Fotovoltaika a reference na mapě ČR

Náš zkušený tým instaluje prospěšné fotovoltaické elektrárny (FVE) s baterií i bez baterie po celé České republice od roku 2008. Spolehlivá fotovoltaika na klíč je doplněna administrativou a záručním i pozáručním servisem od roku 2008. Projděte si naše realizace a přidejte se ke spokojeným klientům naší společnosti.

Fotovoltaika na klíč v referencích

Fotovoltaické elektrárny (FVE) s potěšujícími bonusy

Naše fotovoltaické elektrárny jsou složené výhradně z kvalitních komponentů, jsou doplněny o optimizéry na rizikové solární panely ZDARMA a naši odborníci napříč dotačními tituly zajišťují našim klientům dotace v maximální výši před schválené před samotnou realizací! Instalovaná fotovoltaika od SOLLARISu znamená pořízení špičkového systému, jehož cena zůstává pro zákazníka příznivá. Jistotu vhodného výběru instalační společnosti potvrzuje naše hodnocení na voltaico.cz, kde náš naši klienti hodnotí pěti hvězdičkami z pěti možných!


Přidané reference

Cerhenice / FVE 7,82 kWp, Cerhenice, Kolín, Středočeský kraj

Realizace: červenec 2012

Fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč ve vyhotovení SOLLARISu je precizně instalovaný systém. Čistá a rychlá realizace profesionálním týmem a kvalitní komponenty znamenají spokojenost investorů s nově pořízeným ekologickým systémem. Fotovoltaika v městysu Cerhenice (okres Kolín, Středočeský kraj) přinesla celkový instalovaný výkon 7,82 kWp. Ten zajišťuje 34 solárních panelů na střeše přístavku rodinného domu v hliníkových konstrukcích a měnič Solarmax 10 MT. Jelikož se z naší strany jednalo o služby na klíč, bylo připojení na zelený bonus součástí služeb, které jsme domácnosti poskytli.

FVE 7,82 kWp, Cerhenice, Kolín, Středočeský kraj

Klášter Hradiště nad Jizerou / Fotovoltaika na klíč 4,6 kWp, Klášter Hradiště nad Jizerou, Středočeský kraj

Realizace: červen 2012

Fotovoltaická elektrárna (FVE) je ekologický zdroj el. energie, který na pozemku rodinného domu nezabírá žádný dodatečný prostor. Na střeše rodinného domu nebo přístavku vzniká díky slunečnímu svitu stejnosměrný proud, který měnič promění na střídavý, který v domácnosti využijete. Solární panely prodlužují životnost vaší krytiny, protože ji zakryjí a chrání před okolními vlivy. Fotovoltaika nak líč v obci Klášter Hradiště nad Jizerou (Středočeský kraj) obsahovala 20 kusů solárních panelů Aleo Avim 230 Wp a měnič Delta SI 5000. Zapojení na zelený bonus jsme administrativně podpořili.

Fotovoltaika na klíč 4,6 kWp, Klášter Hradiště nad Jizerou, Středočeský kraj

Budíškovice / Fotovoltaická elektrárna (FVE) 4,6 kWp, Budíškovice, Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj

Realizace: červen 2012

Ekologické uvažování je skvělý způsob jak zajistit příjemnou budoucnost našim potomkům. V dnešní době už není těžké vydat se touto cestou a najít systém, kterým snížíte uhlíkovou stopu vaší domácnosti. Díky zapojení na zelený bonus, který za vás administrativně zpracujeme my, bude vaše nová cesta doprovázena příjmy z prodeje vlastní, vyprodukované, ekologické energie. Tím zkrátíte návratnost investice do tohoto systému stejně tak jako rodina v obci Budíškovice (okres Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj). Ta pro svůj sen využila 20 solárních panelů Aleo Avim 230 Wp a měnič Solarmax 6000S.

Fotovoltaická elektrárna (FVE) 4,6 kWp, Budíškovice, Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj

Králíky / Realizace fotovoltaické elektrárny 4,6 kWp, Králíky, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Realizace: červen 2012

Protože jsme při první realizaci fotovoltaické elektrárny ve městě Králíky (Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj) odvedli skvělý výkon, dohodli jsme se s majitelem rodinného domu o dva roky později na jejím rozšíření. První instalace znamenala umístění 30 kusů solárních panelů Siliken s jmenovitým výkonem 230 Wp a připojení tří měničů. Druhá realizace znamenala umístění dalších 20 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp na přístavek rodinného domu a propojení měniče Solarmax. První i druhá fotovoltaika byla zapojena jako tzv. zelený bonus.

Realizace fotovoltaické elektrárny 4,6 kWp, Králíky, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Bordovice / Fotovoltaika na klíč 2,76 kWp, Bordovice, Nový Jičín, Moravskoslezský kraj

Realizace: červen 2012

Měnící se cena elektrické energie už vás nezasáhne v takové míře, jako kdybyste byli plně závislí na distributorech. Při realizaci smysluplné investice, jakou fotovoltaika je, získáváte energetickou nezávislost a jistotu, že vaše energie ceny zvedat nebude. Aby byla fotovoltaická elektrárna plně funkční mnoho let, je dobré pro její realizaci a výběr komponentů vyhledat profesionály, jakými lidé v SOLLARISu jsou. Naše zkušenosti jsme získali například v obci Borkovice (Nový Jičín, Moravskoslezský kraj), kde jsme umístili 12 panelů Aleo Avim 230 a měnič Solarmax 3000S. Zelený bonus.

Fotovoltaika na klíč 2,76 kWp, Bordovice, Nový Jičín, Moravskoslezský kraj

Žatec / Fotovoltaická elektrárna 11,73 kWp, Žatec, Louny, Ústecký kraj

Realizace: červen 2012

Vhodně orientovaná střecha s perfektní krytinou je výborné místo pro umístění solárních panelů. Aby byla fotovoltaika opravdovým přínosem a plně fuknční, je dobré vybrat si pro jeho realizaci zavedenou společnost s profesionálním týmem montérů a elektrikářů. SOLLARIS do své instalace rád promítne všechny své znalosti a zkušenosti, aby vám mohl předat zdroj přínosné, ekologické energie. Fotovoltaická elektrárna ve městě Žatec (okres Louny, Ústecký kraj) je složená z 51 kusů solárních panelů Aleo Avim 230 Wp a měnič Solarmax 13MT. Připojeno na zelený bonus.

Fotovoltaika Žatec, Louny

Klamoš / Fotovoltaika 5,75 kWp, Klamoš, Chlumec nad Cidlinou, Královéhradecký kraj

Realizace: Červen 2012

Kvalitní fotovoltaika v obci Klamoš (sousedící s městem Chlumec nad Cidlinou, Královéhradecký kraj) obsahuje 25 kusů solárních panelů značky Aleo Avim o jmenovitém výkonu 230 Wp a měnič Solarmax 2000S. Fotovoltaická elektrárna instalovaná společností SOLLARIS má zajištěný záruční i pozáruční servis, který udržuje vámi pořízený systém ve skvělé kondici po celou dobu jeho životnosti. Fotovoltaika na klíč obsahuje nejen představení nejvhodnějšího systému, montáž a připojení do rozvodů domu, rádi pro vás sledujeme možnosti připojení nebo dotace, které můžete získat.

Fotovoltaika 5,75 kWp, Klamoš, Chlumec nad Cidlinou, Královéhradecký kraj

Městec Králové / Fotovoltaika 9,6 kWp, Městec Králové, Nymburk, Středočeský kraj

Realizace: Červen 2012

Fotovoltaická elektrárna na klíč od SOLLARISu je realizace vedená týmem zkušených montážních techniků a elektrikářů, kteří zajistí bezpečné umístění solárních panelů do hliníkových profilů a připojení systému do domovní sítě. Fotovoltaika ve městě Městec Králové (okres Nymburk, Středočeský kraj) znamenala umístění 42 kusů solárních panelů značky Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 a umístění a připojení měniče švýcarského výrobce Solarmax 10MT.

Fotovoltaika 9,6 kWp, Městec Králové, Nymburk, Středočeský kraj

Kladruby / Fotovoltaika 19,6 kWp, Kladruby, Tachov, Plzeňský kraj

Realizace: Červen 2012

Solární panely Canadian Solar patří mezi to nejlepší, co na trhu fotovoltaických komponentů naleznete. Nejen, že kvalita zpracování odpovídá absolutní špičce, k jistotě vhodného výběru přispěje i jedna z nejdelších záručních lhůt. Společnost Canadian Solar byla založena v roce 2001 v Kanadě. Jelikož patří mezi stabilní a na trhu bude působit i v roce 2023, má zákazník zajištěno, že v případě poruchy v záruční době obdrží náhradu. Fotovoltaika ve městě Kladruby (okres Tachov, Plzeňský kraj) obsahuje 80 kusů těchto solárních panelů a měnič Solarmax 10MT.

Fotovoltaika 19,6 kWp, Kladruby, Tachov, Plzeňský kraj

Horní Habartice / Fotovoltaika 5,75 kWp, Horní Habartice, Děčín, Ústecký kraj

Realizace: Červen 2012

Vzhledově působivá a precizně zapojená fotovoltaická elektrárna na klíč na střeše rodinného domu ušetří domácnosti a jejím majitelům starosti se zvyšujícími se cenami elektrické energie. Jako bonus získává tato domácnost dodatečné finanční prostředky,, které může využít dle vlastní volby a snižuje uhlíkovou stopu díky ekologickému zdroji elektrické energie. Fotovoltaika v obci Horní Habartice (okres Děčín, Ústecký kraj) obsahuje 25 kusů solárních panelů značky Aleo Avim o jmenovitém výkonu 230 Wp. Funkčnost fotovoltaické elektrárny (FVE) zajišťuje měnič Solarmax 2000S.

Fotovoltaika 5,75 kWp, Horní Habartice, Děčín, Ústecký kraj

Nehvizdy / Fotovoltaika 4,6 kWp, Nehvizdy, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: Červen 2012

Fotovoltaika na klíč na dvou různě orientovaných střechách v městysu Nehvizdy (okres Praha-východ, Středočeský kraj) má dvě rozdělená pole (10+10 solárních panelů). Fotovoltaická elektrárna má celkový instalovaný výkon 4,6 kWp, který produkují solární panely Aleo Avim o jmenovitém výkonu 230 Wp. Měnič švýcarského výrobce SolarMax 3000S mění stejnosměrný proud na střídavý. Instalací fotovoltaické elektrárny získává domácnost částečnou energetickou nezávislost, soběstačnost a levnější elektrickou energii.

Fotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Nehvizdy, Praha-východ, Středočeský krajFotovoltaika 4,6 kWp, Nehvizdy, Praha-východ, Středočeský kraj

Zbýšov / Fotovoltaika 28,98 kWp, Zbýšov, Brno-venkov, Jihomoravský kraj

Realizace: Květen 2012

Rozsáhlejší instalace fotovoltaické elektrárny pro společnost SOLLARIS znamenala umístění a připojení 126 kusů solárních panelů značky Aleo Avim 230 a propojení s měničem švýcarské výroby Solarmax 15 MT. Fotovoltaika ve městě Zbýšov (okres Brno-venkov, Jihomoravský kraj) má celkový instalovaný výkon 28,98 kWp. Aby byly solární panely bezpečně zajištěné, byly pro jejich umístění použity hliníkové profily, které mají dlouhou životnost a dolaďují tak celý systém, který je schopný sloužit bezporuchově desítky let.

Fotovoltaika 28,98 kWp, Zbýšov, Brno-venkov, Jihomoravský krajMěniče SolarMax 15 MT, Zbýšov

Mnichovo Hradiště / Fotovoltaika 28,98 kWp, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Realizace: Květen 2012

Výkonná fotovoltaická elektrárna na šikmé střeše umístěná pomocí hliníkových konstrukcí. Tým SOLLARIS složený ze zkušených a proškolených montérů a elektrikářů realizoval celkový instalovaný výkon 28,98 kWp. Fotovoltaika ve městě Mnichovo Hradiště (okres Mladá Boleslav, Středočeský kraj) obsahuje 126 kusů solárních panelů značky Aleo Avim o jmenovitém výkonu 230 Wp a měniče od švýcarského výrobce Solarmax 15MT.

Fotovoltaika 28,98 kWp, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Modlany / Fotovoltaika 11,25 kWp, Modlany, Teplice, Ústecký kraj

Realizace: Květen 2012

Krásný, rodinný dům, jehož cenu zvyšuje kvalitní fotovoltaická elektrárna na klíč, která bude produkovat ekologickou, elektrickou energii po dobu desítek let. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 11,25 kWp v obci Modlany (okres Teplice, Ústecký kraj) obsahuje velice kvalitní, solární panely značky Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp. Volba těchto solárních panelů je výtečná. Společnost, která tyto panely produkuje patří mezi ty nejlepší na trhu vůbec a záruka, kterou na své výrobky poskytuje je úctyhodná. Aby byla fotovoltaika funčkní, zahrnuje měnič Solarmax 13 MT.

Fotovoltaika 11,25 kWp, Modlany, Teplice, Ústecký kraj

Litvínov / Fotovoltaika 2,99 kWp, Litvínov, Most, Ústecký kraj

Realizace: Květen 2012

Fotovoltaika ve městě Litvínov (okres Most, Ústecký kraj) přináší své domácnosti celkový instalovaný výkon 2,99 kWp. Tento instalovaný výkon do budoucna zajistí, že změna cen elektrické energie neovlivní výdaje domácnosti tak moc, jak by tomu bylo, kdyby se ekologickou cestou nevydala. Fotovoltaická elektrárna na klíč zahrnuje 13 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič od švýcarského výrobce Solarmax 3000S. Zkušený tým SOLLARIS umístil solární panely do hliníkových profilů a propojil je s již zmiňovaným měničem, který upravuje proud na střídavý.

Fotovoltaika 2,99 kWp, Litvínov, Most, Ústecký kraj

Praha / Montáž fotovoltaické elektrárny 2,99 kWp, Praha

Realizace: Květen 2012

Pro montáž fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč v Hlavním městě Praha bylo použito 13 kusů solárních panelů Aleo Avim 230 Wp a měnič Solarmax 3000S. Fotovoltaika je ekologický systém, díky kterému sníží domácnost svoji uhlíkovou stopu. Solární panely jsou vyrobeny pouze jednou a jejich životnost je v řádu desítek let. Oproti tomu jiné formy získávání elektrické enegie vyžadují obětování surovin znovu a znovu.

Montáž fotovoltaické elektrárny 2,99 kWp, Praha

Bílá Třemešná / Solární elektrárna 8,74 kWp, Bílá Třemešná, Trutnov, Královéhradecký kraj

Realizace: Květen 2012

Fotovoltaika je variabilní systém. Je schopna vyrobit dostatek elektrické energie i v případě, že není orientována na jih. Důkazem toho je solární elektrárna v obci B9lá Třemešná (okres Trutnov, Královéhradecký kraj). Solární panely Aleo Avim (38 kusů) jsou umístěny na dvou střechách. Jedna je šikmá a vhodná pro umístění panelů do hliníkových profilů, na druhé byly použity hliníkové konstrukce, které zajistily správnou orientaci vůči slunci a zvedly solární panely do potřebného úhlu. Fotovoltaická elektrárna je podpořena měničem Solarmax 3000S.

Fotovoltaika 8,74 kWp, Bílá Třemešná, Trutnov, Královéhradecký krajSolární elektrárna 8,74 kWp, Bílá Třemešná, Trutnov, Královéhradecký kraj

Modřišice / Fotovoltaika 11,73 kWp, Modřišice, Semily, Liberecký kraj

Realizace: Květen 2012

Instalací fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč na krásné a udržované střeše rodinného domu prodlužuje domácnost životnost střešní krytiny, protože ji solární panely zakryjí a poskytnou ji ochranu před vlivy počasí. Fotovoltaika v obci Modřišice (okres Semily, Liberecký kraj) má celkový instalovaný výkon 11,73 kWp. Fotovoltaická elektrárna obsahuje 51 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp. Ty společnost SOLLARIS připevnila k hliníkovým profilům a propojila s měničem švýcarské výroby Solarmax 13MT.

Fotovoltaika 11,73 kWp, Modřišice, Semily, Liberecký kraj

Benátky nad Jizerou / Fotovoltaika 6,21 kWp ve městě Benátky nad Jizerou, Středočeský kraj

Realizace: Květen 2012

Rozsáhlejší instalace, kterou tato fotovoltaika o celkovém výkonu 6,21 kWp znamenala, spočívala v umístění 27 ks fotovoltaických panelů značky Aleo Avim. Každý solární panel má jmenovitý výkon 230 Wp. Celý systém je doplněný o měnič Solarmax 3000S. Fotovoltaika byla umístěna na střechu rodinného domu.

Benátky nad Jizerou FVE 6,21 kWp, 27 solárních panelů

Klášter Hradiště nad Jizerou / Fotovoltaika 4,6 kWp, Klášter Hradiště nad Jizerou, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Realizace: Květen 2012

Když jsme v roce 2012 instalovali 20 kusů solárních panelů značky Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Delta SI 5000, mohli jsme jenom doufat, že s námi budou majitelé nemovitosti tak spokojení, že v roce 2023 osloví naši společnost znovu. Fotovoltaika má smysl, je přínosem pro domácnost a snižuje cenu elektrické energie, právě proto se o 11 let později majitelé nemovitosti v obci Klášter Hradiště nad Jizerou (okres Mladá Boleslav, Středočeský kraj) rozhodli ji rozšířit o instalovaný výkon 8,72 kWp a baterie 11,6 kWh.

Fotovoltaika 4,6 kWp, Klášter Hradiště nad Jizerou, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Jivina / Fotovoltaika 4,14 kWp, Jivina, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Realizace: Květen 2012

Pokud je střecha rodinného domu nevhodně orientovaná nebo má krytinu, která není pro položení solárních panelů vhodná, je možné instalovat je i na přístavky rodinného domu a využít správnou orientaci a úhel vůči slunci. Fotovoltaika v obci Jivina (okres Mladá Boleslav, Středočeský kraj) je umístěna na střeše přístavku. Tímto umístěním maximalizujeme výnosnost celého systému a tím zkracujeme návratnost investice. Celkový instalovaný výkon fotovoltaické elektrárny je 4,14 kWp. FVE je složena z 18 kusů solárních panelů Aleo Avim 230 Wp a měniče Solarmax 4200S, zapojení přímá dodávka do sítě.

Fotovoltaika 4,14 kWp, Jivina, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Loukov / Fotovoltaika 4,14 kWp, Loukov, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Realizace: Květen 2012

Solární panely fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč částečně umístěné do plastových van, částečně do hliníkových profilů v obci Loukov (okres Mladá Boleslav, Středočeský kraj) přináší domácnosti celkový instalovaný výkon 4,14 kWp. Fotovoltaika na ploché střeše může být umístěna buď do plastových van nebo hliníkových konstrukcí. Když si zákazník vybral umístění do plastových van, zvolil si variantu patentovaného výrobku, který zaručuje správné a bezpečné umístění. Fotovoltaická elektrárna obsahuje 18 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 2000S.

Fotovoltaická elektrárna 4,14 kWp, Loukov, Mladá Boleslav, Středočeský krajFotovoltaika 4,14 kWp, Loukov, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Žleby / Fotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Žleby, Kutná Hora, Středočeský kraj

Realizace: Květen 2012

Ekologická, čistá, elektrická energie, kterou systém s životností v řádu desítek let své domácnosti přinese, je zároveň prostor pro zvýšení hodnoty nemovitosti. Fotovoltaická elektrárna s přínosným, celkovým instalovaným výkonem 4,6 kWp v obci Žleby (okres Kutná Hora, Středočeský kraj) zahrnuje 20 kusů solárních panelů značky Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič SolarMax 6000S. Připojení do distribuční sítě zajistila společnost SOLLARIS v rámci služeb na klíč.

Fotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Žleby, Kutná Hora, Středočeský kraj

Horní Branná / Fotovoltaika 4,6 kWp, Horní Branná, Semily, Liberecký kraj

Realizace: Květen 2012

Fotovoltaická elektrárna na střeše rodinného domu zajistí přísun ekologické energie, sníží uhlíkovou stopu a nepodléhá ročnímu vyúčtování, které může domácnosti děsit. Instalace fotovoltaické elektrárny na tomto druhu střechy probíhá tak, že se jednotlivé solární panely připevní k hliníkovým profilům s dlouhou životností. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 4,6 kWp v obci Horní Branná (okres Semily, Liberecký kraj) obsahuje 20 kvalitně umístěných a připojených solárních panelů značky Aleo Avim a měnič Solarmax 6000S.

Fotovoltaika 4,6 kWp, Horní Branná, Semily, Liberecký kraj

Lomnice nad Popelkou / Fotovoltaická elektárna (FVE) 2,99 kWp. Lomnice nad Popelkou, Semily, Liberecký kraj

Realizace: Květen 2012

Fotovoltaická elektrárna přináší domácnosti částečnou energetickou nezávislost, nižší ceny elektrické energie i v době růstu a snižuje uhlíkovou stopu, kterou za sebou členové domácnosti nechávají. Fotovoltaika ve městě Lomnice nad Popelkou (okres Semily, Liberecký kraj) má celkový instalovaný výkon 2,99 kWp, který zajišťuje 13 kusů solárních panelů značky Aleo Avim o jmenovitém výkonu 230 Wp. Stejnosměrný proud, který solární panely produkují, upravuje na střídavý měnič švýcarského výrobce Solarmax 3000S.

Fotovoltaická elektárna (FVE) 2,99 kWp. Lomnice nad Popelkou, Semily, Liberecký kraj

Křeč / Fotovoltaika 7,59 kWp, Křeč, Pelhřimov, Vysočina

Realizace: Květen 2012

Pokud má přístavek rodinného domu lepší sklon a orientaci vůči slunci, je vhodné využít právě jeho střechu pro umístění solárních panelů. Ty v této pozici zajistí větší množství produkované elektrické energie a rychlejší návratnost investice do tohoto systému. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 7,59 kWp v obci Křeč (okres Pelhřimov, kraj Vysočina) používá pro produkci ekologické, elektrické energie 33 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Delta SI 3300.

Fotovoltaika 7,59 kWp, Křeč, Pelhřimov, Vysočina

Tábor / Fotovoltaika 4,14 kWp, Tábor, Jihočeský kraj

Realizace: Květen 2012

Fotovoltaická elektrárna na třech stejně orientovaných střechách rodinného domu přináší své domácnosti celkový instalovaný výkon 4,14 kWp. Realizací této fotovoltaické elektrárny dokazujeme, že pro tým SOLLARIS není ani členitější střecha problém a při správném umístění solárních panelů dokáže FVE na klíč vyprodukovat úctyhodné množství ekologické, elektrické energie. Fotovoltaika ve městě Tábor (Jihočeský kraj) obsahuje 18 kusů solárních panelů značky Aleo Avim o jmenovitém výkonu 230 Wp a měnič SolarMax 4200S, který upravuje získaný proud na střídavý.

Fotovoltaika 4,14 kWp, Tábor, Jihočeský kraj

Chlumec nad Cidlinou / Fotovoltaika 4,6 kWp, Chlumec nad Cidlinou, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Realizace: Květen 2012

Je střecha přístavku rodinného domu lépe orientovaná vůči slunci? Fotovoltaika je realizovatelná na jakékoliv střeše, která dostatečně osvítí solární panely. Ve městě Chlumec nad Cidlinou (okres Hradec Králové, Královéhradecký kraj) jsme na přístavek rodinného domu připevnili hliníkové konstrukce, do kterých jsme pevně umístili 20 kusů solárních panelů značky Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp. Aby byla fotovoltaická elektrárna plně funkční, bylo potřeba vybrat odpovídající měnič, který dokáže převést stejnosměrný proud na střídavý. V případě této fotovoltaické elektrárny byl použit měnič S

Fotovoltaika 4,6 kWp, Chlumec nad Cidlinou, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Praha / Fotovoltaika 4,14 kWp, Praha

Realizace: Duben 2012

Fotovoltaika na klíč na střeše rodinného domu ve městě Praha pro společnost SOLLARIS znamenala nejen bezpečné umístění solárních panelů do hliníkových konstrukcích na krásné střeše rodinného domu. Spočívala také v připojení těchto solárních panelů k měniči a rozvaděči, revizi celého systému a administrativní pomoc při připojení do distribuční sítě. Fotovoltaická elektrárna se skládá z 18 kusů solárních panelů značky Aleo Avim o jmenovitém výkonu 230 Wp a měniče švýcarského výrobce Solarmax 4200S.

Fotovoltaika 4,14 kWp, Praha

Rodvínov / Fotovoltaika 12,42 kWp, Rodvínov, Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj

Realizace: Duben 2012

Krásný, rodinný dům v perfektní kondici zvedá svoji cenu pořízením ekologického zdroje elektrické energie, jakým fotovoltaická elektrárna je. Díky perfetkní instalaci společností SOLLARIS se životnost střešní krytiny prodlužuje, protože ji solární panely zakrývají a chrání proti vlivům počasí. Fotovoltaika v obci Rodvínov (okres Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj) patří mezi výkonnější systémy, které tým SOLLARIS realizoval. Celkový instalovaný výkon fotovoltaické elektrárny je 12,42 kWp. Ten zajišťuje 54 kusů solárních panelů a měniče SolarMax 13 MT.

Fotovoltaika 12,42 kWp, Rodvínov, Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj

Malý Ratmírov / Fotovoltaika 11,96 kWp, Malý Ratmírov, Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj

Realizace: Duben 2012

Výkonná fotovoltaická elektrárna instalovaný zkušeným týmem SOLLARIS, který zahrnuje nejen šikovnou montážní partu, ale i precizní a efektivní elektrikáře. Fotovoltaika v obci Malý Ratmírov (okres Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj) má celkový instalovaný výkon 11,96 kWp. Ten zajišťuje 52 kusů kvalitních solárních panelů značky Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp. Aby byl stejnosměrný proud produkovaný sluneční elektrárnou upraven na střídavý, který domácnost využívá, obsahuje fotovoltaická elektrárna měnič švýcarského výrobce Solarmax 13 MT.

Fotovoltaika 11,96 kWp, Malý Ratmírov, Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj

Chrudim / Fotovoltaická elektrárna 3,68 kWp, Chrudim, Pardubický kraj

Realizace: Duben 2012

Fotovoltaická elektrárna může být pro většinu domácnosti obrovským přínosem. Je tomu tak hlavně v případě, kdy je spotřeba domácnosti vyšší. Návratnost fotovoltaické elektrárny se pak počítá v řádu několika let. V případě zapojení na zelený bonus je tato návratnost ještě kratší, protože pořízení FVE přináší dodatečné příjmy. Fotovoltaika ve městě Chrudim (Pardubický kraj) přinesla celkový instalovaný výkon 3,68 kWp. Zkušení profesionálové SOLLARISu umístili a připojili 16 kusů solárních panelů značky Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 4200S.

Fotovoltaická elektrárna 3,68 kWp, Chrudim, Pardubický kraj

Chrudim / Instalace fotovoltaické elektrárny 5,52 kWp, Chrudim, Pardubický kraj

Realizace: Duben 2012

Precizně, kompletně a profesionálně osazená střecha rodinného domu ve městě Chrudim (Pardubický kraj). Instalace fotovoltaické elektrárny pro domácnost znamená celkový výkon 5,52 kWp. Fotovoltaika přináší nižší cenu elektrické energie, nižší uhlíkovou stopu, nižší náklady za vyúčtování, částečnou energetickou nezávislost a v případě zapojení na zelený bonus i příjem z distribuce a prodeje vlastní energie. To zkracuje návratnost investice. 24 kusů solárních panelů Aleo Avim 230 Wp bylo umístěno a připojeno do hliníkových profilů, vše doplněno o 3 měniče Solarmax 2000S.

Instalace fotovoltaické elektrárny 5,52 kWp, Chrudim, Pardubický kraj

Vysoké Mýto / Fotovoltaika 11,04 kWp, Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Realizace: Duben 2012

Pokud je střecha rodinného domu v dobrém stavu, její nosná konstrukce to dovoluje a domácnost si přeje pokrytí celé střechy solárními panely, je tým SOLLARIS samozřejmě pro. Fotovoltaika ve městě Vysoké Mýto (okres Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj) má úctyhodný, celkový instalovaný výkon 11,04 kWp. Aby bylo takového výkonu dosaženo, bylo použito 48 kusů kvalitních solárních panelů značky Aleo Avim o jmenovitém výkonu 230 Wp a měnič švýcarské produkce SolarMax 13 Mt. Fotovotaická elektrárna používá měniče pro přeměnu stejnosměrného produ na střídavý.

Fotovoltaika 11,04 kWp, Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Postoloprty / Fotovoltaika 4,6 kWp, Postoloprty, Louny, Ústecký kraj

Realizace: Duben 2012

Krásný rodinný dům, kvalitní střecha a fotovoltaická elektrárna jdou prostě k sobě. Ekologický systém, který zvedá hodnotu nemovitosti, generuje ekologickou energii a své domácnosti přináší částečnou energetickou soběstačnost je nezanedbatelným přínosem. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 4,6 kWp ve městě Postoloprty (okres Louny, Ústecký kraj) obsahuje 20 kusů solárních panelů značky Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp, 1 měnič Solarmax 3000S a 1 měnič Solarmax 2000S. Měniče fotovoltaické elektrárně slouží k úpravě proudu na střídavý.

Fotovoltaika 4,6 kWp, Postoloprty, Louny, Ústecký kraj

Moravská Nová Ves / Fotovoltaika 4,6 kWp, Moravská Nová Ves, Břeclav, Jihomoravský kraj

Realizace: Duben 2012

Precizně realizovaná fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč na kvalitní šikmé střeše rodinného domu přináší ekologickou energii a jistotu, že růst cen elektrické energie od distributorů nebude domácnost tolik ovlivňovat. Fotovoltaika ve městě Moravská Nová Ves (okres Břeclav, Jihomoravský kraj) má celkový instalovaný výkon 4,6 kWp. Ten zajišťuje 20 kusů solárních panelů značky Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp. Aby byla elektrická energie využitelná, je připojen měnič Solarmax 6000S, který upravuje stejnosměrný proud na střídavý, který domácnost využije.

Fotovoltaika 4,6 kWp, Moravská Nová Ves, Břeclav, Jihomoravský kraj

Kunovice / Fotovoltaika 2,99 kWp, Kunovice, Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Realizace: Duben 2012

Ve chvíli, kdy začne domácnost uvažovat o pořízení fotovoltaické elektrárny, je dobré najít společnost, která má s instalacemi tohoto ekologického systému zkušenosti. Domácnost ve městě Kunovice (okres Uherské Hradiště, Zlínský kraj) vybrala společnost SOLLARIS. Bonusem, který tento výběr má, je záruční i pozáruční servis. Vzhledem k ploše střechy a spotřebě domácnosti byla vybrána fotovoltaická elektrárna s celkovým instalovaným výkonem 2,99 kWp. Ten tvoří 13 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp. Měnič Delta 3300 přetváří proud na střídavý.

Fotovoltaika 2,99 kWp, Kunovice, Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Modletice / Fotovoltaika 4,6 kWp, Modletice, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: duben 2012

Fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč na střeše rodinného domu přináší ekologickou, elektrickou energii a snižuje uhlíkovou stopu členů domácnosti. Díky kvalitě systému lze očekávat desítky let produkce elektrické energie s minimálním množstvím zásahů. Fotovoltaika v obci Modletice (okres Praha-východ, Středočeský kraj) má celkový instalovaný výkon 4,6 kWp, který zajišťuje 20 kusů solárních panelů značky Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp. Aby fotovoltaická elektrárna produkovala střídavý proud, obsahuje měnič Delta SI 5000.

Fotovoltaika 4,6 kWp, Modletice, Praha-východ, Středočeský kraj

Říčany / Fotovoltaika 4,6 kWp Říčany, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: Duben 2012

Solární panely umístěné do hliníkových profilů na fasádě rodinného domu ve městě Říčany (okres Praha-východ, Středočeský kraj) přináší své domácnosti a jejim členům celkový instalovaný výkon 4,6 kWp. Fotovoltaika na klíč pro společnost SOLLARIS znamenala umístění 20 kusů solárních panelů značky Aleo o jmenovitém výkonu 230 Wp, jejich propojení s měničem SolarMax 6000S a připojení k domovnímu rozvaděči.

Fotovoltaika 4,6 kWp Říčany, Praha-východ, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 4,6 kWp Říčany, Praha-východ, Středočeský kraj

Petkovy / Fotovoltaika 6,9 kWp, Petkovy, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Realizace: Duben 2012

Dokonalá střecha rodinného domu je ideální místo pro ekologický systém, který snižuje výdaje domácnosti na pořízení elektrické energie od distributorů. Aby byla návratnost investice do tohoto systému co nejkratší, je fotovoltaická elektrárna připojena na tzv. Zelený bonus, který přináší dodatečné příjmy z produkce elektrické energie. V rámci služeb na klíč bylo toto připojení vyřízeno společností SOLLARIS. Fotovoltaická elektrárna je složena ze 30 kusů solárních panelů Aleo o jmenovitém výkonu 230 Wp. Proměnu stejnosměrného proudu na střídavý zajišťují měniče švýcarského výrobce SolarMax.

Fotovoltaická elektrárna 6,9 kWp, Petkovy, Mladá Boleslav, Středočeský krajFotovoltaika 6,9 kWp, Petkovy, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Praha / Fotovoltaika 9,89 kWp bez baterie, Praha

Realizace: Duben 2012

Instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč bez baterie v městě Praha znamenala osazení dvou různě šikmých střech rodinného domu. Fotovoltaika má nižší pořizovací cenu, protože při jejím pořízení nebyly použity baterie. Připojení na zelený bonus zároveň přináší finance do rodinného rozpočtu. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 9,89 kWp obsahuje 43 kusů solárních panelů značky Aleo o jmenovitém výkonu 230 Wp. Aby byla produkovaná elektrická energie využitelná, obsahuje fotovoltaická elektrárna měniče švýcarské produkce SolarMax.

Měniče SolarMax od švýcarského výrobce k FVE 9,89 kWp, PrahaFotovoltaika 9,89 kWp bez baterie, Praha

Budíškovice / Fotovoltaika 4,6 kWp, Budíškovice, Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj

Realizace: Březen 2012

Ceny elektrické energie se mění, stopají i klesají, ale dlouhodobý trend této komodity má setrvalý růst. Považujeme tedy za výborné rozhodnutí zajistit domácnosti alespoň částečnou energetickou nezávislost, která bezpochyby sníží výdaje domácnosti. Při zapojení na zelený bonus, který zajistí náš profesionální, proškolený tým, přínáší nová fotovoltaická elektrárna navíc příjmy, které tuto investici snižující uhlíkovou stopu zkracují. Fotovoltaika s výkonem 4,6 kWp v obci Budíškovice (okres Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj) obsahuje 20 solárních panelů Aleo a měnič Solarmax.

Fotovoltaika 4,6 kWp, Budíškovice, Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj

Opava / Fotovoltaická elektrárna 3,22 kWp, Opava, Moravskoslezský kraj

Realizace: Březen 2012

Fotovoltaická elektrárna složená z kvalitních solárních panelů umístěných a připojených proškoleným a zkušeným týmem SOLLARIS je pro domácnost a její členy velkým přínosem. Zvyšuje soběstačnost, snižuje uhlíkovou stopu a produkuje ekologickou energii. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 3,22 kWp ve městě Opava (Moravskoslezský kraj) obsahuje 14 kusů solárních panelů Aleo Elektrárna je složená ze 14 panelů Aleo o jmenovitém výkonu 230 Wp a měnič švýcarské značky Solarmax. Zapojení na zelený bonus je zdrojem příjmu z produkce této energie.

Fotovoltaická elektrárna 3,22 kWp, Opava, Moravskoslezský kraj

Žernovník / Fotovoltaika 9,66 kWp, Žernovník, Blansko, Jihomoravský kraj

Realizace: Březen 2012

Fotovoltaická elektrárna nemusí být přínosný systém jen pro domácnost. Majitelé hostince v obci Žernovník (okres Blansko, Jihomoravský kraj) jistě ocení celkový instalovaný výkon 9,66 kWp, který sníží náklady na provoz tohoto zařízení a zvýší podíl ekologické energie, který využívají. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 9,66 kWp znamenala umístění a připojení 42 kusů solárních panelů značky Aleo o jmenovitém výkonu 230 Wp a zapojení měničů SolarMax švýcarské výroby. Zapojení fotovoltaické elektrárny do distribuční sítě je na zelený bonus.

Fotovoltaika 9,66 kWp, Žernovník, Blansko, Jihomoravský kraj

Nymburk / Fotovoltaika 8,28 kWp, Nymburk, Středočeský kraj

Realizace: Březen 2012

Krásná, prosluněná střecha rodinného domu je ideálním místěm pro umístění fotovoltaické elektrárny. Abyste bylo její pořízení jen pozitivní zážitek, je dobré si na instalaci pozvat společnost, která má spoustu zkušeností s realizací i administrativní podporou připojení. Fotovoltaika od SOLLARISu s celkovým instalovaným výkonem 8,28 kWp ve městě Nymburk (Středočeský kraj) obsahuje 36 kusů solárních panelů Aleo a měnič švýcarského výrobce SolarMax. Rodinný dům využívá sluneční energii v rámci zeleného bonusu.

Fotovoltaická elektrárna 8,28 kWp, Nymburk, Středočeský krajFotovoltaika 8,28 kWp, Nymburk, Středočeský kraj

Mnichovice / Fotovoltaika 4,6 kWp, Mnichovice, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: Březen 2012

Fotovoltaická elektrárna na ploché střeše může být umístěna do plastových van (patentovaný výrobe) nebo hliníkových konstrukcí. Obě dvě varianty jsou stejně bezpečné a zajišťují solární panely proti povětrnostním vlivům Fotovoltaika ve městě Mnichovice (okres Praha-východ, Středočeský kraj) je umístněna do trojúhelníkových hlínikových konstrukcí. Ty poskytují bezpečné uložení pro 20 kusů solárních panelů značky Aleo s jmenovitým výkonem 230 Wp. Srdcem FVE na klíč je měnič Delta. Fotovoltaika je zapojena jako zelený bonus.

Fotovoltaika 4,6 kWp, Mnichovice, Praha-východ, Středočeský kraj

Jílové u Prahy / Fotovoltaika 5,52 kWp Jílové u Prahy, Praha-západ, Středočeský kraj

Realizace: Březen 2012

Správná instalační společnost vám navrhne systém, který je pro domácnost skutečně výhodný. Představí vám prostor pro solární panely, který jim umožní správný úhel a orientaci vůči slunci. To zajistí jeho maximální výtěžnost a zkrácení návratnosti investice na co nejkratší dobu. Domácnost ve městě Jílové u Prahy (okres Praha-západ, Středočeský kraj) má výtečně orientovanou střechu, která zajistila prostor pro solární panely. Fotovoltaika má celkový instalovaný výkon 5,52 kWp, obsahuje 25 kusů solárních panelů Aleo a měnič Solarmax. Zapojení na zelený bonus znamená finanční prostředky z produkce

Fotovoltaika 5,52 kWp Jílové u Prahy, Praha-západ, Středočeský kraj

Libuň / Fotovoltaika 5,75 kWp, Libuň, Jičín, Královéhradecký kraj

Realizace: Březen 2012

Tým SOLLARIS je připraven instalovat na střeše vašeho rodinného domu i za nepříznivého počasí. Fotovoltaická elektrárna s instalací v březnu není pro zkušený tým problém stejně tak, jako v obci Libuň (okres Jičín, Královéhradecký kraj), kde jsme uložili 25 kusů solárních panelů značky Aleo do hliníkových profilů. Fotovoltaika na klíč zahrnuje i měniče Solarmax, které dodává švýcarský výrobce tohoto srdce FVE. Fotovoltaika znamená pro domácnost částečnou energetickou nezávislost a jistotu v době, kdy se cena elektrické energie razantně zvyšuje.

Instalace fotovoltaické elektrárny 5,75 kWp, Libuň, Jičín, Královéhradecký krajFotovoltaika 5,75 kWp, Libuň, Jičín, Královéhradecký kraj

Železnice / Fotovoltaika 4,14 kWp, Železnice, Jičín, Královéhradecký kraj

Realizace: Březen 2012

Nižší ceny elektrické energie, systém zvyšující hodnotu nemovitosti a částečná energetická nezávislost. To vše v sobě skrývá úžasná technologie, která nezatěžuje životní prostředí jako klasické elektrárny. Fotovoltaická elektrárna zapojená do distribuční sítě na zelený bonus přináší své domácnosti dodatečné finanční prostředky, které zkracují návratnost investice. Toto připojení zajistí společnost SOLLARIS ve službách na klíč. Fotovoltaika v obci Železnice (okres Jičín, Královéhradecký kraj) má výkon 4,14 kWp, obsahuje 18 solárních panelů Aleo o jmenovitém výkonu 230 Wp a měnič Solarmax.

Fotovoltaika 4,14 kWp, Železnice, Jičín, Královéhradecký kraj

Mlčechvosty / Fotovoltaika 5,52 kWp, Mlčechvosty, Mělník, Středočeský kraj

Realizace: Březen 2012

Fotovoltaika ve vesnici Mlčechvosty (část obce Vraňany, okres Mělník, Středočeský kraj) přináší domácnosti a jejím členům celkový instalovaný výkon 5,52 kWp. Takto vyprodukovaná, ekologická, elektrická energie přináší členům domácnosti jistotu, že v době zvyšujících se cen elektrické energie od distributorů nebude tímto jevem tolik zasažena. Fotovoltaická elektrárna je složena z 24 kusů kvalitních, solárních panelů značky Aleo. Srdcem fotovoltaické elektrárny je pak měnič Delta, který upravuje stejnosměrný proud na střídavý.

Fotovoltaika 5,52 kWp, Mlčechvosty, Mělník, Středočeský krajMěniče Delta, Mlčechvosty, okres Mělník