Fotovoltaika a reference na mapě ČR

Náš zkušený tým instaluje prospěšné fotovoltaické elektrárny (FVE) s baterií i bez baterie po celé České republice od roku 2008. Spolehlivá fotovoltaika na klíč je doplněna administrativou a záručním i pozáručním servisem od roku 2008. Projděte si naše realizace a přidejte se ke spokojeným klientům naší společnosti.

Fotovoltaika na klíč v referencích

Fotovoltaické elektrárny (FVE) s potěšujícími bonusy

Naše fotovoltaické elektrárny jsou složené výhradně z kvalitních komponentů, jsou doplněny o optimizéry na rizikové solární panely ZDARMA a naši odborníci napříč dotačními tituly zajišťují našim klientům dotace v maximální výši před schválené před samotnou realizací! Instalovaná fotovoltaika od SOLLARISu znamená pořízení špičkového systému, jehož cena zůstává pro zákazníka příznivá. Jistotu vhodného výběru instalační společnosti potvrzuje naše hodnocení na voltaico.cz, kde náš naši klienti hodnotí pěti hvězdičkami z pěti možných!


Moravskoslezský (zrušit)

Bernartice / Fotovoltaická elektrárna 19,78 kWp, Bernartice, Moravskoslezský kraj

Realizace: červenec 2010

Solární panely, z kterých je instalovaná fotovoltaická elektrárna složená, jsou umístěny ve vanách na ploché střeše průmyslové budovy ve městě Bernartice, Moravskoslezský kraj. Realizace fotovoltaické elektrárny znamenala uložení 86 ks solárních panelů značky Siliken s jmenovitým výkonem 230 Wp. Celkový výkon, který fotovoltaická elektrárna nabízí, je 19,78 kWp a je zapojena na zelený bonus.

Realizace FVE u TáboraBernatice - realizace fotovoltaikyFotovoltaika měničeSolární panely 86 kusů - jmenovitý výkon 230 WpPříprava instalace solárních panelů BernaticeInstalační vany pro FVE u TáboraFotovoltaika s měničemRealizovaná fotovoltaická elektrárna Bernatice

Bordovice / Fotovoltaika na klíč 2,76 kWp, Bordovice, Nový Jičín, Moravskoslezský kraj

Realizace: červen 2012

Měnící se cena elektrické energie už vás nezasáhne v takové míře, jako kdybyste byli plně závislí na distributorech. Při realizaci smysluplné investice, jakou fotovoltaika je, získáváte energetickou nezávislost a jistotu, že vaše energie ceny zvedat nebude. Aby byla fotovoltaická elektrárna plně funkční mnoho let, je dobré pro její realizaci a výběr komponentů vyhledat profesionály, jakými lidé v SOLLARISu jsou. Naše zkušenosti jsme získali například v obci Borkovice (Nový Jičín, Moravskoslezský kraj), kde jsme umístili 12 panelů Aleo Avim 230 a měnič Solarmax 3000S. Zelený bonus.

Fotovoltaika na klíč 2,76 kWp, Bordovice, Nový Jičín, Moravskoslezský kraj

Horní Bludovice / Fotovoltaika 4,6 kWp, Horní Bludovice, Karviná, Moravskoslezský kraj

Realizace: říjen 2012

Fotovoltaika je přínosný systém pro domácnost a její členy. Díky zapojení na zelený bonus přinásí peněžní prostředky z produkce vlastní elektrické energie. Po instalaci se jedná o systém, který má dlouhou životnost a nepotřebuje extra údržbu. Prémií tohoto řešení je snížení vlastní uhlíkové stopy. Fotovoltaická elektrárna v obci Horní Bludovice (okres Karviná, Moravskoslezský kraj) má celkový instalovaný výkon 4,6 kWp, který domácnosti přináší 20 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 6000S.

Fotovoltaika 4,6 kWp, Horní Bludovice, Karviná, Moravskoslezský kraj

Horní Bludovice / Fotovoltaická elektrárna 4 kWp, Horní Bludovice, Karviná, Moravskoslezský kraj

Realizace: říjen 2012

Členitější střecha nemusí být problém. Rádi vám pomůžeme se správním usmítěním solárních panelů tak, aby stínění nesnižovalo jejich výkon. Abyste si uměli svůj nový, přínosný systém představit, rádi vám připravíme grafické znázornění, které vám vaši novou střechu ukáže s výkonnými solárními panely. Fotovoltaická elektrárna na členité střeše rodinného domu v obci Horní Bludovice (okres Karviná, Moravskoslezský kraj) obsahuje 16 kusů kvalitních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp a měnič Solarmax 4200S. Zapojení na zelený bonus bylo administrováno z naší strany.

Fotovoltaická elektrárna 4 kWp, Horní Bludovice, Karviná, Moravskoslezský kraj

Hukvaldy / Montáž fotovoltaické elektrárny 2,99 kWp, Hukvaldy, Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

Realizace: srpen 2012

Pro montáž fotovoltaické elektrárny si majitel rodinného domu v obci Hukvaldy (okres Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj) vybral solární panely Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp. 13 kusů těchto panelů bylo umístěno do hliníkových profilů, aby byly zabezpečeny proti povětrnostním vlivům. Jejich celkový instalovaný výkon je 2,99 kWp a přináší domácnosti částečnou energetickou soběstačnost, ekologickou energii, nižší uhlikovou stopu a výdaje domácnosti. Součástí systému byl také měnič Solarmax 3000S a administrace spojená s připojením na zelený bonus.

Montáž fotovoltaické elektrárny 2,99 kWp, Hukvaldy, Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

Jistebník / Fotovoltaika 4,2 kWp, Jistebník, Nový Jičín, Moravskoslezský kraj

Realizace: Květen 08

Fotovoltaická elektrárna vám přinese částečnou energetickou nezávislost, nižší ceny elektrické energie a ekologický zdroj střídavého proudu ze slunečního záření stejně tak, jako domácnosti v obci Jistebník (okres Nový Jičín, Moravskoslezský kraj). Fotovoltaika o celkovém instalovaném výkonu 42 kWp je složena z 20 kusů polykrystalických solárních panelů značky Solartec SG-210-6Z a z měniče Solarmax 4200S. Zapojení je Zelený bonus bylo adminstrativně podpořeno společností SOLLARIS. Solární panely jsou uloženy do hliníkových profilů na kanadský šindel.

Instalace fotovoltaické elektrárny (FVE), Jistebník, Nový JičínMontáž fotovoltaické elektrárny 4,2 kWp, Jistebník, Nový JičínFotovoltaická elektrárna 4,2 kWp, Jistebník, Nový Jičín, Moravskoslezský krajPříprava střechy pro FVE, JistebníkFotovoltaika 4,2 kWp, Jistebník, Nový Jičín, Moravskoslezský kraj

Opava / Fotovoltaická elektrárna 3,22 kWp, Opava, Moravskoslezský kraj

Realizace: Březen 2012

Fotovoltaická elektrárna složená z kvalitních solárních panelů umístěných a připojených proškoleným a zkušeným týmem SOLLARIS je pro domácnost a její členy velkým přínosem. Zvyšuje soběstačnost, snižuje uhlíkovou stopu a produkuje ekologickou energii. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 3,22 kWp ve městě Opava (Moravskoslezský kraj) obsahuje 14 kusů solárních panelů Aleo Elektrárna je složená ze 14 panelů Aleo o jmenovitém výkonu 230 Wp a měnič švýcarské značky Solarmax. Zapojení na zelený bonus je zdrojem příjmu z produkce této energie.

Fotovoltaická elektrárna 3,22 kWp, Opava, Moravskoslezský kraj

Opava / Fotovoltaika 6,9 kWp, Opava, Moravskoslezský kraj

Realizace: srpen 2012

Fotovoltaika je prospěsný systém a úžasná investice, které se díky zapojení na zelený bonus výrazně zkracuje návratnost. Majitelé, kteří si fotovoltaické elektrárny (FVE) pořídili před energetickou krizí, měli jistotu, že alespoň část jejich spotřebované energie vyšší účty neznamenala. Realizovaná fotovoltaická elektrárna ve městě Opava (Moravskoslezský kraj) měla celkový instalovaný výkon 6,9 kWp, který zajišťuje 30 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp. Tři měniče Solarmax 3000S mění stejnosměrný na střídavý proud, který v je v domácnosti použitelný.