Fotovoltaika a reference na mapě ČR

Špičkové služby, fotovoltaika na klíč, čistotný, instalatérský tým a 15 let praxe. Projděte si historii našich instalací a přidejte se k zákazníkům, kteří své fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč již mají! Nenechte si ujít vynikající služby doprovázené záručním i pozáručním servisem od roku 2008.Fotovoltaika na klíč v referencích

Klienti mají jasno, fotovoltaika od SOLLARISu je nejlepší

Fotovoltaika složená z prémiových komponentů. Optimizéry na solární panely zdarma, možnost kontaktovat zákazníky ve vašem okolí a skvělé hodnocení ve srovnávači voltaico.cz. Rychlá instalace bez starostí je na dosah vaší ruky. Vyplňte nezávaznou poptávku a nechte se okouzlit. Nezáleží na tom, jestli je Váš domov Hlavní město Praha, Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Královéhradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Středočeský, Ústecký, Zlínský kraj nebo kraj Vysočina.


Přidané reference

Rodvínov / Fotovoltaika 12,42 kWp, Rodvínov, Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj

Realizace: Duben 2012

Krásný, rodinný dům v perfektní kondici zvedá svoji cenu pořízením ekologického zdroje elektrické energie, jakým fotovoltaická elektrárna je. Díky perfetkní instalaci společností SOLLARIS se životnost střešní krytiny prodlužuje, protože ji solární panely zakrývají a chrání proti vlivům počasí. Fotovoltaika v obci Rodvínov (okres Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj) patří mezi výkonnější systémy, které tým SOLLARIS realizoval. Celkový instalovaný výkon fotovoltaické elektrárny je 12,42 kWp. Ten zajišťuje 54 kusů solárních panelů a měniče SolarMax 13 MT.

Fotovoltaika 12,42 kWp, Rodvínov, Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj

Malý Ratmírov / Fotovoltaika 11,96 kWp, Malý Ratmírov, Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj

Realizace: Duben 2012

Výkonná fotovoltaická elektrárna instalovaný zkušeným týmem SOLLARIS, který zahrnuje nejen šikovnou montážní partu, ale i precizní a efektivní elektrikáře. Fotovoltaika v obci Malý Ratmírov (okres Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj) má celkový instalovaný výkon 11,96 kWp. Ten zajišťuje 52 kusů kvalitních solárních panelů značky Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp. Aby byl stejnosměrný proud produkovaný sluneční elektrárnou upraven na střídavý, který domácnost využívá, obsahuje fotovoltaická elektrárna měnič švýcarského výrobce Solarmax 13 MT.

Fotovoltaika 11,96 kWp, Malý Ratmírov, Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj

Chrudim / Fotovoltaická elektrárna 3,68 kWp, Chrudim, Pardubický kraj

Realizace: Duben 2012

Fotovoltaická elektrárna může být pro většinu domácnosti obrovským přínosem. Je tomu tak hlavně v případě, kdy je spotřeba domácnosti vyšší. Návratnost fotovoltaické elektrárny se pak počítá v řádu několika let. V případě zapojení na zelený bonus je tato návratnost ještě kratší, protože pořízení FVE přináší dodatečné příjmy. Fotovoltaika ve městě Chrudim (Pardubický kraj) přinesla celkový instalovaný výkon 3,68 kWp. Zkušení profesionálové SOLLARISu umístili a připojili 16 kusů solárních panelů značky Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 4200S.

Fotovoltaická elektrárna 3,68 kWp, Chrudim, Pardubický kraj

Chrudim / Instalace fotovoltaické elektrárny 5,52 kWp, Chrudim, Pardubický kraj

Realizace: Duben 2012

Precizně, kompletně a profesionálně osazená střecha rodinného domu ve městě Chrudim (Pardubický kraj). Instalace fotovoltaické elektrárny pro domácnost znamená celkový výkon 5,52 kWp. Fotovoltaika přináší nižší cenu elektrické energie, nižší uhlíkovou stopu, nižší náklady za vyúčtování, částečnou energetickou nezávislost a v případě zapojení na zelený bonus i příjem z distribuce a prodeje vlastní energie. To zkracuje návratnost investice. 24 kusů solárních panelů Aleo Avim 230 Wp bylo umístěno a připojeno do hliníkových profilů, vše doplněno o 3 měniče Solarmax 2000S.

Instalace fotovoltaické elektrárny 5,52 kWp, Chrudim, Pardubický kraj

Vysoké Mýto / Fotovoltaika 11,04 kWp, Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Realizace: Duben 2012

Pokud je střecha rodinného domu v dobrém stavu, její nosná konstrukce to dovoluje a domácnost si přeje pokrytí celé střechy solárními panely, je tým SOLLARIS samozřejmě pro. Fotovoltaika ve městě Vysoké Mýto (okres Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj) má úctyhodný, celkový instalovaný výkon 11,04 kWp. Aby bylo takového výkonu dosaženo, bylo použito 48 kusů kvalitních solárních panelů značky Aleo Avim o jmenovitém výkonu 230 Wp a měnič švýcarské produkce SolarMax 13 Mt. Fotovotaická elektrárna používá měniče pro přeměnu stejnosměrného produ na střídavý.

Fotovoltaika 11,04 kWp, Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Postoloprty / Fotovoltaika 4,6 kWp, Postoloprty, Louny, Ústecký kraj

Realizace: Duben 2012

Krásný rodinný dům, kvalitní střecha a fotovoltaická elektrárna jdou prostě k sobě. Ekologický systém, který zvedá hodnotu nemovitosti, generuje ekologickou energii a své domácnosti přináší částečnou energetickou soběstačnost je nezanedbatelným přínosem. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 4,6 kWp ve městě Postoloprty (okres Louny, Ústecký kraj) obsahuje 20 kusů solárních panelů značky Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp, 1 měnič Solarmax 3000S a 1 měnič Solarmax 2000S. Měniče fotovoltaické elektrárně slouží k úpravě proudu na střídavý.

Fotovoltaika 4,6 kWp, Postoloprty, Louny, Ústecký kraj

Moravská Nová Ves / Fotovoltaika 4,6 kWp, Moravská Nová Ves, Břeclav, Jihomoravský kraj

Realizace: Duben 2012

Precizně realizovaná fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč na kvalitní šikmé střeše rodinného domu přináší ekologickou energii a jistotu, že růst cen elektrické energie od distributorů nebude domácnost tolik ovlivňovat. Fotovoltaika ve městě Moravská Nová Ves (okres Břeclav, Jihomoravský kraj) má celkový instalovaný výkon 4,6 kWp. Ten zajišťuje 20 kusů solárních panelů značky Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp. Aby byla elektrická energie využitelná, je připojen měnič Solarmax 6000S, který upravuje stejnosměrný proud na střídavý, který domácnost využije.

Fotovoltaika 4,6 kWp, Moravská Nová Ves, Břeclav, Jihomoravský kraj

Kunovice / Fotovoltaika 2,99 kWp, Kunovice, Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Realizace: Duben 2012

Ve chvíli, kdy začne domácnost uvažovat o pořízení fotovoltaické elektrárny, je dobré najít společnost, která má s instalacemi tohoto ekologického systému zkušenosti. Domácnost ve městě Kunovice (okres Uherské Hradiště, Zlínský kraj) vybrala společnost SOLLARIS. Bonusem, který tento výběr má, je záruční i pozáruční servis. Vzhledem k ploše střechy a spotřebě domácnosti byla vybrána fotovoltaická elektrárna s celkovým instalovaným výkonem 2,99 kWp. Ten tvoří 13 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp. Měnič Delta 3300 přetváří proud na střídavý.

Fotovoltaika 2,99 kWp, Kunovice, Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Modletice / Fotovoltaika 4,6 kWp, Modletice, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: duben 2012

Fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč na střeše rodinného domu přináší ekologickou, elektrickou energii a snižuje uhlíkovou stopu členů domácnosti. Díky kvalitě systému lze očekávat desítky let produkce elektrické energie s minimálním množstvím zásahů. Fotovoltaika v obci Modletice (okres Praha-východ, Středočeský kraj) má celkový instalovaný výkon 4,6 kWp, který zajišťuje 20 kusů solárních panelů značky Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp. Aby fotovoltaická elektrárna produkovala střídavý proud, obsahuje měnič Delta SI 5000.

Fotovoltaika 4,6 kWp, Modletice, Praha-východ, Středočeský kraj

Říčany / Fasádní instalace 4,6 kWp

Realizace: Duben 2012

Fasádní instalace o výkonu 4,6 kWp je koncipována jako ostrovní systém.

Petkovy / Fotovoltaika 6,9 kWp, Petkovy, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Realizace: Duben 2012

Dokonalá střecha rodinného domu je ideální místo pro ekologický systém, který snižuje výdaje domácnosti na pořízení elektrické energie od distributorů. Aby byla návratnost investice do tohoto systému co nejkratší, je fotovoltaická elektrárna připojena na tzv. Zelený bonus, který přináší dodatečné příjmy z produkce elektrické energie. V rámci služeb na klíč bylo toto připojení vyřízeno společností SOLLARIS. Fotovoltaická elektrárna je složena ze 30 kusů solárních panelů Aleo o jmenovitém výkonu 230 Wp. Proměnu stejnosměrného proudu na střídavý zajišťují měniče švýcarského výrobce SolarMax.

Fotovoltaická elektrárna 6,9 kWp, Petkovy, Mladá Boleslav, Středočeský krajFotovoltaika 6,9 kWp, Petkovy, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Praha / Fotovoltaika 9,89 kWp bez baterie, Praha

Realizace: Duben 2012

Instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč bez baterie v městě Praha znamenala osazení dvou různě šikmých střech rodinného domu. Fotovoltaika má nižší pořizovací cenu, protože při jejím pořízení nebyly použity baterie. Připojení na zelený bonus zároveň přináší finance do rodinného rozpočtu. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 9,89 kWp obsahuje 43 kusů solárních panelů značky Aleo o jmenovitém výkonu 230 Wp. Aby byla produkovaná elektrická energie využitelná, obsahuje fotovoltaická elektrárna měniče švýcarské produkce SolarMax.

Měniče SolarMax od švýcarského výrobce k FVE 9,89 kWp, PrahaFotovoltaika 9,89 kWp bez baterie, Praha

Budíškovice / Fotovoltaika 4,6 kWp, Budíškovice, Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj

Realizace: Březen 2012

Ceny elektrické energie se mění, stopají i klesají, ale dlouhodobý trend této komodity má setrvalý růst. Považujeme tedy za výborné rozhodnutí zajistit domácnosti alespoň částečnou energetickou nezávislost, která bezpochyby sníží výdaje domácnosti. Při zapojení na zelený bonus, který zajistí náš profesionální, proškolený tým, přínáší nová fotovoltaická elektrárna navíc příjmy, které tuto investici snižující uhlíkovou stopu zkracují. Fotovoltaika s výkonem 4,6 kWp v obci Budíškovice (okres Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj) obsahuje 20 solárních panelů Aleo a měnič Solarmax.

Fotovoltaika 4,6 kWp, Budíškovice, Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj

Opava / Fotovoltaická elektrárna 3,22 kWp, Opava, Moravskoslezský kraj

Realizace: Březen 2012

Fotovoltaická elektrárna složená z kvalitních solárních panelů umístěných a připojených proškoleným a zkušeným týmem SOLLARIS je pro domácnost a její členy velkým přínosem. Zvyšuje soběstačnost, snižuje uhlíkovou stopu a produkuje ekologickou energii. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 3,22 kWp ve městě Opava (Moravskoslezský kraj) obsahuje 14 kusů solárních panelů Aleo Elektrárna je složená ze 14 panelů Aleo o jmenovitém výkonu 230 Wp a měnič švýcarské značky Solarmax. Zapojení na zelený bonus je zdrojem příjmu z produkce této energie.

Fotovoltaická elektrárna 3,22 kWp, Opava, Moravskoslezský kraj

Žernovník / FVE - 9,66 kWp

Realizace: Březen 2012

Elektrárna je složená ze 42 panelů Aleo a měničů Solarmax. Zapojení zelený bonus.

Nymburk / Fotovoltaika 8,28 kWp, Nymburk, Středočeský kraj

Realizace: Březen 2012

Krásná, prosluněná střecha rodinného domu je ideálním místěm pro umístění fotovoltaické elektrárny. Abyste bylo její pořízení jen pozitivní zážitek, je dobré si na instalaci pozvat společnost, která má spoustu zkušeností s realizací i administrativní podporou připojení. Fotovoltaika od SOLLARISu s celkovým instalovaným výkonem 8,28 kWp ve městě Nymburk (Středočeský kraj) obsahuje 36 kusů solárních panelů Aleo a měnič švýcarského výrobce SolarMax. Rodinný dům využívá sluneční energii v rámci zeleného bonusu.

Fotovoltaická elektrárna 8,28 kWp, Nymburk, Středočeský krajFotovoltaika 8,28 kWp, Nymburk, Středočeský kraj

Mnichovice / Fotovoltaika 4,6 kWp, Mnichovice, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: Březen 2012

Fotovoltaická elektrárna na ploché střeše může být umístěna do plastových van (patentovaný výrobe) nebo hliníkových konstrukcí. Obě dvě varianty jsou stejně bezpečné a zajišťují solární panely proti povětrnostním vlivům Fotovoltaika ve městě Mnichovice (okres Praha-východ, Středočeský kraj) je umístněna do trojúhelníkových hlínikových konstrukcí. Ty poskytují bezpečné uložení pro 20 kusů solárních panelů značky Aleo s jmenovitým výkonem 230 Wp. Srdcem FVE na klíč je měnič Delta. Fotovoltaika je zapojena jako zelený bonus.

Fotovoltaika 4,6 kWp, Mnichovice, Praha-východ, Středočeský kraj

Jílové u Prahy / Fotovoltaika 5,52 kWp Jílové u Prahy, Praha-západ, Středočeský kraj

Realizace: Březen 2012

Správná instalační společnost vám navrhne systém, který je pro domácnost skutečně výhodný. Představí vám prostor pro solární panely, který jim umožní správný úhel a orientaci vůči slunci. To zajistí jeho maximální výtěžnost a zkrácení návratnosti investice na co nejkratší dobu. Domácnost ve městě Jílové u Prahy (okres Praha-západ, Středočeský kraj) má výtečně orientovanou střechu, která zajistila prostor pro solární panely. Fotovoltaika má celkový instalovaný výkon 5,52 kWp, obsahuje 25 kusů solárních panelů Aleo a měnič Solarmax. Zapojení na zelený bonus znamená finanční prostředky z produkce

Fotovoltaika 5,52 kWp Jílové u Prahy, Praha-západ, Středočeský kraj

Libuň / Fotovoltaika 5,75 kWp, Libuň, Jičín, Královéhradecký kraj

Realizace: Březen 2012

Tým SOLLARIS je připraven instalovat na střeše vašeho rodinného domu i za nepříznivého počasí. Fotovoltaická elektrárna s instalací v březnu není pro zkušený tým problém stejně tak, jako v obci Libuň (okres Jičín, Královéhradecký kraj), kde jsme uložili 25 kusů solárních panelů značky Aleo do hliníkových profilů. Fotovoltaika na klíč zahrnuje i měniče Solarmax, které dodává švýcarský výrobce tohoto srdce FVE. Fotovoltaika znamená pro domácnost částečnou energetickou nezávislost a jistotu v době, kdy se cena elektrické energie razantně zvyšuje.

Instalace fotovoltaické elektrárny 5,75 kWp, Libuň, Jičín, Královéhradecký krajFotovoltaika 5,75 kWp, Libuň, Jičín, Královéhradecký kraj

Železnice / FVE - 4,14 kWp

Realizace: Březen 2012

FVE složená z 18 panelů Aleo a měniče Solarmax je zapojená na zelený bonus.

Mlčechvosty / Fotovoltaika 5,52 kWp, Mlčechvosty, Mělník, Středočeský kraj

Realizace: Březen 2012

Fotovoltaika ve vesnici Mlčechvosty (část obce Vraňany, okres Mělník, Středočeský kraj) přináší domácnosti a jejím členům celkový instalovaný výkon 5,52 kWp. Takto vyprodukovaná, ekologická, elektrická energie přináší členům domácnosti jistotu, že v době zvyšujících se cen elektrické energie od distributorů nebude tímto jevem tolik zasažena. Fotovoltaická elektrárna je složena z 24 kusů kvalitních, solárních panelů značky Aleo. Srdcem fotovoltaické elektrárny je pak měnič Delta, který upravuje stejnosměrný proud na střídavý.

Fotovoltaika 5,52 kWp, Mlčechvosty, Mělník, Středočeský krajMěniče Delta, Mlčechvosty, okres Mělník

Račetice / Fotovoltaika 29,9 kWp, Račetice, Chomutov, Ústecký kraj

Realizace: září 2010

Kvalitní střecha v perfektním stavu je skvělé místo pro umístění nové, fotovoltaické elektrárny. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 29,9 kWp v obci Račetice (okres Chomutov, Ústecký kraj) má své solární panely umístěné na střeše rodinného domu a stodoly. Instalace obnášela umístění a připojení 130 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 29,9 kWp. Aby byla fotovoltaická elektrárna plně funkční, obsahuje 6 kusů měničů švýcarského výrobce SolarMax 6000S.

Příprava střechy pro instalaci fotovoltaické elektrárny, Račetice, ChomutovHliníkové profily na střeše RD pro fve 29,9 kWp, Račetice, okres ChomutovMěniče SolarMax 6000S, RačeticeFotovoltaika 29,9 kWp, Račetice, Chomutov, Ústecký krajFotovoltaická elektrárna 29,9 kWp, Račetice, Chomutov, Ústecký kraj

Praha / Fotovoltaika na klíč 60,63 kWp, Praha

Realizace: říjen 2010

Fotovoltaická elektrárna umístěná na střeše školní budovy o jmenovitém výkonu 60,63 kWp je složena z 258 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 235 Wp, 11 měničů SolarMax 6000S a 1 měniče SolarMax 4200S. Investor si sám dodal a nainstaloval podpůrnou síť z ocelové konstrukce, která byla použita pro eliminaci stínících prvků na střeše. Konstrukce pod panely dodávala firma SOLLARIS. Fotovoltaika v městě praha zapojená jako přímá dodávka do sítě.

Ocelové konstrukce pro FVE 60,63 kWp, PrahaPlochá střecha školní budovy, příprava pro FVE 60,63 kWp, PrahaPříprava elektroinstalace fotovoltaické elektrárny 60,63 kWp, PrahaPřipojení fotovoltaické elektrárny 60,63 kWp v Hlavním městě PrahaInstalace solárních panelů Siliken 235 Wp (FVE 60,63 kWp) PrahaPříprava elektrických rozvodů fotovoltaické elektrárny 60,63 kWp, PrahaFotovoltaická elektrárna na klíč 60,63 kWp, PrahaFotovoltaika na klíč 60,63 kWp, PrahaMěnič švýcarského výrobce SolarMax k FVE 60,63 kWp, PrahaPřipojení fotovoltaické elektrárny 60,63 kWp, PrahaSolární panely na střeše školy (60,63 kWp), PrahaFotovoltaika 60,63 kWp, Praha

Zdice / Sluneční elektrárna 4,7 kWp

Realizace: září 2010

Fotovoltaická elektrárna umístěná na střeše rodinného domu o jmenovitém výkonu 4,7 kWp je složena z 20 panelů Siliken o jmenovitém výkonu 235 Wp a měniče SolarMax 6000S. Zapojení je zelený bonus.

Pelhřimov / Fotovoltaika 29,44 kWp, Pelhřimov, Vysočina

Realizace: září 2010

Plochá střecha je ideální místo pro umístění a připojení solárních panelů. Díky plastovým vanám, patentovanému výrobku společnosti Renusol, je zajištěn správný úhel a orientace vůči slunci. To zvyšuje výtěžnost celého systému. Fotovoltaická elektrárna ve městě Pelhřimov (kraj Vysočina) je umístěna na dvou střechách průmyslové budovy. Fotovoltaika má celkový instalovaný výkon 29,44 kWp, který zajišťuje 128 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp. 5 kusů Měničů SolarMax 6000S a 1 měnič SolarMax 4200S doplňuje celý, ekologický systém. Zapojení jako přímá dodávka do sítě.

Měniče SolarMax 6000S a 4200S, PelhřimovFotovoltaika na ploché střeše 29,44 kWp, PelhřimovInstalace fotovoltaické elektrárny 29,44 kWp, Pelhřimov, VysočinaFotovoltaická elektrárna 29,44 kWp, Pelhřimov, VysočinaFotovoltaika 29,44 kWp, Pelhřimov, Vysočina

Dobronín / Fotovoltaika 45,08 kWp, Dobronín, Jihlava, Vysočina

Realizace: září 2010

Rozsáhlá instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) v obci Dobronín (okres Jihlava, kraj Vysočina) znamenala rozmístění 196 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp. Solární panely se nacházejí na střeše garáže průmyslového objektu. Jejich umístění je kombinací plastových van (patentovaný výrobek zaručující trvalé umístění a odolnost proti povětrnostním vlivům) a hliníkových konstrukcí (vyrobených na míru a s ohledem na prostředí). Použitelnost vyprodukované elektrické energie zajišťuje 9 kusů měničů SolarMax 6000S. Zapojeno jako zelený bonus.

SolarMax 6000S v obci DobronínSolarMax 6000S okres JihlavaInstalace fotovoltaické elektrárny v obci DobronínInstalace FVE JihlavaSolární panely v hliníkové konstrukci, JihlavaFotovoltaika se solárními panely v hliníkové konstrukci, JihlavaMěniče SolarMax 6000S, Dobronín, okres JihlavaFotovoltaika 45,08 kWp, Dobronín, Jihlava, Vysočina

Brněnské Ivanovice / Fotovoltaika 4,14 kWp, Brněnské Ivanovice, Jihomoravský kraj

Realizace: srpen 2010

Plochá střecha je pro umístnění solárních panelů skvělý prostor. Díky hliníkovým konstrukcím nebo plastovým vanám mohou montážní delníci orientovat solární panely ve správném úhlu i směru. Tím se maximalizuje výtěžnost systému a zvyšuje množství vyprodukované elektrické energie. V městské části Brněnské Ivanovice (Brno, Jihomoravský kraj) jsme do patentovaných, plastových van umístili 18 kusů solárních panelů Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp a připojili měnič SolarMax 4200S. Fotovoltaika má celkový instalovaný výkon 4,14 kWp a je zapojena na zelený bonus.

Instalce FVE 4,14 kWp v Brněnských IvanovicíchMontáž fotovoltaické elektrárny 4,14 kWp, Brněnské IvanoviceMěnič SolarMax 4200S pro FVE 4,14 kWp, BrnoFotovoltaická elektrárna 4,14 kWp, Brněnské Ivanovice, Jihomoravský krajFotovoltaika 4,14 kWp, Brněnské Ivanovice, Jihomoravský kraj

Břeclav / Fotovoltaika 19,8 kWp, Břeclav, Jihomoravský kraj

Realizace: srpen 2010

Výkonná fotovoltaická elektrárna s celkovým instalovaným výkonem 19,8 kWp ve městě Břeclav (Jihomoravský kraj) byla realizována na plochou střechu. Při této formě má investor na výběr mězi dvěma variantami umístění. Jedním je připevnění solárních panelů k hliníkovým profilům, druhým je uložení do plastových van. Plastové vany, které byly vybrány, jsou patentovaný výrobek, zajišťují správnou orientaci panelu vůči slunci a maximalizují vynosnost systému složeného z 88 kusů solárních panelů Aleo Solar o jmenovitém výkonu 225 Wp. FVE obsahuje 4xSolarMax 6000S. Zapojení na zelený bonus.

Zátěž pro plastové vany, Břeclav4 měniče SolarMax 6000S, BřeclavInstalace fotovoltaické elektrárny BřeclavFotovoltaická elektrárna BřeclavFotovoltaika 19,8 kWp, Břeclav, Jihomoravský kraj

Svatoslav / Fotovoltaika 15,18 kWp, Svatoslav, Brno-venkov, Vysočina

Realizace: srpen 2010

Úžasně orientovaná střecha rodinného domu přinese své domácnosti celkový instalovaný výkon 15,18 kWp, o který se postarají solární panely bezpečně ukotvené do hliníkových konstrukcí. Fotovoltaika v obci Svatoslav (okres Brno-venkov, kraj Vysočina) obsahuje 66 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp a tři měniče SolarMax 6000S. O rozmístění, připojení a revizi celého systému se postarala společnost SOLLARIS. Pomohla také s vyřízením připojení na tzv. zelený bonus, který přinese zisk z produkce ekologické energie.

Měniče švýcarské výroby SolarMax, SvatoslavHliníkové profily pro solární panely Siliken 230 Wp, SvatoslavInstalace fotovoltaické elektrárny 15,18 kWp, Svatoslav, Brno-venkov, VysočinaFotovoltaická elektrárna 15,18 kWp, Svatoslav, Brno-venkov, VysočinaFotovoltaika 15,18 kWp, Svatoslav, Brno-venkov, VysočinaMěniče SolarMax 6000S, Svatoslav, Brno-venkov

Bukovany / Fotovoltaika 4,6 kWp, Bukovany, Olomoucký kraj

Realizace: srpen 2010

Děkujeme našemu zákazníkovi, že do nás vložil důvěru i podruhé. Rozšíření fotovoltaické elektrárny (FVE) v obci Bukovany (okres Olomouc, Olomoucký kraj) bylo připojeno jako přímá dodávka do sítě. Toto připojení bylo na místě, protože první fotovoltaika byla připojena na zelený bonus. Instalace fotovoltaické elektrárny obsahovala 20 kusů umístěných a připojených solárních panelů Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp a umístění a připojení měniče Solarmax 6000S. Střecha rodinného domu je pro instalaci FVE ideální místo, protože solární panely na pozemku nepřekážejí.

Měniče Solarmax 6000S, BukovanyFotovoltaika 4,6 kWp, Bukovany, Olomoucký krajFotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Bukovany, Olomoucký kraj

Velké Němčice / Fotovoltaika 5,98 kWp, Velké Němčice, Břeclav, Jihomoravský kraj

Realizace: srpen 2010

Umístěním solárních panelů na dvě různě orientované střechy přístavku rodinného domu získáte dostatečné množství elektrické energie, jak potvrzují data o produkci. Fotovoltaika v městysu Velké Němčice (okres Břeclav, Jihomoravský kraj) přináší své domácnosti celkový instalovaný výkon 5,98 kWp. Ten zajišťuje 26 kusů solárních panelů značky Aleo o jmenovitém výkonu 230 Wp. Různě orientované střechy fotovotaické elektrárny vyvolaly potřebu použít více měničů. Jedná se o 1 měnič SolarMax 3000S a dva měniče SolarMax 2000S. Zapojeno jako zelený bonus.

Fotovoltaická elektrárna 5,98 kWp, Velké Němčice, Břeclav, Jihomoravský krajMěniče SolarMax 3000S a 2000S, Velké NěmčiceFotovoltaika 5,98 kWp, Velké Němčice, Břeclav, Jihomoravský kraj

Otvice / Fotovoltaika 17,86 kWp, Otvice, Chomutov, Ústecký kraj

Realizace: srpen 2010

Fotovoltaická elektrárna na klíč umístěná na střeše hospodářského stavení má celkový instalovaný výkon 17,86 kWp. Fotovoltaika v obci Otvice (okres Chomutov, Ústecký kraj) je složena ze 76 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 235 Wp. Stejnosměrný proud, který vyrábí solární panely, je upravován na střídavý pomocí 3 měničů Solarmax 6000S a jednoho měniče Solarmax 3000S. Tyto měniče jsou od švýcarského výrobce. Zapojení je přímá dodávka do sítě.

Instalace fotovoltaické elektrárny 17,86 kWp, Otvice, Chomutov, Ústecký krajPříprava elektroinstalace v obci Otvice, okres Chomutov3 měniče Solarmax 6000S a 1 měnič Solarmax 3000S, Otvice, okres Chomutov3 měniče Solarmax 6000S a 1 měnič Solarmax 3000S, Otvice, Ústecký krajFotovoltaická elektrárna 17,86 kWp, Otvice, Chomutov, Ústecký krajFotovoltaika 17,86 kWp, Otvice, Chomutov, Ústecký kraj

Horušice / Fotovoltaika 99,36 kWp, Horušice, Kutná Hora, Středočeský kraj

Realizace: červenec 2010

Fotovoltaická elektrárna umístěná na volné ploše je nainstalována za použití jednoosých náklopných konstrukcí Schletter FS Vario, 432 polykrystalických panelů Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp a 18 stringových měničů Solarmax 6000S. Jedná se o dosud největší projekt společnosti SOLLARIS s.r.o., který byl zrealizovaný za necelé tři týdny. Zapojení je přímá dodávka do sítě. Fotovoltaika má celkový instalovaný výkon 99,36 kWp a nachází se v obci Horušice (okres Kutná Hora, Středočeský kraj).

Doprava solárních panelů na místo instalace HorušicePříprava hliníkových konstrukcí pro FVE, HorušicePříprava na připojení fotovoltaické elektrárny, HorušiceFotovoltaická elektrárna obsahuje hliníkové konstrukce, okres Kutná HoraPřipojení FVE do rozvodné sítě, HorušiceMěniče Solarmax 6000S pro fotovoltaické elektrárny, HorušiceFotovoltaická elektrárna 99,36 kWp, Horušice, Kutná Hora, Středočeský krajFotovoltaika 99,36 kWp, Horušice, Kutná Hora, Středočeský krajMěniče Solarmax 6000S, okres Kutná HoraFotovoltaika, Kutná Hora

Bernartice / Fotovoltaická elektrárna 19,78 kWp, Bernartice, Moravskoslezský kraj

Realizace: červenec 2010

Solární panely, z kterých je instalovaná fotovoltaická elektrárna složená, jsou umístěny ve vanách na ploché střeše průmyslové budovy ve městě Bernartice, Moravskoslezský kraj. Realizace fotovoltaické elektrárny znamenala uložení 86 ks solárních panelů značky Siliken s jmenovitým výkonem 230 Wp. Celkový výkon, který fotovoltaická elektrárna nabízí, je 19,78 kWp a je zapojena na zelený bonus.

Realizace FVE u TáboraBernatice - realizace fotovoltaikyFotovoltaika měničeSolární panely 86 kusů - jmenovitý výkon 230 WpPříprava instalace solárních panelů BernaticeInstalační vany pro FVE u TáboraFotovoltaika s měničemRealizovaná fotovoltaická elektrárna Bernatice

Brno / Fotovoltaika 6,3 kWp Brno, Jihomoravský kraj

Realizace: červenec 2010

Snížení výdajů za energie průmyslové budovy? Proč ne! Náš přínosný, ekologický systém přináší výhody ve formě nižších plateb za elektrickou energii a snížení uhlíkové stopy vašeho podnikání. S umístěním solárních panelů na ploché střeše máme bohaté zkušenosti. Vybrat si můžete mezi hliníkovou konstrukcí nebo plastovými vanami jako v případě realizace ve městě Brno (Jihomoravský kraj). Zde jsme takto umístili 28 kusů solárních panelů Aleo Solar s jmenovitým výkonem 225 Wp a připojili měniče Solarmax 3000S a Solarmax 4200S. Zapojení na zelený bonus jsme rádi administrativně podpořili.

Fotovoltaická elektrárna 6,3 kWp Brno, Jihomoravský krajFotovoltaika 6,3 kWp Brno, Jihomoravský krajMěnič Solarmax 3000S a 4200S, BrnoMěnič Solarmax 3000S a 4200S, Jihomoravský kraj

Mohelnice / Fotovoltaika 14,72 kWp, Mohelnice, Šumperk, Olomoucký kraj

Realizace: červen 2010

Fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč na střeše výrobny a kancelářské budovy snižuje výdaje za elektrickou energii a snižuje uhlíkovou stopu podnikání. Fotovoltaika ve městě Mohelnice (okres Šumperk, Olomoucký kraj) je složena ze 64 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp. Ty vyrábějí stejnosměrný proud, který je upravován pomocí tří měničů Delta SI 5000. Zapojení je zelený bonus administrativně podpořil SOLLARIS. Díky tomuto druhu připojení získávají majitelé FVE další finanční prostředky za produkci ekologické energie.

Realizace fotovoltaické elektrárny, Mohelnice, okres ŠumperkInstalace fotovoltaické elektrárny, Mohelnice, Olomoucký kraj3 měniče Delta SI 5000, MohelniceFVE na klíč, Mohelnice, okres ŠumperkFotovoltaická elektrárna 14,72 kWp, Mohelnice, Šumperk, Olomoucký krajFotovoltaika 14,72 kWp, Mohelnice, Šumperk, Olomoucký krajMěniče Delta SI 5000, Olomoucký kraj

Police / Fotovoltaika 2,99 kWp, Police, Šumperk, Olomoucký kraj

Realizace: červen 2010

Instalací fotovoltaické elektrárny získává domcánost částečnou energetickou nezávislost, soběstačnost a výhodně pořízenou elektrickou energii. Návratnost investice do tohoto obnovitelného zdroje zkracuje připojení na tzv. zelený bonus. Získané prostředky z tohoto druhu jsou pro domácnost dalším příjmem. Fotovoltaika v obic Police (okres Šumperk, Olomoucký kraj) znamenala pro společnost SOLLARIS umístění a připojení 13 kusů solárních panelů Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp k měniči Delta SI 3300 a následné zapojení do domovních rozvodů.

Hliníkové profily pro solární elektrárny, Police, ŠumperkHliníkové profily pro solární panely, Police, okres ŠumperkFotovoltaika 2,99 kWp, Police, Šumperk, Olomoucký krajMěnič Delta SI 3300, obec Police

Nové Dvory / Fotovoltaika 2,99 kWp, Nové Dvory, Žďár nad Sázavou, Vysočina

Realizace: červen 2010

Střecha rodinného domu je ideálním místem pro solární panely, protože neubírá prostor na pozemku rodinného domu a chrání střešní krytinu před vlivy počasí. Fotovoltaika na klíč obci Nové Dvory (okres Žďár nad Sázavou, kraj Vysočina) přináší své domácnosti celkový instalovaný výkon 2,99 kWp. Fotovoltaická elektrárna obsahuje 13 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp. Stejnosměrný proud upravuje na střídavý měnič švýcarského výrobce SolarMax 3000S. Zapojení na zelený bonus administrativně podpořila společnost SOLLARIS.

Měnič SolarMax 3000S, Nové DvoryInstalace fotovoltaické elektrárny 2,99 kWp, Nové Dvory, Žďár nad Sázavou, VysočinaFotovoltaická elektrárna 2,99 kWp, Nové Dvory, Žďár nad Sázavou, VysočinaFotovoltaika 2,99 kWp, Nové Dvory, Žďár nad Sázavou, Vysočina

Údlice / Sluneční elektrárna 4,6 kWp

Realizace: červen 2010

Fotovoltaická elektrárna umístěná na střeše rodinného domu je složena z 20 panelů Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp a měniče Solarmax 6000S. Zapojení je zelený bonus.

Rosice / Fotovoltaika 24,84 kWp, Rosice, Brno-venkov, Jihomoravský kraj

Realizace: červen 2010

Rozsáhlejší instalace v podání týmu SOLLARIS je perfetkně odvedená práce bez zbytečných pochybení. V rámci služeb na klíč jsou fotovoltaická elektrárna a její komponenty nejen rozmístěny a připojeny, celý systém získává revizi a postaráno je také o připojení do distribuční sítě. Fotovoltaika ve městě Rosice (okres Brno-venkov, Jihomoravský kraj) má celkový instalovaný výkon 24,84 kWp, který zajišťují solární panely značky Siliken (180 ks) o výkonu 230 Wp. Ty jsou rozděleny na dvě střechy průmyslového objektu. Systém dále obsahuje 5 měničů Solarmax 6000S a jeden 2000S. Zapojení zelený bonus.

Příprava střechy pro solární panely 230 Wp, RosiceHliníkové konstrukce pro solární panely SIliken 230 Wp, Rosice, Brno-venkovZkušený tým SOLLARIS, realizace elektroinstalace RosiceMěniče švýcarského výrobce SolarMax, Brno-venkovFotovoltaická elektrárna 24,84 kWp, Rosice, Brno-venkov, Jihomoravský krajFotovoltaika 24,84 kWp, Rosice, Brno-venkov, Jihomoravský krajInstalace fotovoltaické elektrárny 24,84 kWp, Rosice, Brno-venkov, Jihomoravský krajMěniče SolarMax, Rosice, Brno-venkovSolární panely Siliken 230 Wp, Rosice, okres Brno-venkov

Říčky / Sluneční elektrárna 6,9 kWp

Realizace: květen 2010

Fotovoltaická elektrárna umístěná na přístřešku rodinného domu je složená z 30 panelů aleo solar o jmenovitém výkonu 230 Wp a 3 měničů Delta SI 2500. Zapojení je zelený bonus.

Borovany / Fotovoltaika 27 kWp, Borovany, České Budějovice, Jihočeský kraj

Realizace: červen 2010

Velice výkonná fotovoltaika na různých střechách výrobny ve městě Borovany (okres České Budějovice, Jihočeský kraj) přinesla investorovi úctyhodný, instalovaný výkon 27 kWp a společnosti SOLLARIS nové zkušenosti s rozsáhlejší realizací. Ta probíhala jak na šikmé, tak na ploché střechy. Vedle umístění do hliníkových profilů tak přišla na řadu i montář to hliníkových konstrukcí, která zajistila správný sklon a orientaci vůči slunci. Fotovoltaická elektrárna obsahuje 120 kusů solárních panelů Aleo Solar o jmenovitém výkonu 225 Wp, 3 měniče Delta SI 5000 a 3 měniče Delta SI 3300. Zapojení jako zel

Fotovoltaika obsahuje 3 měniče Delta SI 5000 a 3 měniče Delta SI 3300, BorovanyRealizace FVE 27 kWp (okres České Budějovice)Příprava realizace ve městě BorovanyHliníkové konstrukce pro solární panely Aleo Solar, BorovanySolární panely Aleo Solar 120 kusů o jmenovitém výkonu 225 Wp, BorovanyInstalace fotovoltaické elektrárny 27 kWp, Borovany, České BudějoviceFotovoltaická elektrárna 27 kWp, Borovany, České Budějovice, Jihočeský krajFotovoltaika 27 kWp, Borovany, České Budějovice, Jihočeský kraj

Podolí I. / Fotovoltaika 4,6 kWp, Podolí I, Písek, Jihočeský kraj

Realizace: červen 2010

Instalace fotovoltaické elektrárny se společností SOLLARIS je rychlá, bezchybná, precizní a profesionálně provedená. Fotovoltaika v obci Podolí I (okres Písek, Jihočeský kraj) byla perfektně připevněna pomocí hliníkových profilů na kvalitní střechu, která tento ekologický systém udrží desítky let. Fotovoltaická elektrárna o celkovém instalovaném výkonu 4,6 kWp zahrnuje 20 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp a měnič Delta SI 5000. Připojení FVE je na tzv. zelený bonus, který přináší finance do rodinného rozpočtu díky produkci vlastní ekologické energie.

Instalace fotovoltaické elektrárny 4,6 kWp, Podolí I, Písek, Jihočeský krajMěnič Delta SI 5000, Podolí I, PísekFotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Podolí I, Písek, Jihočeský krajFotovoltaika 4,6 kWp, Podolí I, Písek, Jihočeský kraj

Příbram / Fotovoltaika na klíč 11,04 kWp, Příbram, Středočeský kraj

Realizace: červen 2010

Střecha bytového domu může být výborný prostor pro získání finančních prostředků. Instalací fotovoltaické elektrárny se prodlouží životnost střešní krytiny a správná orientace zajistí maximální výtěžnost celého systému. Fotovoltaická elektrárna s celkovým instalovaným výkonem 11,04 kWp ve městě Příbram (Středočeský kraj) zahrnuje 48 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp a měniče Delta, jmenovitě Delta SI 5000, SI 3300 a SI 2500. Fotovoltaika je zapojena jako přímá dodávka do sítě.

Hliníkové profily pro 48 solárních panelů Siliken, PříbramInstalace fotovoltaické elektrárny na klíč 11,04 kWp, Příbram, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna na klíč 11,04 kWp, Příbram, Středočeský krajMěniče Delta SI 5000, SI 3300 a SI 2500, PříbramFotovoltaika na klíč 11,04 kWp, Příbram, Středočeský kraj

Třemblat / Fotovoltaika 15,525 kWp, Třemblat, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: květen 2010

Fotovoltaická elektrárna na klíč umístěná na jižní, jihozápadní a západní střeše rodinného domu je složená z 69 kusů solárních panelů značky Aleo Solar o jmenovitém výkonu 225 Wp a z měničů Solarmax (2x 6000S a 3x 2000S). Vzhledem k různým odklonům střech od jihu bylo zapotřebí použít více měničů dle rozložení jednotlivých kolektorových polí na střechách. Fotovoltaika ve vesnici Třemblat (část obce Ondřejov, okres Praha-východ, Středočeský kraj) má celkový instalovaný výkon 15,525 kWp a je připojena jako přímá dodávka do sítě.

Hliníkové profily pro solární panely Aleo Solar 225 Wp, TřemblatInstalace fotovoltaické elektrárny 15,525 kWp, Třemblat, Praha-východ, Středočeský krajMěniče SolarMax 6000S a 2000S, Třemblat, Praha-východPříprava elektroinstalace, TřemblatFotovoltaická elektrárna 15,525 kWp, Třemblat, Praha-východ, Středočeský krajFotovoltaika 15,525 kWp, Třemblat, Praha-východ, Středočeský kraj

Loučka / Fotovoltaika 10,125 kWp, Loučka, Olomouc, Olomoucký kraj

Realizace: květen 2010

Zapojení na zelený bonus je velice oblíbená forma, protože za produkci vlastní ekologické, elektrické energie odměňuje majitele fotovoltaické elektrárny dodatečnými finančními příjmy, které zkracují návratnost investice. Fotovoltaika na klíč s celkovým instalovaným výkonem 10,125 kWp v obci Loučka (okres Olomouc, Olomoucký kraj) znamenala rozsáhlejší instalaci. Na střeše rodinného domu je do hliníkových profilů umístěno 45 kusů solárních panelů značky Aleo Solar s jmenovitým výkonem 225 Wp. Ty jsou propojené s měniči DELTA SI 5000 (1x) a DELTA SI 2500 (2x).

Příprava instalace fotovoltaické elektrárny v obci LoučkaHliníkové profily k FVE 10,125 kWp, LoučkaInstalace fotovoltaické elektrárny 10,125 kWp, Loučka, Olomouc, Olomoucký krajFotovoltaická elektrárna 10,125 kWp, Loučka, Olomouc, Olomoucký krajMěniče DELTA SI 5000 (1x) a DELTA SI 2500 (2x), LoučkaFotovoltaika 10,125 kWp, Loučka, Olomouc, Olomoucký kraj

Turnov / Fotovoltaika 4,83 kWp, Turnov, Semily, Liberecký kraj

Realizace: duben 2010

Plochá střecha rodinného domu nebo přístavku je ideálním prostorem pro umístění solárních panelů fotovoltaické elektrárny. Při realizaci má investor na vybranou mezi plastovými vanami (patentovaný výrobek) nebo hliníkovými konstrukcemi. Hliníkové konstrukce mají výhodu v tom, že sklon vůči slunci bude takový, jaký si majitelé domácnosti přejí. Fotovoltaika na přístřešku rodinného domu ve městě Turnov (okres Semily, Liberecký kraj) produkuje 4,83 kWp instalovaného výkonu. Ten zajišťují solární panely Siliken (jmenovitý výkon 230 Wp a 2 měniče SolarMax 3000S). Zapojeno na zelený bonus.

Solární panely v hliníkových konstrukcích k FVE 4,83 kWp, TurnovFotovoltaická elektrárna 4,83 kWp, Turnov, Semily, Liberecký krajFotovoltaika 4,83 kWp, Turnov, Semily, Liberecký kraj2 měniče Solarmax 3000S, TurnovInstalace fotovoltaické elektrárny na ploché střeše 4,83 kWp, Turnov, Semily, Liberecký kraj

Klatovy / Fotovoltaika 4,95 kWp, Klatovy, Plzeňský kraj

Realizace: květen 2010

Fotovoltaická elektrárna umístěná na střeše rodinného domu je složená z 22 kusů solárních panelů značky Aleo Solar o jmenovitém výkonu 225 Wp a z měniče SMA SunnyBoy 5000 TL-20. Fotovoltaika na klíč se nachází ve městě Klatovy (jižně od města Plzeň, Plzeňský kraj). Profesionální tým SOLLARIS zajistil nejen instalaci jednotlivých komponentů a propojení s domácími rozvody i distribuční sítí. Administrativně podpořil zapojení na zelený bonus, které přináší peníze z produkce elektrické energie, která snižuje uhlíkovou stopu celé domácnosti.

Instalace fotovoltaické elektrárny, Klatovy, Plzeňský krajFotovoltaická elektrárna na klíč 4,95 kWp, Klatovy, Plzeňský krajMontáž elektroinstalace k FVE na klíč, KlatovyMěnič SMA SunnyBoy 5000 TL-20, KlatovyFotovoltaika 4,95 kWp, Klatovy, Plzeňský kraj

Útěchovice / Sluneční elektrárna 3,6 kWp

Realizace: květen 2010

Fotovoltaická elektrárna umístěná na střeše rodinného domu je složena z 16 panelů aleo solar o jmenovitém výkonu 225 Wp a z měniče Solarmax 4200S. Zapojení je zelený bonus.

Brno / Fotovoltaická elektrárna 4,5 kWp, Brno, Jihomoravský kraj

Realizace: květen 2010

Kvalitní montáž, bezchybné připojení a prospěšný systém od společnosti SOLLARIS, která je špičkou ve svém oboru na trhu. Variabilní instalace a množství realizovaných FVE nám přinesly bohaté zkušenost, které rádi využijeme i pro vás. Fotovoltaická elektrárna s celkovým výkonem 4,5 kWp ve městě Brno (Jihomoravský kraj) znamenala osazení 20 kusů solárních panelů značky Aleo Solar o jmenovitém výkonu 225 Wp do hliníkových profilů na šikmé střeše rodinného domu. Připojení měniče Solarmax 6000S znamená změnu stejnosměrného proudu na střídavý. Zapojení na zelený bonus přináší příjem navíc.

Instalované solární panely Aleo Solar, BrnoMontáž solárních panelů Aleo Solar, BrnoSolarmax 6000S, BrnoFotovoltaika 4,5 kWp, Brno, Jihomoravský krajFotovoltaická elektrárna 4,5 kWp, Brno, Jihomoravský kraj