Fotovoltaika a reference na mapě ČR

Náš zkušený tým instaluje prospěšné fotovoltaické elektrárny (FVE) s baterií i bez baterie po celé České republice od roku 2008. Spolehlivá fotovoltaika na klíč je doplněna administrativou a záručním i pozáručním servisem od roku 2008. Projděte si naše realizace a přidejte se ke spokojeným klientům naší společnosti.

Fotovoltaika na klíč v referencích

Fotovoltaické elektrárny (FVE) s potěšujícími bonusy

Naše fotovoltaické elektrárny jsou složené výhradně z kvalitních komponentů, jsou doplněny o optimizéry na rizikové solární panely ZDARMA a naši odborníci napříč dotačními tituly zajišťují našim klientům dotace v maximální výši před schválené před samotnou realizací! Instalovaná fotovoltaika od SOLLARISu znamená pořízení špičkového systému, jehož cena zůstává pro zákazníka příznivá. Jistotu vhodného výběru instalační společnosti potvrzuje naše hodnocení na voltaico.cz, kde náš naši klienti hodnotí pěti hvězdičkami z pěti možných!


Přidané reference

Jivina / Instalace fotovoltaické elektrárny 4,5 kWp, Jivina, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Realizace: listopad 2012

Instalace fotovoltaické elektrárny na klíč s celkovým výkonem 4,5 kWp by měla být kvalitní. Realizace profesionálním týmem předchází problémům s funkčností celého systému. Stejně tak jako dobrá volba dodavatele, i promyšlená volba samotného systému podporuje jeho dlouhou životnost a bezúdržbový provoz. Domácnost v obci Jivina (okres Mladá Boleslav, Středočeský kraj) si vybrala 18 kusů kvalitních solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp od renomované kanadské společnosti a měnič Solarmax 6000S. Návratnost investice zkracuje zapojení na zelený bonus.

Instalace fotovoltaické elektrárny 4,5 kWp, Jivina, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Králíky / Fotovoltaická elektrárna 2,205 kWp, Králíky, Ústí nad Orlicí, Královéhradecký kraj

Realizace: listopad 2012

Fotovoltaická elektrárna, která obsahuje solární panely Canadian Solar, je pro domácnost vždy užitkem. Hlavní přínos těchto panelů je jejich záruka, která patří k těm nejdelším na trhu vůbec. Zkušenosti kanadské společnosti, která panely vyrábí, jsou základem jejich technologií. Ve městě Králíky (okres Ústí nad Orlicí, Královéhradecký kraj) jsme při realizaci instalovali 9 kusů těchto panelů s jmenovitým výkonem 245 a měnič Solarmax 3000S. Služba na klíč znamenala i administrativní podporu při zapojení na zelený bonus, který přináší finanční prostředky z vlastní, vyprodukované, elektrické ener

Fotovoltaická elektrárna 2,205 kWp, Králíky, Ústí nad Orlicí, Královéhradecký kraj

Čáslav / FVE na klíč 4,41 kWp, Čáslav, Kutná Hora, Středočeský kraj

Realizace: listopad 2012

Pokud je spotřeba domácnosti vyšší a plocha na střeše rodinného domu umožňuje umístění většího množství solárních panelů, je pro domácnost výhodné tento prostor využít. Instalováním vyššího výkonu zesílíte podíl ekologické, elektrické energie s nižšími náklady. V případě, že zvolíte jako domácnost ve městě Čáslav (okres Kutná Hora, Středočeský kraj) solární panely značky Canadian Solar, získáte tím produkt s jednou s nejdelších záruk na trhu vůbec. Při naší instalaci FVE bylo použito 18 kusů panelů s jmenovitým výkonem 245 Wp a měnič Solarmax 6000S. Fotovoltaika je zapojena na zelený bonus.

FVE na klíč 4,41 kWp, Čáslav, Kutná Hora, Středočeský kraj

Lomnice nad Popelkou / Fotovoltaika 6,615 kWp, Lomnice nad Popelkou, Semily, Liberecký kraj

Realizace: říjen 2012

Ukázka realizace fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč ve městě Lomnice nad Popelkou (okres Semily, Liberecký kraj). Pro instalaci jsme na základě smlouvy s investorem použili kvalitní a výkonné solární panely Canadian Solar od renomovaného, kanadského dodavatele. Abychom dosáhli celkového, instalovaného výkonu 6,615 kWp, osadili jsme střechu rodinného domu 27 kusy s jmenovitým výkonem 245 Wp. Fotovoltaika byla posílena třemi měniči Solarmax 3000S. Součástí smlouvy a služeb na klíč bylo zapojení na zelený bonus, které jsme administrativně zastřešili.

Fotovoltaika 6,615 kWp, Lomnice nad Popelkou, Semily, Liberecký kraj

Turnov / Fotovoltaická elektrárna 4,9 kWp, Turnov, Semily, Liberecký kraj

Realizace: říjen 2012

Kanadská společnost Canadian Solar byla založena v roce 2001 v Ontariu, za dobu své existence má pobočky na více než šesti kontitentech a její produkty se staly nejlepšími a nejvyhledávanějšími na trhu vůbec. Jelikož je jejich kvalita podpořena i oslňující zárukou, rádi je svým klientům nabízíme a máme radost, když si je pro svoji instalaci vyberou. Víme tak, že jejich systém bude mít dlouhou životnost. Fotovoltaická elektrárna ve městě Turnov (okres Semily, Liberecký kraj) osahuje 20 panelů Canadian Solar 245 Wp a tři měniče Solarmax 2000S. Fotovoltaika je zapojena na zelený bonus.

Fotovoltaická elektrárna 4,9 kWp, Turnov, Semily, Liberecký kraj

Bojmany / Instalace fotovoltaické elektrárny 3,43 kWp, Bojmany, Kutná hora, Středočeský kraj

Realizace: říjen 2012

Příprava, instalace, zprovoznění a levná energie z fotovoltaické elektrárny (FVE). SOLLARIS je společnost profesionálních pracovníků, kteří vám v každém kroku vašeho ekologického snu pomohou a podpoří váš při jeho realizaci. Fotovoltaika na přístavku rodinného domu v obci Bojmany (okres Kutná Hora, Středočeský kraj) obsahovala 14 kusů solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp. Celkový výkon těchto panelů je 3,43 kWp. Systém podporuje měnič Solarmax 4200S. Administrace zeleného bonusu proběhla z naší strany. Její vyřízení znamenalo příjem z prodeje vyprodukované energie.

Instalace fotovoltaické elektrárny 3,43 kWp, Bojmany, Kutná hora, Středočeský kraj

Trnovany / FVE 3,92 kWp, Trnovany, Litoměřice, Ústecký kraj

Realizace: říjen 2012

Elegantní a čistá realizace fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč. Dokonale osazená střecha, která vypadá tak, jako by fotovoltaika byla její součástí od osazení tašek. Instalace fotovoltaické elektrárny znamenala umístění 16 kusů solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp a vysokou účinností. Celý systém byl podpořen měničem Solarmax 4200S. Zapojení na zelený bonus znamená finanční prostředky z produkce vlastní energie.

FVE 3,92 kWp, Trnovany, Litoměřice, Ústecký kraj

Horní Jiřetín / Fotovoltaika 7,595 kWp, Horní Jiřetín, Most, Ústecký kraj

Realizace: říjen 2012

První realizace fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč ve městě Horní Jiřetín (okres Most, Ústecký kraj) na střeše rodinného domu s celkovým instalovaným výkonem 7,595 kWp proběhla v roce 2012. Fotovoltaika byla složena z 31 kusů solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp a třech měničů Solarmax 3000S. Zapojení první FVE proběhlo jako zelený bonus. Druhá realizace proběhla v červnu 2023, celkový instalovaný výkon byl 10,32 kWp, použitý měnič byl SolaX X3. FVE byla podpořena bateriemi SolaX Triple Power s kapacitou 11,6 kWh. Fotografie zachycují obě instalace.

Fotovoltaika 7,595 kWp, Horní Jiřetín, Most, Ústecký kraj2. instalace FVE 10,32 kWp, baterie 11,6 kWh, Horní Jiřetín, okres Most

Vědomice / Fotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Vědomice, Litoměřice, Ústecký kraj

Realizace: říjen 2012

Profesionální, kvalitní a čistá montáž na střeše rodinného domu proběhla zkušeným týmem pracovníků, kteří jsou špičkou ve svém oboru a pravidelně postupují školení, aby na svém profesním vrcholu dále zůstávali. Díky našim zkušenostem jsou realizace společnosti SOLLARIS prvotřídní a obsahují pouze špičkovou technologii. V obci Vědomice (okres Litoměřice, Ústecký kraj) jsme podle těchto pravidel instalovali 20 solárních panelů Aleo Avim s výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 6000S. Fotovoltaika byla zapojena na zelený bonus a administrativně podpořena naším týmem.

Fotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Vědomice, Litoměřice, Ústecký kraj

Plasy / Montáž fotovoltaické elektrárny 4,41 kWp, Plasy, okres Plzeň-sever, Plzeňský kraj

Realizace: říjen 2012

Montáž fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč na střeše rodinného domu ve městě Plasy (okres Plzeň-server, Plzeňský kraj) znamenala usazení 18 kusů solárních panelů do hliníkových profilů. Investorem vybrané a námi doporučené solární panely byly značky Canadian Solar od kanadského výrobce založeného v roce 2001. Jejich jmenovitý výkon byl 245 Wp. Aby byla fotovoltaika plně funkční, obsahovala měnič Solarmax 6000S. Zapojení na zelený bonus bylo zastřešeno společností SOLLARIS. Díky tomuto zapojení získává domácnost finanční prostředky z prodeje vlastní vyprodukované energie.

Montáž fotovoltaické elektrárny 4,41 kWp, Plasy, okres Plzeň-sever, Plzeňský kraj

Veselá / FVE 10,29 kWp, Veselá, Rokycany, Plzeňský kraj

Realizace: říjen 2012

Výkon fotovoltaické elektrárny (FVE) se dá přizpůsobit potřebám i zvykům domácnosti v oblasti spotřeby elektrické energie. Pokud je spotřeba vyšší a velikost střechy je k tomu vhodná, je možné realizovat i vyšší výkon. V případě domácnosti v obci Veselá (okres Rokycany, Plzeňský kraj) jsme v rámci služeb na klíč instalovali 42 kusů kvalitních solárních panelů značky Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp. Fotovoltaika obsahovala měnič Solarmax 10 MT. Aby byla FVE skutečně přínosná, byla zapojena na zelený bonus, to přineslo extra příjem za prodej vyprodukované elektrické energie.

FVE 10,29 kWp, Veselá, Rokycany, Plzeňský kraj

Český Brod / Fotovoltaika na klíč 4,14 kWp, Český Brod, Kolín, Středočeský kraj

Realizace: říjen 2012

Krásná střecha nádherného rodinného domu získala díky realizaci fotovoltaické elektrárny na klíč špičkové komponenty a vlastní, ekologickou, elektrickou energie. Domácnost ve městě Český Brod (okres Kolín, Středočeský kraj) se díky této realizaci stala částečně nezávislá na distributorovi elektrické energii. Střecha byla osazena 18 kusy solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp, ke kterým byl připojen měnič Solarmax 6000S. Zapojení na zelený bonus bylo administrativně podpořeno ze strany SOLLARISu. Návratnost investice se díky tomuto způsobu zkrátila.

Fotovoltaika na klíč 4,14 kWp, Český Brod, Kolín, Středočeský kraj

Český Brod / Fotovoltaická elektrárna 5,88 kWp, Český Brod, Kolín, Středočeský kraj

Realizace: říjen 2012

Fotovoltaická elektrárna je systém s dlouhou životností. Před její realizací je dobré zhodnotit stav vlastní střechy a zamyslet se nad tím, zda má stejnou životnost jako solární panely, které ji budou zakrývat. Pokud je střecha v perfektním stavu jako ta, která se nachází ve městě Český Brod (okres Kolín, Středočeský kraj) nemusí se její majitelé bát, že by ji museli před koncem životnosti renovovat. Fotovoltaika ve své montáži obsahovala 24 solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp a měnič Solarmax 3x2000S. Zapojení proběhlo jako zelený bonus.

Fotovoltaická elektrárna 5,88 kWp, Český Brod, Kolín, Středočeský kraj

Horní Bludovice / Fotovoltaika 4,6 kWp, Horní Bludovice, Karviná, Moravskoslezský kraj

Realizace: říjen 2012

Fotovoltaika je přínosný systém pro domácnost a její členy. Díky zapojení na zelený bonus přinásí peněžní prostředky z produkce vlastní elektrické energie. Po instalaci se jedná o systém, který má dlouhou životnost a nepotřebuje extra údržbu. Prémií tohoto řešení je snížení vlastní uhlíkové stopy. Fotovoltaická elektrárna v obci Horní Bludovice (okres Karviná, Moravskoslezský kraj) má celkový instalovaný výkon 4,6 kWp, který domácnosti přináší 20 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 6000S.

Fotovoltaika 4,6 kWp, Horní Bludovice, Karviná, Moravskoslezský kraj

Horní Bludovice / Fotovoltaická elektrárna 4 kWp, Horní Bludovice, Karviná, Moravskoslezský kraj

Realizace: říjen 2012

Členitější střecha nemusí být problém. Rádi vám pomůžeme se správním usmítěním solárních panelů tak, aby stínění nesnižovalo jejich výkon. Abyste si uměli svůj nový, přínosný systém představit, rádi vám připravíme grafické znázornění, které vám vaši novou střechu ukáže s výkonnými solárními panely. Fotovoltaická elektrárna na členité střeše rodinného domu v obci Horní Bludovice (okres Karviná, Moravskoslezský kraj) obsahuje 16 kusů kvalitních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp a měnič Solarmax 4200S. Zapojení na zelený bonus bylo administrováno z naší strany.

Fotovoltaická elektrárna 4 kWp, Horní Bludovice, Karviná, Moravskoslezský kraj

Nasavrky / Realizace fotovoltaické elektrárny 4,6 kWp, Nasavrky, Chrudim, Pardubický kraj

Realizace: říjen 2012

Přínosný systém na střeše rodinného domu znamená částečnou energetickou nezávislost, vlastní elektrickou energii, která nepodléhá změnám cen na trhu ekologický systém, které snižuje uhlíkovou stopu. Při realizaci fotovoltaické elektrány ve městě Nasavrky (okres Chrudim, Pardubický kraj) bylo použito 20 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 6000S. Jelikož byla fotovoltaika realizována jako služba na klíč, administrace spojená se zapojením na zelený bonus byla zpracována společností SOLLARIS a domácnosti přinesla výnosy z prodeje elektrické energie.

Realizace fotovoltaické elektrárny 4,6 kWp, Nasavrky, Chrudim, Pardubický kraj

Lom u Mostu / FVE na klíč 8,82 kWp, Lom u Mostu, Ústecký kraj

Realizace: říjen 2012

Protože je fotovoltaika systém, který si domácnost pořizuje na dlouhé roky, je dobré umístit na střechu rodinného domu to nejlepší, co se na trhu nachází. V případě domácnosti ve městě Lom u Mostu (okres Most, Ústecký kraj) si domácnost k naší radosti vybrala z naší nabídky 36 kusů prémivých solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp a měnič Solarmax 10 MT. Zapojení na zelený bonus přináší další finanční odměnu za produkci ekologické, elektrické energie. Tato forma zkracuje návratnost investice do systému, který snižuje uhlíkovou stopu.

FVE na klíč 8,82 kWp, Lom u Mostu, Ústecký kraj

Chuchelna / Fotovoltaika 19,11 kWp, Chuchelna, Semily, Liberecký kraj

Realizace: říjen 2012

78 kusů solárních panelů už vyrábí opravdu úctyhodný výkon. Díky realizaci fotovoltaické elektrárny v obci Chuchelna (okres Semily, Liberecký kraj) má nemovitost celkový instalovaný výkon 19,11 kWp. Energetická nezávislost, kterou tato fotovoltaika přináší je nezanedbatelná stejně tak jako příjmy, které vznikají ze zapojení na zelený bonus. Realizace této FVE pro společnost SOLLARIS znamenala umístění a zapojení solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp a připojení dvou měničů Solarmax 2x10MT. Zapojení na zelený bonus bylo také administrováno z naší strany.

Fotovoltaika 19,11 kWp, Chuchelna, Semily, Liberecký kraj

Chuchelna / Fotovoltaická elektrárna 9 kWp, Chuchelna, Semily, Liberecký kraj

Realizace: říjen 2012

Rodinný dům s celkovým instalovaným výkonem 9,00 kWp přináší nemovitosti pořádné množství vlastní elektrické energie. Díky této realizaci získává domácnost částečnou energetickou soměstačnost a snižuje svoji uhlíkovou stopu. Přispívá tak k ekologičtější budoucnosti nás všech. Aby byla fotovoltaická elektrárna systém s dlouhou životností, vybral si investor solární panely Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp a nechal si 36 kusy osadit dvě nezávislá pole. Funkčnost podporují tři měniče Solarmax 3000S. Zapojení na zelený bonus je velmi výhodné a zkracuje návratnost investice.

Fotovoltaická elektrárna 9 kWp, Chuchelna, Semily, Liberecký kraj

Sruby / Instalace fotovoltaické elektrárny 9,8 kWp, Sruby, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Realizace: říjen 2012

Vyšší spotřeba domácnosti a rozlehlejší střecha? V takovém případě je osazení celého jejího prostoru vhodné a užitečné. Instalace fotovoltaické elektrárny s výkonem 9,8 kWp v obci Sruby (okres Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj) znamenala umístění 40 kusů solárních panelů po celé ploše vhodně orientové části střechy. Volba solárních panelů Canadian Solar byla ze strany investora výtečná. Zkušenosti této společnosti jsou rozsáhlé a společnost je začala sbírat již v roce 2001, kdy zahájila svoji výrobu. Aby byla fotovoltaika plně funkční, obsahuje měnič Solarmax 10 MT. Zapojení na zelený bonus.

Instalace fotovoltaické elektrárny 9,8 kWp, Sruby, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Mírová pod Kozákovem / FVE 5,88 kWp, Mírová pod Kozákovem, Semily, Liberecký kraj

Realizace: říjen 2012

Fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč realizovaná v obci Mírová pod Kozákovem (okres Semily, Liberecký kraj) má celkový instalovaný výkon 5,88 kWp. Dodává tedy domácnosti množství elektrické energie, které není dodatečně zpoplatněno. Nejenže je díky tomu domácnost energeticky soběstačnější a snižuje energetickou stopu. Její výdaje za nakupovanou elektrickou energii se snižují také. Aby byla fotovoltaika schopna dodat elektrický proud, obsahuje 24 kusů solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp a tři měniče Solarmax 2000S. Zapojení na zelený bonus přináší extra příjem.

FVE 5,88 kWp, Mírová pod Kozákovem, Semily, Liberecký kraj

Hlavenec / Fotovoltaika 4,6 kWp, Hlavenec, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: říjen 2012

20 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp přeměňuje sluneční energii na stejnosměrný proud. Měnič Solarmax 6000S mění stejnosměrný proud na střídavý, který lze v domácnosti použít. Fotovoltaika v obci Hlavenec (okres Praha-východ, Středočeský kraj) měla celkový instalovaný výkon 4,6 kWp. Protože se jednalo o služby na klíč, byla na straně SOLLARISU i administrativa spojení se zapojením na zelený bonus. To znamená, že domácnost získává odměnu za produkci elektrické energie touto ekologickou cestou.

Fotovoltaika 4,6 kWp, Hlavenec, Praha-východ, Středočeský kraj

Ivanovice na Hané / Fotovoltaická elektrárna 9,5 kWp, Ivanovice na Hané, Vyškov, Jihomoravský kraj

Realizace: říjen 2012

Část střechy rodinného domu, která je vhodně orientovaná vůči slunci jsme profesionálně, rychle a čistě osadili 38 kusy solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp. Aby byla fotovoltaika ve městě Ivanovice na Hané (okres Vyškov, Jihomoravský kraj) plně fuknční, podporuje přemětu stejnosměrného na střídavý proud měnič Solarmax 10MT. Zapojení na zelený bonus bylo zařízeno ze strany SOLLARISu, jelikož se jednalo o služby na klíč. Toto zapojení výhodné, přináší extra příjmy z produkce ekologické energie a zkracuje návratnost smysluplné investice.

Fotovoltaická elektrárna 9,5 kWp, Ivanovice na Hané, Vyškov, Jihomoravský kraj

Dolní Poustevna / Montáž fotovoltaické elektrárny 13,5 kWp, Dolní Poustevna, Děčín, Ústecký kraj

Realizace: říjen 2012

Systém s dlouhou životností díky kvalitním solárním panelům Canadian Solar od renomovaného výrobce z kanadského Guelphu. Investice, která zvyšuje hodnotu nemovitosti a snižuje spotřebu nakupované elektrické energie. Kvalitní fotovoltaika na klíč s celkovým instalovaným výkonem 13,5 kWp se nachází ve městě Dolní Poustevna (okres Děčín, Ústecký kraj). Její realizace znamenala osazení 54 kusů solárních panelů a jejich připojení. Umístění a připojení měniče Solarmax 15MT a samozřejmě zapojení na zelený bonus. Tato forma přináší následné příjmy z prodeje elektrické energie.

Montáž fotovoltaické elektrárny 13,5 kWp, Dolní Poustevna, Děčín, Ústecký kraj

Rumburk / FVE na klíč 30 kWp, Rumburk, Děčín, Ústecký kraj

Realizace: září 2012

Rozsáhlejší instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč znamenala umístění a připojení 120 kusů solárních panelů značky Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp. Fotovoltaické články, které se uvnitř panelů nacházejí, přeměňují sluneční energii na elektrický proud. Protože je tento proud stejnosměrný, bylo potřeba připojit dva měniče Solarmax 15MT. Ty totiž stejnosměrný proud mění na ten střídavý, v domácnosti použitelný. Fotovoltaika ve městě Rumburk (okres Děčín, Ústecký kraj) byla realizována na klíč,t o znamená včetně vyřízení připojení na zelený bonus.

FVE na klíč 30 kWp, Rumburk, Děčín, Ústecký kraj

Ústí nad Orlicí / Fotovoltaika 8,74 kWp, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Realizace: září 2012

Solární panely přeměňují sluneční energii na stejnosměrný proud. Díky tomu, že jsou pevně umístěné a nijak se nenatáčí, nejsou náchylné k mechanickému poškození. Měnič slouží k tomu, aby ze stejnosměrného proudu vyrobil střídavý. Ten je v domácnosti použitelný. Fotovoltaika ve městě Ústí nad Orlicí obsahovala 38 kusů solárních panelů značky Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a kvalitní měnič Solarmax 10MT. Celkový instalovaný výkon fotovoltaické elektrárny (FVE) je 8,74 kWp. Zapojení na zelený bonus přináší dodatečné příjmy a zkracuje investici.

Fotovoltaika 8,74 kWp, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Jičín / Fotovoltaická elektrárna na klíč 8,33 kWp, Jičín, Královéhradecký kraj

Realizace: září 2012

Náš tým je vám k dispozici v případě, že chcete několik solárních panelů nebo je vaším přáním osazení celé střechy stejně tak jako ve městě Jičín (Královéhradecký kraj). V počátku vyšší investice přinese díky zapojení na zelený bonus vyšší příjmy a její návratnost se zkracuje. Zelený bonus jsme v rámci služeb na klíč administrovali my. Fotovoltaická elektrárna měla celkový instalovaný výkon 8,33 kWp. Realizace znamenala připojení 34 kusů solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp a instalaci měniče Solarmax 10MT. Díky němu mění fotovoltaika stejnosměrný a střídavý proud.

Fotovoltaická elektrárna na klíč 8,33 kWp, Jičín, Královéhradecký kraj

Praha / FVE na klíč 4,41 kWp, Praha

Realizace: září 2012

Fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč realizujeme od roku 2008. Záruční i pozáruční servis patří ke službám, které jsou u nás samozřejmostí a zajišťují vám péči o prémiový systém v průběhu jeho životnosti. V Hlavním městě Praha jsme na střechu rodinného domu umístili 8 kusů solárních panelů Canadian Solar od renomované kanadské společnosti stejného jména. Každý z nich měl jmenovitý výkon 245 Wp. Systém byl podpořený měničem Solarmax 6000S. Zapojení na zelený bonus byla další věc, která je součástí služeb na klíč, takto připojená fotovoltaika přináší extra finanční příjem z produkce el.energie

FVE na klíč 4,41 kWp, Praha

Litoměřice / Fotovoltaika 4,6 kWp, Litoměřice, Ústecký kraj

Realizace: září 2012

Nádherná instalace solárních panelů na střeše rodinného domu ve městě Litoměřice (Ústecký kraj) doplňuje solární panely na ohřev vody, které již střecha obsahovala. Snaha domácnosti o částečnou energetickou nezávislost, nižší ceny elektrické energie a nižší výdaje za energie domácnosti vůbec podpoří zapojení na zelený bonus, které jsme v rámci služeb na klíč zpracovali z naší strany. Fotovoltaika, která je takto připojená generuje další příjmy a zkracuje návratnost investice. Při instalaci fotovoltaické elektrárny jsme umístili 20 kusů solárních panelů Aleo Avim 230 Wp a měnič Solarmax 6000S.

Fotovoltaika 4,6 kWp, Litoměřice, Ústecký kraj

Únětice / Fotovoltaická elektrárna na klíč 4,41 kWp, Únětice, Praha-západ, Středočeský kraj

Realizace: září 2012

Fotovoltaická elektrárna na klíč znamená víc než jen umístění solárních panelů. Nejprve s vámi probereme vaše přání, potřeby a zvyky. Následně připravíme návrh včetně grafického znázornění nového systému na střeše vašeho rodinného domu, abyste si uměli představit vzhled vaší nemovitosti po realizaci. Fotovoltaika v obci Únětice (okres Praha-západ, Středočeský kraj) obsahuje 18 kusů solárních panelů značky Canadian Solar 245 od kanadského výrobce a měnič Solarmax 6000S. Stejně jako vám i této domácnosti bylo zadministrování zeleného bonusu poskytnuto v rámci služeb na klíč.

Fotovoltaická elektrárna na klíč 4,41 kWp, Únětice, Praha-západ, Středočeský kraj

Libuň / Instalace fotovoltaické elektrárny na klíč 9,8 kWp, Libuň, Jičín, Královéhradecký kraj

Realizace: září 2012

Instalace fotovoltaické elektrárny na klíč v obci Libuň (okres Jičín, Královéhradecký kraj) znamenala osazení střechy rodinného domu solárními panely značky Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp. Tyto kvalitní, solární panely jsou výrobky kanadské společnosti založené v roce 2001 v Kanadě a patří mezi špičku na trhu. Pro volbu tohoto produktu hovoří i jedna z nejdelších záruk, které můžete nalézt. Aby bylo možné využít elektřinu ze solárních panelů, obsahuje fotovoltaika měnič Solarmax 10MZ. Ten mění stejnosměrný na střídavý proud. Zapojení na zelený bonus přináší extra příjmy.

Instalace fotovoltaické elektrárny na klíč 9,8 kWp, Libuň, Jičín, Královéhradecký kraj

Načeradec / FVE na klíč 29,25 kWp, Načeradec, Benešov, Středočeský kraj

Realizace: září 2012

Velká instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč s kvalitními solárními panely od renomovaného kanadského dodavatele Canadian Solar zamenala osazení 120 kusů solárních panelů s jmenovitým výkonem 245 WP. Aby byla fotovoltaika plně funkční, bylo potřeba umístit a zapojit dva měniče Solarmax 15MT. Měniče mění stejnosměrný na střídavý proud. Zapojení na zelený bonus bylo vyřízeno v rámci služeb na klíč. SOLLARIS se velice rád ujal celé administrativy s tím spojené a zajistil tak investorovi bonus z produkce vlastní, vyprodukované, ekologické energie.

FVE na klíč 29,25 kWp, Načeradec, Benešov, Středočeský kraj

Cítov / Fotovoltaika 4,6 kWp, Cítov, Mělník, Středočeský kraj

Realizace: září 2012

S radostí jsme osadili 20 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp na krásnou a kvalitní střechu rodinného domu v obci Cítov (okres Mělník, Středočeský kraj). Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 4,6 kWp znamená pro domácnost částečnou energetickou nezávislost, soběstačnost, snížení vlastní uhlíkové stopy i nižší výdaje domácnosti za energie. Naše služby na klíč nejsou jen umístění solárních panelů do hliníkových profilů a připojení měniče Solarmax 20TL. V rámci služeb jsme zajistili i zapojení na zelený bonus. To přináší domácnosti extra příjmy a zkracuje návratnost

Fotovoltaika 4,6 kWp, Cítov, Mělník, Středočeský kraj

Svojšice / Fotovoltaická elektrárna 14,7 kWp, Svojšice, Pardubice, Středočeský kraj

Realizace: září 2012

Původní fotovoltaická elektrárna, která byla v roce 2023 doplněna o baterie SolaX Triple Power a hybridní měnič SolaX X3, v obci Svojšice (okres Pardubice, Středočeský kraj) obsahovala solární panely Canadian Solar (60 ks), které patří k jedněm s nejdelší zárukou na trhu. Tyto kvalitní komponenty vyrábí kanadský výrobce, který vznikl v roce 2001. Původní fotovoltaika dále obsahovala měnič Solarmax 15MT, který je srdcem tohoto systému, protože mění stejnosměrný na střídavý proud. Zapojení na zelený bonus bylo vyřízeno v rámci služeb na klíč. Děkujeme zákazníkovi, že se k nám po 11 letech vrátil

Fotovolataická elektrárna 14,7 kWp, Svojšice, Pardubice, Středočeský kraj

Hukvaldy / Montáž fotovoltaické elektrárny 2,99 kWp, Hukvaldy, Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

Realizace: srpen 2012

Pro montáž fotovoltaické elektrárny si majitel rodinného domu v obci Hukvaldy (okres Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj) vybral solární panely Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp. 13 kusů těchto panelů bylo umístěno do hliníkových profilů, aby byly zabezpečeny proti povětrnostním vlivům. Jejich celkový instalovaný výkon je 2,99 kWp a přináší domácnosti částečnou energetickou soběstačnost, ekologickou energii, nižší uhlikovou stopu a výdaje domácnosti. Součástí systému byl také měnič Solarmax 3000S a administrace spojená s připojením na zelený bonus.

Montáž fotovoltaické elektrárny 2,99 kWp, Hukvaldy, Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

Opava / Fotovoltaika 6,9 kWp, Opava, Moravskoslezský kraj

Realizace: srpen 2012

Fotovoltaika je prospěsný systém a úžasná investice, které se díky zapojení na zelený bonus výrazně zkracuje návratnost. Majitelé, kteří si fotovoltaické elektrárny (FVE) pořídili před energetickou krizí, měli jistotu, že alespoň část jejich spotřebované energie vyšší účty neznamenala. Realizovaná fotovoltaická elektrárna ve městě Opava (Moravskoslezský kraj) měla celkový instalovaný výkon 6,9 kWp, který zajišťuje 30 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp. Tři měniče Solarmax 3000S mění stejnosměrný na střídavý proud, který v je v domácnosti použitelný.

Fotovoltaika 6,9 kWp, Opava, Moravskoslezský kraj

Brněnec / Fotovoltaická elektrárna 4,83 kWp, Brněnec, Svitavy, Pardubický kraj

Realizace: srpen 2012

Nižší uhlíková stopa? Levnější energie? Částečná soběstačnost? Jistota, že vlastní produkce náklady domácnosti zvyšovat nebude? Fotovoltaická elektrárna je nejlepší volba, pokud jste si na všechny otázky odpověděli ANO. Společnost SOLLARIS realizuje fotovoltaické elektrárny na klíč. V rámci těchto služeb připraví nejlepší umístění solárních panelů na střechu nemovitosti, zapojí nejvhodnější měnič a zajistí administrativu spojenou se zeleným bonusem. Fotovoltaika v obci Brněnec (okres Svitavy, Pardubický kraj obsahovala 21 panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a 3 měniče Solarmax.

Fotovoltaická elektrárna 4,83 kWp, Brněnec, Svitavy, Pardubický kraj

Praha / Fotovoltaika 12,75 kWp, Praha

Realizace: srpen 2012

Větší instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) na střeše rodinného domu v Hlavním městě Praha. Chválíme volbu zákazníků, když zvolili kvalitní solární panely Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp. Tyto prémiové komponenty od kanadského výrobce jsou špičkou na tomto specifickém trhu. Jejich bonusem je i jejich záruční doba. Aby fotovoltaika dosáhla celkového instalovaného výkonu 12,75 kWp, bylo potřeba usmístit 51 kusů těchto panelů do hliníkových profilů. Funkčnost FVE zajišťuje měnič Solarmax 13MT. Rádi jsme pomohli se zapojením na zelený bonus.

Fotovoltaika 12,75 kWp, Praha

Podsedice / Realizace fotovoltaické elektrárny 3,43 kWp, Podsedice, Litoměřice, Ústecký kraj

Realizace: srpen 2012

Pokud se domácnost rozhodne pro snížení své uhlíkové stopy, je realizace fotovoltaické elektrárny (FVE) správné rozhodnutí. Bonusem k ekologickému uvažování je snížení výdajů domácnosti za elektrickou energii a finanční prémie při připojení na zelený bonus. V obci Podsedice (okres Litoměřice, Ústecký kraj) jsme umístili s potěšením 14 kusů solárních panelů značky Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp a měnič Solarmax 4200S. Fotovoltaika bude sloužit dlouhé roky a díky panelům Canadian Solar bude mít jednu z nejdelších záruk na trhu vůbec.

Realizace fotovoltaické elektrárny 3,43 kWp, Podsedice, Litoměřice, Ústecký kraj

Rokycany / Fotovoltaika 7,82 kWp, Rokycany, Plzeňský kraj

Realizace: srpen 2012

Společnost SOLLARIS realizuje své fotovoltaické elektrárny (FVE) tím nejprofesionálnějším a nejrychlejším týmem. Díky tomu je také na trhu tak úspěšná. Fotovoltaika na klíč ve městě Rokycany (Plzeňský kraj) pro nás znamenala precizní umístění 34 kusů solárních panelů značky Aleo Avim do hliníkových profilů. Zapojení měniče Solarmax 10MT, který mění stejnosměrný na střídavý proud a administrativu spojenou se zeleným bonusem, díky kterému se investice rychleji navrátí.

Fotovoltaika 7,82 kWp, Rokycany, Plzeňský kraj

Rychnov na Moravě / Fotovoltaika 5,75 kWp, Rychnov na Moravě, Svitavy, Pardubický kraj

Realizace: srpen 2012

Produkce vlastní elektrické energie, která nepodléhá změnám cen na trhu? Fotovoltaika je správná volba, fotovotlaická elektrárna je pohodlná cesta k ekologickému zdroji energie. Služby na klíč společnosti SOLLARIS s.r.o. v obci Rychnov na Moravě (okres Svitavy, Pardubický kraj) znamenali osazení 25 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp. Toto umístění proběhlo do hliníkových profilů. Připojení měniče Solarmax 2000S a propojení celého systému kabely. Administrace spojená se zeleným bonusem byla v rámci služeb zajištěna také a přinesla extra prostředky z prodeje energie.

Fotovoltaika 5,75 kWp, Rychnov na Moravě, Svitavy, Pardubický kraj

Jindřichův Hradec / Fotovoltaika 27,195 kWp, Jidřichův Hradec, Jihočeský kraj

Realizace: srpen 2012

Plochá střecha je ideální místo pro umístění solárních panelů do plastových van nebo hliníkových konstrukcí. Životnost i náklady jsou fakticky totožné, je tedy pouze na zvážení investora, jakou variantu zvolí. Ve městě Jindřichův Hradec (Jihočeský kraj) si zákazník zvolit patentované, plastové vany. Ty zajišťují správnou orientaci vůči slunci a zvyšují výtěžnost celého systému. Při montáži bylo umístěno a zapojeno 111 solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp a měnič Solarmax 13MT. Služby na klíč znamenaly i zajištění administrativy spojené se zapojením na zelený bonus.

Fotovoltaika 27,195 kWp, Jidřichův Hradec, Jihočeský kraj

Habry / Fotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Habry, Havlíčkův Brod, Vysočina

Realizace: srpen 2012

Čistá instalace na nádherné střeše rodinného domu přináší celkový instalovaný výkon 4,6 kWp. Kvalitní solární panely a měnič, bezchybné propojení s domácí sítí i administrativní podpora celého projektu. Služby SOLLARISu přináší komplexní řešení při realizaci ekologického snu. Fotovoltaická elektrárna ve městě Habry (okres Havlíčkův Brod, Vysočina) obsahuje 20 kusů solárních panelů značky Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 6000S. Zajištění připojení na zelený bonus přináší dodatečné příjmy, které zkracují investici do tohoto prospěšného zdroje elektrické energie.

Fotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Habry, Havlíčkův Brod, Vysočina

Habry / Fotovoltaika 4,6 kWp, Habry, Havlíčkův Brod, Vysočina

Realizace: srpen 2012

Přínosný systém pro každou domácnost. Fotovoltaika sice znamená vyšší výdaje domácnosti ve chvíli pořízení, je to ale systém, který bude perfektně fungovat dlouhé roky a přinášet čistou, elektrickou energii, která vyučtování zasílat nebude. Domácnost si může vybrat, jaké solární panely a s jakým výkonem na svou střechu umístí, z naší strany budou samozřejmě doporučeny ty, s kterými máme nejlepší zkušenosti. FVE ve městě Habry (okres Havlíčkův Brod, Vysočina) obsahuje 20 solárních panelů Aleo Avim 230 Wp a měnič Solarmax 6000S. Zapojení na zelený bonus bylo administrováno SOLLARISem.

Fotovoltaika 4,6 kWp, Habry, Havlíčkův Brod, Vysočina

Děčín / Instalace fotovoltaické elektrárny 3,22 kWp, Děčín, Ústecký kraj

Realizace: srpen 2012

Instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) probíhá díky profesionálním pracovníkům společnosti SOLLARIS rychle a čistě. Skupina montérů umístí solární panely do hliníkových profilů, elektrikáři připojí systém do domácích rozvodů a přinesou tak čistou, ekologickou a levnou energii členům domácnosti. Fotovoltaika ve městě Děčín (Ústecký kraj) obsahuje 14 kusů solárních panelů Aleo Avim s dlouhou životností a jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 3000S. FVE nepřináší jen čistou energii, přináší také dodatečné příjmy, pokud je zapojena na zelený bonus. S tím Vám samozřejmě rádi pomůžeme.

Instalace fotovoltaické elektrárny 3,22 kWp, Děčín, Ústecký kraj

Česká Lípa / Fotovoltaika 9,66 kWp, Česká Lípa, Liberecký kraj

Realizace: srpen 2012

Společnost SOLLARIS se instalování těch nejlepších FVE věnuje od roku 2008. Máme zkušenosti s velkou řadou realizací po celé České republice a každá další fotovoltaická elektrárna nám přináší další. Jsme pro vás tou nejlepší volbou, pokud uvažujete o pořízení tohoto ekologického a prospěšného systému. Ve městě Česká Lípa (Liberecký kraj) jsme získali další zkušenosti montáží 42 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a měniče Solarmax 10 MT. Celý systém byl propojený s domácími rozvody a snížil uhlíkovou stopu rodinných příslušníků. Zapojeno jako zelený bonus.

Fotovoltaika 9,66 kWp, Česká Lípa, Liberecký kraj

Říčany u Prahy / Fotovoltaika na klíč 2,3 kWp, Říčany u Prahy, Středočeský kraj

Realizace: srpen 2012

Ekologická, elektrická energie a systém s dlouhou životností přináší domácnosti prospěch. Spolehlivá fotovoltaika na klíč od společnosti SOLLARIS přináší profesionální, čistou a rychlou montáž na střeše rodinného domu. Pokud spojíte přínosný systém a perfektní společnost, získáte na to nejlepší, co na trhu můžete sehnat. Realizace na vaší střeše bude stejně úžasná jako fotovoltaika na klíč ve městě Říčany u Prahy (Středočeskýi kraj) s celkovým instalovaným výkonem 2,3 kWp. Instalace obsahovala 10 kusů solárních panelů Aleo Avim 230 Wp a měnič Solarmax 3000S. Zapojeno jako zelený bonus.

Fotovoltaika na klíč 2,3 kWp, Říčany u Prahy, Středočeský kraj

Nymburk / Fotovoltaická elektrárna na klíč 9 kWp, Nymburk, Středočeský kraj

Realizace: srpen 2012

Máte plochou střechu a přemýšlíte, jak na montáž solárních panelů? Máte dvě varianty. Jsou tu patentované, plastové vany nebo hliníkové konstrukce. Oba způsoby vám zajistí správnou orientaci a odolnost vůči vlivům počasí. Jelikož jsou náklady i životnost prakticky stejné, záleží pouze na vás, jakou variantu zvolíte. Ve městě Nymburk (Středočeský kraj) se investor rozhodl pro hliníkové konstrukce, a tak SOLLARIS bezchybně umístil 36 kusů kvalitních solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp do této formy a spolu s měničem Solarmax 10MT zapojil do rozvodů. Zapojení zelený bonus.

Fotovoltaická elektrárna na klíč 9 kWp, Nymburk, Středočeský kraj

Černouček / Montáž fotovoltaické elektrárny 4,6 kWp, Černoušek, Litoměřice, Ústecký kraj

Realizace: srpen 2012

Rychlá, čistá, profesionální a precizní montáž fotovoltaické elektrárny s celkovým instalovaným výkonem 4,6 kWp v obci Černoušek (okres Litoměřice, Ústecký kraj) znamená pro domácnost systém s dlouhou životností, který přináší ekologickou, elektrickou energii a nižší ceny za energie, které musí domácnost vynaložit. Abychom mohli zákazníkovi zajistit kvalitní systém, instalujeme pouze ty nejlepší komponenty. Naše fotovoltaika obsahuje 20 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 6000S. Zelený bonus byl administrativně podpořen naší společností.

Montáž fotovoltaické elektrárny 4,6 kWp, Černoušek, Litoměřice, Ústecký kraj

Žatec / Fotovoltaika 6,9 kWp, Žatec, Louny, Ústecký kraj

Realizace: srpen 2012

Skutečně profesionální instalace solárních panelů na střechu rodinného domu je bezpečné zajištění komponentů do dané polohy na dlouhé roky. Solární panely nejsou náchylné k mechanickému poškození a jelikož nejsou mobilní, eliminuje se jakékoliv poškození v důsledku pohybu. Ve městě Žatec (okres Louny, Ústecký kraj) jsme své zkušenosti poskytli při realizaci fotovoltaické elektrárny s celkovým výkonem 6,9 kWp. Fotovoltaika je složená z 30 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a měniče Solarmax 2000S. Zapojení na zelený bonus je skutečně výhodné spojení se sítí.

Fotovoltaika 6,9 kWp, Žatec, Louny, Ústecký kraj