Fotovoltaika a reference na mapě ČR

Náš zkušený tým instaluje prospěšné fotovoltaické elektrárny (FVE) s baterií i bez baterie po celé České republice od roku 2008. Spolehlivá fotovoltaika na klíč je doplněna administrativou a záručním i pozáručním servisem od roku 2008. Projděte si naše realizace a přidejte se ke spokojeným klientům naší společnosti.

Fotovoltaika na klíč v referencích

Fotovoltaické elektrárny (FVE) s potěšujícími bonusy

Naše fotovoltaické elektrárny jsou složené výhradně z kvalitních komponentů, jsou doplněny o optimizéry na rizikové solární panely ZDARMA a naši odborníci napříč dotačními tituly zajišťují našim klientům dotace v maximální výši před schválené před samotnou realizací! Instalovaná fotovoltaika od SOLLARISu znamená pořízení špičkového systému, jehož cena zůstává pro zákazníka příznivá. Jistotu vhodného výběru instalační společnosti potvrzuje naše hodnocení na voltaico.cz, kde náš naši klienti hodnotí pěti hvězdičkami z pěti možných!


Středočeský (zrušit)

Únětice / Fotovoltaická elektrárna na klíč 4,41 kWp, Únětice, Praha-západ, Středočeský kraj

Realizace: září 2012

Fotovoltaická elektrárna na klíč znamená víc než jen umístění solárních panelů. Nejprve s vámi probereme vaše přání, potřeby a zvyky. Následně připravíme návrh včetně grafického znázornění nového systému na střeše vašeho rodinného domu, abyste si uměli představit vzhled vaší nemovitosti po realizaci. Fotovoltaika v obci Únětice (okres Praha-západ, Středočeský kraj) obsahuje 18 kusů solárních panelů značky Canadian Solar 245 od kanadského výrobce a měnič Solarmax 6000S. Stejně jako vám i této domácnosti bylo zadministrování zeleného bonusu poskytnuto v rámci služeb na klíč.

Fotovoltaická elektrárna na klíč 4,41 kWp, Únětice, Praha-západ, Středočeský kraj

Unhošť / Sluneční elektrárna 4,83 kWp, Unhošť, Kladno, Středočeský kraj

Realizace: listopad 2013

Sluneční elektrárna je výhodná ve chvíli, kdy odpovídá skutečným požadavkům domácnosti a její spotřebě. Fotovoltaika ve městě Unhošť (okres Kladno, Středočeský kraj) odpovídala požadavkům domácnosti. Obsahovala 21 kusů solárních panelů značky Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Kostal Piko 5.5. Zapojení na zelený bonus je přínosem pro domácnost, protože je odměněna za produkci vlastní, ekologické, elektrické energie finančními prostředky.

Sluneční elektrárna 4,83 kWp, Unhošť, Kladno, Středočeský kraj

Vatěkov / Fotovoltaika 9,4 kWp, Vatěkov, Benešov, Středočeský kraj

Realizace: duben 2010

Fotovoltaická elektrárna na střeše rodinného domu může být prostorem pro dodatečný finanční příjem díky zapojení jako přímá dodávka do sítě. Fotovoltaika na klíč ve vesnici Vatěkov (část obce Václavice, okres Benešov, Středočeský kraj) má celkový instalovaný výkon 9,4 kWp. Pro společnost SOLLARIS znamenala umístění a připojení 40 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 235 Wp a připojení 3 kusů měničů DELTA SI 3300.

Hliníkové profily pro solární panely (235 Wp), VatěkovHliníkové profily pro solární panely Siliken (40 kusů) Vatěkov3 měniče DELTA SI 3300, Vatěkov, část obce VáclaviceFotovoltaika 9,4 kWp, Vatěkov, Benešov, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 9,4 kWp, Vatěkov, Benešov, Středočeský kraj

Velenka / Instalace FVE na klíč 1,5 kWp pro ohřev vody, Velenka, Středočeský kraj

Realizace: říjen 2016

V obci Velenka, Středočeský kraj, instalovaná FVE na klíč s celkovým výkonem 1,5 kWp. Rozšíření stávající fotovoltaické elektrárny je určeno pro ohřev vody a spočívá v umístění 6 ks solárních panelů značky Omson 250 Wp a regulátoru Solar Kerberos 250 S. Doinstalovaná fotovoltaika sníží výdaje za elektrickou energii a umožní částečnou energetickou soběstačnost domácnosti.

Instalace FVE na klíč 1,5 kWp pro ohřev vody, Velenka, Středočeský krajPřipojení FVE na klíč do domovní sítě, Středočeský kraj

Velenka / Fotovoltaika 4,84 kWp, Velenka, Nymburk, Středočeský kraj

Realizace: listopad 2009

Střecha rodinného domu přinášející finanční prostředky do rodinného rozpočtu? Díky zapojení jako přímá dodávka do sítě příjemná realita. Fotovoltaika v obci Velenka (okres Nymburk, Středočeský kraj) má celkový instalovaný výkon 4,84 kWp. Ten zajišťují solární panely značky Aleo Solar o jmenovitém výkonu 220 Wp a měnič SolarMax 6000S. Společnost SOLLARIS v rámci služeb na klíč připevnila a připojila 22 kusů solárních panelů a propojila je s měničem. Připojení do distribuční sítě bylo administrativně zastřešeno našimi specialisty.

Umístění solárních panelů Aleo Solar 220 Wp, VelenkaInstalace fotovoltaické elektrárny 4,84 kWp, Velenka, Nymburk, Středočeský krajMěnič SolarMax 6000S, Velenka, NymburkFotovoltaika 4,84 kWp, Velenka, Nymburk, Středočeský kraj

Veliká Ves / Fotovoltaika 5,04 kWp, Veliká Ves, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: červenec 2009

Aby byla domácnost částečně energeticky nezávislá, snížila si ceny nakupované, elektrické energie a snížila uhlíkovou stopu, která po ní zůstává, je pořízení tohoto ekologického zdroje elektrické energie správná volba. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 5,04 kWp v obci Veliká Ves (okres Praha-východ, Středočeský kraj) znamenala pro společnost SOLLARIS umístění a připojení 24 kusů solárních panelů Aleo Solar o jmenovitém výkonu 210 Wp a zapojení měniče švýcarské výroby SolarMax 6000S. Zapojení na zelený bonus bylo administrativně zpracování naší společností.

Fotovoltaika 5,04 kWp, Veliká Ves, Praha-východ, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 5,04 kWp, Veliká Ves, Praha-východ, Středočeský krajMěnič SolarMax 6000S, Veliká Ves, Praha-východPříprava pro solární panely Aleo Solar (210 Wp) na střeše RD, Veliká VesInstalace fotovoltaické elektrárny 5,04 kWp, Veliká Ves, Praha-východ, Středočeský kraj

Veltrusy / Montáž fotovoltaické elektrárny 5,0 kWp, Veltrusy, Mělník, Středočeský kraj

Realizace: květen 2013

Perfektní střecha pro osazení solárními panely a montáž fotovoltaické elektrárny ve městě Veltrusy (okres Mělník, Středočeský kraj). Pracovníci SOLLARISu umístili 20 kvalitních, fotovoltaických panelů 20 panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp a měnič Kostal Piko 5.5. Volba panelů Canadian Solar je vždy výhodná, tento přední výrobce fotovoltaických panelů na světě vyrábí své produkty od roku 2001 a je známý svou precizností. Zapojení na zelený bonus je vhodná volba pro domácnost a další příjem.

Montáž fotovoltaické elektrárny 5,0 kWp, Veltrusy, Mělník, Středočeský krajFotovoltaika 5,0 kWp, Veltrusy, Mělník, Středočeský krajMěnič Kostal Piko 5.5, Veltrusy

Vrdy / Fotovoltaika 8,74 kWp, Vrdy, okres Kutná Hora, Středočeský kraj

Realizace: říjen 2013

Účinná fotovoltaika rozdělená na dvě nezávislá pole v obci Vrdy (okres Kutná Hora, Středočeský kraj) na kvalitní střeše rodinného domu přinesla domácnosti částečnou energetickou nezávislost, nižší ceny a ekologický zdroj elektrické energie, který bude domácnosti sloužit řadu let. Fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč obsahovala 38 panelů Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Kostal Piko 10.1. Zapojení na zelený bonus znamenalo formu státu, která byla od roku 2021 nahrazena jinou formou dotace.

Fotovoltaika 8,74 kWp, Vrdy, okres Kutná Hora, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 8,74 kWp, Vrdy, Středočeský kraj

Vrdy / Realizace fotovoltaické elektrárny 4,23 kWp, Vrdy, Kutná Hora, Středočeský kraj

Realizace: listopad 2013

Kvalitní, spolehlivé, výkonné solární panely Canadian Solar používáme při realizaci fotovoltaické elektrárny více než 10 let. Jsou naším favoritem kvůli dlouhé záruční lhůtě a bezproblémovému chodu s vysokými výnosy. V nových podmínkách NZÚ od roku 2021 je používáme znovu, abychom domácnostem zajistili dostatek energie, která sníží výdaje na její pořízení. Rychlá a čistá fotovoltaika v našem podání v obci Vrdy (Kutná Hora, Středočeský kraj) znamenala usazení solárních panelů s jmenovitým výkonem 235 Wp, připojení měniče Solarmax 6000S a zapojení na zelený bonus.

Realizace fotovoltaické elektrárny 4,23 kWp, Vrdy, Kutná Hora, Středočeský krajFotovoltaika na klíč 4,23 kWp, Vrdy, Kutná Hora, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 4,23 kWp na střeše RD, VrdyMěnič Solarmax 6000S, Vrdy

Vrdy / Fotovoltaika na klíč 3,055 kWp, Vrdy, Kutná Hora, Středočeský kraj

Realizace: březen 2010

Jaký typ zapojení je pro vaši novou fotovoltaickou elektrárnu ten nejlepší s vámi rádi probereme na osobní schůzce. Fotovoltaika v obci Vrdy (okres Kutná Hora, Středočeský kraj) si zvolila zapojení na tzv. zelený bonus, protože přináší dodatečné finanční prostředky do rodinného rozpočtu. To samozřejmě znamená, že se návratnost investice bude zkracovat. Fotovoltaická elektrárna na klíč s clekovým instalovaným výkonem 3,055 kWp obsahuje 13 kusů solárních panelů značky Aleo Solar o jmenovitém výkonu 235 Wp a měnič Solarmax 3000S.

Příprava pro solární panely Aleo Solar 235 Wp, VrdyInstalace fotovoltaické elektrárny na klíč 3,055 kWp, Vrdy, Kutná Hora, Středočeský krajMěnič SolarMax 3000S pro FVE 3,055 kWp, VrdyFotovoltaická elektrárna na klíč 3,055 kWp, Vrdy, Kutná Hora, Středočeský krajFotovoltaika na klíč 3,055 kWp, Vrdy, Kutná Hora, Středočeský kraj

Vrdy / Montáž fotovoltaické elektrárny 5,76 kWp, Vrdy, Kutná Hora, Středočeský kraj

Realizace: červenec 2012

Montáž fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč v obci Vrdy (Kutná Hora, Středočeský kraj) domácnosti přinesla celkový instalovaný výkon 5,76 kWp. Ten zajišťuje 24 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp. Stejnosměrný proud na střídavý mění měnič Solarmax 2000S. Fotovoltaika je ekologický systém, který snižuje uhlíkovou stopu domácnosti, přináší ekologickou energii, zajišťuje částečnou energetickou nezávislost a hlavně snižuje výdaje za elektrickou energii. Tím, že je vše zapojeno na zelený bonus, přináší systém zpět do domácnosti příjmy, které zkracují návratnost investice.

Montáž fotovoltaické elektrárny 5,76 kWp, Vrdy, Kutná Hora, Středočeský kraj

Všechlapy / Montáž fotovoltaické elektrárny 19,11 kWp, Všechlapy, Středočeský kraj

Realizace: listopad 2012

Hliníkové profily poskytly pevnou oporu pro 78 kusů solárních panelů na střeše, která pro realizaci znamenala celkový, instalovaný výkon 19,11 kWp. Solární panely značky Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp jsou špičkou na trhu a mají jednu z nejdelší záruk. Společnost Canadian Solar vyrábí solární panely od roku 2001. Aby byla fotovoltaika funkční, obsahuje dva měniče Solarmax 10MT. Vše bylo zapojeno na zelený bonus.

Montáž fotovoltaické elektrárny 19,11 kWp, Všechlapy, Středočeský kraj

Všetaty / Fotovoltaická elektrárna 4,83 kWp, Všetaty, Mělník, Středočeský kraj

Realizace: září 2013

Pokud má vaše střecha arkýř vůbec nevadí. I s tím si umí fotovoltaická elektrárna poradit. Jen je potřeba osazovat panely tak, aby se eliminovalo stínění, které díky němu vzniká. V městysu Všetaty (okres Mělník, Středočeský kraj) bylo osazeno 21 kusů solárních panelů značky Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp, které domácnosti přinesly celkový instalovaný výkon 4,83 kWp. Fotovoltaika potřebuje měnič, aby byla funkční, v tomto případě byl použit ten značky Kostal Piko 5.5. Zapojení proběhlo na zelený bonus (forma dotace v době, kdy byla FVE instalována).

Fotovoltaická elektrárna 4,83 kWp, Všetaty, Mělník, Středočeský krajMěnič Kostal Piko 5.5, Všetaty, okres Mělník

Zásmuky / Instalace fotovoltaické elektrárny 5,0 kWp, Zásmuky, Středočeský kraj

Realizace: červen 2016

Čistá a rychlá instalace fotovoltaické elektrárny ve městě Zásmuky, Středočeský kraj se v červnu 2016 skládala z umístění 20 panelů Omsun 250 Wp na střechu rodinného domu a osazení měniče Fronius Symo 4.5-3-S light. Fotovoltaika na klíč znamenala pro domácnost celkový, instalovaný výkon 5,0 kWp.

Instalace fotovoltaické elektrárny 5,0 kWp, Zásmuky, Středočeský krajFotovoltaika 5,0 kWp, Středočeský krajMěnič Fronius Symo 4.5-3-S light

Zdice / Fotovoltaická elektrárna na klíč 5,46 kWp, Zdice, Beroun, Středočeský kraj

Realizace: březen 2009

Služby společnosti SOLLARIS obsahují pomoc při výběru solárních panelů, jejich usazení a propojení s měničem, zapojení měniče do domovních rozvodů, proškolení majitelů, revizi celého systému a administrativu spojenou s připojením do distribuční sítě. Fotovoltaická elektrárna na klíč s celkovým výkonem 5,46 kWp ve městě Zdice (okres Beroun, Středočeský kraj) obsahuje 26 kusů solárních panelů značky Aleo Solar o jmenovitém výkonu 210 Wp, ty jsou propojené směničem SMA 5000 TL HC.

Příprava konstrukcí pro FVE, ZdiceFotovoltaika na klíč 5,46 kWp, Zdice, Beroun, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna na klíč 5,46 kWp, Zdice, Beroun, Středočeský krajElektroinstalace, Zdice

Zdice / Fotovoltaika 4,7 kWp, Zdice, Beroun, Středočeský kraj

Realizace: září 2010

Fotovoltaická elektrárna přináší rodinnému domu a jeho obyvatelům ekologickou, elektrickou energii, která zajišťuje částečnou nezávislost, soběstačnost a levnou cenu produkované energie. Fotovoltaika ve městě Zdice (okres Beroun, Středočeský kraj) přináší celkový instalovaný výkon 4,7 kWp díky 20 kusům solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 235 Wp. Stejnosměrný proud na střídavý upravuje měnič SolarMax 6000S. Zapojení fotovoltaické elektrárny je na tzv. zelený bonus. Jeho administrativu vyřídila společnost SOLLARIS.

Fotovoltaika 4,7 kWp, Zdice, Beroun, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 4,7 kWp, Zdice, Beroun, Středočeský krajMěnič SolarMax 6000S, Zdice

Zdislavice / Fotovoltaika 5,0 kWp, Zdislavice, Benešov, Středočeský kraj

Realizace: duben 2013

Hostinec v městysu Zdislavice (okres Benešov, Středočeský kraj) má od roku 2013 krásnou, fotovoltaickou elektrárnu z kvalitních, solárních panelů od renomovaného výrobce Canadian Solar. Jejich záruka patří mezi ty nejdelší a zaručuje investorovi bezpečný nákup. Fotovoltaika na klíč se skládala z 20 kusů solárních panelů Canadian Solar CS6P s jmenovitý výkonem 250 Wp a měniče Kostal Piko 5.5. Ekologičtější hostinec touto formou energeticky úsporného opatření snížil svoji uhlíkovou stopu a zvýšil podíl ekologické energie, kterou spotřebovává. Zapojení na zelený bonus přináší další příjmy.

Měnič Kostal Piko 5.5, ZdislaviceFotovoltaika 5,0 kWp, Zdislavice, Benešov, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 5,0 kWp, Zdislavice, Benešov

Žebrák / FVE na klíč 4,23 kWp, Žebrák, okres Beroun, Středočeský kraj

Realizace: listopad 2013

Solární panely Canadian Solar mají jednu z nejdelších záruk životnosti na trhu vůbec. I když už je fotovoltaika na střeše rodinného domu dlouho, záruka na instalované fotovoltaické panely není zdaleka u konce. Realizovaná FVE na klíč s celkovým výkonem 4,23 kWp ve městě Žebrák (okres Beroun, Středočeský kraj) obsahovala 18 ks těchto solárních panelů s jmenovitým výkonem 235 Wp. Aby byla plně funkční, doplňuje ji měnič Kostal Piko 4.2. Česká republika tuto FVE podpořila formou zapojení na zelený bonus. Od konce roku 2021 jsou fotovoltaické elektrárny podporovány jinou formou dotace.

FVE na klíč 4,23 kWp, Žebrák, okres Beroun, Středočeský krajFotovoltaika 4,23 kWp, okres Beroun, Středočeský krajMěnič Kostal Piko 4.2, Žebrák

Žebrák / Instalace FVE 4,83 kWp, Žebrák (okres Mělník), Středočeský kraj

Realizace: červen 2013

Instalace fotovoltaické elektrárny s celkovým výkonem 4,83 kWp na střeše rodinného domu ve městě Žebrák (okres Mělník, Středočeský kraj) obsahovala osazení střechy 21 kusy solárních panelů značky Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp, připojení měniče Kostal Piko 5.5 a finální zapojení na tzv. "zelený bonus". Fotovoltaika pro domácnost znamenala zdroj ekologické elektrické energie, která sníží výdaje domácnosti.

Instalace FVE 4,83 kWp, Žebrák, Středočeský krajFotovoltaika (okres Beroun), Středočeský kraj

Zeleneč / Fotovoltaická elektrárna 10,00 kWp, Zeleneč, Středočeský kraj

Realizace: duben 2013

V dubnu 2013 proběhla první realizace fotovoltaické elektrárny na klíč v obci Zeleneč (okres Praha-Východ, Středočeský kraj). Jelikož byl majitel s našimi službami spokojený, proběhla v roce 2023 další instalace, díky které byla původní fotovoltaická elektrárna s instalovaným výkonem 10,00 kWp rozšířena o další solární panely. Solární panely v roce 2013 byly od značky Canadian Solar se jmenovitým výkonem 250 Wp a bylo jich 40 ks. Funkčnost FVE podporoval měnič Solarmax 10MT2. Fotovoltaika byla zapojena na přímou dodávku do sítě.

Fotovoltaická elektrárna 10,00 kWp, Zeleneč, Středočeský krajFotovoltaika na střeše RD 10,00 kWp, Středočeský krajMěnič Solarmax 10MT2, Zeleneč

Žežice / Fotovoltaika 4,5 kWp, Žežice, Příbram, Středočeský kraj

Realizace: duben 2010

Čím vylepšit a ochránit střešní krytinu rodinného domu a zvýšit hodnotu nemovitosti? Fotovoltaická elektrárna je jedinečný zdroj ekologické, elektrické energie ze slunečních paprsků s životností v řádu desítek let. Fotovoltaika v obci Žežice (okres Příbram, Středočeský kraj) má celkový instalovaný výkon 4,5 kWp. Aby bylo tohoto instalovaného výkonu dosaženo, bylo umístěno a připojeno 20 kusů solárních panelů značky Aleo Solar o jmenovitém výkonu 225 Wp a měnič SolarMax 6000S. Připojení do distribuční sítě je na tzv. zelený bonus, který zajistila společnost SOLLARIS.

Umístění solárních panelů Aleo Solar (225 Wp), Žežice, okres PříbramInstalace fotovoltaické elektrárny 4,5 kWp, Žežice, Příbram, Středočeský krajMěnič SolarMax 6000S, ŽežiceFotovoltaická elektrárna 4,5 kWp, Žežice, Příbram, Středočeský krajFotovoltaika 4,5 kWp, Žežice, Příbram, Středočeský kraj

Zlatníky / Fotovoltaika 2,1 kWp, Zlatníky, Praha-západ, Středočeský kraj

Realizace: Duben 08

Střecha rodinného domu je ideálním místem pro produkci ekologické, elektrické energie. Jindy nevyužívaný prostor poskytuje dostatečné zázemí pro solární panely, které produkují stejnosměrný proud. Pokud je střešní krytina v dobré kondici a nosná konstrukce bez chyb, mohou na nich solární panely pracovat desítky let. Fotovoltaika ve vesnici Zlatníky (okres Praha-západ, Středočeský kraj) přináší své domácnosti výkon 2,1 kWp, který tvoří 10 kusů solárních panelů SG-210-6Z poly s jmenovitým výkonem 210 Wp. Použitým měničem je SolarMax 2000S.

Instalace fotovoltaické elektrárny 2,1 kWp, Zlatníky, Praha-západ, Středočeský krajFotovoltaika 2,1 kWp, Zlatníky, Praha-západ, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 2,1 kWp, Zlatníky, Praha-západ, Středočeský kraj

Žleby / Fotovoltaika na klíč 4,6 kWp, Žleby, Kutná Hora, Středočeský kraj

Realizace: duben 2013

Protože je fotovoltaická elektrárna systém s dlouhou životností, je dobré před její instalací zvářit stav vlastní střechy. V případě krytiny rodinného domu v obci Žleby (okres Kutná Hora, Středočeský kraj) neměli naši montážní technici jedinou výtku a na krásnou střechu spokojeně umístili 20 kusů solárních panelů Qixin (každý s jmenovitým výkonem 230 Wp. Aby byla fotovoltaika plně funkční a přinášela dostatek energie, připojili měnič Solarmax 6000S. Připojení na zelený bonus bylo dalším benefitem této ekologické energie.

Fotovoltaika na klíč 4,6 kWp, Žleby, Kutná Hora, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Žleby, Kutná HoraMěnič Solarmax 6000S, Žleby

Žleby / Fotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Žleby, Kutná Hora, Středočeský kraj

Realizace: Květen 2012

Ekologická, čistá, elektrická energie, kterou systém s životností v řádu desítek let své domácnosti přinese, je zároveň prostor pro zvýšení hodnoty nemovitosti. Fotovoltaická elektrárna s přínosným, celkovým instalovaným výkonem 4,6 kWp v obci Žleby (okres Kutná Hora, Středočeský kraj) zahrnuje 20 kusů solárních panelů značky Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič SolarMax 6000S. Připojení do distribuční sítě zajistila společnost SOLLARIS v rámci služeb na klíč.

Fotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Žleby, Kutná Hora, Středočeský kraj

Žleby / Fotovoltaika 1,7 kWp, Žleby, Kutná Hora, Středočeský kraj

Realizace: Srpen 08

Pokud je fotovoltaická elektrárna instalovaná na kvalitní střešní krytinu s perfetkní nosnou konstrukcí střechy, prodlužují její komponenty (solární panely) životnost střešní krytiny, protože ji zakrývají. Cena nemovitosti se samozřejmě díky instalovanému, ekologickému systému zvedá. Fotovoltaika v obci Žleby (okres Kutná Hora, Středočeský kraj) zajišťuje své domácnosti celkový instalovaný výkon 1,7 kWp, který produkuje 10 kusů solárních panelů kvalitních a precizně zpracovaných solárních panelů značky Suntech STP 170 mono o jmenovitém výkonu 170 Wp a měnič SolarMax 2000S.

Fotovoltaická elektrárna 1,7 kWp, Žleby, Kutná Hora, Středočeský krajFotovoltaika 1,7 kWp, Žleby, Kutná Hora, Středočeský kraj

Zvole / Fotovoltaická elektrárna 4,935 kWp, Zvole, Středočeský kraj

Realizace: listopad 2013

Fotovoltaická elektrárna na střeše rodinného domu v obci Zvole, Středočeký kraj, byla realizována v listopadu 2013. Při instalaci zkušeným a rychlým týmem SOLLARIS bylo použito 21 fotovoltaických panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 235 Wp, fotovoltaika dále obsahovala měnič Kostal Piko 5.5 a zapojena byla jako zelený bonus.

Fotovoltaická elektrárna 4,935 kWp, Zvole, Středočeský krajměnič Kostal Piko 5.5, Zvole

Zvole / Fotovoltaika 4,32 kWp, Zvole, Praha-západ, Středočeský kraj

Realizace: Prosinec 2007

Každá instalační společnost začínala, naše instalační začátky a jedna z prvních instalací je ta v obci Zvole (okres Praha-západ, Středočeský kraj). Celkový instalovaný výkon tvoří 22 kusů solárních panelů od německého výrobce IBC Solar. Ty v systému doplňuje měnič švýcarského výrobce SolarMax 4200S. Fotovoltaika je umístěna na dvou střechách se stejnou orientací.

Instalace fotovotlaické elektrárny 4,32 kWp, Zvole, Praha-západ, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 4,32 kWp, Zvole, Praha-západ, Středočeský krajFotovoltaika 4,32 kWp, Zvole, Praha-západ, Středočeský kraj