT. V době pořízení byla forma dotace státu zapojení na tzv. zelený bonus, který je vyplácen při produkci elektrické energie, od roku 2021 fotovoltaika a její cena snižují vyplacením fixní částky dle parametru FVE.

FVE 10,00 kWp, Horní Kalná, Trutnov, Královéhradecký krajMěnič Solarmax 10MT, Trutnov

Horní Kostelec / FVE 4,6 kWp, Horní Kostelec, Náchod, Královéhradecký kraj

Realizace: srpen 2013

Elegantní realizace FVE na klíč s celkovým, instalovaným výkonem 4,6 kWp ve městě Horní Kostelec (okres Náchod, Královéhradecký kraj) obsahovala 20 kusů solárních panelů značky Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič SolarMax 6000S. Fotovoltaika je pro domácnost přínos v podobě ekologické energie a částečné energetické nezávislosti. Zapojení na zelený bonus navíc znamená finanční ohodnocení vlastní, vyprodukované, elektrické energie.

FVE 4,6 kWp, Horní Kostelec, Náchod, Královéhradecký krajFotovoltaika 4,6 kWp, Horní Kostelec, NáchodMěnič SolarMax 6000S, Horní Kostelec

Hradec Králové / Fotovoltaika na klíč 7,59 kWp, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Realizace: květen 2013

Když si domácnost ve městě Hradec Králové (Královéhradecký kraj) nechala umístit 33 kusů solárních panelů značky Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp ještě nevěděla, že se o celkový instalovaný výkon 7,59 kWp bude moci opřít ve chvíli, kdy začnou ceny elektrické energie neúměrně stoupat. Získaná, částečná, energetická soběstačnost ji ušetřila zvýšené výdaje za elektrickou energii. Fotovoltaika na klíč obsahovala nejen umístění solárních panelů na krásnou střechu rodinného domu, ale i zajištění měniče Kostal Piko 7.0. Vše bylo zapojeno na zelený bonus.

Fotovoltaika na klíč 7,59 kWp, Hradec Králové, Královéhradecký krajFotovoltaická elektrárna 7,59 kWp, Hradec Králové

Hradec Králové / Montáž fotovoltaické elektrárny 2,76 kWp, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Realizace: červen 2013

Hliníková konstrukce na ploché střeše rodinného domu je jednou z variant, jak umístit solární panely na střechu bez úhlu. Další možností jsou plastové vany, které jsou patentovaným výrobkem, který stejně tak jako hliníkové konstrukce zajišťuje stabilitu a správnou orientaci vůči slunci. Ve městě Hradec Králové (Královéhradecký kraj) znamenala montáž fotovoltaické elektrárny umístění 12 kusů solárních panelů Qixin 230 Wp do hliníkových konstrukcí. Fotovoltaika na klíč znamenala ještě připojení měnič Solarmax 3000S. Zelený bonus přinesl úspory výdajů za energii i příjmy z té vyprodukované.

Montáž fotovoltaické elektrárny 2,76 kWp, Hradec Králové, Královéhradecký krajFotovoltaika 2,76 kWp, Hradec KrálovéMěnič Solarmax 3000S Hradec Králové

Hradec Králové / Fotovoltaika 4,83 kWp, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Realizace: červen 2013

Montáž, realizace a připojení se SOLLARISem je splněný sen o perfetkní spolupráci. Naše fotovoltaika zdobí spoustu střech v každém koutě naší republiky. Jedna výkonná a spolehlivá fotovoltaická elektrárna se nachází ve městě Hradec Králové (Královéhradecký kraj) a je složena z 21 kusů solárních panelů Ningbo Qixin SL s jmenovitým výkonem 230 Wp a měniče Kostal Piko 5.5. Jelikož poskytujeme služby na klíč, patří k našim milým povinnostem zajištění administrativy při připojení nové FVE a její zapojení na zelený bonus, který přináší následnou finanční odměnu za vlastní výrobu energie.

Měnič Kostal Piko 5.5 k FVE 4,83, Hradec KrálovéFotovoltaika 4,83 kWp, Hradec Králové, Královéhradecký krajFotovoltaická elektrárna 4,83 kWp, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Hradec Králové / Fotovoltaická elektrárna 4,14 kWp, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Realizace: květen 2013

Realizujte fotovoltaické elektrárny se SOLLARISem. Využijte naší kvalitu, znalosti i profesionální tým. Pořiťte si ekologický zdroj elektrické energie a snižte výdaje domácnosti stejně jako majitelé nemovitosti ve městě Hradec Králové (Královéhradecký kraj), která svůj domov nechala osadit 18 kusy solárních panelů značky Ningbo Qixin SL s jmenovitým výkonem 230 Wp a podpořila ho měničem Kostal Piko 4.2. Kromě montáže jsme pomohli i se zapojením na zelený bonus, kterým fotovotlaika přinesla další finanční prostředky.

Měnič Kostal Piko 4.2 k FVE 4,14, Hradec KrálovéFotovoltaická elektrárna 4,14 kWp, Hradec Králové, Královéhradecký krajFotovoltaika 4,14 kWp, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Hradec Králové / Instalace fotovoltaické elektrárny 4,6 kWp, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Realizace: září 2009

Fotovoltaická elektrárna a její solární panely si poradí i s vikýřem. Zatímco v roce 2009 bylo potřeba usadit solární panely co nejdále od tohoto stavebního prvku, od roku 2022 jsou v nabídce společnosti SOLLARIS fotovoltaika s.r.o. optimizéry, které umisťuje na solární panely zdarma. Tím eliminuje sníže výkonu celé elektrárny kvůli zastíněným panelům a zvyšuje tak výtěžnost systému. Instalace fotovoltaické elektrárny ve městě Hradec Králové (Královéhradecký kraj) obsahovala 20 kusů polykrystalických panelů značky Siliken a měnič Solarmax 6000S. Fotovoltaika je zapojena jako zelený bonus.

Instalace fotovoltaické elektrárny 4,6 kWp, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Hradec Králové / FVE na klíč 4,6 kWp, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Realizace: srpen 2012

Ceny elektrické energie se na trhu mění. Někdy udělá jejich hladina domácnosti radost, jindy přijde tak výrazné zdražení, že se členové domácnosti děsí dalšího vyúčtování za energie. Pořízením nové fotovoltaické elektrárny (FVE) se domácnost pojistí před kolísáním cenové hladiny a jako bonus získává ekologickou, elektrickou energii, která snižuje jejich uhlíkovou stopu. Fotovoltaika na klíč ve městě Hradec Králové (Královéhradecký kraj) má 20 solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 6000S. Zapojení jako přímá dodávka do sítě přináší finance z produkce energií.

FVE na klíč 4,6 kWp, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Hradec Králové / Fotovoltaika 2,52 kWp, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Realizace: Červen 08

Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 2,52 kWp ve městě Hradec Králové (Královéhradecký kraj) přináší domácnosti opravdový užitek. Snižuje její výdaje za elektrickou energii a díky snížení uhlíkové stopy jejích členů myslí na budoucnost naší planety. Vhodné zapojení jako zelený bonus přináší dodatečné příjmy, které zkracují návratnost investice. Jasným faktem pak zůstává, že se pořízením tohoto systému hodnota nemovitosti zvyšuje. Fotovoltaická elektrárna obsahuje 12 kusů solárních panelů značky Aleo Solar s jmenovitým výkonem 210 Wp a měnič SMA 2100 TL.

Fotovoltaika 2,52 kWp, Hradec Králové, Královéhradecký krajFotovoltaická elektrárna 2,52 kWp, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Hronov / Fotovoltaika 4,62 kWp, Hronov, Náchod, Královéhradecký kraj

Realizace: Květen 09

Fotovoltaická elektrárna na střeše rodinného domu je přínosem pro domácnost i její členy. Fotovoltaika realizovaná ve městě Hronov (okres Náchod, Královéhradecký kraj) je díky zapojení na zelený bonus připravena vrátit výši investice rychleji. Je to proto, že za produkci vlastní elektrické energie náleží majiteli finanční odměna. Instalovaná fotovoltaická elektrárna má výkon 4,62 kWp. Skládá se z 22 kusů solárních panelu Aleo S18 210. Její funkčnost a použitelnost vyprodukované, elektrické energie zajišťuje měnič Solarmax 6000S.

Venkovní provedení měniče. Solarmax 6000S.Instalace fotovoltaické elektrárny 4,62, Hronov, NáchodFotovoltaická elektrárna 4,62 kWp, Hronov, Náchod, Královéhradecký krajFotovoltaika 4,62 kWp, Hronov, Náchod, Královéhradecký kraj

Jakubské Předměstí / FVE 6,615 kWp, Jakubské Předměstí, Jaroměř, Královéhradecký kraj

Realizace: listopad 2012

Plochá střecha je pro instalaci fotovoltaické elektrárny (FVE) velmi vhodné místo. Solární panely nejsou ze země skoro vidět a jejich orientaci vůči slunci efektivně zajistí hliníkové konstrukce (ty jsou alternativou pro plastové vany). Fotovoltaika pro zkušený a precizní tým montérů a elektrikářů znamenala upevnění 27 kusů solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp a připojení tří měničů Solarmax. Fotovoltaická elektrárna v části města Jaroměř - Jakubské Předměstí (okres Náchod, Královéhradecký kraj) byla připojena na zelený bonus, administrativní podporu zajistil SOLLARIS.

FVE 6,615 kWp, Jakubské Předměstí, Jaroměř, Královéhradecký kraj

Jičín / Realizace fotovoltaické elektrárny 5,0 kWp, Jičín, Královéhradecký kraj

Realizace: listopad 2013

Realizace fotovoltaické elektrárny proběhla pomocí 20 kusů solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp. Fotovoltaika obsahovala měnič Kostal Piko 5.5. Zapojení proběhlo jako tzv. "zelený bonus".

Realizace fotovoltaické elektrárny 5,0 kWp, Jičín, Královéhradecký krajFotovoltaika Jičín, Královéhradecký krajMěnič Kostal Piko 5.5, Jičín

Jičín / Fotovoltaika 4,5 kWp, Jičín, Královéhradecký kraj

Realizace: květen 2013

Diskuze o efektivitě fotovoltaické elektrárny (FVE) s rozdělenými poli na východ a západ je u lidí, které o pořízení uvažují poměrně častá. Díky realizacím, které jsme za naši existenci provedli, můžeme potvrdit, že toto rozmístění panelů je dobré a přínos FVE nijak nezmenší. Fotovoltaika ve městě Jičín (Královéhradecký kraj) pro nás znamenala usazení 18 kusů solárních panelů Canadian Solar CS6P s jmenovitým výkonem 250 Wp a připojení měniče Kostal Piko 5.5. Nezávislá pole přináší ekogickou energii v dopoledních i odpoledních hodinách, kdy ji členové doácnosti potřebují. Zapojení zelený bonus.

Kostal Piko 5.5, JičínFotovoltaika 4,5 kWp, Jičín, Královéhradecký krajFotovoltaická elektrárna 4,5 kWp, Jičín

Jičín / Fotovoltaická elektrárna na klíč 8,33 kWp, Jičín, Královéhradecký kraj

Realizace: září 2012

Náš tým je vám k dispozici v případě, že chcete několik solárních panelů nebo je vaším přáním osazení celé střechy stejně tak jako ve městě Jičín (Královéhradecký kraj). V počátku vyšší investice přinese díky zapojení na zelený bonus vyšší příjmy a její návratnost se zkracuje. Zelený bonus jsme v rámci služeb na klíč administrovali my. Fotovoltaická elektrárna měla celkový instalovaný výkon 8,33 kWp. Realizace znamenala připojení 34 kusů solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp a instalaci měniče Solarmax 10MT. Díky němu mění fotovoltaika stejnosměrný a střídavý proud.

Fotovoltaická elektrárna na klíč 8,33 kWp, Jičín, Královéhradecký kraj

Klamoš / Fotovoltaika 5,75 kWp, Klamoš, Chlumec nad Cidlinou, Královéhradecký kraj

Realizace: Červen 2012

Kvalitní fotovoltaika v obci Klamoš (sousedící s městem Chlumec nad Cidlinou, Královéhradecký kraj) obsahuje 25 kusů solárních panelů značky Aleo Avim o jmenovitém výkonu 230 Wp a měnič Solarmax 2000S. Fotovoltaická elektrárna instalovaná společností SOLLARIS má zajištěný záruční i pozáruční servis, který udržuje vámi pořízený systém ve skvělé kondici po celou dobu jeho životnosti. Fotovoltaika na klíč obsahuje nejen představení nejvhodnějšího systému, montáž a připojení do rozvodů domu, rádi pro vás sledujeme možnosti připojení nebo dotace, které můžete získat.

Fotovoltaika 5,75 kWp, Klamoš, Chlumec nad Cidlinou, Královéhradecký kraj

Králíky / Fotovoltaická elektrárna 2,205 kWp, Králíky, Ústí nad Orlicí, Královéhradecký kraj

Realizace: listopad 2012

Fotovoltaická elektrárna, která obsahuje solární panely Canadian Solar, je pro domácnost vždy užitkem. Hlavní přínos těchto panelů je jejich záruka, která patří k těm nejdelším na trhu vůbec. Zkušenosti kanadské společnosti, která panely vyrábí, jsou základem jejich technologií. Ve městě Králíky (okres Ústí nad Orlicí, Královéhradecký kraj) jsme při realizaci instalovali 9 kusů těchto panelů s jmenovitým výkonem 245 a měnič Solarmax 3000S. Služba na klíč znamenala i administrativní podporu při zapojení na zelený bonus, který přináší finanční prostředky z vlastní, vyprodukované, elektrické ener

Fotovoltaická elektrárna 2,205 kWp, Králíky, Ústí nad Orlicí, Královéhradecký kraj

Libuň / Fotovoltaika 5,75 kWp, Libuň, Jičín, Královéhradecký kraj

Realizace: Březen 2012

Tým SOLLARIS je připraven instalovat na střeše vašeho rodinného domu i za nepříznivého počasí. Fotovoltaická elektrárna s instalací v březnu není pro zkušený tým problém stejně tak, jako v obci Libuň (okres Jičín, Královéhradecký kraj), kde jsme uložili 25 kusů solárních panelů značky Aleo do hliníkových profilů. Fotovoltaika na klíč zahrnuje i měniče Solarmax, které dodává švýcarský výrobce tohoto srdce FVE. Fotovoltaika znamená pro domácnost částečnou energetickou nezávislost a jistotu v době, kdy se cena elektrické energie razantně zvyšuje.

Instalace fotovoltaické elektrárny 5,75 kWp, Libuň, Jičín, Královéhradecký krajFotovoltaika 5,75 kWp, Libuň, Jičín, Královéhradecký kraj

Libuň / Instalace fotovoltaické elektrárny na klíč 9,8 kWp, Libuň, Jičín, Královéhradecký kraj

Realizace: září 2012

Instalace fotovoltaické elektrárny na klíč v obci Libuň (okres Jičín, Královéhradecký kraj) znamenala osazení střechy rodinného domu solárními panely značky Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp. Tyto kvalitní, solární panely jsou výrobky kanadské společnosti založené v roce 2001 v Kanadě a patří mezi špičku na trhu. Pro volbu tohoto produktu hovoří i jedna z nejdelších záruk, které můžete nalézt. Aby bylo možné využít elektřinu ze solárních panelů, obsahuje fotovoltaika měnič Solarmax 10MZ. Ten mění stejnosměrný na střídavý proud. Zapojení na zelený bonus přináší extra příjmy.

Instalace fotovoltaické elektrárny na klíč 9,8 kWp, Libuň, Jičín, Královéhradecký kraj

Nová Paka / Fotovoltaika 8,28 kWp, Nová Paka, Jičín, Královéhradecký kraj

Realizace: květen 2013

Pokud je spotřeba domácnosti vyšší a možnosti investice do ekologického zdroje elektrické energie nebrání finanční prostředky, je vhodné instalovat větší množství solárních panelů, které vyrobí více elektrické energie a zajistí domácnosti větší energetickou soběstačnost a nižší účty za energie. Ve městě Nová Paka (okres Jičín, Královéhradecký kraj) byla instalována větší fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 8,28 kWp, obsahovala 36 solárních panelů značky Ningbo Qixin SL s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 8MT. Solární panely byly rozděleny do tří větší. Zapojení na zelený bonu

Měnič Solarmax 8MT, Nová PakaFotovoltaika 8,28 kWp, Nová Paka, Jičín, Královéhradecký krajFotovoltaika Nová PakaFotovoltaická elektrárna 8,28 kWp, okres Jičín

Nová Paka / Sluneční elektrárna 2,82 kWp, Nová Paka, Jičín, Královéhradecký kraj

Realizace: říjen 2013

Sluneční elektrárna nezabírá žádné další místo na pozemku a na přístavku rodinného domu nijak neobtěžuje své okolí. Fotovoltaika ve městě Nová Paka (okres Jičín, Královéhradecký kraj) přinesla domácnosti celkový, instalovaný výkon 2,82 kWp. Při realizaci byly použity hliníkové profily, které byly připevněny na střechu. Do hliníkových profilů bylo umístěno 12 solárních panelů značky Ningbo Qixin SL s jmenovitým výkonem 230 Wp. Srdcem fotovoltaické elektrárny je měnič Solarmax 3000S. Prémií je zapojení na zelený bonus, které odměňuje produkci vlastní elektrické energie.

Sluneční elektrárna 2,82 kWp, Nová Paka, Jičín, Královéhradecký krajMěnič Solarmax 3000S, Nová Paka

Ostroměř / Fotovoltaická elektrárna na klíč 4,6 kWp, Ostroměř, Jičín, Královéhradecký kraj

Realizace: srpen 2012

Fotovoltaická elektrárna na klíč je kvalitní a dlouhověký systém. I ten ale někdy potřebuje záruční nebo pozáruční servis. V případě, že se pro tuto ekologickou cestu rozhodnete, vybírejte dodavatele, který vám i tyto servisy zaručí. Společnost SOLLARIS se mu věnuje od roku 2008, servisuje vlastní i cizí fotovoltaické elektrárny tak, aby byly co nejvíce prospěšné. Fotovoltaika v obci Ostroměř (okres Jičín, Královéhradecký kraj) má servis 20 kusů solárních panelů Aleo Avim 230 s měniče Solarmax 6000S zajistěný. Je zapojena jako zelený bonus a přináší dodatečné finanční prostředky.

Fotovoltaická elektrárna na klíč 4,6 kWp, Ostroměř, Jičín, Královéhradecký kraj

Otovice / Fotovoltaika 4,62 kWp, Otovice, Náchod, Královéhradecký kraj

Realizace: září 2009

Při realizaci této fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč bylo použito 21 kusů solárních panelů značky Aleo Solar o jmenovitém výkonu 220 Wp. O správné rozdělení kolektorových polí se starají 2 měniče švýcarského výrobce Solarmax 3000S a Solarmax 2000S. Fotovoltaika v obci Otovice (okres Náchod, Královéhradecký kraj) je zapojena na tzv. zelený bonus. Ten byl administrativně podpořen společností SOLLARIS. Tento druh zapojení zkracuje návratnost investice, protože domácnost získává finanční ohodnocení za produkci vlastní, ekologické, elektrické enegie.

Měniče SolarMax 3000S a 2000S, Otovice, okres NáchodInstalace fotovoltaické elektárny 4,62 kWp, Otovice, Náchod, Královéhradecký krajFotovoltaická elektrárna 4,62 kWp, Otovice, Náchod, Královéhradecký krajFotovoltaika 4,62 kWp, Otovice, Náchod, Královéhradecký kraj

Plotiště nad Labem / FVE na klíč 4,00 kWp, Plotiště nad Labem, Královéhradecký kraj

Realizace: září 2016

Prospěšná, instalovaná fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč ve městě Plotiště nad Labem, Královéhradecký kraj, v září 2016. Střecha rodinného domu je osazena 16 ks panelů Omsun o jmenovitém výkonu 250 Wp, které doplňuje měnič Kostal Piko 4.2 DCS. Fotovoltaika přináší domácnosti vlastní vyprodukovanou elektrickou energii a snižuje tak náklady na nakupovanou, elektrickou energii.

FVE na klíč 4,00 kWp, Plotiště nad Labem, Královéhradecký krajFovotolaika na střeše RD, Královéhradecký krajKomponenty fotovoltaické elektrárny, Královéhradecký kraj

Příchvoj / Fotovoltaika 8 kWp, Přichvoj, Jičín, Královéhradecký kraj

Realizace: Únor 2009

Zkušený tým SOLLARIS je připraven instalovat vaši novou FVE i v zimních měsících. Realizace fotovoltaické elektrárny v únoru není v našem portfoliu výjimkou. Fotovoltaika ve vesnici Přichvoj (část obce Markvartice, okres Jičín, Královéhradecký kraj) znamenala osazení střechy rodinného domu 40 kusy solárních panelů značky Suntech STP poly s jmenovitým výkonem 200 Wp a zapojení dvou měničů SolarMax 4200S, které přetvářejí stejnosměrný proud na střídavý. Fotovoltaická elektrárna je zapojena jako přímá dodávka do sítě.

Příprava instalace FVE 8 kWp, Přichvoj, Jičín, Královéhradecký krajInstalace fotovoltaické elektrárny 8 kWp, Přichvoj, Markvartice, Královéhradecký krajMěniče SolarMax 4200S, Přichvoj, MarkvarticeFotovoltaika 8 kWp, Přichvoj, Jičín, Královéhradecký kraj

Řešetova Lhota / Fotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Řešetova Lhota, Náchod, Královéhradecký kraj

Realizace: říjen 2013

Fotovoltaická elektrárna (FVE) s celkovým, instalovaným výkonem 4,6 kWp pomohla domácnosti v době, kdy ceny elektrické energie na trhu krkolomně rostly. Jejím majitelům fotovoltaika účty za spotřebovanou elektrickou energii neposílala. Aby byla FVE výkonná, bylo při instalaci použito 20 ks solárních panelů značky Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Kostal Piko 5.5 (srdce fotovoltaické elektrárny). Zapojení na zelený bonus znamená další prémii, kterou fotovoltaika kromě ekologické energie znamená.

Fotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Řešetova Lhota, Náchod, Královéhradecký krajFotovoltaika 4,6 kWp, Řešetova Lhota, NáchodFotovoltaika 4,6 kWp Královéhradecký krajMěnič Kostal Piko 5.5, Řešetova Lhota

Říkov / Fotovoltaika 4,62 kWp, Říkov, Náchod, Královéhradecký kraj

Realizace: Květen 09

Úžasná, prosluněná střecha rodinného domu ve výborné kondici je ideální místo pro instalaci solárních panelů. Pokud obsahuje vikýř, zkušená instalační společnost to do rozmístění solárních panelů zapracuje tak, aby bylo stínění tohoto stavebního prvku co nejmenší. Fotovoltaika v obci Říkov (okres Náchod, Královéhradecký kraj) má celkový instalovaný výkon 4,62 kWp, ten zajišťují kvalitní panely s dlouhou životností značky Aleo S18 o jmenovitém výkonu 210 Wp a prémiový měnič švýcarské kvality SolarMax 6000S. Fotovoltaická elektrárna je zapojená na zelený bonus.

Příprava střechy rodinného domu pro solární panely Aleo Solar 210 Wp, ŘíkovHliníkové profily pro solární panely Aleo Solar 210 Wp, ŘíkovInstalační společnost SOLLARIS realizuje nejlepší FVE na klíčInstalace fotovoltaické elektrárny 4,62 kWp, Říkov, Náchod, Královéhradecký krajFotovoltaika 4,62 kWp, Říkov, Náchod, Královéhradecký kraj

Robousy / Fotovoltaika 2,73 kWp, Robousy, Jičín, Královéhradecký kraj

Realizace: Duben 08

Vikýř na střeše rodinného domu není překážka, která by bránila instalaci fotovoltaické elektrárny. Správné rozmístění solárních panelů zaručí eliminaci stínění v různých ročních obdobích. Fotovoltaika, kterou tvoří 13 kusů solárních panelů značky SG-210-6Z o jmenovitém výkonu 210 Wp, má celkový instalovaný výkon 2,73 kWp a nachází se ve vesnici Robousy (část města Jičín, Královéhradecký kraj). Při instalaci fotovoltaické elektrárny byl použit měnič SolarMax 3000S, ten zajišťuje přeměnu produkovaného stejnosměrného proudu na střídavý.

Fotovoltaická elektrárna 2,73 kWp, Robousy, Jičín, Královéhradecký krajFotovoltaika 2,73 kWp, Robousy, Jičín, Královéhradecký kraj

Sendražice / Fotovoltaická elektrárna 5,06 kWp, Sendražice, Královéhradecký kraj

Realizace: srpen 2012

V případě, že si vyberete společnost, která se ve své práci vyzná, doladí vaše nová fotovoltaika krásu rodinného domu. Navíc zvyšuje energetickou soběstačnost, snižuje uhlíkovou stopu a zajistí vám jistuto ve chvíli, kdy se ceny na energetickém trhu neúměrně zvyšují. Vaše vyprodukovaná elektrická energie totiž vaše výdaje nezvýší. Fotovoltaická elektrárna v obci Sendražice (Královéhradecký kraj) přináší celkový instalovaný výkon 5,06 kWp. Ten zajišťuje 22 kusů solárních panelů Aleo Avim a měnič Solarmax 2000S. Zapojení na zelený bonus je pro domácnost výhodné, přináší extra příjmy z produkce.

Fotovoltaická elektrárna 5,06 kWp, Sendražice, Královéhradecký kraj

Sobotka / Instalace fotovoltaické elektrárny 3,5 kWp, Sobotka, Jičín, Královéhradecký kraj

Realizace: březen 2013

Pokud nevyhovuje střecha rodinného domu, je možné uvažovat o instalaci fotovoltaické elektrárny na přístavku právě tak, jak tomu bylo ve městě Sobotka (okres Jičín, Královéhradecký kraj). Fotovoltaika na klíč znamenala usazení 14 kusů solárních panelů Canadian Solar CS6P s jmenovitým výkonem 250 Wp a připojení měniče Kostal Piko 4.2. Solární panely této značky jsou kvalitní a prvotřídně zpracované. Jejich záruka patří mezi ty nejdelší na trhu. Zapojení na zelený bonus přináší dodatečné příjmy z produkce energie a zkracuje návratnost investice.

Měnič Kostal Piko 4.2, SobotkaInstalace fotovoltaické elektrárny 3,5 kWp, Sobotka, Jičín, Královéhradecký krajFotovoltaika 3,5 kWp, Sobotka, Jičín, Královéhradecký kraj

Vysoká nad Labem / FVE na klíč 4,83 kWp, Vysoká nad Labem, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Realizace: květen 2013

Plochá střecha je ideální prostor pro umístění solárních panelů do plastových van. Plastové vany jsou patentovaný výrobek od firmy Renusol. Takto umístěné solární panely zůstanou ve vhodném úhlu vůči slunci a jsou zabezpečené proti pohybu. FVE na klíč má celkový, instalovaný výkon 4,83 kWp, ten zajišťují fotovoltaické panely Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp v množství 21 kusů. Fotovoltaika je podpořena měničem Kostal Piko 5.5. Zapojena byla na tzv. zelený bonus, který znamenal formu dotace na FVE v době, kdy byla domácností pořízena.

FVE na klíč 4,83 kWp, Vysoká nad Labem, Hradec Králové, Královéhradecký krajSolární panely na ploché střeše, Vysoká nad LabemMěnič Kostal Piko 5.5, Vysoká nad Labem

Železnice / Fotovoltaika 4,14 kWp, Železnice, Jičín, Královéhradecký kraj

Realizace: Březen 2012

Nižší ceny elektrické energie, systém zvyšující hodnotu nemovitosti a částečná energetická nezávislost. To vše v sobě skrývá úžasná technologie, která nezatěžuje životní prostředí jako klasické elektrárny. Fotovoltaická elektrárna zapojená do distribuční sítě na zelený bonus přináší své domácnosti dodatečné finanční prostředky, které zkracují návratnost investice. Toto připojení zajistí společnost SOLLARIS ve službách na klíč. Fotovoltaika v obci Železnice (okres Jičín, Královéhradecký kraj) má výkon 4,14 kWp, obsahuje 18 solárních panelů Aleo o jmenovitém výkonu 230 Wp a měnič Solarmax.