Fotovoltaika a reference na mapě ČR

Náš zkušený tým instaluje prospěšné fotovoltaické elektrárny (FVE) s baterií i bez baterie po celé České republice od roku 2008. Spolehlivá fotovoltaika na klíč je doplněna administrativou a záručním i pozáručním servisem od roku 2008. Projděte si naše realizace a přidejte se ke spokojeným klientům naší společnosti.

Fotovoltaika na klíč v referencích

Fotovoltaické elektrárny (FVE) s potěšujícími bonusy

Naše fotovoltaické elektrárny jsou složené výhradně z kvalitních komponentů, jsou doplněny o optimizéry na rizikové solární panely ZDARMA a naši odborníci napříč dotačními tituly zajišťují našim klientům dotace v maximální výši před schválené před samotnou realizací! Instalovaná fotovoltaika od SOLLARISu znamená pořízení špičkového systému, jehož cena zůstává pro zákazníka příznivá. Jistotu vhodného výběru instalační společnosti potvrzuje naše hodnocení na voltaico.cz, kde náš naši klienti hodnotí pěti hvězdičkami z pěti možných!


Pardubický (zrušit)

04-2023 Svojšice / Fotovoltaika na klíč 7,63 kWp a baterie v obci Svojšice, Pardubický kraj

Realizace: duben 2023

V obci Svojšice, okrese Pardubice fotovoltaika na klíč s celkovým výkonem 7,63 kWp a bateriemi SolaX Triple Power o kapacitě 9,3 kWh. Systém s hybridním střídačem SolaX X3. Instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč proběhla v dubnu 2023. V rámci projektu byly úspěšně vyřízeny dotace z programu NZÚ. Realizace zkušenými pracovníky společnosti SOLLARIS fotovoltaika s.r.o. přinesla čistou a rychlou instalaci.

Fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč 7,63 kWp a baterie 9,3 kWh SvojšiceFotovoltaika na klíč s bateriemi, měničem a solárními panely SUNPROInstalace fotovoltaické elektrárny na klíč v obci Svojšice, Pardubický krajKonstrukce FVE na klíč v obci Svojšice, Pardubický krajFVE na klíč 7,63 kWp na konstrukci střechy rodinného domu Svojšice

10-2022 Králíky / Fotovoltaika na klíč 8,55 kWp a baterie 11,6 kWh Králíky, Pardubický kraj

Realizace: říjen 2022

Instalovaná fotovoltaika na klíč byla podpořena vyřízením dotace z NZÚ v maximální možné výši a připojením do distribuční sítě. Realizace se skládala z umístění 19 monokrystalických, solárních panelů na střechu rodinného domu ve městě Králíky, Pardubický kraj. Solární panely byly značky Talesun TP6L72M-450W, použitý hybridní měnič SolaX X3-Hybrid G4 10.0-D a baterie SolaX Triple Power T58 o kapacitě 11,6 kWh.

Fotovoltaika na klíč 8,55 kWp a baterie 11,6 kWh Králíky, Pardubický krajInstalace fotovoltaické elektrárny 8,55 kWp, Králíky, Pardubický krajFVE na klíč KrálíkyKrálíky, baterie pro FVE Pardubický kraj

Bělá nad Svitavou / Realizace fotovoltaické elektrárny 1,84 kWp, Bělá nad Svitavou, Svitavy, Pardubický kraj

Realizace: září 2013

Každá realizace fotovoltaické elektrárny stojí za to, protože přináší ekologickou energii, snižuje uhlíkovou stopu a pomáhá s částečnou nezávislostí na distributorovi elektrické energie. Fotovoltaika na klíč v obci Bělá nad Svitavou (Okres Svitavy, Pardubický kraj) znamenala osazení 8 kusů solárních panelů značky Ningbo Qixin SL s jmenovitým výkonem 230 Wp a připojení měniče Solarmax 2000S. Zapojení zelený bonus přináší finanční ohodnocení za vlastní, vyprodukovanou elektrickou energii a snižuje návratnost investice.

Realizace fotovoltaické elektrárny 1,84 kWp, Bělá nad Svitavou, Svitavy, Pardubický kraj

Brněnec / Fotovoltaická elektrárna 4,83 kWp, Brněnec, Svitavy, Pardubický kraj

Realizace: srpen 2012

Nižší uhlíková stopa? Levnější energie? Částečná soběstačnost? Jistota, že vlastní produkce náklady domácnosti zvyšovat nebude? Fotovoltaická elektrárna je nejlepší volba, pokud jste si na všechny otázky odpověděli ANO. Společnost SOLLARIS realizuje fotovoltaické elektrárny na klíč. V rámci těchto služeb připraví nejlepší umístění solárních panelů na střechu nemovitosti, zapojí nejvhodnější měnič a zajistí administrativu spojenou se zeleným bonusem. Fotovoltaika v obci Brněnec (okres Svitavy, Pardubický kraj obsahovala 21 panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a 3 měniče Solarmax.

Fotovoltaická elektrárna 4,83 kWp, Brněnec, Svitavy, Pardubický kraj

Budislav / Fotovoltaika 4,83 kWp, Budislav, Svitavy, Pardubický kraj

Realizace: Prosinec 2008

Fotovoltaická elektrárna se dá instalovat i v prosinci. Na fotografiích vidíte odmetání sněhu před montáží solárních panelů. Přes nepřízeň počasí byla fotovoltaika v obci Budislav (okres Svitavy, Pardubický kraj) zprovozněna a její celkový instalovaný výkon přinesl domácnosti 4,83 kWp ekologické energie. Použité solární panely byly od španělského výrobce. Použitý typ Siliken SLK 60PL s jmenovitým výkonem 230 Wp. Měnič stejnosměrného na střídavý proud byl značky SMA 5000 TL HC. Zapojení na zelený bonus zpracovali naši proškolení kolegové.

Montáž FVE - odmetání sněhuInstalace elektrosystému.Montáž fotovoltaické elektrárny 4,83 kWp, BudislavFotovoltaická elektrárna 4,83 kWp, Budislav, Svitavy, Pardubický krajFotovoltaika 4,83 kWp, Budislav, Svitavy, Pardubický krajElektroinstalace.

Budislav / Fotovoltaická elektrárna 4,32 kWp, Budislav, Svitavy, Pardubický kraj

Realizace: Červenec 08

Přínosný systém v rychlé a čisté instalaci od SOLLARISu přinesl celkový výkon 4,32 kWp. Fotovoltaická elektrárna v obci Budislav (okres Svitavy, Pardubický kraj) se skládá z 24 solárních panelů o jmenovitém výkonu 180 Wp a měniče Solarmax 6000S. Fotovoltaika domácnosti přináší částečnou energetickou nezávislost, nižší účty za elektrickou energii, snížení uhlíkové stopy a jistotu, že ji zvyšující se ceny elektrické energie nezasáhnou tak, jako domácnosti, které o alternativním zdroji neuvažují. Zapojení na zelený bonus přináší finance z produkce této energie a je to příjemé zpestření rodinného

Montáž fotovotlaické elektrárny 4,32 kWp, Budislav, Svitavy, Pardubický krajFotovoltaika 4,32 kWp, Budislav, Svitavy, Pardubický krajFotovoltaická elektrárna 4,32 kWp, Budislav, Svitavy, Pardubický kraj

Čepí / Realizace fotovoltaické elektrárny 3,92 kWp, Čepí, Pardubický kraj

Realizace: listopad 2012

Patentované plastové vany pro solární panely jsou výborným pomocníkem pro trvalé umístění, které nepřekvapí povětrnostní vlivy. Jako bonus je pak správná orientace vůči slunci, která přináší uspokojivé množství elektrické energie. Volba panelů Canadian Solar je výtečná, protože se jedná o prémiové panely renomované společnosti Canadian Solar. Při realizaci fotovoltaické elektrárny bylo umístěno 16 kusů solárních panelů Canadian Solar s výkonem 245 Wp a měnič Solarmax 4200S. Fotovoltaika měla kratší návratnost investice při zapojení na zelený bonus.

Realizace fotovoltaické elektrárny 3,92 kWp, Čepí, Pardubický kraj

Česká Třebová / FVE na klíč 2,99 kWp, Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Realizace: říjen 2013

Uvažujete o ekologické elektrické energii, jejíž produkcí nezaberete prostor na svém pozemku? Líbí se Vám vidina toho, že budete platit nižší účty a budete díky FVE více energeticky soběstační? Věděli jste, že solární panely fungují jako ochrana střešní krytiny? Domácnost v obci Česká Třebová (okres Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj) na všechny otázky odpověděla ano. Proto si nechala na střechu svého rodinného domu namontovat solární panely Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 3000S nechala umístit dovnitř rodinného domu. Fotovoltaika na klíč byla zapojena na zelený bonus.

FVE na klíč 2,99 kWp, Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Pardubický krajFotovoltaika 2,99 kWp, Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Pardubický krajMěnič Solarmax 3000S, Česká Třebová

Chrastavec / Instalace fotovoltaické elektrárny 4,83 kWp, Chrastavec, Svitavy, Pardubický kraj

Realizace: říjen 2013

Instalace fotovoltaické elektrárny s celkovým výkonem 4,83 kWp v obci Chrastavec (okres Svitavy, Pardubický kraj) je provedena precizivně a úhledně. Společnost SOLLARIS za sebou nechává nejen plně funkční systémy, její instalace musí být dokonalé i na pohled a solární panely musí perfektně sedět. Fotovoltaika na klíč, kterou jsme velice rádi realizovali, znamenala osazení střechy 21 kusů solárních panelů Ningbo Qixin SL s jmenovitým výkonem 230 Wp a připojení měniče Kostal Piko 5.5. Pomoc při administrativě spojené se zapojení na zelený bonus byla při realizaci samořejmostí.

měnič Kostal Piko 5.5, ChrastavecInstalace fotovoltaické elektrárny 4,83 kWp, Chrastavec, Svitavy, Pardubický kraj

Chrtníky / Fotovoltaika na klíč 4,83 kWp, Chrtníky, Pardubický kraj

Realizace: říjen 2013

Prémiová fotovoltaika na klíč na krásné střeše rodinného domu v obci Chrtníky (okres Pardubice, Pardubický kraj) přinesla domácnosti celkový instalovaný výkon 4,83 kWp. Tento výkon byl přínosný nejen v době instalace, ale hlavně do budoucna, kdy se ceny elektrické energie začaly nepříjemně zvyšovat. Při montáži fotovoltaické elektrárny bylo použito 21 solárních panelů Qixin SL s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Kostal Piko 5.5. Zapojení na zelený bonus přineslo další finanční prostředky za vyprodukovanou energii.

Fotovoltaika na klíč 4,83 kWp, Chrtníky, Pardubický krajMěnič Kostal Piko 5.5, Chrtníky

Chrudim / FVE na klíč 4,83 kWp, Chrudim, Pardubický kraj

Realizace: prosinec 2013

Fotovoltaika na klíč je systém prospěšný pro domácnost i životní prostředí. Komplexní služby SOLLARIS fotovoltaika znamenají pohodlné vyřízení bez starostí. Dlouhá životnost solárních panelů jednorázové zatížení při výrobním procesu, které se znovu neopakuje. FVE na klíč byla ve městě Chrudim (Pardubický kraj) složena z 21 kusů solárních panelů Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp a měniče Kostal Piko 5.5. Zapojeno na zelený bonus.

FVE na klíč 4,83 kWp, Chrudim, Pardubický krajFotovoltaika 4,83 kWp, Chrudim, Pardubický krajInstalace fotovoltaické elektrárny na střeše RD, ChrudimMěnič Kostal Piko 5.5, Chrudim

Chrudim / Fotovoltaika 10,08 kWp, Chrudim, Pardubický kraj

Realizace: červen 09

Fotovoltaická elektrárna s působivým výkonem 10,08 kWp přinese majiteli velké množství ekologicky šetrné energie, která zajistí snížení cen elektrické energie poskytované distributorem. Fotovoltaika, která je instalovaná na ploché střeše má své velké výhody. Správnou orientaci vůči slunci lze zajistit hliníkovými konstrukcemi, které jednotlivé solární panely pevně drží a zajistí je před vlivy počasí. Ve městě Chrudim (Pardubický kraj) jsme takto umístili solární panely Aleo Solar s jmenovitým výkonem 210 Wp (48 kusů). Aby fotovoltaika generovala střídavý proud, byly použity a zapojeny měniče

Příprava FVE 10,08 kWp, Pardubický krajHliníkové konstrukce na střeše pro FVE 10,08 kWp, ChrudimInstalace fotovoltaické elektrárny 10,08 kWp, ChrudimMěniče Solarmax 6000S, Pardubický krajFotovoltaika 10,08 kWp, Chrudim, Pardubický krajFotovoltaika Chrudim

Chrudim / Instalace fotovoltaické elektrárny 5,52 kWp, Chrudim, Pardubický kraj

Realizace: Duben 2012

Precizně, kompletně a profesionálně osazená střecha rodinného domu ve městě Chrudim (Pardubický kraj). Instalace fotovoltaické elektrárny pro domácnost znamená celkový výkon 5,52 kWp. Fotovoltaika přináší nižší cenu elektrické energie, nižší uhlíkovou stopu, nižší náklady za vyúčtování, částečnou energetickou nezávislost a v případě zapojení na zelený bonus i příjem z distribuce a prodeje vlastní energie. To zkracuje návratnost investice. 24 kusů solárních panelů Aleo Avim 230 Wp bylo umístěno a připojeno do hliníkových profilů, vše doplněno o 3 měniče Solarmax 2000S.

Instalace fotovoltaické elektrárny 5,52 kWp, Chrudim, Pardubický kraj

Chrudim / Fotovoltaická elektrárna 3,68 kWp, Chrudim, Pardubický kraj

Realizace: Duben 2012

Fotovoltaická elektrárna může být pro většinu domácnosti obrovským přínosem. Je tomu tak hlavně v případě, kdy je spotřeba domácnosti vyšší. Návratnost fotovoltaické elektrárny se pak počítá v řádu několika let. V případě zapojení na zelený bonus je tato návratnost ještě kratší, protože pořízení FVE přináší dodatečné příjmy. Fotovoltaika ve městě Chrudim (Pardubický kraj) přinesla celkový instalovaný výkon 3,68 kWp. Zkušení profesionálové SOLLARISu umístili a připojili 16 kusů solárních panelů značky Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 4200S.

Fotovoltaická elektrárna 3,68 kWp, Chrudim, Pardubický kraj

Damníkov / Fotovoltaická elektrárna 4,83 kWp, Damníkov, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Realizace: listopad 2012

Protože chceme všem zákazníkům vyjít vstříc, instalujeme ve dne i do pozdních večerních hodin. A tak se někdy stane, že fotografie instalace už nemá nejlepší kvalitu. Rádi vám ji ale poskytujeme, abychom vám mohli prezentovat další z našich úspěšných realizací FVE. Fotovoltaická elektrárna s celkovým, instalovaným výkonem 4,83 kWp obsahovala 21 kusů solárních panelů značky Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 a tři měniče Solarmax 2000S. Zapojení na zelený bonus přináší finanční prémii, zkracuje tak návratnost investice a přináší příjem do rodinného rozpočtu.

Fotovoltaická elektrárna 4,83 kWp, Damníkov, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Dlouhoňovice / Sluneční elektrárna na klíč 9,2 kWp, Dlouhoňovice, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Realizace: listopad 2013

Že je fotovoltaika rozdělená na dvě nezávislá pole východ a západ prospěšná, dokazuje velké množství realizací a výkon sluneční elektrárny z praxe. Fotovoltaická elektrárna v obci Dlouhoňovice (okres Ústí nad Ohrlicí, Pardubický kraj) byla kvůli orientaci střechy rozdělena přesně takto. 40 solárních panelů bylo umístěno částečně na východ a částečně na západ. Takto dimenzovaná fotovoltaická elektrárna je nejefektivnější, pokud jsou obě pole podobně výkonná. Pro montáž byly použity solární panely Qixin 230 Wp a měnič Solarmax 10MT2. Zapojení proběhlo na zelený bonus.

Sluneční elektrárna na klíč 9,2 kWp, Dlouhoňovice, Ústí nad Orlicí, Pardubický krajFotovoltaika na klíč 9,2 kWp, Dlouhoňovice, Pardubický krajMěnič Solarmax 10MT2, Dlouhoňovice

Heřmanův Městec / Fotovoltaika 4,68 kWp, Heřmanův Městec, Chrudim, Pardubický kraj

Realizace: Červenec 08

Středně velká fotovoltaická elektrárna v podání zkušeného týmu SOLLARIS je začleněna do vaší domácnosti do dvou dnů. Při instalaci bude k dispozici tým proškolených elektrikářů, který má za sebou desítky instalací a precizní tým montérů, který s námi úzce spolupracuje od našeho založení. Při realizace fotovoltaické elektrárny vám dodáváme nejen kvalitní komponenty, podporujeme je také zkušeností. Fotovoltaika 4,68 kWp ve městě Heřmanův Městec (okres Chrudim, Pardubický kraj) obsahuje 26 ks solárních panelů, měnič SMA Sunny Boy 4200 TL HC. Zapojení Zelený bonus.

Realizace fotovoltaické elektrárny 4,68 kWp, Heřmanův MěstecInstalace fotovoltaické elektrárny 4,68 kWp, Heřmanův Městec, ChrudimFotovoltaická elektrárna 4,68 kWp, Heřmanův Městec, Chrudim, Pardubický krajFotovoltaika 4,68 kWp, Heřmanův Městec, Chrudim, Pardubický krajSpolehlivý a spokojený tým SOLLARIS

Heřmanův Městec / Fotovoltaická elektrárna 4,2 kWp, Heřmanův Městec, Chrudim, Pardubický kraj

Realizace: září 2009

Fotovoltaická elektrárna je pro domácnost neoddiskutovatelným přínosem, který snižuje uhlíkovou stopu a přináší levnou elektrickou energii, která každý rok vyúčtování elektrické energie nepodléhá. V případě, že je střecha rodinného domu členitá, je možné rozdělit solární panely na jednotlivá pole a tím maximalizovat výtěžnost celého systému. Fotovoltaika o celkovém instalovaném výkonu 4,2 kWp ve městě Heřmanův Městec (okres Chrudim, Pardubický kraj) je rozdělena na jihovýchodní a jihozápadní střechu rodinného domu. Obsahuje 20 ks solárních panelů Aleo Solar 210 Wp a měniče Solarmax 2000S.

Instalace fotovoltaické elektrárny 4,2 kWp, Heřmanův MěstecMěniče Solarmax 2000S, Heřmanův MěstecFotovoltaika 4,2 kWp, Heřmanův Městec, Chrudim, Pardubický krajFotovoltaická elektrárna 4,2 kWp, Heřmanův Městec, Chrudim, Pardubický kraj

Jablonné nad Orlicí / Fotovoltaická elektrárna 3,0 kWp, Jablonné nad Orlicí, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Realizace: srpen 2013

I členitá střecha s arkýřem je vhodná pro osazení solárními panely. Při instalaci je ale dobré uvědomit si, kam budou během dne dopadat stíny z těchto překážek. Ve městě Jablonné nad Orlicí (okres Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj) jsme takto instalovali 12 kusů solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp. Tyto solární panely jsou kvalitní stálicí na trhu a jejich záruka patří k těm nejdelším, které vůbec naleznete. Aby byla fotovoltaika funkční, byl připojen měnič Solarmax 3000S. Fotovoltaická elektrárna funguje v režimu tzv. zeleného bonusu.

Fotovoltaická elektrárna 3,0 kWp, Jablonné nad Orlicí, Ústí nad Orlicí, Pardubický krajMěnič Solarmax 3000S, Jablonné nad Orlicí

Klášterec nad Orlicí / Fotovoltaika 10,12 kWp, Klášterec nad Orlicí, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Realizace: říjen 2009

Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 10,12 kWp v obci Klášterec nad Orlicí (Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj) obsahuje 46 kusů solárních panelů značky Aleo Solar s jmenovitým výkonem 220 Wp, které jsou položeny do hliníkových profilů na přístavku rodinného domu. Typ připojení tohoto systému je přímá dodávka do sítě. Aby byl produkovaný, ekologický, elektrický proud použitelný, obsahuje fotovotlaická elektrárna dva měniče Solarmax 4200S a jeden měnič Solarmax 3000S.

Měniče Solarmax 4200S a Solarmax 3000S, Klášterec nad Orlicí, Pardubický krajPříprava střechy RD pro solární panely, Klášterec nad OrlicíHliníkové profily pro solární panely, Klášterec nad OrlicíInstalace fotovoltaické elektrárny 10,12 kWp v obci Klášterec nad OrlicíFotovoltaická elektrárna 10,12 kWp, Klášterec nad Orlicí, Ústí nad Orlicí, Pardubický krajMěniče Solarmax 4200S a Solarmax 3000S, Klášterec nad OrlicíFotovoltaika 10,12 kWp, Klášterec nad Orlicí, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Králíky / Fotovoltaika 8,5 kWp, Králíky, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Realizace: duben 2013

Rodinný dům, jehož střecha je pokryta výkonnými solárními panely je částečně energeticky nezávislý, má nižší výdaje za energie a jeho členové mají díky zapojení na zelený bonus příjmy z vlastní, vyprodukované, elektrické energie. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 8,5 kWp ve městě Králíky (okres Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj) přináší domácnosti ekologickou energii a zanechává za sebou výrazně menší uhlíkovou stopu. 34 kusů solárních panelů Canadian Solar CS6P (250 Wp) znamená osazení prémiovými komponenty, které jsou doplněné měničem Solarmax 10MT.

Měnič Solarmax 10MT, KrálíkyFotovoltaika 8,5 kWp, Králíky, Ústí nad Orlicí, Pardubický krajFotovoltaická elektrárna 8,5, Králíky

Králíky / Sluneční elektrárna 6,9 kWp, Králíky, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Realizace: květen 2010

První realizace sluneční elektrárny s celkovým instalovaným výkonem 6,9 kWp ve městě Králíky (okres Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj) znamenala osazení střechy rodinného domu 30 kusy solárních panelů Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp a připojení 2 měničů Solarmax 2000S a 1 měniče Solarmax 3000S. Ve službách na klíč bylo obsaženo i připojení na zelený bonus, který přináší finanční přínos za produkci energie. Protože s námi byl zákazník více než spokojený, další rozšíření fotovoltaické elektrárny proběhlo opět s naší společností. Fotovoltaika byla o dva roky později rozšířena o 20 panelů.

Realizace FVE, Králíky, Pardubický kraj2x Solarmax 2000S a jeden Solarmax 3000S, KrálíkyInstalace fotovoltaické elektrárny, KrálíkyFotovoltaika 6,9 kWp, Králíky, Ústí nad Orlicí, Pardubický krajSluneční elektrárna 6,9 kWp, Králíky, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Králíky / Realizace fotovoltaické elektrárny 4,6 kWp, Králíky, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Realizace: červen 2012

Protože jsme při první realizaci fotovoltaické elektrárny ve městě Králíky (Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj) odvedli skvělý výkon, dohodli jsme se s majitelem rodinného domu o dva roky později na jejím rozšíření. První instalace znamenala umístění 30 kusů solárních panelů Siliken s jmenovitým výkonem 230 Wp a připojení tří měničů. Druhá realizace znamenala umístění dalších 20 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp na přístavek rodinného domu a propojení měniče Solarmax. První i druhá fotovoltaika byla zapojena jako tzv. zelený bonus.

Realizace fotovoltaické elektrárny 4,6 kWp, Králíky, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Nasavrky / Realizace fotovoltaické elektrárny 4,6 kWp, Nasavrky, Chrudim, Pardubický kraj

Realizace: říjen 2012

Přínosný systém na střeše rodinného domu znamená částečnou energetickou nezávislost, vlastní elektrickou energii, která nepodléhá změnám cen na trhu ekologický systém, které snižuje uhlíkovou stopu. Při realizaci fotovoltaické elektrány ve městě Nasavrky (okres Chrudim, Pardubický kraj) bylo použito 20 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 6000S. Jelikož byla fotovoltaika realizována jako služba na klíč, administrace spojená se zapojením na zelený bonus byla zpracována společností SOLLARIS a domácnosti přinesla výnosy z prodeje elektrické energie.

Realizace fotovoltaické elektrárny 4,6 kWp, Nasavrky, Chrudim, Pardubický kraj

Pardubice / Instalace fotovoltaické elektrárny 2,5 kWp, baterie 4,8 kWh, Pardubice, Pardubický kraj

Realizace: červen 2017

Instalace fotovoltaické elektrárny na klíč se skládala z umístění 10 solárních panelů Omsun 250 Wp, připojení měniče SolaX SK-SU3000 a osazení baterií 4,8 kWh. Fotovoltaická elektrárna byla instalována společností SOLLARIS fotovoltaika v červnu 2017 ve městě Pardubice, Pardubický kraj.

Instalace fotovoltaické elektrárny 2,5 kWp, baterie 4,8 kWh, Pardubice, Pardubický krajFotovoltaika 2,5 kWp, PardubiceKomponenty FVE Pardubický krajSoučásti fotovoltaické elektrárny, Pardubický kraj

Pardubice / Fotovoltaická elektrárna 3,5 kWp, baterie 4,5 kWh, Pardubice, Pardubický kraj

Realizace: červen 2017

Instalovaná fotovoltaická elektrárna ve městě Pardubice, Pardubický, kraj obsahuje 14 fotovoltaických panelů značky Omsun 250 Wp. Fotovoltaika na klíč byla realizována včetně hybridního měniče Fronius Symo Hybrid 4.0-3-S v červnu 2017. Návratnost investice a prospěšnost systému podporují baterie o celkové kapacitě 4,5 kWh.

Fotovoltaická elektrárna 3,5 kWp, baterie 4,5 kWh, Pardubice, Pardubický krajFotovoltaika na klíč 3,5 kWp, Pardubický krajKomponenty FVE na klíč, Pardubický kraj

Pardubice / Fotovoltaická elektrárna 3,68 kWp, Pardubice, Pardubický kraj

Realizace: říjen 2013

Plochá střecha? Skvělé místo pro umístění fotovoltaické elektrárny. Při správné realizaci solární panely ze své zahrady ani neuvidíte, a tak vás nebudou rušit. Ve městě Pardubice (Pardubický kraj) jsme osadili 16 solárních panelů značky Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp. Jejich správnou orientaci a trvalou stabilitu zajistily patentované, plastové vany. Fotovltaika má celkový instalovaný výkon 3,68 kWp, zapojení na zelený bonus přináší finanční prostředky z vyprodukované energie. Aby byla fotovoltaická elektrárna plně funkční, obsahuje měnič Solarmax 4200S.

Fotovoltaická elektrárna 3,68 kWp, Pardubice, Pardubický krajFotovoltaika 3,68 kWp, PardubiceFotovoltaika na ploché střeše, Pardubický krajFVE na ploché střeše, PardubiceMěnič Solarmax 4200S, Pardubice

Polička / Fotovoltaika 4,83 kWp, Polička, Svitavy, Pardubický kraj

Realizace: září 2013

Perfektně nainstalovaná fotovoltaická elektrárna je nejdůležitější krok k ekologické, elektrické energii, která sníží domácnosti výdaje a díky zapojení na zelený bonus přinese příjmy z vlastní, vyprodukované elektrické energie. Společnost SOLLARIS provádí profesionální instalace od roku 2008. Jednou z prestižních realizací byla ta ve městě Polička (okres Svitavy, Pardubický kraj). Tato FVE přinesla domácnosti celkový, instalovaný výkon 4,83 kWp, který zajišťují solární panely Qixin (21 kusů) ve dvou nezávislých polích (východ + západ). Funkčnost zajišťuje měnič Kostal Piko 5.5.

Fotovoltaika 4,83 kWp, Polička, Svitavy, Pardubický krajFotovoltaická elektrárna 4,83 kWp, Polička, Pardubický krajMěnič Kostal Piko 5.5, Polička, Svitavy

Rabštejnská Lhota / Fotovoltaická elektrárna na klíč 5,0 kWp, Rabštejnská Lhota, Chrudim, Pardubický kraj

Realizace: březen 2013

Úžasné a kvalitní fotovoltaické panely Canadian Solar patří mezi ty s nejdelší zárukou na trhu. V obci Rabštejnská Lhota (okres Chrudim, Pardubický kraj) jsme jich instalovali hned 20 kusů. Jmenovitý výkon každého solárního panelu byl 250 Wp. Doplněny byly o měnič Kostal Piko 5.5. Fotovoltaika přinesla domácnosti nižší cenu elektrické energie, částečnou nezávislost na distributorovi a ekologický zdroj. Fotovoltaická elektrárna na klíč byla doplněna o připojení k distribuční síti na tzv. zelený bonus.

Fotovoltaická elektrárna na klíč 5,0 kWp, Rabštejnská Lhota, Chrudim, Pardubický krajFotovoltaika na klíč 5,0 kWp, Rabštejnská Lhota, ChrudimMěnič Kostal Piko 5.5, Rabštejnská Lhota

Rabštejnská Lhota / Fotovoltaika 4,84 kWp, Rabštejnská Lhota, Chrudim, Pardubický kraj

Realizace: říjen 2009

Fotovoltaická elektrárna je zdrojem ekologické energie, která snižuje výdaje domácnosti na její pořízení. Díky zapojení na zelený bonus se návratnost této investice výrazně zkracuje. Fotovoltaika v obci Rabštejnská Lhota (okres Chrudim, Pardubický kraj) je tvořena 22 kusy solárních panelů značky Aleo Solar o jmenovitém výkonu 220 Wp a měniči švýcarské výroby SolarMax 2000S a 3000S.

Hliníkové profily pro solární panely Aleo Solar 220 Wp, Rabštejnská LhotaFotovoltaika 4,84 kWp, Rabštejnská Lhota, Chrudim, Pardubický krajInstalace fotovoltaické elektrárny 4,84 kWp, Rabštejnská Lhota, Chrudim, Pardubický krajPříprava elektroinstalace pro FVE, Rabštejnská LhotaMěniče SolarMax 2000S a 3000S, Rabštejnská Lhota

Rychnov na Moravě / Fotovoltaika 5,75 kWp, Rychnov na Moravě, Svitavy, Pardubický kraj

Realizace: srpen 2012

Produkce vlastní elektrické energie, která nepodléhá změnám cen na trhu? Fotovoltaika je správná volba, fotovotlaická elektrárna je pohodlná cesta k ekologickému zdroji energie. Služby na klíč společnosti SOLLARIS s.r.o. v obci Rychnov na Moravě (okres Svitavy, Pardubický kraj) znamenali osazení 25 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp. Toto umístění proběhlo do hliníkových profilů. Připojení měniče Solarmax 2000S a propojení celého systému kabely. Administrace spojená se zeleným bonusem byla v rámci služeb zajištěna také a přinesla extra prostředky z prodeje energie.

Fotovoltaika 5,75 kWp, Rychnov na Moravě, Svitavy, Pardubický kraj

Sruby / Instalace fotovoltaické elektrárny 9,8 kWp, Sruby, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Realizace: říjen 2012

Vyšší spotřeba domácnosti a rozlehlejší střecha? V takovém případě je osazení celého jejího prostoru vhodné a užitečné. Instalace fotovoltaické elektrárny s výkonem 9,8 kWp v obci Sruby (okres Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj) znamenala umístění 40 kusů solárních panelů po celé ploše vhodně orientové části střechy. Volba solárních panelů Canadian Solar byla ze strany investora výtečná. Zkušenosti této společnosti jsou rozsáhlé a společnost je začala sbírat již v roce 2001, kdy zahájila svoji výrobu. Aby byla fotovoltaika plně funkční, obsahuje měnič Solarmax 10 MT. Zapojení na zelený bonus.

Instalace fotovoltaické elektrárny 9,8 kWp, Sruby, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Staré Hradiště / Fotovoltaika 4,73 kWp, Staré Hradiště, Pardubice, Pardubický kraj

Realizace: Září 08

Fotovoltaická elektrárna je přínosný, ekologický systém, který své domácnosti přinese levnou, zelenou energii. Její produkce není ovlivněna cenami distributorských společností. Fotovoltaika v obci Staré Hradiště (okres Pardubice, Pardubický kraj) má celkový instalovaný výkon 4,73 kWp. Ten zajišťuje 22 kusů špičkových panelů značky Aleo S18 o jmenovitém výkonu 215 Wp. Systém je doplněný o měnič německé výroby značky SMA. Zapojení na zelený bonus bylo zpracováno v rámci služeb na klíč a domácnosti přinese dodatečné finance z produkce energie.

Tým SOLLARIS při realizaci FVE 4,73 kWp na klíčRealizace fotovoltaické elektrárny, Staré Hradiště, okres PardubiceInstalace fotovoltaické elektrárny 4,73 kWp, Staré Hradiště, Pardubice, Pardubický krajFotovoltaická elektrárna 4,73 kWp, Staré Hradiště, Pardubice, Pardubický krajFotovoltaika 4,73 kWp, Staré Hradiště, Pardubice, Pardubický kraj

Svojšice / Realizace fotovoltaické elektrárny 4,14 kWp, Svojšice, Pardubický kraj

Realizace: říjen 2013

Realizace fotovoltaické elektrárny na klíč v obci Svojšice (okres Pardubice, Pardubický kraj) znamenala umístění solárních panelů na dvě nezávislá pole s orientací východ a západ. Jako další instalace tohoto druhu, i tato dokazuje, že je toto umístění efektivní a pro domácnost a přináší dostatek ekologické energie. Fotovoltaika s instalovaným výkonem 4,14 kWp v obci Svojšice (Pardubice, Pardubický kraj) znamenala montáž 18 solárních panelů Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp a připojení měniče Kostal Piko 4.2. Zapojení na zelený bonus přináší další finanční prostředky z produkce energie.

Realizace fotovoltaické elektrárny 4,14 kWp, Svojšice, Pardubický krajFotovoltaika na klíč 4,14 kWp, Svojšice, Pardubický krajMěnič Kostal Piko 4,2, Svojšice, okres Pardubice

Ústí nad Orlicí / Fotovoltaika 8,74 kWp, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Realizace: září 2012

Solární panely přeměňují sluneční energii na stejnosměrný proud. Díky tomu, že jsou pevně umístěné a nijak se nenatáčí, nejsou náchylné k mechanickému poškození. Měnič slouží k tomu, aby ze stejnosměrného proudu vyrobil střídavý. Ten je v domácnosti použitelný. Fotovoltaika ve městě Ústí nad Orlicí obsahovala 38 kusů solárních panelů značky Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a kvalitní měnič Solarmax 10MT. Celkový instalovaný výkon fotovoltaické elektrárny (FVE) je 8,74 kWp. Zapojení na zelený bonus přináší dodatečné příjmy a zkracuje investici.

Fotovoltaika 8,74 kWp, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Vítějeves / Instalace fotovoltaické elektrárny 4,0 kWp, Vítějeves, Svitavy, Pardubický kraj

Realizace: červenec 2013

Precizní a čistá instalace fotovoltaické elektrárny v obci Vítějeves (okres Svitavy, Pardubický kraj) znamenala umístění 16 kusů solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp a umístění měniče Kostal Piko 4.2. Canadian Solar je značka solárních panelů, které velice rádi nabízíme do současnosti, je to hlavně kvůli jejich kvalitě, dlouhé životnosti a jedné z nejdelších záruk na trhu. Zapojení na zelený bonus znamenalo podporu státu pro tuto formu ekologické energie. Od roku 2021 jsou na FVE nové dotace z programu NZÚ.

Instalace fotovoltaické elektrárny 4,0 kWp, Vítějeves, Svitavy, Pardubický krajFotovoltaika 4,0 kWp, Vítějeves, SvitavyMěnič Kostal Piko 4.2, Vítějeves

Vysoké Mýto / Fotovoltaická elektrárna na klíč 4,83 kWp, Vysoké Mýto, Pardubický kraj

Realizace: srpen 2013

Plochá střecha na rodinném domě není problém, s kterým by si fotovoltaická elektrárna na klíč neuměla poradit. Ve městě Vysoké Mýto (Pardubický kraj) bylo do plastových van umístěno 21 solárních panelů Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp. Plastové vany jsou patentovaný výrobek, který solární panely bezpečně a dlouhodobě udrží na zvoleném místě v patřičném sklonu. Aby byla fotovoltaika plně funční, byla doplněna o měnič Kostal Piko 5.5. Zapojení na zelený bonus je dnes již minulostí. Dotace se od roku 2021 znovu objevili v programu NZÚ.

Fotovoltaická elektrárna na klíč 4,83 kWp, Vysoké Mýto, Pardubický krajFotovoltaika na klíč 4,83 kWp, Vysoké MýtoFVE na klíč 4,83 kWp, Pardubický krajMěnič Kostal Piko 5.5, Vysoké Mýto

Vysoké Mýto / Fotovoltaika 11,04 kWp, Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Realizace: Duben 2012

Pokud je střecha rodinného domu v dobrém stavu, její nosná konstrukce to dovoluje a domácnost si přeje pokrytí celé střechy solárními panely, je tým SOLLARIS samozřejmě pro. Fotovoltaika ve městě Vysoké Mýto (okres Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj) má úctyhodný, celkový instalovaný výkon 11,04 kWp. Aby bylo takového výkonu dosaženo, bylo použito 48 kusů kvalitních solárních panelů značky Aleo Avim o jmenovitém výkonu 230 Wp a měnič švýcarské produkce SolarMax 13 Mt. Fotovotaická elektrárna používá měniče pro přeměnu stejnosměrného produ na střídavý.