Fotovoltaika a reference na mapě ČR

Projděte si naše reference, prohlédněte prémiové fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč v realizacích u vašich sousedů. Mimo jiné naleznete nejstarší instalované FVE, které s plným servisem slouží řadu let. Rozmanitost instalací, kterou nám fotovoltaické elektrárny od roku 2008 poskytly, přinesla nejen řadu spokojených zákazníků, ale i znalosti z praxe a schopnost poradit si se specifickými podmínkami každé instalace. Využijte s námi naše vědomosti a tradici! Nejlepší fotovoltaika může být již brzy na střeše vašeho rodinného domu. Dveře k ní vám otevře nezávazná poptávka nebo kontakt! Co víc, abychom vás za váš zájem odměnili, dostanete od nás optimizéry na rizikové solární panely ZDARMA. Stačí instalovat FVE na klíč se společností SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.Fotovoltaika reference

Kromě instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč, kterou zvládneme na jedničku k oboustranné spokojenosti, jsme připraveni vyřídit kompletní dokumentaci, aby vaše fotovoltaika získala dotace v nejvyšší možné výši z programu NZÚ. I v tomto případě za nás hovoří naše znalosti a zkušenosti. Naši specialisté se zkušenostmi napříč dotačními tituly zajistili dotace pro 100 % našich klientů. A protože chceme, aby pro vás nová fotovoltaika znamenala co nejmenší administrativní zátěž, je na naší straně i vyřízení formalit nutných k připojení do distribuční sítě, projektová dokumentace a revizní zpráva.

Výkladní skříň našich úspěšných instalací pro vás může být inspirací v případě, že uvažujete, kde bude vaše nová fotovoltaika umístěna. Kromě klasického položení solárních panelů na střechu je vám k dispozici fotovoltaická elektrárna umístěná na pozemku v Děčíně, FVE na fasádě budovy nebo solární panely uložené do plastových van, aby byl zajištěný jejich potřebný úhel vůči slunci.

Při poměrně velké investici z peněžních prostředků rodinného rozpočtu není dobré riskovat. Aby byla fotovoltaika na klíč realizována k vaší spokojenosti, je dobré využít znalosti někoho, kdo je na českém trhu 15 let úspěšně sbírá. Pojďte společně s námi naproti své částečné energetické nezávislosti, ekologickému zdroji elektrické energie, a hlavně nižším výdajům vaší domácnosti. Fotovoltaika od nás vám bude sloužit několik desítek let a bude podpořena záručním i pozáručním servisem, kterému se dlouhé roky věnujeme.


Středočeský (zrušit)

Zeleneč / Fotovoltaická elektrárna 10,00 kWp

Realizace: duben 2013

40 panelů Canadian Solar 250 Wp, měnič Solarmax 10MT2, zapojení přímá dodávka do sítě.

Žežice / Sluneční elektrárna 4,5 kWp

Realizace: duben 2010

Fotovoltaická elektrárna umístěná na střeše rodinného domu o jmenovitém výkonu 4,5 kWp je složená z 20 panelů aleo solar o jmenovitém výkonu 225 Wp a měniče Solarmax 6000S. Zapojení je zelený bonus.

Zlatníky / FVE o výkonu 2,1 kWp

Realizace: Duben 08

Elektrárna složena z 10 panelů typu SG-210-6Z poly, jeden panel má výkon 210 watů . Měnič byl použit Solarmax 2000S.

Žleby / Fotovoltaická elektrárna 4,6 kWp

Realizace: duben 2013

Fotovoltaika - 20 panelů Qixin 230 Wp, měnič Solarmax 6000S, zapojení zelený bonus.

Realizovaná fotovoltaika 4,6 kWp Žleby20 solárních panelů fotovoltaické elektrárny

Žleby / FVE 4,6 kWp

Realizace: Květen 2012

Fotovoltaika - 20 solárních panelů Aleo Avim 230 a měnič Solarmax 6000S

Fotovoltaická elektrárna Žleby 4,6 kWp

Žleby / Fotovoltaika 1,7 kWp

Realizace: Srpen 08

Fotovoltaická elektrárna o výkonu 1,7 kWp je složena z 10ks panelů Suntech STP 170 mono. O přeměnu proudu z DC na AC se stará měnič Solarmax 2000S.

Fotovoltaika 1,7 kWpSolární panely

Zvole / Fotovoltaická elektrárna 4,935 kWp

Realizace: listopad 2013

21 panelů Canadian Solar 235 Wp, měnič Kostal Piko 5.5, zapojení zelený bonus.

Zvole u Prahy / Fotovoltaika o výkonu 4,32 kWp

Realizace: Prosinec 2007

Elektrárna složena z 22 panelů od německého výrobce IBC Solar, měnič byl použit Solarmax 4200S.

Instalace panelů na již připravenou konstrukci.První část FV elektrárny. 2. část FV elektrárny.