Fotovoltaické elektrárny (FVE), realizace na vašem domě

Projděte si, prosím, naše realizované fotovoltaické elektrárny (FVE). Naleznete historii instalovaných FVE, které již slouží k prospěchu vašim sousedům nebo firmám. Rozmanitost, kterou nám instalované fotovoltaické elektrárny od roku 2008 poskytly, přinesla nejen spoustu spokojených zákazníků, ale i znalosti z praxe a schopnost poradit si se specifickými podmínkami každé instalace. Využijte s námi naše vědomosti a tradici! Nejlepší fotovoltaika může být již brzy na střeše vašeho rodinného domu. Dveře k ní vám otevře nezávazná poptávka nebo kontakt! Co víc, abychom vás za váš zájem odměnili, dostanete od nás optimizéry na rizikové solární panely ZDARMA. Stačí instalovat FVE na klíč se společností SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.

Kromě instalace fotovoltaické elektrárny, kterou zvládneme na jedničku k oboustranné spokojenosti, jsme připraveni zařídit i dokumentaci spojenou s fotovoltaikou a dotacemi. I v tomto případě za nás hovoří naše znalosti a zkušenosti. Můžeme vás totiž potěšit milou zprávou, že 100 % našich klientů dotaci obdržela, když si ji nechala na klíč vypracovat od našich odborníků. A protože chceme, aby pro vás nová fotovoltaika znamenala co nejmenší administrativní zátěž, je na naší straně i vyřízení formalit nutných k připojení do distribuční sítě, projektová dokumentace a revizní zpráva.

Výkladní skříň našich úspěšných instalací pro vás může být inspirací v případě, že uvažujete, kam svoji fotovoltaiku umístit. Kromě klasického položení solárních panelů na střechu, naleznete i fotovoltaickou elektrárnu položenou na pozemku v Děčíně, instalaci fotovoltaiky na fasádu budovy nebo uložení solárních panelů do plastových van, aby byl zajištěný jejich potřebný úhel vůči slunci.

Při poměrně velké investici z peněžních prostředků rodinného rozpočtu není dobré riskovat. Aby bylo vše v pořádku a k vaší spokojenosti realizováno, je dobré využít znalosti někoho, kdo je 15 let na českém trhu úspěšně sbírá. Pojďte společně s námi naproti své částečné energetické nezávislosti, ekologickému zdroji elektrické energie, a hlavně nižším výdajům vaší domácnosti. Fotovoltaika od nás vám bude sloužit několik desítek let. Při porovnání s její návraností si snadno spočítáte, že bude obrovským přínosem!


Moravskoslezský (zrušit)

Bernartice / Fotovoltaika 19,78 kWp

Realizace: červenec 2010

Fotovoltaická elektrárna u Tábora na střeše průmyslové budovy je složena z 86 solárních panelů Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp, 3 měničů Delta SI 5000 a 2 měničů Delta SI 2500. Zapojení je zelený bonus.

Realizace FVE u TáboraBernatice - realizace fotovoltaikyFotovoltaika měničeSolární panely 86 kusů - jmenovitý výkon 230 WpPříprava instalace solárních panelů BernaticeInstalační vany pro FVE u TáboraFotovoltaika s měničemRealizovaná fotovoltaická elektrárna Bernatice

Bordovice / Fotovolataická elektrárna 2,76 kWp

Realizace: červen 2012

V obci Borodvice nedaleko Frenštátu pod Radhoštěm instalovaná fotovoltaika obsahuje 12 solárních panelů Aleo Avim 230 a měnič Solarmax 3000S, zapojení zelený bonus.

Fotovoltaika v obci Bordovice nedaleko Frenšťátu pod Radohoštěm

Horní Bludovice / Fotovoltaická elektrárna 4 kWp

Realizace: říjen 2012

16 panelů Canadian Solar 250 a měnič Solarmax 4200S, zapojení zelený bonus.

Horní Bludovice / Fotovoltaická elektrárna 4,6 kWp

Realizace: říjen 2012

20 panelů Aleo Avim 230 a měnič Solarmax 6000S, zapojení zelený bonus.

Hukvaldy / Fotovolataická elektrárna 2,99 kWp

Realizace: srpen 2012

13 panelů Aleo Avim 230 a měnič Solarmax 3000S, zapojení zelený bonus.

Jistebník / Solární elektrárna 4,2 kWp

Realizace: Květen 08

Elektrárna se skládá z 20 polykrystalických panelů Solartec SG-210-6Z a z měniče Solarmax 4200S. Zapojení je Zelený bonus. Krytina pod panely je kanadský šindel.

Opava / FVE 3,22 kWp

Realizace: Březen 2012

Elektrárna je složená ze 14 panelů Aleo a měniče Solarmax. Zapojení zelený bonus.

Opava / Fotovolataická elektrárna 6,9 kWp

Realizace: srpen 2012

30 panelů Aleo Avim 230 a měnič Solarmax 3x 3000S, zapojení zelený bonus.