Fotovoltaika a reference na mapě ČR

Náš zkušený tým instaluje prospěšné fotovoltaické elektrárny (FVE) s baterií i bez baterie po celé České republice od roku 2008. Spolehlivá fotovoltaika na klíč je doplněna administrativou a záručním i pozáručním servisem od roku 2008. Projděte si naše realizace a přidejte se ke spokojeným klientům naší společnosti.

Fotovoltaika na klíč v referencích

Fotovoltaické elektrárny (FVE) s potěšujícími bonusy

Naše fotovoltaické elektrárny jsou složené výhradně z kvalitních komponentů, jsou doplněny o optimizéry na rizikové solární panely ZDARMA a naši odborníci napříč dotačními tituly zajišťují našim klientům dotace v maximální výši před schválené před samotnou realizací! Instalovaná fotovoltaika od SOLLARISu znamená pořízení špičkového systému, jehož cena zůstává pro zákazníka příznivá. Jistotu vhodného výběru instalační společnosti potvrzuje naše hodnocení na voltaico.cz, kde náš naši klienti hodnotí pěti hvězdičkami z pěti možných!


Přidané reference

Kunovice / Fotovoltaika 2,99 kWp, Kunovice, Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Realizace: Duben 2012

Ve chvíli, kdy začne domácnost uvažovat o pořízení fotovoltaické elektrárny, je dobré najít společnost, která má s instalacemi tohoto ekologického systému zkušenosti. Domácnost ve městě Kunovice (okres Uherské Hradiště, Zlínský kraj) vybrala společnost SOLLARIS. Bonusem, který tento výběr má, je záruční i pozáruční servis. Vzhledem k ploše střechy a spotřebě domácnosti byla vybrána fotovoltaická elektrárna s celkovým instalovaným výkonem 2,99 kWp. Ten tvoří 13 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp. Měnič Delta 3300 přetváří proud na střídavý.

Fotovoltaika 2,99 kWp, Kunovice, Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Modletice / Fotovoltaika 4,6 kWp, Modletice, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: duben 2012

Fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč na střeše rodinného domu přináší ekologickou, elektrickou energii a snižuje uhlíkovou stopu členů domácnosti. Díky kvalitě systému lze očekávat desítky let produkce elektrické energie s minimálním množstvím zásahů. Fotovoltaika v obci Modletice (okres Praha-východ, Středočeský kraj) má celkový instalovaný výkon 4,6 kWp, který zajišťuje 20 kusů solárních panelů značky Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp. Aby fotovoltaická elektrárna produkovala střídavý proud, obsahuje měnič Delta SI 5000.

Fotovoltaika 4,6 kWp, Modletice, Praha-východ, Středočeský kraj

Říčany / Fotovoltaika 4,6 kWp Říčany, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: Duben 2012

Solární panely umístěné do hliníkových profilů na fasádě rodinného domu ve městě Říčany (okres Praha-východ, Středočeský kraj) přináší své domácnosti a jejim členům celkový instalovaný výkon 4,6 kWp. Fotovoltaika na klíč pro společnost SOLLARIS znamenala umístění 20 kusů solárních panelů značky Aleo o jmenovitém výkonu 230 Wp, jejich propojení s měničem SolarMax 6000S a připojení k domovnímu rozvaděči.

Fotovoltaika 4,6 kWp Říčany, Praha-východ, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 4,6 kWp Říčany, Praha-východ, Středočeský kraj

Petkovy / Fotovoltaika 6,9 kWp, Petkovy, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Realizace: Duben 2012

Dokonalá střecha rodinného domu je ideální místo pro ekologický systém, který snižuje výdaje domácnosti na pořízení elektrické energie od distributorů. Aby byla návratnost investice do tohoto systému co nejkratší, je fotovoltaická elektrárna připojena na tzv. Zelený bonus, který přináší dodatečné příjmy z produkce elektrické energie. V rámci služeb na klíč bylo toto připojení vyřízeno společností SOLLARIS. Fotovoltaická elektrárna je složena ze 30 kusů solárních panelů Aleo o jmenovitém výkonu 230 Wp. Proměnu stejnosměrného proudu na střídavý zajišťují měniče švýcarského výrobce SolarMax.

Fotovoltaická elektrárna 6,9 kWp, Petkovy, Mladá Boleslav, Středočeský krajFotovoltaika 6,9 kWp, Petkovy, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Praha / Fotovoltaika 9,89 kWp bez baterie, Praha

Realizace: Duben 2012

Instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč bez baterie v městě Praha znamenala osazení dvou různě šikmých střech rodinného domu. Fotovoltaika má nižší pořizovací cenu, protože při jejím pořízení nebyly použity baterie. Připojení na zelený bonus zároveň přináší finance do rodinného rozpočtu. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 9,89 kWp obsahuje 43 kusů solárních panelů značky Aleo o jmenovitém výkonu 230 Wp. Aby byla produkovaná elektrická energie využitelná, obsahuje fotovoltaická elektrárna měniče švýcarské produkce SolarMax.

Měniče SolarMax od švýcarského výrobce k FVE 9,89 kWp, PrahaFotovoltaika 9,89 kWp bez baterie, Praha

Budíškovice / Fotovoltaika 4,6 kWp, Budíškovice, Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj

Realizace: Březen 2012

Ceny elektrické energie se mění, stopají i klesají, ale dlouhodobý trend této komodity má setrvalý růst. Považujeme tedy za výborné rozhodnutí zajistit domácnosti alespoň částečnou energetickou nezávislost, která bezpochyby sníží výdaje domácnosti. Při zapojení na zelený bonus, který zajistí náš profesionální, proškolený tým, přínáší nová fotovoltaická elektrárna navíc příjmy, které tuto investici snižující uhlíkovou stopu zkracují. Fotovoltaika s výkonem 4,6 kWp v obci Budíškovice (okres Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj) obsahuje 20 solárních panelů Aleo a měnič Solarmax.

Fotovoltaika 4,6 kWp, Budíškovice, Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj

Opava / Fotovoltaická elektrárna 3,22 kWp, Opava, Moravskoslezský kraj

Realizace: Březen 2012

Fotovoltaická elektrárna složená z kvalitních solárních panelů umístěných a připojených proškoleným a zkušeným týmem SOLLARIS je pro domácnost a její členy velkým přínosem. Zvyšuje soběstačnost, snižuje uhlíkovou stopu a produkuje ekologickou energii. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 3,22 kWp ve městě Opava (Moravskoslezský kraj) obsahuje 14 kusů solárních panelů Aleo Elektrárna je složená ze 14 panelů Aleo o jmenovitém výkonu 230 Wp a měnič švýcarské značky Solarmax. Zapojení na zelený bonus je zdrojem příjmu z produkce této energie.

Fotovoltaická elektrárna 3,22 kWp, Opava, Moravskoslezský kraj

Žernovník / Fotovoltaika 9,66 kWp, Žernovník, Blansko, Jihomoravský kraj

Realizace: Březen 2012

Fotovoltaická elektrárna nemusí být přínosný systém jen pro domácnost. Majitelé hostince v obci Žernovník (okres Blansko, Jihomoravský kraj) jistě ocení celkový instalovaný výkon 9,66 kWp, který sníží náklady na provoz tohoto zařízení a zvýší podíl ekologické energie, který využívají. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 9,66 kWp znamenala umístění a připojení 42 kusů solárních panelů značky Aleo o jmenovitém výkonu 230 Wp a zapojení měničů SolarMax švýcarské výroby. Zapojení fotovoltaické elektrárny do distribuční sítě je na zelený bonus.

Fotovoltaika 9,66 kWp, Žernovník, Blansko, Jihomoravský kraj

Nymburk / Fotovoltaika 8,28 kWp, Nymburk, Středočeský kraj

Realizace: Březen 2012

Krásná, prosluněná střecha rodinného domu je ideálním místěm pro umístění fotovoltaické elektrárny. Abyste bylo její pořízení jen pozitivní zážitek, je dobré si na instalaci pozvat společnost, která má spoustu zkušeností s realizací i administrativní podporou připojení. Fotovoltaika od SOLLARISu s celkovým instalovaným výkonem 8,28 kWp ve městě Nymburk (Středočeský kraj) obsahuje 36 kusů solárních panelů Aleo a měnič švýcarského výrobce SolarMax. Rodinný dům využívá sluneční energii v rámci zeleného bonusu.

Fotovoltaická elektrárna 8,28 kWp, Nymburk, Středočeský krajFotovoltaika 8,28 kWp, Nymburk, Středočeský kraj

Mnichovice / Fotovoltaika 4,6 kWp, Mnichovice, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: Březen 2012

Fotovoltaická elektrárna na ploché střeše může být umístěna do plastových van (patentovaný výrobe) nebo hliníkových konstrukcí. Obě dvě varianty jsou stejně bezpečné a zajišťují solární panely proti povětrnostním vlivům Fotovoltaika ve městě Mnichovice (okres Praha-východ, Středočeský kraj) je umístněna do trojúhelníkových hlínikových konstrukcí. Ty poskytují bezpečné uložení pro 20 kusů solárních panelů značky Aleo s jmenovitým výkonem 230 Wp. Srdcem FVE na klíč je měnič Delta. Fotovoltaika je zapojena jako zelený bonus.

Fotovoltaika 4,6 kWp, Mnichovice, Praha-východ, Středočeský kraj

Jílové u Prahy / Fotovoltaika 5,52 kWp Jílové u Prahy, Praha-západ, Středočeský kraj

Realizace: Březen 2012

Správná instalační společnost vám navrhne systém, který je pro domácnost skutečně výhodný. Představí vám prostor pro solární panely, který jim umožní správný úhel a orientaci vůči slunci. To zajistí jeho maximální výtěžnost a zkrácení návratnosti investice na co nejkratší dobu. Domácnost ve městě Jílové u Prahy (okres Praha-západ, Středočeský kraj) má výtečně orientovanou střechu, která zajistila prostor pro solární panely. Fotovoltaika má celkový instalovaný výkon 5,52 kWp, obsahuje 25 kusů solárních panelů Aleo a měnič Solarmax. Zapojení na zelený bonus znamená finanční prostředky z produkce

Fotovoltaika 5,52 kWp Jílové u Prahy, Praha-západ, Středočeský kraj

Libuň / Fotovoltaika 5,75 kWp, Libuň, Jičín, Královéhradecký kraj

Realizace: Březen 2012

Tým SOLLARIS je připraven instalovat na střeše vašeho rodinného domu i za nepříznivého počasí. Fotovoltaická elektrárna s instalací v březnu není pro zkušený tým problém stejně tak, jako v obci Libuň (okres Jičín, Královéhradecký kraj), kde jsme uložili 25 kusů solárních panelů značky Aleo do hliníkových profilů. Fotovoltaika na klíč zahrnuje i měniče Solarmax, které dodává švýcarský výrobce tohoto srdce FVE. Fotovoltaika znamená pro domácnost částečnou energetickou nezávislost a jistotu v době, kdy se cena elektrické energie razantně zvyšuje.

Instalace fotovoltaické elektrárny 5,75 kWp, Libuň, Jičín, Královéhradecký krajFotovoltaika 5,75 kWp, Libuň, Jičín, Královéhradecký kraj

Železnice / Fotovoltaika 4,14 kWp, Železnice, Jičín, Královéhradecký kraj

Realizace: Březen 2012

Nižší ceny elektrické energie, systém zvyšující hodnotu nemovitosti a částečná energetická nezávislost. To vše v sobě skrývá úžasná technologie, která nezatěžuje životní prostředí jako klasické elektrárny. Fotovoltaická elektrárna zapojená do distribuční sítě na zelený bonus přináší své domácnosti dodatečné finanční prostředky, které zkracují návratnost investice. Toto připojení zajistí společnost SOLLARIS ve službách na klíč. Fotovoltaika v obci Železnice (okres Jičín, Královéhradecký kraj) má výkon 4,14 kWp, obsahuje 18 solárních panelů Aleo o jmenovitém výkonu 230 Wp a měnič Solarmax.

Fotovoltaika 4,14 kWp, Železnice, Jičín, Královéhradecký kraj

Mlčechvosty / Fotovoltaika 5,52 kWp, Mlčechvosty, Mělník, Středočeský kraj

Realizace: Březen 2012

Fotovoltaika ve vesnici Mlčechvosty (část obce Vraňany, okres Mělník, Středočeský kraj) přináší domácnosti a jejím členům celkový instalovaný výkon 5,52 kWp. Takto vyprodukovaná, ekologická, elektrická energie přináší členům domácnosti jistotu, že v době zvyšujících se cen elektrické energie od distributorů nebude tímto jevem tolik zasažena. Fotovoltaická elektrárna je složena z 24 kusů kvalitních, solárních panelů značky Aleo. Srdcem fotovoltaické elektrárny je pak měnič Delta, který upravuje stejnosměrný proud na střídavý.

Fotovoltaika 5,52 kWp, Mlčechvosty, Mělník, Středočeský krajMěniče Delta, Mlčechvosty, okres Mělník

Račetice / Fotovoltaika 29,9 kWp, Račetice, Chomutov, Ústecký kraj

Realizace: září 2010

Kvalitní střecha v perfektním stavu je skvělé místo pro umístění nové, fotovoltaické elektrárny. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 29,9 kWp v obci Račetice (okres Chomutov, Ústecký kraj) má své solární panely umístěné na střeše rodinného domu a stodoly. Instalace obnášela umístění a připojení 130 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 29,9 kWp. Aby byla fotovoltaická elektrárna plně funkční, obsahuje 6 kusů měničů švýcarského výrobce SolarMax 6000S.

Příprava střechy pro instalaci fotovoltaické elektrárny, Račetice, ChomutovHliníkové profily na střeše RD pro fve 29,9 kWp, Račetice, okres ChomutovMěniče SolarMax 6000S, RačeticeFotovoltaika 29,9 kWp, Račetice, Chomutov, Ústecký krajFotovoltaická elektrárna 29,9 kWp, Račetice, Chomutov, Ústecký kraj

Praha / Fotovoltaika na klíč 60,63 kWp, Praha

Realizace: říjen 2010

Fotovoltaická elektrárna umístěná na střeše školní budovy o jmenovitém výkonu 60,63 kWp je složena z 258 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 235 Wp, 11 měničů SolarMax 6000S a 1 měniče SolarMax 4200S. Investor si sám dodal a nainstaloval podpůrnou síť z ocelové konstrukce, která byla použita pro eliminaci stínících prvků na střeše. Konstrukce pod panely dodávala firma SOLLARIS. Fotovoltaika v městě praha zapojená jako přímá dodávka do sítě.

Ocelové konstrukce pro FVE 60,63 kWp, PrahaPlochá střecha školní budovy, příprava pro FVE 60,63 kWp, PrahaPříprava elektroinstalace fotovoltaické elektrárny 60,63 kWp, PrahaPřipojení fotovoltaické elektrárny 60,63 kWp v Hlavním městě PrahaInstalace solárních panelů Siliken 235 Wp (FVE 60,63 kWp) PrahaPříprava elektrických rozvodů fotovoltaické elektrárny 60,63 kWp, PrahaFotovoltaická elektrárna na klíč 60,63 kWp, PrahaFotovoltaika na klíč 60,63 kWp, PrahaMěnič švýcarského výrobce SolarMax k FVE 60,63 kWp, PrahaPřipojení fotovoltaické elektrárny 60,63 kWp, PrahaSolární panely na střeše školy (60,63 kWp), PrahaFotovoltaika 60,63 kWp, Praha

Zdice / Fotovoltaika 4,7 kWp, Zdice, Beroun, Středočeský kraj

Realizace: září 2010

Fotovoltaická elektrárna přináší rodinnému domu a jeho obyvatelům ekologickou, elektrickou energii, která zajišťuje částečnou nezávislost, soběstačnost a levnou cenu produkované energie. Fotovoltaika ve městě Zdice (okres Beroun, Středočeský kraj) přináší celkový instalovaný výkon 4,7 kWp díky 20 kusům solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 235 Wp. Stejnosměrný proud na střídavý upravuje měnič SolarMax 6000S. Zapojení fotovoltaické elektrárny je na tzv. zelený bonus. Jeho administrativu vyřídila společnost SOLLARIS.

Fotovoltaika 4,7 kWp, Zdice, Beroun, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 4,7 kWp, Zdice, Beroun, Středočeský krajMěnič SolarMax 6000S, Zdice

Pelhřimov / Fotovoltaika 29,44 kWp, Pelhřimov, Vysočina

Realizace: září 2010

Plochá střecha je ideální místo pro umístění a připojení solárních panelů. Díky plastovým vanám, patentovanému výrobku společnosti Renusol, je zajištěn správný úhel a orientace vůči slunci. To zvyšuje výtěžnost celého systému. Fotovoltaická elektrárna ve městě Pelhřimov (kraj Vysočina) je umístěna na dvou střechách průmyslové budovy. Fotovoltaika má celkový instalovaný výkon 29,44 kWp, který zajišťuje 128 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp. 5 kusů Měničů SolarMax 6000S a 1 měnič SolarMax 4200S doplňuje celý, ekologický systém. Zapojení jako přímá dodávka do sítě.

Měniče SolarMax 6000S a 4200S, PelhřimovFotovoltaika na ploché střeše 29,44 kWp, PelhřimovInstalace fotovoltaické elektrárny 29,44 kWp, Pelhřimov, VysočinaFotovoltaická elektrárna 29,44 kWp, Pelhřimov, VysočinaFotovoltaika 29,44 kWp, Pelhřimov, Vysočina

Dobronín / Fotovoltaika 45,08 kWp, Dobronín, Jihlava, Vysočina

Realizace: září 2010

Rozsáhlá instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) v obci Dobronín (okres Jihlava, kraj Vysočina) znamenala rozmístění 196 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp. Solární panely se nacházejí na střeše garáže průmyslového objektu. Jejich umístění je kombinací plastových van (patentovaný výrobek zaručující trvalé umístění a odolnost proti povětrnostním vlivům) a hliníkových konstrukcí (vyrobených na míru a s ohledem na prostředí). Použitelnost vyprodukované elektrické energie zajišťuje 9 kusů měničů SolarMax 6000S. Zapojeno jako zelený bonus.

SolarMax 6000S v obci DobronínSolarMax 6000S okres JihlavaInstalace fotovoltaické elektrárny v obci DobronínInstalace FVE JihlavaSolární panely v hliníkové konstrukci, JihlavaFotovoltaika se solárními panely v hliníkové konstrukci, JihlavaMěniče SolarMax 6000S, Dobronín, okres JihlavaFotovoltaika 45,08 kWp, Dobronín, Jihlava, Vysočina

Brněnské Ivanovice / Fotovoltaika 4,14 kWp, Brněnské Ivanovice, Jihomoravský kraj

Realizace: srpen 2010

Plochá střecha je pro umístnění solárních panelů skvělý prostor. Díky hliníkovým konstrukcím nebo plastovým vanám mohou montážní delníci orientovat solární panely ve správném úhlu i směru. Tím se maximalizuje výtěžnost systému a zvyšuje množství vyprodukované elektrické energie. V městské části Brněnské Ivanovice (Brno, Jihomoravský kraj) jsme do patentovaných, plastových van umístili 18 kusů solárních panelů Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp a připojili měnič SolarMax 4200S. Fotovoltaika má celkový instalovaný výkon 4,14 kWp a je zapojena na zelený bonus.

Instalce FVE 4,14 kWp v Brněnských IvanovicíchMontáž fotovoltaické elektrárny 4,14 kWp, Brněnské IvanoviceMěnič SolarMax 4200S pro FVE 4,14 kWp, BrnoFotovoltaická elektrárna 4,14 kWp, Brněnské Ivanovice, Jihomoravský krajFotovoltaika 4,14 kWp, Brněnské Ivanovice, Jihomoravský kraj

Břeclav / Fotovoltaika 19,8 kWp, Břeclav, Jihomoravský kraj

Realizace: srpen 2010

Výkonná fotovoltaická elektrárna s celkovým instalovaným výkonem 19,8 kWp ve městě Břeclav (Jihomoravský kraj) byla realizována na plochou střechu. Při této formě má investor na výběr mězi dvěma variantami umístění. Jedním je připevnění solárních panelů k hliníkovým profilům, druhým je uložení do plastových van. Plastové vany, které byly vybrány, jsou patentovaný výrobek, zajišťují správnou orientaci panelu vůči slunci a maximalizují vynosnost systému složeného z 88 kusů solárních panelů Aleo Solar o jmenovitém výkonu 225 Wp. FVE obsahuje 4xSolarMax 6000S. Zapojení na zelený bonus.

Zátěž pro plastové vany, Břeclav4 měniče SolarMax 6000S, BřeclavInstalace fotovoltaické elektrárny BřeclavFotovoltaická elektrárna BřeclavFotovoltaika 19,8 kWp, Břeclav, Jihomoravský kraj

Svatoslav / Fotovoltaika 15,18 kWp, Svatoslav, Brno-venkov, Vysočina

Realizace: srpen 2010

Úžasně orientovaná střecha rodinného domu přinese své domácnosti celkový instalovaný výkon 15,18 kWp, o který se postarají solární panely bezpečně ukotvené do hliníkových konstrukcí. Fotovoltaika v obci Svatoslav (okres Brno-venkov, kraj Vysočina) obsahuje 66 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp a tři měniče SolarMax 6000S. O rozmístění, připojení a revizi celého systému se postarala společnost SOLLARIS. Pomohla také s vyřízením připojení na tzv. zelený bonus, který přinese zisk z produkce ekologické energie.

Měniče švýcarské výroby SolarMax, SvatoslavHliníkové profily pro solární panely Siliken 230 Wp, SvatoslavInstalace fotovoltaické elektrárny 15,18 kWp, Svatoslav, Brno-venkov, VysočinaFotovoltaická elektrárna 15,18 kWp, Svatoslav, Brno-venkov, VysočinaFotovoltaika 15,18 kWp, Svatoslav, Brno-venkov, VysočinaMěniče SolarMax 6000S, Svatoslav, Brno-venkov

Bukovany / Fotovoltaika 4,6 kWp, Bukovany, Olomoucký kraj

Realizace: srpen 2010

Děkujeme našemu zákazníkovi, že do nás vložil důvěru i podruhé. Rozšíření fotovoltaické elektrárny (FVE) v obci Bukovany (okres Olomouc, Olomoucký kraj) bylo připojeno jako přímá dodávka do sítě. Toto připojení bylo na místě, protože první fotovoltaika byla připojena na zelený bonus. Instalace fotovoltaické elektrárny obsahovala 20 kusů umístěných a připojených solárních panelů Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp a umístění a připojení měniče Solarmax 6000S. Střecha rodinného domu je pro instalaci FVE ideální místo, protože solární panely na pozemku nepřekážejí.

Měniče Solarmax 6000S, BukovanyFotovoltaika 4,6 kWp, Bukovany, Olomoucký krajFotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Bukovany, Olomoucký kraj

Velké Němčice / Fotovoltaika 5,98 kWp, Velké Němčice, Břeclav, Jihomoravský kraj

Realizace: srpen 2010

Umístěním solárních panelů na dvě různě orientované střechy přístavku rodinného domu získáte dostatečné množství elektrické energie, jak potvrzují data o produkci. Fotovoltaika v městysu Velké Němčice (okres Břeclav, Jihomoravský kraj) přináší své domácnosti celkový instalovaný výkon 5,98 kWp. Ten zajišťuje 26 kusů solárních panelů značky Aleo o jmenovitém výkonu 230 Wp. Různě orientované střechy fotovotaické elektrárny vyvolaly potřebu použít více měničů. Jedná se o 1 měnič SolarMax 3000S a dva měniče SolarMax 2000S. Zapojeno jako zelený bonus.

Fotovoltaická elektrárna 5,98 kWp, Velké Němčice, Břeclav, Jihomoravský krajMěniče SolarMax 3000S a 2000S, Velké NěmčiceFotovoltaika 5,98 kWp, Velké Němčice, Břeclav, Jihomoravský kraj

Otvice / Fotovoltaika 17,86 kWp, Otvice, Chomutov, Ústecký kraj

Realizace: srpen 2010

Fotovoltaická elektrárna na klíč umístěná na střeše hospodářského stavení má celkový instalovaný výkon 17,86 kWp. Fotovoltaika v obci Otvice (okres Chomutov, Ústecký kraj) je složena ze 76 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 235 Wp. Stejnosměrný proud, který vyrábí solární panely, je upravován na střídavý pomocí 3 měničů Solarmax 6000S a jednoho měniče Solarmax 3000S. Tyto měniče jsou od švýcarského výrobce. Zapojení je přímá dodávka do sítě.

Instalace fotovoltaické elektrárny 17,86 kWp, Otvice, Chomutov, Ústecký krajPříprava elektroinstalace v obci Otvice, okres Chomutov3 měniče Solarmax 6000S a 1 měnič Solarmax 3000S, Otvice, okres Chomutov3 měniče Solarmax 6000S a 1 měnič Solarmax 3000S, Otvice, Ústecký krajFotovoltaická elektrárna 17,86 kWp, Otvice, Chomutov, Ústecký krajFotovoltaika 17,86 kWp, Otvice, Chomutov, Ústecký kraj

Horušice / Fotovoltaika 99,36 kWp, Horušice, Kutná Hora, Středočeský kraj

Realizace: červenec 2010

Fotovoltaická elektrárna umístěná na volné ploše je nainstalována za použití jednoosých náklopných konstrukcí Schletter FS Vario, 432 polykrystalických panelů Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp a 18 stringových měničů Solarmax 6000S. Jedná se o dosud největší projekt společnosti SOLLARIS s.r.o., který byl zrealizovaný za necelé tři týdny. Zapojení je přímá dodávka do sítě. Fotovoltaika má celkový instalovaný výkon 99,36 kWp a nachází se v obci Horušice (okres Kutná Hora, Středočeský kraj).

Doprava solárních panelů na místo instalace HorušicePříprava hliníkových konstrukcí pro FVE, HorušicePříprava na připojení fotovoltaické elektrárny, HorušiceFotovoltaická elektrárna obsahuje hliníkové konstrukce, okres Kutná HoraPřipojení FVE do rozvodné sítě, HorušiceMěniče Solarmax 6000S pro fotovoltaické elektrárny, HorušiceFotovoltaická elektrárna 99,36 kWp, Horušice, Kutná Hora, Středočeský krajFotovoltaika 99,36 kWp, Horušice, Kutná Hora, Středočeský krajMěniče Solarmax 6000S, okres Kutná HoraFotovoltaika, Kutná Hora

Bernartice / Fotovoltaická elektrárna 19,78 kWp, Bernartice, Moravskoslezský kraj

Realizace: červenec 2010

Solární panely, z kterých je instalovaná fotovoltaická elektrárna složená, jsou umístěny ve vanách na ploché střeše průmyslové budovy ve městě Bernartice, Moravskoslezský kraj. Realizace fotovoltaické elektrárny znamenala uložení 86 ks solárních panelů značky Siliken s jmenovitým výkonem 230 Wp. Celkový výkon, který fotovoltaická elektrárna nabízí, je 19,78 kWp a je zapojena na zelený bonus.

Realizace FVE u TáboraBernatice - realizace fotovoltaikyFotovoltaika měničeSolární panely 86 kusů - jmenovitý výkon 230 WpPříprava instalace solárních panelů BernaticeInstalační vany pro FVE u TáboraFotovoltaika s měničemRealizovaná fotovoltaická elektrárna Bernatice

Brno / Fotovoltaika 6,3 kWp Brno, Jihomoravský kraj

Realizace: červenec 2010

Snížení výdajů za energie průmyslové budovy? Proč ne! Náš přínosný, ekologický systém přináší výhody ve formě nižších plateb za elektrickou energii a snížení uhlíkové stopy vašeho podnikání. S umístěním solárních panelů na ploché střeše máme bohaté zkušenosti. Vybrat si můžete mezi hliníkovou konstrukcí nebo plastovými vanami jako v případě realizace ve městě Brno (Jihomoravský kraj). Zde jsme takto umístili 28 kusů solárních panelů Aleo Solar s jmenovitým výkonem 225 Wp a připojili měniče Solarmax 3000S a Solarmax 4200S. Zapojení na zelený bonus jsme rádi administrativně podpořili.

Fotovoltaická elektrárna 6,3 kWp Brno, Jihomoravský krajFotovoltaika 6,3 kWp Brno, Jihomoravský krajMěnič Solarmax 3000S a 4200S, BrnoMěnič Solarmax 3000S a 4200S, Jihomoravský kraj

Mohelnice / Fotovoltaika 14,72 kWp, Mohelnice, Šumperk, Olomoucký kraj

Realizace: červen 2010

Fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč na střeše výrobny a kancelářské budovy snižuje výdaje za elektrickou energii a snižuje uhlíkovou stopu podnikání. Fotovoltaika ve městě Mohelnice (okres Šumperk, Olomoucký kraj) je složena ze 64 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp. Ty vyrábějí stejnosměrný proud, který je upravován pomocí tří měničů Delta SI 5000. Zapojení je zelený bonus administrativně podpořil SOLLARIS. Díky tomuto druhu připojení získávají majitelé FVE další finanční prostředky za produkci ekologické energie.

Realizace fotovoltaické elektrárny, Mohelnice, okres ŠumperkInstalace fotovoltaické elektrárny, Mohelnice, Olomoucký kraj3 měniče Delta SI 5000, MohelniceFVE na klíč, Mohelnice, okres ŠumperkFotovoltaická elektrárna 14,72 kWp, Mohelnice, Šumperk, Olomoucký krajFotovoltaika 14,72 kWp, Mohelnice, Šumperk, Olomoucký krajMěniče Delta SI 5000, Olomoucký kraj

Police / Fotovoltaika 2,99 kWp, Police, Šumperk, Olomoucký kraj

Realizace: červen 2010

Instalací fotovoltaické elektrárny získává domcánost částečnou energetickou nezávislost, soběstačnost a výhodně pořízenou elektrickou energii. Návratnost investice do tohoto obnovitelného zdroje zkracuje připojení na tzv. zelený bonus. Získané prostředky z tohoto druhu jsou pro domácnost dalším příjmem. Fotovoltaika v obic Police (okres Šumperk, Olomoucký kraj) znamenala pro společnost SOLLARIS umístění a připojení 13 kusů solárních panelů Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp k měniči Delta SI 3300 a následné zapojení do domovních rozvodů.

Hliníkové profily pro solární elektrárny, Police, ŠumperkHliníkové profily pro solární panely, Police, okres ŠumperkFotovoltaika 2,99 kWp, Police, Šumperk, Olomoucký krajMěnič Delta SI 3300, obec Police

Nové Dvory / Fotovoltaika 2,99 kWp, Nové Dvory, Žďár nad Sázavou, Vysočina

Realizace: červen 2010

Střecha rodinného domu je ideálním místem pro solární panely, protože neubírá prostor na pozemku rodinného domu a chrání střešní krytinu před vlivy počasí. Fotovoltaika na klíč obci Nové Dvory (okres Žďár nad Sázavou, kraj Vysočina) přináší své domácnosti celkový instalovaný výkon 2,99 kWp. Fotovoltaická elektrárna obsahuje 13 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp. Stejnosměrný proud upravuje na střídavý měnič švýcarského výrobce SolarMax 3000S. Zapojení na zelený bonus administrativně podpořila společnost SOLLARIS.

Měnič SolarMax 3000S, Nové DvoryInstalace fotovoltaické elektrárny 2,99 kWp, Nové Dvory, Žďár nad Sázavou, VysočinaFotovoltaická elektrárna 2,99 kWp, Nové Dvory, Žďár nad Sázavou, VysočinaFotovoltaika 2,99 kWp, Nové Dvory, Žďár nad Sázavou, Vysočina

Údlice / Fotovoltaika 4,6 kWp, Údlice, Chomutov, Ústecký kraj

Realizace: červen 2010

Nádherná a vysoká střecha rodinného domu nebude mít se stíněním velký problém. Fotovoltaika v obci Údlice (okres Chomutov, Ústecký kraj) přinese své domácnosti celkový instalovaný výkon 4,6 kWp díky 20 kusům solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp. Aby byl produkovaný stejnosměrný proud použitelný pro domácnost, obsahuje fotovoltaická elektrárna měnič SolarMax 6000S, který ho upravuje na střídavý. Zapojení na zelený bonus je forma připojení do distribuční sítě, která přináší dodatečné příjmy z produkce vlastní elektrické energie.

Příprava realizace fotovoltaické elektrárny 4,6 kWp, ÚdliceInstalace fotovoltaické elektrárny 4,6 kWp, Údlice, Chomutov, Ústecký krajMěnič SolarMax 6000S, ÚdliceFotovoltaika 4,6 kWp, Údlice, Chomutov, Ústecký kraj

Rosice / Fotovoltaika 24,84 kWp, Rosice, Brno-venkov, Jihomoravský kraj

Realizace: červen 2010

Rozsáhlejší instalace v podání týmu SOLLARIS je perfetkně odvedená práce bez zbytečných pochybení. V rámci služeb na klíč jsou fotovoltaická elektrárna a její komponenty nejen rozmístěny a připojeny, celý systém získává revizi a postaráno je také o připojení do distribuční sítě. Fotovoltaika ve městě Rosice (okres Brno-venkov, Jihomoravský kraj) má celkový instalovaný výkon 24,84 kWp, který zajišťují solární panely značky Siliken (180 ks) o výkonu 230 Wp. Ty jsou rozděleny na dvě střechy průmyslového objektu. Systém dále obsahuje 5 měničů Solarmax 6000S a jeden 2000S. Zapojení zelený bonus.

Příprava střechy pro solární panely 230 Wp, RosiceHliníkové konstrukce pro solární panely SIliken 230 Wp, Rosice, Brno-venkovZkušený tým SOLLARIS, realizace elektroinstalace RosiceMěniče švýcarského výrobce SolarMax, Brno-venkovFotovoltaická elektrárna 24,84 kWp, Rosice, Brno-venkov, Jihomoravský krajFotovoltaika 24,84 kWp, Rosice, Brno-venkov, Jihomoravský krajInstalace fotovoltaické elektrárny 24,84 kWp, Rosice, Brno-venkov, Jihomoravský krajMěniče SolarMax, Rosice, Brno-venkovSolární panely Siliken 230 Wp, Rosice, okres Brno-venkov

Říčky / Fotovoltaika 6,9 kWp, Říčky, Brno-venkov, Jihomoravský kraj

Realizace: květen 2010

Plochá střecha přístřešku rodinného domu je pro umístění solárních panelů úžasný a vhodný prostor. Při tomto druhu instalace má investor na vybranou mezi hliníkovými konstrukcemi a plastovými vanami značky Renusol. Fotovoltaika v obci Říčky (okres Brno-venkov, Jihomoravský kraj) obsahuje patentované, plastové vany, které udrží solární panely ve vhodném úhlu a orientaci vůči slunci. Celkový instalovaný výkon fotovoltaické elektrárny je 6,9 kWp, ten zajišťuje 30 kusů solárních panelů Aleo Solar o jmenovitém výkonu 230 Wp a 3 měniče Delta SI 2500. Zapojeno na zelený bonus.

Instalace fotovoltaické elektrárny 6,9 kWp, Říčky, Brno-venkov, Jihomoravský krajFotovoltaická elektrárna 6,9 kWp, Říčky, Brno-venkov, Jihomoravský kraj3 měniče Delta SI 2500, Říčky, Brno-venkovFotovoltaika 6,9 kWp, Říčky, Brno-venkov, Jihomoravský kraj

Borovany / Fotovoltaika 27 kWp, Borovany, České Budějovice, Jihočeský kraj

Realizace: červen 2010

Velice výkonná fotovoltaika na různých střechách výrobny ve městě Borovany (okres České Budějovice, Jihočeský kraj) přinesla investorovi úctyhodný, instalovaný výkon 27 kWp a společnosti SOLLARIS nové zkušenosti s rozsáhlejší realizací. Ta probíhala jak na šikmé, tak na ploché střechy. Vedle umístění do hliníkových profilů tak přišla na řadu i montář to hliníkových konstrukcí, která zajistila správný sklon a orientaci vůči slunci. Fotovoltaická elektrárna obsahuje 120 kusů solárních panelů Aleo Solar o jmenovitém výkonu 225 Wp, 3 měniče Delta SI 5000 a 3 měniče Delta SI 3300. Zapojení jako zel

Fotovoltaika obsahuje 3 měniče Delta SI 5000 a 3 měniče Delta SI 3300, BorovanyRealizace FVE 27 kWp (okres České Budějovice)Příprava realizace ve městě BorovanyHliníkové konstrukce pro solární panely Aleo Solar, BorovanySolární panely Aleo Solar 120 kusů o jmenovitém výkonu 225 Wp, BorovanyInstalace fotovoltaické elektrárny 27 kWp, Borovany, České BudějoviceFotovoltaická elektrárna 27 kWp, Borovany, České Budějovice, Jihočeský krajFotovoltaika 27 kWp, Borovany, České Budějovice, Jihočeský kraj

Podolí I. / Fotovoltaika 4,6 kWp, Podolí I, Písek, Jihočeský kraj

Realizace: červen 2010

Instalace fotovoltaické elektrárny se společností SOLLARIS je rychlá, bezchybná, precizní a profesionálně provedená. Fotovoltaika v obci Podolí I (okres Písek, Jihočeský kraj) byla perfektně připevněna pomocí hliníkových profilů na kvalitní střechu, která tento ekologický systém udrží desítky let. Fotovoltaická elektrárna o celkovém instalovaném výkonu 4,6 kWp zahrnuje 20 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp a měnič Delta SI 5000. Připojení FVE je na tzv. zelený bonus, který přináší finance do rodinného rozpočtu díky produkci vlastní ekologické energie.

Instalace fotovoltaické elektrárny 4,6 kWp, Podolí I, Písek, Jihočeský krajMěnič Delta SI 5000, Podolí I, PísekFotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Podolí I, Písek, Jihočeský krajFotovoltaika 4,6 kWp, Podolí I, Písek, Jihočeský kraj

Příbram / Fotovoltaika na klíč 11,04 kWp, Příbram, Středočeský kraj

Realizace: červen 2010

Střecha bytového domu může být výborný prostor pro získání finančních prostředků. Instalací fotovoltaické elektrárny se prodlouží životnost střešní krytiny a správná orientace zajistí maximální výtěžnost celého systému. Fotovoltaická elektrárna s celkovým instalovaným výkonem 11,04 kWp ve městě Příbram (Středočeský kraj) zahrnuje 48 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp a měniče Delta, jmenovitě Delta SI 5000, SI 3300 a SI 2500. Fotovoltaika je zapojena jako přímá dodávka do sítě.

Hliníkové profily pro 48 solárních panelů Siliken, PříbramInstalace fotovoltaické elektrárny na klíč 11,04 kWp, Příbram, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna na klíč 11,04 kWp, Příbram, Středočeský krajMěniče Delta SI 5000, SI 3300 a SI 2500, PříbramFotovoltaika na klíč 11,04 kWp, Příbram, Středočeský kraj

Třemblat / Fotovoltaika 15,525 kWp, Třemblat, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: květen 2010

Fotovoltaická elektrárna na klíč umístěná na jižní, jihozápadní a západní střeše rodinného domu je složená z 69 kusů solárních panelů značky Aleo Solar o jmenovitém výkonu 225 Wp a z měničů Solarmax (2x 6000S a 3x 2000S). Vzhledem k různým odklonům střech od jihu bylo zapotřebí použít více měničů dle rozložení jednotlivých kolektorových polí na střechách. Fotovoltaika ve vesnici Třemblat (část obce Ondřejov, okres Praha-východ, Středočeský kraj) má celkový instalovaný výkon 15,525 kWp a je připojena jako přímá dodávka do sítě.

Hliníkové profily pro solární panely Aleo Solar 225 Wp, TřemblatInstalace fotovoltaické elektrárny 15,525 kWp, Třemblat, Praha-východ, Středočeský krajMěniče SolarMax 6000S a 2000S, Třemblat, Praha-východPříprava elektroinstalace, TřemblatFotovoltaická elektrárna 15,525 kWp, Třemblat, Praha-východ, Středočeský krajFotovoltaika 15,525 kWp, Třemblat, Praha-východ, Středočeský kraj

Loučka / Fotovoltaika 10,125 kWp, Loučka, Olomouc, Olomoucký kraj

Realizace: květen 2010

Zapojení na zelený bonus je velice oblíbená forma, protože za produkci vlastní ekologické, elektrické energie odměňuje majitele fotovoltaické elektrárny dodatečnými finančními příjmy, které zkracují návratnost investice. Fotovoltaika na klíč s celkovým instalovaným výkonem 10,125 kWp v obci Loučka (okres Olomouc, Olomoucký kraj) znamenala rozsáhlejší instalaci. Na střeše rodinného domu je do hliníkových profilů umístěno 45 kusů solárních panelů značky Aleo Solar s jmenovitým výkonem 225 Wp. Ty jsou propojené s měniči DELTA SI 5000 (1x) a DELTA SI 2500 (2x).

Příprava instalace fotovoltaické elektrárny v obci LoučkaHliníkové profily k FVE 10,125 kWp, LoučkaInstalace fotovoltaické elektrárny 10,125 kWp, Loučka, Olomouc, Olomoucký krajFotovoltaická elektrárna 10,125 kWp, Loučka, Olomouc, Olomoucký krajMěniče DELTA SI 5000 (1x) a DELTA SI 2500 (2x), LoučkaFotovoltaika 10,125 kWp, Loučka, Olomouc, Olomoucký kraj

Turnov / Fotovoltaika 4,83 kWp, Turnov, Semily, Liberecký kraj

Realizace: duben 2010

Plochá střecha rodinného domu nebo přístavku je ideálním prostorem pro umístění solárních panelů fotovoltaické elektrárny. Při realizaci má investor na vybranou mezi plastovými vanami (patentovaný výrobek) nebo hliníkovými konstrukcemi. Hliníkové konstrukce mají výhodu v tom, že sklon vůči slunci bude takový, jaký si majitelé domácnosti přejí. Fotovoltaika na přístřešku rodinného domu ve městě Turnov (okres Semily, Liberecký kraj) produkuje 4,83 kWp instalovaného výkonu. Ten zajišťují solární panely Siliken (jmenovitý výkon 230 Wp a 2 měniče SolarMax 3000S). Zapojeno na zelený bonus.

Solární panely v hliníkových konstrukcích k FVE 4,83 kWp, TurnovFotovoltaická elektrárna 4,83 kWp, Turnov, Semily, Liberecký krajFotovoltaika 4,83 kWp, Turnov, Semily, Liberecký kraj2 měniče Solarmax 3000S, TurnovInstalace fotovoltaické elektrárny na ploché střeše 4,83 kWp, Turnov, Semily, Liberecký kraj

Klatovy / Fotovoltaika 4,95 kWp, Klatovy, Plzeňský kraj

Realizace: květen 2010

Fotovoltaická elektrárna umístěná na střeše rodinného domu je složená z 22 kusů solárních panelů značky Aleo Solar o jmenovitém výkonu 225 Wp a z měniče SMA SunnyBoy 5000 TL-20. Fotovoltaika na klíč se nachází ve městě Klatovy (jižně od města Plzeň, Plzeňský kraj). Profesionální tým SOLLARIS zajistil nejen instalaci jednotlivých komponentů a propojení s domácími rozvody i distribuční sítí. Administrativně podpořil zapojení na zelený bonus, které přináší peníze z produkce elektrické energie, která snižuje uhlíkovou stopu celé domácnosti.

Instalace fotovoltaické elektrárny, Klatovy, Plzeňský krajFotovoltaická elektrárna na klíč 4,95 kWp, Klatovy, Plzeňský krajMontáž elektroinstalace k FVE na klíč, KlatovyMěnič SMA SunnyBoy 5000 TL-20, KlatovyFotovoltaika 4,95 kWp, Klatovy, Plzeňský kraj

Útěchovice / Fotovoltaika 3,6 kWp, Útěchovice, Česká Lípa, Liberecký kraj

Realizace: květen 2010

Společnost SOLLARIS instaluje za každého počasí. Déšť nás nezastavil ani ve vesnici Útěchovice (část obce Hamr na Jezeře, okres Česká Lípa, Liberecký kraj), a tak mohla vzniknout fotovoltaická elektrárna na střeše rodinného domu, která mu přináší celkový instalovaný výkon 3,6 kWp. Toto množství ekologického proudu vyrábí 16 kusů solárních panelů Aleo Solar o jmenovitém výkonu 225 Wp a stejnosměrný proud na střídavý upravuje měnič SolarMax 4200S. Fotovoltaika je zapojena na zelený bonus, což administrativně zastřešila společnost SOLLARIS.

Instalace fotovoltaické elektrárny 3,6 kWp, Útěchovice, Česká Lípa, Liberecký krajTým společnosti při instalaci FVEMěnič SolarMax 4200S, ÚtěchoviceFotovoltaická elektrárna 3,6 kWp, Útěchovice, Česká Lípa, Liberecký krajFotovoltaika 3,6 kWp, Útěchovice, Česká Lípa, Liberecký kraj

Brno / Fotovoltaická elektrárna 4,5 kWp, Brno, Jihomoravský kraj

Realizace: květen 2010

Kvalitní montáž, bezchybné připojení a prospěšný systém od společnosti SOLLARIS, která je špičkou ve svém oboru na trhu. Variabilní instalace a množství realizovaných FVE nám přinesly bohaté zkušenost, které rádi využijeme i pro vás. Fotovoltaická elektrárna s celkovým výkonem 4,5 kWp ve městě Brno (Jihomoravský kraj) znamenala osazení 20 kusů solárních panelů značky Aleo Solar o jmenovitém výkonu 225 Wp do hliníkových profilů na šikmé střeše rodinného domu. Připojení měniče Solarmax 6000S znamená změnu stejnosměrného proudu na střídavý. Zapojení na zelený bonus přináší příjem navíc.

Instalované solární panely Aleo Solar, BrnoMontáž solárních panelů Aleo Solar, BrnoSolarmax 6000S, BrnoFotovoltaika 4,5 kWp, Brno, Jihomoravský krajFotovoltaická elektrárna 4,5 kWp, Brno, Jihomoravský kraj

Brno / Instalace fotovoltaické elektrárny 13,05 kWp, Brno, Jihomoravský kraj

Realizace: květen 2010

Před instalací fotovoltaické elektrárny by měl investor zvážit, v jakém stavu je střešní krytina. Fotovoltaika je systém s dlouhou životností, je tedy vhodné, aby i krytina vydržela desítky let a nevyžadovala renovaci. Kvalitní střecha přístavku rodinného domu ve městě Brno (Jihomoravský kraj) byla pro instalaci připravena, a tak jsme bez problémů umístili 58 kusů solárních panelů do hliníkových profilů s dlouhou životností, které zajistí správnou orientaci. Solární panely byly značky Aleo Solar o jmenovitém výkonu 225 Wp. Připojili jsme 2 měniče DELTA SI 5000 a jeden měnič DELTA SI 3300. Zapo

Příprava pro umístění 58 panelů Aleo Solar, BrnoMěniče DELTA SI 5000 a DELTA SI 3300, BrnoMontáž 58 solárních panelů Brno, Jihomoravský krajInstalace fotovoltaické elektrárny 13,05 kWp, Brno, Jihomoravský krajMěniče DELTA SI 5000 a DELTA SI 3300, Jihomoravský krajFotovoltaika 13,05 kWp, Brno, Jihomoravský kraj

Láz / Fotovoltaika na klíč 15,64 kWp, Láz, Třebíč, Vysočina

Realizace: květen 2010

Fotovoltaická elektrárna může být umístěna na střechu rodinného domu nebo přístavky, pokud mají lepší orientaci a sklon, které poskytují vyšší využití systému. V obci Láz (okres Třebíč, kraj Vysočina) jsme na přístavky rodinného domu (jedním z nich je garáž) umístily solární panely Aleo Solar. Fotovoltaika jich obsahuje 68 kusů. Tyto solární panely mají jmenovitý výkon 230 Wp. Stejnosměrný proud na střídavý upravují 2 měniče Solarmax 3000S a 2 měniče Solarmax 6000S. Zapojení na zelený bonus přináší finanční prostředky do rodinného rozpočtu. Ty získává domácnost za produkci vlastní el.energie.

Umístění a připojení měničů Solarmax v obci Láz, okres TřebíčPříprava pro solární panely v obci Láz, kraj VysočinaHliníkové konstrukce pro fotovoltaické elektrárny v obci Láz, okres Třebíč2 měniče Solarmax 3000S a 2 měniče Solarmax 6000S, Láz, TřebíčInstalace fotovoltaické elektrárny na klíč 15,64 kWp, Láz, Třebíč, VysočinaFotovoltaická elektrárna na klíč 15,64 kWp, Láz, Třebíč, VysočinaFotovoltaika na klíč 15,64 kWp, Láz, Třebíč, Vysočina

Ostopovice / Fotovoltaika 4,5 kWp, Ostopovice, Brno-venkov, Jihomoravský kraj

Realizace: květen 2010

Pokud se prodejce společnosti SOLLARIS a majitel rodinného domu dohodnou na tom, že je vhodné umístit solární panely na dvě střechy kvůli stínění, není pro montážní partu naší společnosti problém takovou instalaci kvalitně zajistit. Fotovoltaická elektrárna má solární panely značky Aleo Solar rozděleny na střechu rodinného domu a jeho přístavek. Fotovoltaika v obci Ostropovice (okres Brno-venkov, Jihomoravský kraj) obsahuje celkem 20 kusů panelů o jmenovitém výkonu 225 Wp a měnič SolarMax 6000S. Připojení fotovoltaické elektrárny je jako zelený bonus.

Příprava střechy rodinného domu pro FVE na klíč s výkonem 4,5 kWpHliníkové profily pro solární panely Aleo Solar 225 Wp, OstopoviceInstalace fotovoltaické elektrárny 4,5 kWp, Ostopovice, Brno-venkov, Jihomoravský krajMěnič SolarMax 6000S, OstopoviceFotovoltaická elektrárna 4,5 kWp, Ostopovice, Brno-venkov, Jihomoravský krajFotovoltaika 4,5 kWp, Ostopovice, Brno-venkov, Jihomoravský kraj

Hodonín / Fotovoltaika 4,6 kWp, Hodonín, Jihomoravský kraj

Realizace: květen 2010

Solární panely na šikmé střeše rodinného domu jsou zajištěny pomocí hliníkových profilů, které jsou spojeny se samotnou střechou. Správná instalace střešní krytinu neponičí a solární panely mohou působit jako její přirozená ochrana proti povětrnostním vlivům. Fotovoltaika ve městě Hodonín (Jihomoravský kraj) má celkový instalovaný výkon 4,6 kWh, skládá se z 20 kusů solárních panelů Aleo Solar (každý má jmenovitý výkon 230 Wp) a měniče Solarmax 6000S. Zapojení na zelený bonus je skvělá varianta, protože přináší dodatečné finanční příjmy z produkce vlastní elektrické energie.

Instalace fotovoltaické elektrárny 4,6 kWp, Hodonín, Jihomoravský krajInstalace měniče SolarMax 6000S, HodonínFotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Hodonín, Jihomoravský krajFotovoltaika a měnič, HodonínFotovoltaika 4,6 kWp, Hodonín, Jihomoravský kraj

Údlice / Fotovoltaická elektrárna 3,68 kWp, Údlice, Chomutov, Ústecký kraj

Realizace: květen 2010

Nejvhodnější umístění solárních panelů na šikmé střeše rodinného domu je jejich umístění do hliníkových profilů, které poskytnou dostatečné zázemí po celou, dlouhou dobu životnosti tohoto ekologického systému. Fotovoltaická elektrárna s celkovým instalovaným výkonem 3,68 kWp v obci Údlice (okres Chomutov, Ústecký kraj) je složená ze solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp a měniče DELTA 3300, který mění stejnosměrný proud na střídavý. Zapojení do distribuční sítě na zelený bonus přináší finance díky produkci ekologické energie.

Hliníkové profily pro solární panely FVE 3,68 kWp, ÚdliceRealizace fotovoltaické elektrárny 3,68 kWp, Údlice, Chomutov, Ústecký krajMěnič DELTA 3300, ÚdliceFotovoltaická elektrárna 3,68 kWp, Údlice, Chomutov, Ústecký kraj

Hodky / Fotovoltaika 4,83 kWp, Hodky, Světlá pod Ještědem, Liberecký kraj

Realizace: květen 2010

Realizovaná fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 4,83 kWp ve vesnici Hodky (část obce Světlá pod Ještědem, Liberecký kraj) přináší své domácnosti ekologickou elektrickou energii, která není zažížena každoročním vyúčtováním. Díky dlouhé životnosti svých komponentů výrazně snižuje uhlíkovou stopu svých obyvatel a zapojení jako zelený bonus přináší další finanční prostředky za produkci energie, které zvyšují příjmy domácnosti a snižují návratnost investice. Fotovoltaická elektrárna je složena ze solárních panelů Aleo Solar o jmenovitém výkonu 230 Wp a 3 měničů Solarmax 2000S.

Instalace fotovoltaické elektrárny 4,83 kWp, Hodky, Světlá pod Ještědem, Liberecký kraj3 měniče Solarmax 2000S, Hodky, Světlá pod JeštědemFotovoltaická elektrárna 4,83 kWp, Hodky, Světlá pod Ještědem, Liberecký krajInstalace měničů pro FVE, HodkyFotovoltaika 4,83 kWp, Hodky, Světlá pod Ještědem, Liberecký kraj

Brno / FVE 3,76 kWp, Brno, Jihomoravský kraj

Realizace: květen 2010

Snížení výdajů za elektrickou energii a uhlíkové stopy, zvýšení energetické nezávislosti a jistoty, že vás vzrůstající cena energií nezasáhne? Fotovoltaika je nejlepší řešení pro vaši domácnost. Počáteční investice je sice vyšší, ale tento systém má rozumnou dobu návratnosti a díky za pojení na zelený bonus přináší extra finanční prostředky z produkce vlastní energie. To návratnost zkracuje ještě více. FVE na klíč s celkovým instalovaným výkonem 3,76 kWp ve městě Brno (Jihomoravský kraj) je složena z 16 kusů solárních panelů Siliken 235 Wp a měniče Solarmax 4200S a domácnosti přináší spoustu p

Instalace fotovoltaické elektrárny 3,76 kWp v BrněSolarmax 4200S, BrnoFotovoltaika 3,76 kWp, Brno, Jihomoravský krajFVE 3,76 kWp, Brno, Jihomoravský kraj