Fotovoltaika a reference na mapě ČR

Náš zkušený tým instaluje prospěšné fotovoltaické elektrárny (FVE) s baterií i bez baterie po celé České republice od roku 2008. Spolehlivá fotovoltaika na klíč je doplněna administrativou a záručním i pozáručním servisem od roku 2008. Projděte si naše realizace a přidejte se ke spokojeným klientům naší společnosti.

Fotovoltaika na klíč v referencích

Fotovoltaické elektrárny (FVE) s potěšujícími bonusy

Naše fotovoltaické elektrárny jsou složené výhradně z kvalitních komponentů, jsou doplněny o optimizéry na rizikové solární panely ZDARMA a naši odborníci napříč dotačními tituly zajišťují našim klientům dotace v maximální výši před schválené před samotnou realizací! Instalovaná fotovoltaika od SOLLARISu znamená pořízení špičkového systému, jehož cena zůstává pro zákazníka příznivá. Jistotu vhodného výběru instalační společnosti potvrzuje naše hodnocení na voltaico.cz, kde náš naši klienti hodnotí pěti hvězdičkami z pěti možných!


Přidané reference

Horní Bludovice / Fotovoltaická elektrárna 4 kWp, Horní Bludovice, Karviná, Moravskoslezský kraj

Realizace: říjen 2012

Členitější střecha nemusí být problém. Rádi vám pomůžeme se správním usmítěním solárních panelů tak, aby stínění nesnižovalo jejich výkon. Abyste si uměli svůj nový, přínosný systém představit, rádi vám připravíme grafické znázornění, které vám vaši novou střechu ukáže s výkonnými solárními panely. Fotovoltaická elektrárna na členité střeše rodinného domu v obci Horní Bludovice (okres Karviná, Moravskoslezský kraj) obsahuje 16 kusů kvalitních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp a měnič Solarmax 4200S. Zapojení na zelený bonus bylo administrováno z naší strany.

Fotovoltaická elektrárna 4 kWp, Horní Bludovice, Karviná, Moravskoslezský kraj

Nasavrky / Realizace fotovoltaické elektrárny 4,6 kWp, Nasavrky, Chrudim, Pardubický kraj

Realizace: říjen 2012

Přínosný systém na střeše rodinného domu znamená částečnou energetickou nezávislost, vlastní elektrickou energii, která nepodléhá změnám cen na trhu ekologický systém, které snižuje uhlíkovou stopu. Při realizaci fotovoltaické elektrány ve městě Nasavrky (okres Chrudim, Pardubický kraj) bylo použito 20 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 6000S. Jelikož byla fotovoltaika realizována jako služba na klíč, administrace spojená se zapojením na zelený bonus byla zpracována společností SOLLARIS a domácnosti přinesla výnosy z prodeje elektrické energie.

Realizace fotovoltaické elektrárny 4,6 kWp, Nasavrky, Chrudim, Pardubický kraj

Lom u Mostu / FVE na klíč 8,82 kWp, Lom u Mostu, Ústecký kraj

Realizace: říjen 2012

Protože je fotovoltaika systém, který si domácnost pořizuje na dlouhé roky, je dobré umístit na střechu rodinného domu to nejlepší, co se na trhu nachází. V případě domácnosti ve městě Lom u Mostu (okres Most, Ústecký kraj) si domácnost k naší radosti vybrala z naší nabídky 36 kusů prémivých solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp a měnič Solarmax 10 MT. Zapojení na zelený bonus přináší další finanční odměnu za produkci ekologické, elektrické energie. Tato forma zkracuje návratnost investice do systému, který snižuje uhlíkovou stopu.

FVE na klíč 8,82 kWp, Lom u Mostu, Ústecký kraj

Chuchelna / Fotovoltaika 19,11 kWp, Chuchelna, Semily, Liberecký kraj

Realizace: říjen 2012

78 kusů solárních panelů už vyrábí opravdu úctyhodný výkon. Díky realizaci fotovoltaické elektrárny v obci Chuchelna (okres Semily, Liberecký kraj) má nemovitost celkový instalovaný výkon 19,11 kWp. Energetická nezávislost, kterou tato fotovoltaika přináší je nezanedbatelná stejně tak jako příjmy, které vznikají ze zapojení na zelený bonus. Realizace této FVE pro společnost SOLLARIS znamenala umístění a zapojení solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp a připojení dvou měničů Solarmax 2x10MT. Zapojení na zelený bonus bylo také administrováno z naší strany.

Fotovoltaika 19,11 kWp, Chuchelna, Semily, Liberecký kraj

Chuchelna / Fotovoltaická elektrárna 9 kWp, Chuchelna, Semily, Liberecký kraj

Realizace: říjen 2012

Rodinný dům s celkovým instalovaným výkonem 9,00 kWp přináší nemovitosti pořádné množství vlastní elektrické energie. Díky této realizaci získává domácnost částečnou energetickou soměstačnost a snižuje svoji uhlíkovou stopu. Přispívá tak k ekologičtější budoucnosti nás všech. Aby byla fotovoltaická elektrárna systém s dlouhou životností, vybral si investor solární panely Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp a nechal si 36 kusy osadit dvě nezávislá pole. Funkčnost podporují tři měniče Solarmax 3000S. Zapojení na zelený bonus je velmi výhodné a zkracuje návratnost investice.

Fotovoltaická elektrárna 9 kWp, Chuchelna, Semily, Liberecký kraj

Sruby / Instalace fotovoltaické elektrárny 9,8 kWp, Sruby, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Realizace: říjen 2012

Vyšší spotřeba domácnosti a rozlehlejší střecha? V takovém případě je osazení celého jejího prostoru vhodné a užitečné. Instalace fotovoltaické elektrárny s výkonem 9,8 kWp v obci Sruby (okres Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj) znamenala umístění 40 kusů solárních panelů po celé ploše vhodně orientové části střechy. Volba solárních panelů Canadian Solar byla ze strany investora výtečná. Zkušenosti této společnosti jsou rozsáhlé a společnost je začala sbírat již v roce 2001, kdy zahájila svoji výrobu. Aby byla fotovoltaika plně funkční, obsahuje měnič Solarmax 10 MT. Zapojení na zelený bonus.

Instalace fotovoltaické elektrárny 9,8 kWp, Sruby, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Mírová pod Kozákovem / FVE 5,88 kWp, Mírová pod Kozákovem, Semily, Liberecký kraj

Realizace: říjen 2012

Fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč realizovaná v obci Mírová pod Kozákovem (okres Semily, Liberecký kraj) má celkový instalovaný výkon 5,88 kWp. Dodává tedy domácnosti množství elektrické energie, které není dodatečně zpoplatněno. Nejenže je díky tomu domácnost energeticky soběstačnější a snižuje energetickou stopu. Její výdaje za nakupovanou elektrickou energii se snižují také. Aby byla fotovoltaika schopna dodat elektrický proud, obsahuje 24 kusů solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp a tři měniče Solarmax 2000S. Zapojení na zelený bonus přináší extra příjem.

FVE 5,88 kWp, Mírová pod Kozákovem, Semily, Liberecký kraj

Hlavenec / Fotovoltaika 4,6 kWp, Hlavenec, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: říjen 2012

20 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp přeměňuje sluneční energii na stejnosměrný proud. Měnič Solarmax 6000S mění stejnosměrný proud na střídavý, který lze v domácnosti použít. Fotovoltaika v obci Hlavenec (okres Praha-východ, Středočeský kraj) měla celkový instalovaný výkon 4,6 kWp. Protože se jednalo o služby na klíč, byla na straně SOLLARISU i administrativa spojení se zapojením na zelený bonus. To znamená, že domácnost získává odměnu za produkci elektrické energie touto ekologickou cestou.

Fotovoltaika 4,6 kWp, Hlavenec, Praha-východ, Středočeský kraj

Ivanovice na Hané / Fotovoltaická elektrárna 9,5 kWp, Ivanovice na Hané, Vyškov, Jihomoravský kraj

Realizace: říjen 2012

Část střechy rodinného domu, která je vhodně orientovaná vůči slunci jsme profesionálně, rychle a čistě osadili 38 kusy solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp. Aby byla fotovoltaika ve městě Ivanovice na Hané (okres Vyškov, Jihomoravský kraj) plně fuknční, podporuje přemětu stejnosměrného na střídavý proud měnič Solarmax 10MT. Zapojení na zelený bonus bylo zařízeno ze strany SOLLARISu, jelikož se jednalo o služby na klíč. Toto zapojení výhodné, přináší extra příjmy z produkce ekologické energie a zkracuje návratnost smysluplné investice.

Fotovoltaická elektrárna 9,5 kWp, Ivanovice na Hané, Vyškov, Jihomoravský kraj

Dolní Poustevna / Montáž fotovoltaické elektrárny 13,5 kWp, Dolní Poustevna, Děčín, Ústecký kraj

Realizace: říjen 2012

Systém s dlouhou životností díky kvalitním solárním panelům Canadian Solar od renomovaného výrobce z kanadského Guelphu. Investice, která zvyšuje hodnotu nemovitosti a snižuje spotřebu nakupované elektrické energie. Kvalitní fotovoltaika na klíč s celkovým instalovaným výkonem 13,5 kWp se nachází ve městě Dolní Poustevna (okres Děčín, Ústecký kraj). Její realizace znamenala osazení 54 kusů solárních panelů a jejich připojení. Umístění a připojení měniče Solarmax 15MT a samozřejmě zapojení na zelený bonus. Tato forma přináší následné příjmy z prodeje elektrické energie.

Montáž fotovoltaické elektrárny 13,5 kWp, Dolní Poustevna, Děčín, Ústecký kraj

Rumburk / FVE na klíč 30 kWp, Rumburk, Děčín, Ústecký kraj

Realizace: září 2012

Rozsáhlejší instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč znamenala umístění a připojení 120 kusů solárních panelů značky Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp. Fotovoltaické články, které se uvnitř panelů nacházejí, přeměňují sluneční energii na elektrický proud. Protože je tento proud stejnosměrný, bylo potřeba připojit dva měniče Solarmax 15MT. Ty totiž stejnosměrný proud mění na ten střídavý, v domácnosti použitelný. Fotovoltaika ve městě Rumburk (okres Děčín, Ústecký kraj) byla realizována na klíč,t o znamená včetně vyřízení připojení na zelený bonus.

FVE na klíč 30 kWp, Rumburk, Děčín, Ústecký kraj

Ústí nad Orlicí / Fotovoltaika 8,74 kWp, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Realizace: září 2012

Solární panely přeměňují sluneční energii na stejnosměrný proud. Díky tomu, že jsou pevně umístěné a nijak se nenatáčí, nejsou náchylné k mechanickému poškození. Měnič slouží k tomu, aby ze stejnosměrného proudu vyrobil střídavý. Ten je v domácnosti použitelný. Fotovoltaika ve městě Ústí nad Orlicí obsahovala 38 kusů solárních panelů značky Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a kvalitní měnič Solarmax 10MT. Celkový instalovaný výkon fotovoltaické elektrárny (FVE) je 8,74 kWp. Zapojení na zelený bonus přináší dodatečné příjmy a zkracuje investici.

Fotovoltaika 8,74 kWp, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Jičín / Fotovoltaická elektrárna na klíč 8,33 kWp, Jičín, Královéhradecký kraj

Realizace: září 2012

Náš tým je vám k dispozici v případě, že chcete několik solárních panelů nebo je vaším přáním osazení celé střechy stejně tak jako ve městě Jičín (Královéhradecký kraj). V počátku vyšší investice přinese díky zapojení na zelený bonus vyšší příjmy a její návratnost se zkracuje. Zelený bonus jsme v rámci služeb na klíč administrovali my. Fotovoltaická elektrárna měla celkový instalovaný výkon 8,33 kWp. Realizace znamenala připojení 34 kusů solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp a instalaci měniče Solarmax 10MT. Díky němu mění fotovoltaika stejnosměrný a střídavý proud.

Fotovoltaická elektrárna na klíč 8,33 kWp, Jičín, Královéhradecký kraj

Praha / FVE na klíč 4,41 kWp, Praha

Realizace: září 2012

Fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč realizujeme od roku 2008. Záruční i pozáruční servis patří ke službám, které jsou u nás samozřejmostí a zajišťují vám péči o prémiový systém v průběhu jeho životnosti. V Hlavním městě Praha jsme na střechu rodinného domu umístili 8 kusů solárních panelů Canadian Solar od renomované kanadské společnosti stejného jména. Každý z nich měl jmenovitý výkon 245 Wp. Systém byl podpořený měničem Solarmax 6000S. Zapojení na zelený bonus byla další věc, která je součástí služeb na klíč, takto připojená fotovoltaika přináší extra finanční příjem z produkce el.energie

FVE na klíč 4,41 kWp, Praha

Litoměřice / Fotovoltaika 4,6 kWp, Litoměřice, Ústecký kraj

Realizace: září 2012

Nádherná instalace solárních panelů na střeše rodinného domu ve městě Litoměřice (Ústecký kraj) doplňuje solární panely na ohřev vody, které již střecha obsahovala. Snaha domácnosti o částečnou energetickou nezávislost, nižší ceny elektrické energie a nižší výdaje za energie domácnosti vůbec podpoří zapojení na zelený bonus, které jsme v rámci služeb na klíč zpracovali z naší strany. Fotovoltaika, která je takto připojená generuje další příjmy a zkracuje návratnost investice. Při instalaci fotovoltaické elektrárny jsme umístili 20 kusů solárních panelů Aleo Avim 230 Wp a měnič Solarmax 6000S.

Fotovoltaika 4,6 kWp, Litoměřice, Ústecký kraj

Únětice / Fotovoltaická elektrárna na klíč 4,41 kWp, Únětice, Praha-západ, Středočeský kraj

Realizace: září 2012

Fotovoltaická elektrárna na klíč znamená víc než jen umístění solárních panelů. Nejprve s vámi probereme vaše přání, potřeby a zvyky. Následně připravíme návrh včetně grafického znázornění nového systému na střeše vašeho rodinného domu, abyste si uměli představit vzhled vaší nemovitosti po realizaci. Fotovoltaika v obci Únětice (okres Praha-západ, Středočeský kraj) obsahuje 18 kusů solárních panelů značky Canadian Solar 245 od kanadského výrobce a měnič Solarmax 6000S. Stejně jako vám i této domácnosti bylo zadministrování zeleného bonusu poskytnuto v rámci služeb na klíč.

Fotovoltaická elektrárna na klíč 4,41 kWp, Únětice, Praha-západ, Středočeský kraj

Libuň / Instalace fotovoltaické elektrárny na klíč 9,8 kWp, Libuň, Jičín, Královéhradecký kraj

Realizace: září 2012

Instalace fotovoltaické elektrárny na klíč v obci Libuň (okres Jičín, Královéhradecký kraj) znamenala osazení střechy rodinného domu solárními panely značky Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp. Tyto kvalitní, solární panely jsou výrobky kanadské společnosti založené v roce 2001 v Kanadě a patří mezi špičku na trhu. Pro volbu tohoto produktu hovoří i jedna z nejdelších záruk, které můžete nalézt. Aby bylo možné využít elektřinu ze solárních panelů, obsahuje fotovoltaika měnič Solarmax 10MZ. Ten mění stejnosměrný na střídavý proud. Zapojení na zelený bonus přináší extra příjmy.

Instalace fotovoltaické elektrárny na klíč 9,8 kWp, Libuň, Jičín, Královéhradecký kraj

Načeradec / FVE na klíč 29,25 kWp, Načeradec, Benešov, Středočeský kraj

Realizace: září 2012

Velká instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč s kvalitními solárními panely od renomovaného kanadského dodavatele Canadian Solar zamenala osazení 120 kusů solárních panelů s jmenovitým výkonem 245 WP. Aby byla fotovoltaika plně funkční, bylo potřeba umístit a zapojit dva měniče Solarmax 15MT. Měniče mění stejnosměrný na střídavý proud. Zapojení na zelený bonus bylo vyřízeno v rámci služeb na klíč. SOLLARIS se velice rád ujal celé administrativy s tím spojené a zajistil tak investorovi bonus z produkce vlastní, vyprodukované, ekologické energie.

FVE na klíč 29,25 kWp, Načeradec, Benešov, Středočeský kraj

Cítov / Fotovoltaika 4,6 kWp, Cítov, Mělník, Středočeský kraj

Realizace: září 2012

S radostí jsme osadili 20 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp na krásnou a kvalitní střechu rodinného domu v obci Cítov (okres Mělník, Středočeský kraj). Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 4,6 kWp znamená pro domácnost částečnou energetickou nezávislost, soběstačnost, snížení vlastní uhlíkové stopy i nižší výdaje domácnosti za energie. Naše služby na klíč nejsou jen umístění solárních panelů do hliníkových profilů a připojení měniče Solarmax 20TL. V rámci služeb jsme zajistili i zapojení na zelený bonus. To přináší domácnosti extra příjmy a zkracuje návratnost

Fotovoltaika 4,6 kWp, Cítov, Mělník, Středočeský kraj

Svojšice / Fotovoltaická elektrárna 14,7 kWp, Svojšice, Pardubice, Středočeský kraj

Realizace: září 2012

Původní fotovoltaická elektrárna, která byla v roce 2023 doplněna o baterie SolaX Triple Power a hybridní měnič SolaX X3, v obci Svojšice (okres Pardubice, Středočeský kraj) obsahovala solární panely Canadian Solar (60 ks), které patří k jedněm s nejdelší zárukou na trhu. Tyto kvalitní komponenty vyrábí kanadský výrobce, který vznikl v roce 2001. Původní fotovoltaika dále obsahovala měnič Solarmax 15MT, který je srdcem tohoto systému, protože mění stejnosměrný na střídavý proud. Zapojení na zelený bonus bylo vyřízeno v rámci služeb na klíč. Děkujeme zákazníkovi, že se k nám po 11 letech vrátil

Fotovolataická elektrárna 14,7 kWp, Svojšice, Pardubice, Středočeský kraj

Hukvaldy / Montáž fotovoltaické elektrárny 2,99 kWp, Hukvaldy, Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

Realizace: srpen 2012

Pro montáž fotovoltaické elektrárny si majitel rodinného domu v obci Hukvaldy (okres Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj) vybral solární panely Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp. 13 kusů těchto panelů bylo umístěno do hliníkových profilů, aby byly zabezpečeny proti povětrnostním vlivům. Jejich celkový instalovaný výkon je 2,99 kWp a přináší domácnosti částečnou energetickou soběstačnost, ekologickou energii, nižší uhlikovou stopu a výdaje domácnosti. Součástí systému byl také měnič Solarmax 3000S a administrace spojená s připojením na zelený bonus.

Montáž fotovoltaické elektrárny 2,99 kWp, Hukvaldy, Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

Opava / Fotovoltaika 6,9 kWp, Opava, Moravskoslezský kraj

Realizace: srpen 2012

Fotovoltaika je prospěsný systém a úžasná investice, které se díky zapojení na zelený bonus výrazně zkracuje návratnost. Majitelé, kteří si fotovoltaické elektrárny (FVE) pořídili před energetickou krizí, měli jistotu, že alespoň část jejich spotřebované energie vyšší účty neznamenala. Realizovaná fotovoltaická elektrárna ve městě Opava (Moravskoslezský kraj) měla celkový instalovaný výkon 6,9 kWp, který zajišťuje 30 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp. Tři měniče Solarmax 3000S mění stejnosměrný na střídavý proud, který v je v domácnosti použitelný.

Fotovoltaika 6,9 kWp, Opava, Moravskoslezský kraj

Brněnec / Fotovoltaická elektrárna 4,83 kWp, Brněnec, Svitavy, Pardubický kraj

Realizace: srpen 2012

Nižší uhlíková stopa? Levnější energie? Částečná soběstačnost? Jistota, že vlastní produkce náklady domácnosti zvyšovat nebude? Fotovoltaická elektrárna je nejlepší volba, pokud jste si na všechny otázky odpověděli ANO. Společnost SOLLARIS realizuje fotovoltaické elektrárny na klíč. V rámci těchto služeb připraví nejlepší umístění solárních panelů na střechu nemovitosti, zapojí nejvhodnější měnič a zajistí administrativu spojenou se zeleným bonusem. Fotovoltaika v obci Brněnec (okres Svitavy, Pardubický kraj obsahovala 21 panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a 3 měniče Solarmax.

Fotovoltaická elektrárna 4,83 kWp, Brněnec, Svitavy, Pardubický kraj

Praha / Fotovoltaika 12,75 kWp, Praha

Realizace: srpen 2012

Větší instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) na střeše rodinného domu v Hlavním městě Praha. Chválíme volbu zákazníků, když zvolili kvalitní solární panely Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp. Tyto prémiové komponenty od kanadského výrobce jsou špičkou na tomto specifickém trhu. Jejich bonusem je i jejich záruční doba. Aby fotovoltaika dosáhla celkového instalovaného výkonu 12,75 kWp, bylo potřeba usmístit 51 kusů těchto panelů do hliníkových profilů. Funkčnost FVE zajišťuje měnič Solarmax 13MT. Rádi jsme pomohli se zapojením na zelený bonus.

Fotovoltaika 12,75 kWp, Praha

Podsedice / Realizace fotovoltaické elektrárny 3,43 kWp, Podsedice, Litoměřice, Ústecký kraj

Realizace: srpen 2012

Pokud se domácnost rozhodne pro snížení své uhlíkové stopy, je realizace fotovoltaické elektrárny (FVE) správné rozhodnutí. Bonusem k ekologickému uvažování je snížení výdajů domácnosti za elektrickou energii a finanční prémie při připojení na zelený bonus. V obci Podsedice (okres Litoměřice, Ústecký kraj) jsme umístili s potěšením 14 kusů solárních panelů značky Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp a měnič Solarmax 4200S. Fotovoltaika bude sloužit dlouhé roky a díky panelům Canadian Solar bude mít jednu z nejdelších záruk na trhu vůbec.

Realizace fotovoltaické elektrárny 3,43 kWp, Podsedice, Litoměřice, Ústecký kraj

Rokycany / Fotovoltaika 7,82 kWp, Rokycany, Plzeňský kraj

Realizace: srpen 2012

Společnost SOLLARIS realizuje své fotovoltaické elektrárny (FVE) tím nejprofesionálnějším a nejrychlejším týmem. Díky tomu je také na trhu tak úspěšná. Fotovoltaika na klíč ve městě Rokycany (Plzeňský kraj) pro nás znamenala precizní umístění 34 kusů solárních panelů značky Aleo Avim do hliníkových profilů. Zapojení měniče Solarmax 10MT, který mění stejnosměrný na střídavý proud a administrativu spojenou se zeleným bonusem, díky kterému se investice rychleji navrátí.

Fotovoltaika 7,82 kWp, Rokycany, Plzeňský kraj

Rychnov na Moravě / Fotovoltaika 5,75 kWp, Rychnov na Moravě, Svitavy, Pardubický kraj

Realizace: srpen 2012

Produkce vlastní elektrické energie, která nepodléhá změnám cen na trhu? Fotovoltaika je správná volba, fotovotlaická elektrárna je pohodlná cesta k ekologickému zdroji energie. Služby na klíč společnosti SOLLARIS s.r.o. v obci Rychnov na Moravě (okres Svitavy, Pardubický kraj) znamenali osazení 25 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp. Toto umístění proběhlo do hliníkových profilů. Připojení měniče Solarmax 2000S a propojení celého systému kabely. Administrace spojená se zeleným bonusem byla v rámci služeb zajištěna také a přinesla extra prostředky z prodeje energie.

Fotovoltaika 5,75 kWp, Rychnov na Moravě, Svitavy, Pardubický kraj

Jindřichův Hradec / Fotovoltaika 27,195 kWp, Jidřichův Hradec, Jihočeský kraj

Realizace: srpen 2012

Plochá střecha je ideální místo pro umístění solárních panelů do plastových van nebo hliníkových konstrukcí. Životnost i náklady jsou fakticky totožné, je tedy pouze na zvážení investora, jakou variantu zvolí. Ve městě Jindřichův Hradec (Jihočeský kraj) si zákazník zvolit patentované, plastové vany. Ty zajišťují správnou orientaci vůči slunci a zvyšují výtěžnost celého systému. Při montáži bylo umístěno a zapojeno 111 solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp a měnič Solarmax 13MT. Služby na klíč znamenaly i zajištění administrativy spojené se zapojením na zelený bonus.

Fotovoltaika 27,195 kWp, Jidřichův Hradec, Jihočeský kraj

Habry / Fotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Habry, Havlíčkův Brod, Vysočina

Realizace: srpen 2012

Čistá instalace na nádherné střeše rodinného domu přináší celkový instalovaný výkon 4,6 kWp. Kvalitní solární panely a měnič, bezchybné propojení s domácí sítí i administrativní podpora celého projektu. Služby SOLLARISu přináší komplexní řešení při realizaci ekologického snu. Fotovoltaická elektrárna ve městě Habry (okres Havlíčkův Brod, Vysočina) obsahuje 20 kusů solárních panelů značky Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 6000S. Zajištění připojení na zelený bonus přináší dodatečné příjmy, které zkracují investici do tohoto prospěšného zdroje elektrické energie.

Fotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Habry, Havlíčkův Brod, Vysočina

Habry / Fotovoltaika 4,6 kWp, Habry, Havlíčkův Brod, Vysočina

Realizace: srpen 2012

Přínosný systém pro každou domácnost. Fotovoltaika sice znamená vyšší výdaje domácnosti ve chvíli pořízení, je to ale systém, který bude perfektně fungovat dlouhé roky a přinášet čistou, elektrickou energii, která vyučtování zasílat nebude. Domácnost si může vybrat, jaké solární panely a s jakým výkonem na svou střechu umístí, z naší strany budou samozřejmě doporučeny ty, s kterými máme nejlepší zkušenosti. FVE ve městě Habry (okres Havlíčkův Brod, Vysočina) obsahuje 20 solárních panelů Aleo Avim 230 Wp a měnič Solarmax 6000S. Zapojení na zelený bonus bylo administrováno SOLLARISem.

Fotovoltaika 4,6 kWp, Habry, Havlíčkův Brod, Vysočina

Děčín / Instalace fotovoltaické elektrárny 3,22 kWp, Děčín, Ústecký kraj

Realizace: srpen 2012

Instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) probíhá díky profesionálním pracovníkům společnosti SOLLARIS rychle a čistě. Skupina montérů umístí solární panely do hliníkových profilů, elektrikáři připojí systém do domácích rozvodů a přinesou tak čistou, ekologickou a levnou energii členům domácnosti. Fotovoltaika ve městě Děčín (Ústecký kraj) obsahuje 14 kusů solárních panelů Aleo Avim s dlouhou životností a jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 3000S. FVE nepřináší jen čistou energii, přináší také dodatečné příjmy, pokud je zapojena na zelený bonus. S tím Vám samozřejmě rádi pomůžeme.

Instalace fotovoltaické elektrárny 3,22 kWp, Děčín, Ústecký kraj

Česká Lípa / Fotovoltaika 9,66 kWp, Česká Lípa, Liberecký kraj

Realizace: srpen 2012

Společnost SOLLARIS se instalování těch nejlepších FVE věnuje od roku 2008. Máme zkušenosti s velkou řadou realizací po celé České republice a každá další fotovoltaická elektrárna nám přináší další. Jsme pro vás tou nejlepší volbou, pokud uvažujete o pořízení tohoto ekologického a prospěšného systému. Ve městě Česká Lípa (Liberecký kraj) jsme získali další zkušenosti montáží 42 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a měniče Solarmax 10 MT. Celý systém byl propojený s domácími rozvody a snížil uhlíkovou stopu rodinných příslušníků. Zapojeno jako zelený bonus.

Fotovoltaika 9,66 kWp, Česká Lípa, Liberecký kraj

Říčany u Prahy / Fotovoltaika na klíč 2,3 kWp, Říčany u Prahy, Středočeský kraj

Realizace: srpen 2012

Ekologická, elektrická energie a systém s dlouhou životností přináší domácnosti prospěch. Spolehlivá fotovoltaika na klíč od společnosti SOLLARIS přináší profesionální, čistou a rychlou montáž na střeše rodinného domu. Pokud spojíte přínosný systém a perfektní společnost, získáte na to nejlepší, co na trhu můžete sehnat. Realizace na vaší střeše bude stejně úžasná jako fotovoltaika na klíč ve městě Říčany u Prahy (Středočeskýi kraj) s celkovým instalovaným výkonem 2,3 kWp. Instalace obsahovala 10 kusů solárních panelů Aleo Avim 230 Wp a měnič Solarmax 3000S. Zapojeno jako zelený bonus.

Fotovoltaika na klíč 2,3 kWp, Říčany u Prahy, Středočeský kraj

Nymburk / Fotovoltaická elektrárna na klíč 9 kWp, Nymburk, Středočeský kraj

Realizace: srpen 2012

Máte plochou střechu a přemýšlíte, jak na montáž solárních panelů? Máte dvě varianty. Jsou tu patentované, plastové vany nebo hliníkové konstrukce. Oba způsoby vám zajistí správnou orientaci a odolnost vůči vlivům počasí. Jelikož jsou náklady i životnost prakticky stejné, záleží pouze na vás, jakou variantu zvolíte. Ve městě Nymburk (Středočeský kraj) se investor rozhodl pro hliníkové konstrukce, a tak SOLLARIS bezchybně umístil 36 kusů kvalitních solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp do této formy a spolu s měničem Solarmax 10MT zapojil do rozvodů. Zapojení zelený bonus.

Fotovoltaická elektrárna na klíč 9 kWp, Nymburk, Středočeský kraj

Černouček / Montáž fotovoltaické elektrárny 4,6 kWp, Černoušek, Litoměřice, Ústecký kraj

Realizace: srpen 2012

Rychlá, čistá, profesionální a precizní montáž fotovoltaické elektrárny s celkovým instalovaným výkonem 4,6 kWp v obci Černoušek (okres Litoměřice, Ústecký kraj) znamená pro domácnost systém s dlouhou životností, který přináší ekologickou, elektrickou energii a nižší ceny za energie, které musí domácnost vynaložit. Abychom mohli zákazníkovi zajistit kvalitní systém, instalujeme pouze ty nejlepší komponenty. Naše fotovoltaika obsahuje 20 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 6000S. Zelený bonus byl administrativně podpořen naší společností.

Montáž fotovoltaické elektrárny 4,6 kWp, Černoušek, Litoměřice, Ústecký kraj

Žatec / Fotovoltaika 6,9 kWp, Žatec, Louny, Ústecký kraj

Realizace: srpen 2012

Skutečně profesionální instalace solárních panelů na střechu rodinného domu je bezpečné zajištění komponentů do dané polohy na dlouhé roky. Solární panely nejsou náchylné k mechanickému poškození a jelikož nejsou mobilní, eliminuje se jakékoliv poškození v důsledku pohybu. Ve městě Žatec (okres Louny, Ústecký kraj) jsme své zkušenosti poskytli při realizaci fotovoltaické elektrárny s celkovým výkonem 6,9 kWp. Fotovoltaika je složená z 30 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a měniče Solarmax 2000S. Zapojení na zelený bonus je skutečně výhodné spojení se sítí.

Fotovoltaika 6,9 kWp, Žatec, Louny, Ústecký kraj

Hradec Králové / FVE na klíč 4,6 kWp, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Realizace: srpen 2012

Ceny elektrické energie se na trhu mění. Někdy udělá jejich hladina domácnosti radost, jindy přijde tak výrazné zdražení, že se členové domácnosti děsí dalšího vyúčtování za energie. Pořízením nové fotovoltaické elektrárny (FVE) se domácnost pojistí před kolísáním cenové hladiny a jako bonus získává ekologickou, elektrickou energii, která snižuje jejich uhlíkovou stopu. Fotovoltaika na klíč ve městě Hradec Králové (Královéhradecký kraj) má 20 solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 6000S. Zapojení jako přímá dodávka do sítě přináší finance z produkce energií.

FVE na klíč 4,6 kWp, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Sendražice / Fotovoltaická elektrárna 5,06 kWp, Sendražice, Královéhradecký kraj

Realizace: srpen 2012

V případě, že si vyberete společnost, která se ve své práci vyzná, doladí vaše nová fotovoltaika krásu rodinného domu. Navíc zvyšuje energetickou soběstačnost, snižuje uhlíkovou stopu a zajistí vám jistuto ve chvíli, kdy se ceny na energetickém trhu neúměrně zvyšují. Vaše vyprodukovaná elektrická energie totiž vaše výdaje nezvýší. Fotovoltaická elektrárna v obci Sendražice (Královéhradecký kraj) přináší celkový instalovaný výkon 5,06 kWp. Ten zajišťuje 22 kusů solárních panelů Aleo Avim a měnič Solarmax 2000S. Zapojení na zelený bonus je pro domácnost výhodné, přináší extra příjmy z produkce.

Fotovoltaická elektrárna 5,06 kWp, Sendražice, Královéhradecký kraj

Ostroměř / Fotovoltaická elektrárna na klíč 4,6 kWp, Ostroměř, Jičín, Královéhradecký kraj

Realizace: srpen 2012

Fotovoltaická elektrárna na klíč je kvalitní a dlouhověký systém. I ten ale někdy potřebuje záruční nebo pozáruční servis. V případě, že se pro tuto ekologickou cestu rozhodnete, vybírejte dodavatele, který vám i tyto servisy zaručí. Společnost SOLLARIS se mu věnuje od roku 2008, servisuje vlastní i cizí fotovoltaické elektrárny tak, aby byly co nejvíce prospěšné. Fotovoltaika v obci Ostroměř (okres Jičín, Královéhradecký kraj) má servis 20 kusů solárních panelů Aleo Avim 230 s měniče Solarmax 6000S zajistěný. Je zapojena jako zelený bonus a přináší dodatečné finanční prostředky.

Fotovoltaická elektrárna na klíč 4,6 kWp, Ostroměř, Jičín, Královéhradecký kraj

Lahovice / Realizace fotovoltaické elektrárny 9,66 kWp, Lahovice, Praha

Realizace: srpen 2012

Domácnost v městské části Lahovice (Praha-Zbraslav) se rozhodla pro realizaci fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč s celkovým výkonem 9,66 kWp a přímé zapojení do sítě. Toto přímé zapojení přináší finanční prostředky z produkce ekologické, elektrické energie. Aby byla finanční odměna dostatečně vysoká, rozhodl se investor osadit střechu 44 kusy solárních panelů značky Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp. Přeměnu stejnosměrného ve střídavý proud zajišťuje měnič Solarmax 6000S.

Realizace fotovoltaické elektrárny 9,66 kWp, Lahovice, Praha

Sadská / FVE 14,26 kWp, Sadská, Nymburk, Středočeský kraj

Realizace: srpen 2012

Je střecha vaší nemovitosti šikmá, ale není to úhel, díky kterému by měla fotovoltaika nejlepší podmínky? Hliníkové konstrukce dokáží tento nesoulad vyřešit. Pozorně se zadívejte na realizaci FVE ve městě Sadská (okres Nymburk, Středočeský kraj). Všimněte si, že horní část solárních panelů je výše než ta spodní. Tím vzniká správný úhel vůči slunci a vyšší výtěžnost systému. Plně funkční, výkonná a profesionálně zprovozněná fotovoltaika obsahuje 62 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 15 MT. Zapojení proběhlo na zelený bonus a přináší finance navíc.

FVE 14,26 kWp, Sadská, Nymburk, Středočeský kraj

Třemošná / Fotovoltaika 4,5 kWp, Třemošná, Plzeňský kraj

Realizace: červenec 2012

Ceny elektrické energie v průběhu času kolísají, jejich trend je ale dlouhodobě vzrůstající. Proto je pořízení vlastní fotovoltaické elektrárny (FVE) skvělý nápad, který majiteli zajistí, že se ho tento trend dotkne jenom částečně. Aby byla fotovoltaika opravdu prospěšný systém, je vhodné, aby fungovala bez zásahů spoustu let a nevyžadovala si dodatečné investice. Fotovoltaická elektrárna v obci Třemošná (Plzeňský kraj) obsahuje 18 ks panelů Canadian Solar 245 Wp (jedny z nejkvalitnějších na trhu vůbec) a měnič Solarmax 6000S. Zapojení na zelený bonus přináší extra příjmy a zkracuje investici.

Fotovoltaika 4,5 kWp, Třemošná, Plzeňský kraj

Zbůch / Fotovoltaická elektrárna 7,5 kWp, Zbůch, Plzeňský kraj

Realizace: červenec 2012

Fotovoltaická elektrárna v obci Zbůch (Plzeňský kraj) je vrcholem technologie své doby. Umístěno a připojeno tu na střeše rodinného domu bylo 30 kusů solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp. Tyto solární panely jsou kvalitní a v prémiovém provedení. Jsou to výrobky kanadské společnosti Canadian Solar, která byla založena v roce 2001 a patří mezi špičky ve svém oboru a do budoucna dlouho bude. Fotovoltaika dále obsahovala měnič Solarmax 10MT. S administrativou spojenou se zapojením na zelený bonus pomohl SOLLARIS v rámci služeb na klíč.

Fotovoltaická elektrárna 7,5 kWp, Zbůch, Plzeňský kraj

Vlčtejn / Instalace fotovoltaické elektrárny 11,25 kWp, Vlčtejn, Plzeňský kraj

Realizace: červenec 2012

Pořízení 45 kusů solárních panelů znamená vyšší počáteční investici. Jejich kvalita a schopnost vytvářet elektrickou energii ze slunečního záření a finanční příjmy ze zapojení na zelený bonus ale tuto investici v rozumné době vrátí a systém vytváří bezplatný střídavý proud díky měniči. Instalace fotovoltaické elektrárny v obci Vlčtejn (Plzeňský kraj) znamená pro domácnost výkon 11,25 kWp, které tvoří 45 kusů solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp a měnič Solarmax 13MT. Takto výkonná fotovoltaika vytváří velké množství elektrické energie pro vlastní spotřebu.

Instalace fotovoltaické elektrárny 11,25 kWp, Vlčtejn, Plzeňský kraj

Jílové u Děčína / Fotovoltaika 5,75 kWp, Jílové u Děčína, Ústecký kraj

Realizace: červenec 2012

Panely Canadian Solar jsou ty, které pro instalace společností SOLLARIS doporučujeme. Jsme si jisti, že jsou to jedny z nejlepších panelů, které si na trhu můžete vybrat. Jejich záruka je dlouhá a preciznost vyhotovení kanadskou společností zajišťuje dlouhou životnost. Fotovoltaika na klíč ve městě Jílové u Děčína obsahovala 23 kusů těchto panelů s jmenovitým výkonem 245 Wp. Aby byla fotovoltaická elektrárna schopna produkovat střídavý proud, je připojen měnič Solarmax 3000S. Zapojení na zelený bonus bylo administrováno z naší strany a přineslo další finanční příjmy.

Fotovoltaika 5,75 kWp, Jílové u Děčína, Ústecký kraj

Praha / Fotovoltaická elektrárna (FVE) 4,41 kWp, Praha

Realizace: červenec 2012

Čistá realizace fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč v Hlavním městě Praha od společnosti SOLLARIS znamená výborně odvedenou práci, čistou montáž a precizní připojení do sítě nemovitosti. Pro svůj ekologický systém si investor vybral kanadskou společnost založenou v roce 2001 a hlavně její solární panely Canadian Solar s jmenovitým výkoenm 245 Wp. Jeho rozhodnutí nás velice potěšilo, protože se jedná o panely s jednou z nejdelších záruk na trhu vůbec. Fotovoltaika by nebyla funkční bez měniče Solarmax 6000S. Připojení fotovoltaické elektrárny do distribuční sítě je jako zelený bonus.

Fotovoltaická elektrárna (FVE) 4,41 kWp, Praha

Šluknov / FVE 6,5 kWp, Šluknov, Děčín, Ústecký kraj

Realizace: červenec 2012

Hliníkové konstrukce na ploší střeše jsou alternativou plastových van. Je to variabilní systém, které umožňuje správné umístění a orientaci vůči slunci a zajišťuje bezpečnost solárních panelů před povětrnostními vlivy. To, že bude fotovoltaika plně funkční a přínosná dlouhé roky, zajišťují solární panely Canadian Solar patřící mezi špičkové komponenty s úžasnou životností. Při montáži FVE bylo použito 26 kusů. Stejnosměrný proud na střídavý připravuje měnič Solarmax 6000S. Zapojení na zelený bonus je oblíbenou formou, která zajišťuje finanční prostředky z produkce ekologické energie.

FVE 6,5 kWp, Šluknov, Děčín, Ústecký kraj

Lomnice nad Popelkou / Fotovoltaika 9,8 kWp, Lomnice nad Popelkou, Semily, Liberecký kraj

Realizace: červenec 2012

Úžasné solární panely, kvalitní měnič, precizní montáž a bezchybné připojení zajistí SOLLARIS. Na vás už je jen spotřeba ekologické, elektrické energie bez dodatečných nákladů. Fotovoltaika na klíč ve měsně Lomnice nad Popelkou (okres Semily, Liberecký kraj) pro nás znamenala bezpečné umístění 40 kusů solárních panelů Canadian Solar, připojení k měniči Solarmax 10MT, který mění stejnosměrný na střídavý proud a napojení na domovní rozvody. Solární panely měly jmenovitý výkon 245 Wp, který dohromady vytvořil výkon 9,8 kWp. Zapojení proběhlo na zelený bonus.

Fotovoltaika 9,8 kWp, Lomnice nad Popelkou, Semily, Liberecký kraj

Liberec / Fotovoltaická elektrárna 7,5 kWp, Liberec, Liberecký kraj

Realizace: červenec 2012

Správné umístění FVE do plastových van zajišťuje bezchybné uložení, které chrání proti povětrnostním vlivům. Takto umístěné solární panely zůstanou ve stejné poloze, v jaké je nechají naši montážní technici. Jedná se o patentovaný výrobek, který používáme při každé přiležitosti, a když se na původní místa realizace vracíme, kvitujeme, jak perfektně funguje. Fotovoltaická elektrárna ve městě Liberec (Liberecký kraj) obsahuje 30 kusů solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp a měnič Solarmax 10 MT. Zapojení na zelený bonus je výhodné pro vlastníka fotovoltaické elektrárny (FVE)

Fotovoltaická elektrárna 7,5 kWp, Liberec, Liberecký kraj

Vrdy / Montáž fotovoltaické elektrárny 5,76 kWp, Vrdy, Kutná Hora, Středočeský kraj

Realizace: červenec 2012

Montáž fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč v obci Vrdy (Kutná Hora, Středočeský kraj) domácnosti přinesla celkový instalovaný výkon 5,76 kWp. Ten zajišťuje 24 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp. Stejnosměrný proud na střídavý mění měnič Solarmax 2000S. Fotovoltaika je ekologický systém, který snižuje uhlíkovou stopu domácnosti, přináší ekologickou energii, zajišťuje částečnou energetickou nezávislost a hlavně snižuje výdaje za elektrickou energii. Tím, že je vše zapojeno na zelený bonus, přináší systém zpět do domácnosti příjmy, které zkracují návratnost investice.

Montáž fotovoltaické elektrárny 5,76 kWp, Vrdy, Kutná Hora, Středočeský kraj