Fotovoltaika a reference na mapě ČR

Náš zkušený tým instaluje prospěšné fotovoltaické elektrárny (FVE) s baterií i bez baterie po celé České republice od roku 2008. Spolehlivá fotovoltaika na klíč je doplněna administrativou a záručním i pozáručním servisem od roku 2008. Projděte si naše realizace a přidejte se ke spokojeným klientům naší společnosti.

Fotovoltaika na klíč v referencích

Fotovoltaické elektrárny (FVE) s potěšujícími bonusy

Naše fotovoltaické elektrárny jsou složené výhradně z kvalitních komponentů, jsou doplněny o optimizéry na rizikové solární panely ZDARMA a naši odborníci napříč dotačními tituly zajišťují našim klientům dotace v maximální výši před schválené před samotnou realizací! Instalovaná fotovoltaika od SOLLARISu znamená pořízení špičkového systému, jehož cena zůstává pro zákazníka příznivá. Jistotu vhodného výběru instalační společnosti potvrzuje naše hodnocení na voltaico.cz, kde náš naši klienti hodnotí pěti hvězdičkami z pěti možných!


Středočeský (zrušit)

Mníšek pod Brdy / FVE na klíč 15,64 kWp, Mníšek pod Brdy, Praha-západ, Středočeský kraj

Realizace: září 2013

Výkonná FVE na klíč s celkovým instalovaný výkonem 15,64 kWp znamená velký přísun ekologické, elektrické energie, která za sebou zanechává výrazně nižší uhlíkovou stopu, než je tomu u jiných zdrojů. Prémií je zapojení na zelený bonus, které přináší následné finanční příjmy za produkci vlastní energie. Fotovoltaika se službami na klíč obsahuje montáž a umístění 68 kusů solárních panelů Ningbo značky Qixin SL s jmenovitým výkonem 230 Wp a připojení měniče Solarmax 15MT. Realizací fotovoltaické elektrárny s tímto výkonem se stáváte částečně energeticky nezávislými.

Měnič Solarmax 15MT, Mníšek pod BrdyFVE na klíč 15,64 kWp, Mníšek pod Brdy, Praha-západ, Středočeský krajFotovoltaika 15,64 kWp, Mníšek pod Brdy, Praha-západ, Středočeský kraj

Mochov / Fotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Mochov, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: červenec 2013

Instalace výkonné, fotovoltaické elektrárny na střeše rodinného domu v obci Mochov (okres Praha-východ, Středočeský kraj) byla provedena pracovníky SOLLARISu rychle a čistě. Fotovoltaická elektrárna s celkovým, instalovaným výkonem 4,6 kWp obsahuje solární panely Qixin 230 Wp a měnič Kostal Piko 5.5. Stejně jako další instalace, i tato fotovoltaika dokazuje, že rozdělení panelů na východní a západní pole dává smysl. Zelený bonus byl v domě realizace oblíbenou volbou připojení.

Fotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Mochov, Praha-východ, Středočeský krajFotovoltaika 4,6 kWp, Mochov, Praha-východKostal Piko 5.5, Mochov

Modletice / Fotovoltaika 4,6 kWp, Modletice, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: duben 2012

Fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč na střeše rodinného domu přináší ekologickou, elektrickou energii a snižuje uhlíkovou stopu členů domácnosti. Díky kvalitě systému lze očekávat desítky let produkce elektrické energie s minimálním množstvím zásahů. Fotovoltaika v obci Modletice (okres Praha-východ, Středočeský kraj) má celkový instalovaný výkon 4,6 kWp, který zajišťuje 20 kusů solárních panelů značky Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp. Aby fotovoltaická elektrárna produkovala střídavý proud, obsahuje měnič Delta SI 5000.

Fotovoltaika 4,6 kWp, Modletice, Praha-východ, Středočeský kraj

Mukařov / Fotovoltaika 4,2 kWp, Mukařov, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: červenec 2009

Fotovoltaická elektrárna na kvalitní střeše rodinného domu zvyšuje životnost střešní krytiny díky pokrytí jejího povrchu solárními panely. Fotovoltaika na klíč v obci Muchařov (okres Praha-východ, Středočeský kraj) má jmenovitý výkon 4,2 kWp, je složena z 20 kusů solárních panelů značky Aleo Solar (každý solární panel má jmenovitý výkon 210 Wp). O proměnu stejnosměrného proudu na střídavý se stará měnič švýcarské výroby Solarmax 4200S. Zapojení na zelený bonus zajistila společnost SOLLARIS a domácnosti tím přináší dodatečné příjmy z produkce vlastní energie.

Fotovoltaická elektrárna 4,2 kWp, Mukařov, Praha-východ, Středočeský krajInstalace fotovoltaické elektrárny 4,2 kWp, MukařovMěnič Solarmax 4200S, MukařovFotovoltaika 4,2 kWp, Mukařov, Praha-východ, Středočeský kraj

Mukařov / Fotovoltaická elektrárna 10,4 kWp, Mukařov, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: Srpen 08

Fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč s jmenovitým výkonem 10,4 kWp znamenala osazení celé střechy rodinného domu solárními panely. Tyto solární panely prodlužují životnost střešní krytiny, protože ji chrání před vlivy počasí. Fotovoltaika v obci Mukařov (okres Praha-východ, Středočeský kraj) je složena ze 40 kusů solárních panelů typu Suntech STP poly s jmenovitým výkonem 260 Wp. Realizace fotovoltaické elektrárny trvala 3 dny a její součástí bylo připojení 2 měničů Solarmax 6000S. Druh zapojení této fotovoltaické elektrárny je přímá dodávka do distribuční sítě.

Konstrukce pro solární panely Suntech, MukařovHliníkové profily pro solární panely Suntech, MukařovRealizace fotovoltaické elektrárny 10,4 kWp, Mukařov, okres Praha-východSolární panely v hliníkových profilech, MukařovFotovoltaika 10,4 kWp, Mukařov, Praha-východ, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 10,4 kWp, Mukařov, Praha-východ, Středočeský krajInstalace fotovotlaické elektrárny (FVE) na klíč 10,4 kWp, Mukařov

Načeradec / FVE na klíč 29,25 kWp, Načeradec, Benešov, Středočeský kraj

Realizace: září 2012

Velká instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč s kvalitními solárními panely od renomovaného kanadského dodavatele Canadian Solar zamenala osazení 120 kusů solárních panelů s jmenovitým výkonem 245 WP. Aby byla fotovoltaika plně funkční, bylo potřeba umístit a zapojit dva měniče Solarmax 15MT. Měniče mění stejnosměrný na střídavý proud. Zapojení na zelený bonus bylo vyřízeno v rámci služeb na klíč. SOLLARIS se velice rád ujal celé administrativy s tím spojené a zajistil tak investorovi bonus z produkce vlastní, vyprodukované, ekologické energie.

FVE na klíč 29,25 kWp, Načeradec, Benešov, Středočeský kraj

Nehvizdy / Fotovoltaika 4,6 kWp, Nehvizdy, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: Červen 2012

Fotovoltaika na klíč na dvou různě orientovaných střechách v městysu Nehvizdy (okres Praha-východ, Středočeský kraj) má dvě rozdělená pole (10+10 solárních panelů). Fotovoltaická elektrárna má celkový instalovaný výkon 4,6 kWp, který produkují solární panely Aleo Avim o jmenovitém výkonu 230 Wp. Měnič švýcarského výrobce SolarMax 3000S mění stejnosměrný proud na střídavý. Instalací fotovoltaické elektrárny získává domácnost částečnou energetickou nezávislost, soběstačnost a levnější elektrickou energii.

Fotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Nehvizdy, Praha-východ, Středočeský krajFotovoltaika 4,6 kWp, Nehvizdy, Praha-východ, Středočeský kraj

Netvořice / Fotovoltaika 8,16 kWp, Netvořice, Benešov, Středočeský kraj

Realizace: Červen 08

Zapojení na zelený bonus, který administrativně zajistila společnost SOLLARIS přináší domácnosti finanční odměnu za produkci vlastní ekologické, elektrické energie. Tato forma připojení zkracuje návratnost investice do tohoto úžasného systému. Fotovoltaika na klíč v městysu Netvořice (okres Benešov, Středočeský kraj) má celkový výkon 8,16 kWp. Ty zajišťují solární panely značky Suntech STP mono s jmenovitým výkonem 170 Wp. Pro instalaci bylo použito celkem 48 kusů těchto kvalitních panelů. Fotovoltaická elektárna dále obsahuje měniče SolarMax 4200S a 6000S.

Měniče SolarMax 4200S a 6000S, NetvořiceInstalace fotovoltaické elektrárny 8,16 kWp, Netvořice, Benešov, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 8,16 kWp, Netvořice, Benešov, Středočeský krajFotovoltaika 8,16 kWp, Netvořice, Benešov, Středočeský kraj

Nové Jirny / Realizace fotovoltaické elektrárny 4,83 kWp, Nové Jirny, Středočeský kraj

Realizace: srpen 2013

Perfektní, čistá a rychlá realizace fotovoltaické elektrárny v obci Nové Jirny, Středočeský kraj, obsahovala 21 solárních panelů Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 4,83 kWp a měničem Kostal Piko 5.5 byla zapojena jako zelený bonus.

Realizace fotovoltaické elektrárny 4,83 kWp, Nové Jirny, Středočeský krajFotovoltaika 4,83 kWp, Nové Jirny, Středočeský krajMěnič Kostal Piko 5.5, Nové Jirny

Nymburk / Fotovoltaika na klíč 4,14 kWp, Nymburk, Středočeský kraj

Realizace: březen 2010

Kvalitní, prosluněná střecha rodinného domu umí své domácnosti přinést nejen bezpečí před povětrnostními vlivy, ale i dostatek elektrické energie, kterou vyrábějí solární panely ze slunečního záření. Fotovoltaická elektrárna (FVE) připojená na zelený bonus je velice výhodná, protože za produkci elektrické energie získáváte finanční prostředky, kterými je cena tohoto systému snižována a návratnost investice se zkracuje. Fotovoltaika je složena z 18 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp a měniče Solarmax 4200S.

Realizace FVE na klíč 4,14 kWp, Nymburk, Středočeský krajInstalace fotovoltaické elektrárny na klíč 4,14 kWp, Nymburk, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna na klíč 4,14 kWp, Nymburk, Středočeský krajMěnič SolarMax 4200S ve městě NymburkFotovoltaika na klíč 4,14 kWp, Nymburk, Středočeský kraj

Nymburk / Fotovoltaika 8,28 kWp, Nymburk, Středočeský kraj

Realizace: Březen 2012

Krásná, prosluněná střecha rodinného domu je ideálním místěm pro umístění fotovoltaické elektrárny. Abyste bylo její pořízení jen pozitivní zážitek, je dobré si na instalaci pozvat společnost, která má spoustu zkušeností s realizací i administrativní podporou připojení. Fotovoltaika od SOLLARISu s celkovým instalovaným výkonem 8,28 kWp ve městě Nymburk (Středočeský kraj) obsahuje 36 kusů solárních panelů Aleo a měnič švýcarského výrobce SolarMax. Rodinný dům využívá sluneční energii v rámci zeleného bonusu.

Fotovoltaická elektrárna 8,28 kWp, Nymburk, Středočeský krajFotovoltaika 8,28 kWp, Nymburk, Středočeský kraj

Nymburk / Fotovoltaická elektrárna na klíč 9 kWp, Nymburk, Středočeský kraj

Realizace: srpen 2012

Máte plochou střechu a přemýšlíte, jak na montáž solárních panelů? Máte dvě varianty. Jsou tu patentované, plastové vany nebo hliníkové konstrukce. Oba způsoby vám zajistí správnou orientaci a odolnost vůči vlivům počasí. Jelikož jsou náklady i životnost prakticky stejné, záleží pouze na vás, jakou variantu zvolíte. Ve městě Nymburk (Středočeský kraj) se investor rozhodl pro hliníkové konstrukce, a tak SOLLARIS bezchybně umístil 36 kusů kvalitních solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp do této formy a spolu s měničem Solarmax 10MT zapojil do rozvodů. Zapojení zelený bonus.

Fotovoltaická elektrárna na klíč 9 kWp, Nymburk, Středočeský kraj

Pečky / Fotovoltaika 1,98 kWp, Pečky, Kolín, Středočeský kraj

Realizace: březen 2010

Fotovoltaická elektrárna přináší domácnosti částečnou energetickou nezávislost, soběstačnost a ekologickou energii, která snižuje uhlíkovou stopu jejích členů. Fotovoltaika ve městě Pečky (okres Kolín, Středočeský kraj) obsahuje 9 kusů solárních panelů značky Aleo Solar o jmenovitém výkonu 220 Wp. Stejnosměrný proud na střídavý upravuje měnič švýcarského výrobce SolarMax 2000S. Zapojení na zelený bonus přináší domácnosti dodatečné finanční prostředky z produkce elektrické energie, tento druh připojení zkracuje návratnost investice.

Instalace fotovoltaické elektrárny 1,98 kWp, Pečky, Kolín, Středočeský krajPříprava elektroinstalace pro FVE ve městě Pečky, okres KolínFotovoltaika 1,98 kWp, Pečky, Kolín, Středočeský krajMěnič SolarMax 2000S, Pečky, okres Kolín

Petkovy / Fotovoltaika 6,9 kWp, Petkovy, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Realizace: Duben 2012

Dokonalá střecha rodinného domu je ideální místo pro ekologický systém, který snižuje výdaje domácnosti na pořízení elektrické energie od distributorů. Aby byla návratnost investice do tohoto systému co nejkratší, je fotovoltaická elektrárna připojena na tzv. Zelený bonus, který přináší dodatečné příjmy z produkce elektrické energie. V rámci služeb na klíč bylo toto připojení vyřízeno společností SOLLARIS. Fotovoltaická elektrárna je složena ze 30 kusů solárních panelů Aleo o jmenovitém výkonu 230 Wp. Proměnu stejnosměrného proudu na střídavý zajišťují měniče švýcarského výrobce SolarMax.

Fotovoltaická elektrárna 6,9 kWp, Petkovy, Mladá Boleslav, Středočeský krajFotovoltaika 6,9 kWp, Petkovy, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Plazy / Montáž fotovoltaické elektrárny 4,8 kWp, Plazy, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Realizace: listopad 2013

Při instalaci fotovoltaické elektrárny není arkýř na střeše překážka. Při správném umístění solárních panelů se jejich výkon nesníží a fotovoltaika bude přínosem pro celou domácnost. Montáž fotovoltaické elektrárny na klíč proběhla v obci Plazy (okres Mladá Boleslav, Středočeský kraj) a celkový instalovaný výkon byl 4,8 kWp. Po dokončení bylo na střeše rodinného domu 20 kvalitních, solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 240 Wp a systém byl připojený k měniči Kostal Piko 5.5. Panely Canadian Solar jsou skvělá volba díky dlouhé životnosti. Zapojeno na zelený bonus.

Měnič Kostal Piko 5.5, PlazyMontáž fotovoltaické elektrárny 4,8 kWp, Plazy, Mladá Boleslav, Středočeský krajFotovoltaika 4,8 kWp, Plazy, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Podmoky / Fotovoltaika 8,28 kWp, Podmoky, Nymburk, Středočeský kraj

Realizace: květen 2010

Střecha rodinného domu může být prostor pro příjmy z prodeje elektrické energie. V obci Podmoky (okres Nymburk, Středočeský kraj) nainstalovala společnost SOLLARIS fotovotaickou elektrárnu, která je připojena jako přímá dodávka do sítě. Fotovoltaika má celkový instalovaný výkon 8,28 kWp, obsahuje 36 kusů kvalitních, solárních panelů Siliken o jmenovitévm výkonu 230 Wp. Aby byla fotovoltaická elektrárna plně funkční, jsou součástí systému dva měniče SolarMax 4200S, které přetvářejí stejnosměrný proud na střídavý.

Příprava střechy pro FVE, Podmoky, NymburkHliníkové profily pro fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč, Podmoky, NymburkFotovoltaická elektrárna 8,28 kWp, Podmoky, Nymburk, Středočeský krajFotovoltaika 8,28 kWp, Podmoky, Nymburk, Středočeský krajElektroinstalace fotovoltaické elektrárny 8,28 kWp, Podmoky, okres NymburkMěniče SolarMax 4200S, Podmoky, Nymburk

Podolanka / Realizace výkonné fotovoltaické elektrárny 8,28 kWp, Podolanka, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: květen 2013

Fotovoltaika je variabilní systém, který můžete instalovat na různá místa své nemovitosti. Realizace výkonné a plně funkční fotovoltaické elektrárny s celkovým instalovaným výkonem 8,28 kWp v obci Podolanka (okres Praha-východ, Středočeský kraj) je toho důkazem. Umístění 36 kusů solárních panelů do hliníkových konstrukcí znamenalo správnou orientaci vůči slunci. Při instalaci byly použity solární panely Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 8MT2. V dnešní době se již zapojení na zelený bonus, čeká vás ale jiná forma dotace z programu NZÚ.

Realizace výkonné fotovoltaické elektrárny 8,28 kWp, Podolanka, Praha-východ, Středočeský krajFotovoltaika 8,28 kWp, Podolanka, Praha-východ, Středočeský krajFotovoltaická elektárna 8,28 kWp, Praha-východMěnič Solarmax 8MT2, Podolanka

Příbram / Fotovoltaika na klíč 11,04 kWp, Příbram, Středočeský kraj

Realizace: červen 2010

Střecha bytového domu může být výborný prostor pro získání finančních prostředků. Instalací fotovoltaické elektrárny se prodlouží životnost střešní krytiny a správná orientace zajistí maximální výtěžnost celého systému. Fotovoltaická elektrárna s celkovým instalovaným výkonem 11,04 kWp ve městě Příbram (Středočeský kraj) zahrnuje 48 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp a měniče Delta, jmenovitě Delta SI 5000, SI 3300 a SI 2500. Fotovoltaika je zapojena jako přímá dodávka do sítě.

Hliníkové profily pro 48 solárních panelů Siliken, PříbramInstalace fotovoltaické elektrárny na klíč 11,04 kWp, Příbram, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna na klíč 11,04 kWp, Příbram, Středočeský krajMěniče Delta SI 5000, SI 3300 a SI 2500, PříbramFotovoltaika na klíč 11,04 kWp, Příbram, Středočeský kraj

Ratenice / FVE 5,0 kWp, Ratenice, Kolín, Středočeský kraj

Realizace: duben 2013

Při realizace fotovoltaické elektrárny (FVE) byly použity solární panely Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp. Tyto solární panely používá společnost SOLLARIS pro své instalace více než deset let. Jsou oblíbené jak pro svoje precizní zpracování, tak pro dlouhou záruční dobu, která patří mezi ty nejdelší na trhu s těmito produkty vůbec. Fotovoltaika v obci Ratenice (okres Kolín, Středočeský kraj) jich obsahovala hned 20 kusů. Každý solární panel měl jmenovitý výkon 250 Wp. Vše bylo doplněno o měnič Kostal Piko 5.5. FVE byla zapojena na zelený bonus.

FVE 5,0 kWp, Ratenice, Kolín, Středočeský krajFotovoltaika 5,0 kWp, Ratenice, Středočeský krajMěnič Kostal Piko 5.5, Ratenice

Řepov / Fotovoltaika 2,52 kWp, Řepov, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Realizace: březen 2010

Fotovoltaická elektrárna na ploché střeše rodinného domu je ideálním a jedním z nejlepších prostorů pro instalaci ekologického systému. Pro instalační společnost je pohodlné chodit po rovné ploše, pro solární panely je výhodné, že je díky hliníkové konstrukci zajištěná správná orientace a sklon vůči slunečnímu záření a pro domácnost je přínosem, že se výnosnost celého systému maximální. Fotovoltaika 2,52 kWp v obci Řepov (okres Mladá Boleslav, Středočeský kraj) obsahuje 12 solárních panelů Aleo Solar (210 Wp), měnič SolarMax 3000 S a je zapojena na zelený bonus.

Fotovoltaická elektrárna 2,52 kWp, Řepov, Mladá Boleslav, Středočeský krajFotovoltaika 2,52 kWp, Řepov, Mladá Boleslav, Středočeský krajInstalace fotovoltaické elektrárny 2,52 kWp, Řepov, Mladá Boleslav, Středočeský krajMěnič SolarMax 3000S, Řepov

Řepov / Fotovoltaická elektrárna 4,2 kWp, Řepov, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Realizace: červen 09

Jak maximalizovat výkon solárních panelů na střeše rodinného domu? Zkušená instalační společnost vám s umístěním ráda pomůže. Jednotlivé varianty představí a doplní je o celkový přínos. Fotovoltaická elektrárna v obci Řepov (okres Mladá Boleslav, Středočeský kraj) má 10 solárních panelů umístěných na sedlové střeše rodinného domu a 10 panelů umístěných do hliníkových konstrukcí. Fotovoltaika má instalovaný výkon 4,2 kWp, který zajišťuje 20 kusů solárních panelů Aleo Solar o jmenovitém výkonu 210 Wp. Přeměnu stejnosměrného proudu na střídavý zajišťuje měnič SolarMax 4200S.

Hliníkové konstrukce pro solární panely Aleo Solar (210 Wp), Mladá BoleslavMěnič SolarMax 4200S pro FVE 4,2 kWp, ŘepovRealizace fotovoltaické elektrárny 4,2 kWp, Řepov, Mladá Boleslav, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 4,2 kWp, Řepov, Mladá Boleslav, Středočeský krajFotovoltaika na klíč 4,2 kWp, Řepov, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Říčany / Fotovoltaika na klíč 4,8 kWp, Říčany, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: Říjen 08

Fotovoltaická elektrárna může být umístěna na střechu hlavní budovy nebo na přístavky rodinného domu. Záleží pouze na přání investora, kam bude kvalitní, ekologický a prospěšný systém instalovanán. Fotovoltaika na klíč o celkovém výkonu 4,8 kWp ve městě Říčany (okres Praha-východ, Středočeský kraj) byla realizována na střeše přístavku. 24 kusů kvalitních, solárních panelů s dlouhou životností značky Suntech 200 STP o jmenovitém výkonu 200 Wp bylo umístěno do hliníkových profilů a propojeno s měničem 6000S. Se zapojením na zelený bonus pomohla společnost SOLLARIS.

Instalace titanových upínáků na falcový plech, ŘíčanyInstalace fotovoltaické elektrárny na klíč 4,8 kWp, Říčany, Praha-východ, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna na klíč 4,8 kWp, Říčany, Praha-východ, Středočeský krajFotovoltaika na klíč 4,8 kWp, Říčany, Praha-východ, Středočeský kraj

Říčany / Fotovoltaika 4,6 kWp Říčany, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: Duben 2012

Solární panely umístěné do hliníkových profilů na fasádě rodinného domu ve městě Říčany (okres Praha-východ, Středočeský kraj) přináší své domácnosti a jejim členům celkový instalovaný výkon 4,6 kWp. Fotovoltaika na klíč pro společnost SOLLARIS znamenala umístění 20 kusů solárních panelů značky Aleo o jmenovitém výkonu 230 Wp, jejich propojení s měničem SolarMax 6000S a připojení k domovnímu rozvaděči.

Fotovoltaika 4,6 kWp Říčany, Praha-východ, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 4,6 kWp Říčany, Praha-východ, Středočeský kraj

Říčany u Prahy / Fotovoltaika na klíč 2,3 kWp, Říčany u Prahy, Středočeský kraj

Realizace: srpen 2012

Ekologická, elektrická energie a systém s dlouhou životností přináší domácnosti prospěch. Spolehlivá fotovoltaika na klíč od společnosti SOLLARIS přináší profesionální, čistou a rychlou montáž na střeše rodinného domu. Pokud spojíte přínosný systém a perfektní společnost, získáte na to nejlepší, co na trhu můžete sehnat. Realizace na vaší střeše bude stejně úžasná jako fotovoltaika na klíč ve městě Říčany u Prahy (Středočeskýi kraj) s celkovým instalovaným výkonem 2,3 kWp. Instalace obsahovala 10 kusů solárních panelů Aleo Avim 230 Wp a měnič Solarmax 3000S. Zapojeno jako zelený bonus.

Fotovoltaika na klíč 2,3 kWp, Říčany u Prahy, Středočeský kraj

Rohozec / Fotovoltaika na klíč 4,83 kWp, Rohozec, Kutná Hora, Středočeský kraj

Realizace: říjen 2013

Působivě dokonalá instalace v rychlém a čistém provedení a fotovoltaika na klíč s celkovým výkonem 4,83 kWp na střeše rodinného domu v obci Rohozec (okres Kutná Hora, Středočeský kraj). Aby byla fotovoltaická elektrárna plně funkční po desítky let, použili jsme pro instalaci solární panely značky Qixin - 21 kusů s jmenovitým výkonem 230 Wp, měnič Kostal Piko 5.5. Zapojení na zelený bonus přineslo domácnosti další příjmy z produkce ekologické, elektrické energie.

Fotovoltaika na klíč 4,83 kWp, Rohozec, Kutná Hora, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 4,83 kWp, Rohozec, Kutná Hora, Středočeský krajInstalace fotovoltaické elektrárny 4,83 kWp, Rohozec, Kutná Hora, Středočeský krajFotovoltaika 4,83 kWp na střeše RD, RohozecMěnič Kostal Piko 5.5, Rohozec, Kutná Hora

Rohozec / FVE na klíč 7,05 kWp, Rohozec, Kutná Hora, Středočeský kraj

Realizace: listopad 2013

Precizní instalace FVE na klíč na střeše rodinného domu. Kvalitní a profesionální instalační tým osadil 30 kusů solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 235 Wp, umístil měnič Solarmax 3000S a 2 měniče Solarmax 2000S. Použité solární panely patří mezi ty s nejdelší zárukou, které na trhu můžete sehnat a proto jsou naší společností i našimi zákazníky tak oblíbené. Prezentovaná fotovoltaika byla instalována v obci Rohozec (okres Kutná Hora, Středočeský kraj) a zapojena byla na zelený bonus.

FVE na klíč 7,05 kWp, Rohozec, Kutná Hora, Středočeský krajFotovoltaika na klíč 7,05 kWp, Rohozec, Kutná Hora, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 7,5 kWp, Rohozec, Středočeský krajSolarmax 3000S a 2 měniče Solarmax 2000S, Rohozec

Rohozec / Instalace fotovoltaické elektrárny 4,83 kWp, Rohozec, Kutná Hora, Středočeský kraj

Realizace: říjen 2013

Instalace fotovoltaické elektrárny v obci Rohozec (okres Kutná Hora, Středočeský kraj) jasně dokazuje, že umístění solárních panelů na východ a západ má svůj smysl a domácnosti přinese dostatek vlastní elektrické energie. Fotovoltaika na klíč byla složena z 21 kusů solárních panelů značky Ningbo Qixin SL s jmenovitým výkonem 230 Wp a měniče Kostal Piko 5.5. Zapojení na zelený bonus přináší finanční odměnu za vyprodukovanou energii.

Měnič Kostal Piko 5.5, RohozecInstalace fotovoltaické elektrárny 4,83 kWp, Rohozec, Kutná Hora, Středočeský krajFotovoltaika 4,83 kWp, Rohozec, Kutná Hora, Středočeský kraj

Sadská / FVE 14,26 kWp, Sadská, Nymburk, Středočeský kraj

Realizace: srpen 2012

Je střecha vaší nemovitosti šikmá, ale není to úhel, díky kterému by měla fotovoltaika nejlepší podmínky? Hliníkové konstrukce dokáží tento nesoulad vyřešit. Pozorně se zadívejte na realizaci FVE ve městě Sadská (okres Nymburk, Středočeský kraj). Všimněte si, že horní část solárních panelů je výše než ta spodní. Tím vzniká správný úhel vůči slunci a vyšší výtěžnost systému. Plně funkční, výkonná a profesionálně zprovozněná fotovoltaika obsahuje 62 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 15 MT. Zapojení proběhlo na zelený bonus a přináší finance navíc.

FVE 14,26 kWp, Sadská, Nymburk, Středočeský kraj

Senohraby / Fotovoltaika 2,73 kWp, Senohraby, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: Duben 08

Každá realizace fotovoltaické elektrárny je detailně prodiskutována s budoucím majitelem. Pouze fotovoltaika, která odráží přání, potřeby a zvyky domácnosti může být přínosným systémem. Fotovoltaická elektrárna v obci Senohraby (okres Praha-východ, Středočeský kraj) přináší celkový instalovaný výkon 2,73 kWp, ten zajišťují solární panely značky Solartec SG-210-6Z o jmenovitém výkonu 210 Wp. Stejnosměrný proud na střídavý upravuje měnič SolarMax 3000S. Zapojení na zelený bonus je oblíbená forma připojení do distribuční sítě, která přináší finanční odměnu.

Realizace fotovoltaické elektrárny 2,73 kWp, Senohraby, Praha-východ, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 2,73 kWp, Senohraby, Praha-východ, Středočeský krajInstalace konstrukce. Na měděnou falcovou střechu byly použity speciální titanové upínáky, tak aby se nezasahovalo do krytiny.Fotovoltaika 2,73 kWp, Senohraby, Praha-východ, Středočeský kraj

Sibřina / Fotovoltaická elektrárna 4,5 kWp, Sibřina, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: duben 2013

Prémiové fotovoltaické panely od renomované společnosti Canadian solar založené v roce 2001 v Kanadě jsou jednou z nejlepších voleb, jakou můžete při nákupu těchto komponentů udělat. Jejich pořízením získáte jednu z nejdelších záruk na trhu vůbec stejně tak, jako domácnost v obci Sibřina (Praha-východ, Středočeský kraj). Fotovoltaická elektrárna byla dodána na klíč, což znamenalo nejen osazení 18 kusů těchto panelů značky CS6P s jmenovitým výkonem 250 Wp, ale i připojení kvalitního měniče Kostal Piko 5.5. Zapojení na zelený bonus bylo samozřejmostí a přináší domácnosti příjmy z produkce.

Měnič Kostal Piko 5.5, SibřinaFotovoltaická elektrárna 4,5 kWp, Sibřina, Praha-východ, Středočeský krajFotovoltaika 4,5 kWp, Sibřina, Středočeský kraj

Stančice / Fotovoltaika 3,5 kWp, baterie 4,5 kWh, Stančice, Středočeský kraj

Realizace: říjen 2016

Instalované solární panely značky Omsun mají jmenovitý výkon 250 Wp. Na střeše rodinného domu v obci Stančice, Středočeský kraj, bylo osazeno 14 ks, které spolu tvoří celkový, instalovaný výkon 3,5 kWp. Fotovoltaika byla doplněna o hybridní měnič Fronius Symo 4.0-3-S a baterie 4,5 kWh. Tyto baterie uchovávají elektrickou energii na dobu, kdy ji domácnost skutečně potřebuje.

Fotovoltaika 3,5 kWp, baterie 4,5 kWh, Stančice, Středočeský krajFotovoltaika na střeše RD 3,5 kWp, Středočeský krajKomponenty k FVE Stančice

Štěchovice / Fotovoltaická elektrárna 2,53 kWp, Stěchovice, Praha-západ, Středočeský kraj

Realizace: červenec 2013

Fotovoltaická elektrárna přináší domácnosti ekologickou, elektrickou energii, částečnou energetickou nezávislost a nižší ceny spotřebovávané energie. Fotovoltaika na klíč od SOLLARISu obsahovala montáž 11 kusů solárních panelů značky Ningbo Qixin SL s jmenovitým výkonem 230 Wp, umístění a připojení měniče Solarmax 3000S a napojení celého systému do domovních rozvodů. K službě na klíč náleží i administrace připojení FVE na zelený bonus, který domácnosti přinese příjmy z vyprodukované energie.

měnič Solarmax 3000S, StěchoviceFotovoltaická elektrárna 2,53 kWp, Stěchovice, Praha-západ, Středočeský krajFotovoltaika 2,53 kWp, Stěchovice, Praha-západ, Středočeský kraj

Středočeský / Fotovoltaická elektrárna 5,0 kWp, Středočeský kraj

Realizace: duben 2013

20 panelů Canadian Solar 250 Wp, měnič Kostal Piko 5.5, zapojení zelený bonus.

Fotovoltaická elektrárna 5,0 kWp, Středočeský krajMěnič Kostal Piko 5.5, Středočeský kraj

Svojšice / Fotovoltaická elektrárna 14,7 kWp, Svojšice, Pardubice, Středočeský kraj

Realizace: září 2012

Původní fotovoltaická elektrárna, která byla v roce 2023 doplněna o baterie SolaX Triple Power a hybridní měnič SolaX X3, v obci Svojšice (okres Pardubice, Středočeský kraj) obsahovala solární panely Canadian Solar (60 ks), které patří k jedněm s nejdelší zárukou na trhu. Tyto kvalitní komponenty vyrábí kanadský výrobce, který vznikl v roce 2001. Původní fotovoltaika dále obsahovala měnič Solarmax 15MT, který je srdcem tohoto systému, protože mění stejnosměrný na střídavý proud. Zapojení na zelený bonus bylo vyřízeno v rámci služeb na klíč. Děkujeme zákazníkovi, že se k nám po 11 letech vrátil

Fotovolataická elektrárna 14,7 kWp, Svojšice, Pardubice, Středočeský kraj

Tachlovice / Sluneční elektrárna 4,6 kWp, Tachlovice, Praha-západ, Středočeský kraj

Realizace: srpen 2013

Nádherně prosluněná střecha rodinného domu v obci Tachlovice (okres Praha-západ, Středočeský kraj) přináší svým obyvatelům dostatek ekologické energie, která vzniká pomocí solárních panelů. Sluneční elektrárna s celkovým instalovaným výkonem 4,6 kWp je zdroj elektrické energie, který díky zeleným bonusům přináší příjmy do rodinného rozpočtu. Fotovoltaika na klíč od SOLLARISu znamenala umístění 20 kusů solárních panelů Ningbo Qixin SL (230 Wp), zapojení měniče Solarmax 6000S a zprocesování administrativy spojené se zapojením na zelený bonus.

Sluneční elektrárna 4,6 kWp, Tachlovice, Praha-západ, Středočeský krajFotovoltaika 4,6 kWp, Tachlovice, Praha-západ, Středočeský krajMěnič Solarmax 6000S, TachloviceFotovoltaická elektrárna Tachlovice

Tachlovice / Fotovoltaika 5,04 kWp, Tachlovice, Praha-západ, Středočeský kraj

Realizace: Květen 09

Aby byly solární panely výkonné a nedocházelo ke snížení efektivity celého systému, je vhodné vzít v potaz vikýř, který se nachází na střeše rodinného domu. Jeho stínění by mohlo snížit učinnost a prodloužit návratnost investice do celého systému. Fotovoltaika o celkovém výkonu 5,04 kWp v obci Tachlovice (okres Praha-západ, Středočeský kraj) se takové zátěže obávat nemusí. Zkušený tým SOLLARIS perfektně rozmístil 24 kusů solárních panelů Aleo S18 o jmenovitém výkonu 210 Wp a připojil měnič SMA 5000 TL HC multistring. Zapojení zelený bonus.

Solární panely Aleo 210 Wp, TachloviceInstalace fotovoltaické elektrárny 5,04 kWp, Tachlovice, Praha-západ, Středočeský krajFotovoltaika 5,04 kWp, Tachlovice, Praha-západ, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 5,04 kWp, Tachlovice, Praha-západ, Středočeský krajSMA 5000 TL HC multistring, Tachlovice

Tehovec / Fotovoltaika 4,5 kWp, Tehovec, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: duben 2010

Nádherně prosluněná střecha v kvalitním provedení s výbornou kvalitou nosné konstrukce je ideální prostor pro instalaci fotovoltaické elektrárny. Fotovoltaika o celkovém instalovaném výkonu 4,5 kWp v obci Tehovec (okres Praha-východ, Středočeský kraj) je umístěna na střeše rodinného domu. Instalovaný výkon zajišťují solární panely značky Aleo Solar o jmenovitém výkonu 225 Wp (20 kusů) a měnič SolarMax 6000S. Domácnost si vybrala formu připojení do distribuční sítě na tzv. zelený bonus, se kterým společnost SOLLARIS velice ráda pomohla.

Příprava střechy rodinného domu, TehovecHliníkové profily pro solární panely aleo solar 225 Wp, TehovecFotovoltaická elektrárna 4,5 kWp, Tehovec, Praha-východ, Středočeský krajMěnič SolarMax 6000S, TehovecFotovoltaika 4,5 kWp, Tehovec, Praha-východ, Středočeský kraj

Třemblat / Fotovoltaika 15,525 kWp, Třemblat, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: květen 2010

Fotovoltaická elektrárna na klíč umístěná na jižní, jihozápadní a západní střeše rodinného domu je složená z 69 kusů solárních panelů značky Aleo Solar o jmenovitém výkonu 225 Wp a z měničů Solarmax (2x 6000S a 3x 2000S). Vzhledem k různým odklonům střech od jihu bylo zapotřebí použít více měničů dle rozložení jednotlivých kolektorových polí na střechách. Fotovoltaika ve vesnici Třemblat (část obce Ondřejov, okres Praha-východ, Středočeský kraj) má celkový instalovaný výkon 15,525 kWp a je připojena jako přímá dodávka do sítě.

Hliníkové profily pro solární panely Aleo Solar 225 Wp, TřemblatInstalace fotovoltaické elektrárny 15,525 kWp, Třemblat, Praha-východ, Středočeský krajMěniče SolarMax 6000S a 2000S, Třemblat, Praha-východPříprava elektroinstalace, TřemblatFotovoltaická elektrárna 15,525 kWp, Třemblat, Praha-východ, Středočeský krajFotovoltaika 15,525 kWp, Třemblat, Praha-východ, Středočeský kraj

Týnec nad Labem / Fotovoltaická elektrárna na klíč 4,83 kWp, Týnec nad Labem, Kolín, Středočeský kraj

Realizace: říjen 2013

Plastové vany nebo hliníkové konstrukce? Obě varianty umí velmi dobře nasměrovat solární panely proti slunci a obě jsou stejně stabilní. Přírodní vlivy je neovlivňují. Investor ve městě Týnec nad Labem (okres Kolín, Středočeský kraj) zvolil variantu plastových van. Do nich bylo umístěno 21 kusů solárních panelů značky Ningbo Qixin SL s jmenovitým výkonem 230 Wp. K fotovoltaické elektrárně na klíč byl připojen měnič Kostal Piko 5.5. Fotovoltaika přinesla celkový instalovaný výkon 4,83 kWp a zapojena byla jako zelený bonus. Tím se zkrátila návratnost investice.

Fotovoltaická elektrárna na klíč 4,83 kWp, Týnec nad Labem, Kolín, Středočeský krajFotovoltaika na klíč 4,83 kWp, Týnec nad Labem, Kolín, Středočeský krajFotovoltaika 4,83 kWp na ploché střeše, Týnec nad LabemMěnič Kostal Piko 5.5, Týnec nad Labem

Týnec nad Sázavou / FVE 4,83 kWp, Týnec nad Sázavou, Benešov, Středočeský kraj

Realizace: červenec 2013

Nádherná, prosluněná střecha nemovitosti ve městě Týnec nad Sázavou (okres Benešov, Středočeský kraj) a prémiové komponenty fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč od SOLLARISu. Fotovoltaika přinesla nižší výdaje za energie, menší uhlíkovou stopu, ekologickou energii a systém s dlouhou životností. Fotovoltaickou elektrárnu jsme rádi připravili z 21 kusů solárních panelů Ningbo Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp a měniče Kostal Piko 5.5. Zelený bonus, který domácnosti přináší následné příjmy za produkci ekologické energie, jsme rádi zadministrovali za našeho zákazníka.

Měnič Kostal Piko 5.5, Týnec nad SázavouMěnič Kostal Piko 5.5, BenešovFVE 4,83 kWp, Týnec nad Sázavou, Benešov, Středočeský krajFotovoltaika 4,83 kWp, Týnec nad Sázavou, Benešov, Středočeský kraj

Únětice / Fotovoltaická elektrárna na klíč 4,41 kWp, Únětice, Praha-západ, Středočeský kraj

Realizace: září 2012

Fotovoltaická elektrárna na klíč znamená víc než jen umístění solárních panelů. Nejprve s vámi probereme vaše přání, potřeby a zvyky. Následně připravíme návrh včetně grafického znázornění nového systému na střeše vašeho rodinného domu, abyste si uměli představit vzhled vaší nemovitosti po realizaci. Fotovoltaika v obci Únětice (okres Praha-západ, Středočeský kraj) obsahuje 18 kusů solárních panelů značky Canadian Solar 245 od kanadského výrobce a měnič Solarmax 6000S. Stejně jako vám i této domácnosti bylo zadministrování zeleného bonusu poskytnuto v rámci služeb na klíč.

Fotovoltaická elektrárna na klíč 4,41 kWp, Únětice, Praha-západ, Středočeský kraj

Unhošť / Sluneční elektrárna 4,83 kWp, Unhošť, Kladno, Středočeský kraj

Realizace: listopad 2013

Sluneční elektrárna je výhodná ve chvíli, kdy odpovídá skutečným požadavkům domácnosti a její spotřebě. Fotovoltaika ve městě Unhošť (okres Kladno, Středočeský kraj) odpovídala požadavkům domácnosti. Obsahovala 21 kusů solárních panelů značky Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Kostal Piko 5.5. Zapojení na zelený bonus je přínosem pro domácnost, protože je odměněna za produkci vlastní, ekologické, elektrické energie finančními prostředky.

Sluneční elektrárna 4,83 kWp, Unhošť, Kladno, Středočeský kraj

Vatěkov / Fotovoltaika 9,4 kWp, Vatěkov, Benešov, Středočeský kraj

Realizace: duben 2010

Fotovoltaická elektrárna na střeše rodinného domu může být prostorem pro dodatečný finanční příjem díky zapojení jako přímá dodávka do sítě. Fotovoltaika na klíč ve vesnici Vatěkov (část obce Václavice, okres Benešov, Středočeský kraj) má celkový instalovaný výkon 9,4 kWp. Pro společnost SOLLARIS znamenala umístění a připojení 40 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 235 Wp a připojení 3 kusů měničů DELTA SI 3300.

Hliníkové profily pro solární panely (235 Wp), VatěkovHliníkové profily pro solární panely Siliken (40 kusů) Vatěkov3 měniče DELTA SI 3300, Vatěkov, část obce VáclaviceFotovoltaika 9,4 kWp, Vatěkov, Benešov, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 9,4 kWp, Vatěkov, Benešov, Středočeský kraj

Velenka / Instalace FVE na klíč 1,5 kWp pro ohřev vody, Velenka, Středočeský kraj

Realizace: říjen 2016

V obci Velenka, Středočeský kraj, instalovaná FVE na klíč s celkovým výkonem 1,5 kWp. Rozšíření stávající fotovoltaické elektrárny je určeno pro ohřev vody a spočívá v umístění 6 ks solárních panelů značky Omson 250 Wp a regulátoru Solar Kerberos 250 S. Doinstalovaná fotovoltaika sníží výdaje za elektrickou energii a umožní částečnou energetickou soběstačnost domácnosti.

Instalace FVE na klíč 1,5 kWp pro ohřev vody, Velenka, Středočeský krajPřipojení FVE na klíč do domovní sítě, Středočeský kraj

Velenka / Fotovoltaika 4,84 kWp, Velenka, Nymburk, Středočeský kraj

Realizace: listopad 2009

Střecha rodinného domu přinášející finanční prostředky do rodinného rozpočtu? Díky zapojení jako přímá dodávka do sítě příjemná realita. Fotovoltaika v obci Velenka (okres Nymburk, Středočeský kraj) má celkový instalovaný výkon 4,84 kWp. Ten zajišťují solární panely značky Aleo Solar o jmenovitém výkonu 220 Wp a měnič SolarMax 6000S. Společnost SOLLARIS v rámci služeb na klíč připevnila a připojila 22 kusů solárních panelů a propojila je s měničem. Připojení do distribuční sítě bylo administrativně zastřešeno našimi specialisty.

Umístění solárních panelů Aleo Solar 220 Wp, VelenkaInstalace fotovoltaické elektrárny 4,84 kWp, Velenka, Nymburk, Středočeský krajMěnič SolarMax 6000S, Velenka, NymburkFotovoltaika 4,84 kWp, Velenka, Nymburk, Středočeský kraj

Veliká Ves / Fotovoltaika 5,04 kWp, Veliká Ves, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: červenec 2009

Aby byla domácnost částečně energeticky nezávislá, snížila si ceny nakupované, elektrické energie a snížila uhlíkovou stopu, která po ní zůstává, je pořízení tohoto ekologického zdroje elektrické energie správná volba. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 5,04 kWp v obci Veliká Ves (okres Praha-východ, Středočeský kraj) znamenala pro společnost SOLLARIS umístění a připojení 24 kusů solárních panelů Aleo Solar o jmenovitém výkonu 210 Wp a zapojení měniče švýcarské výroby SolarMax 6000S. Zapojení na zelený bonus bylo administrativně zpracování naší společností.

Fotovoltaika 5,04 kWp, Veliká Ves, Praha-východ, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 5,04 kWp, Veliká Ves, Praha-východ, Středočeský krajMěnič SolarMax 6000S, Veliká Ves, Praha-východPříprava pro solární panely Aleo Solar (210 Wp) na střeše RD, Veliká VesInstalace fotovoltaické elektrárny 5,04 kWp, Veliká Ves, Praha-východ, Středočeský kraj

Veltrusy / Montáž fotovoltaické elektrárny 5,0 kWp, Veltrusy, Mělník, Středočeský kraj

Realizace: květen 2013

Perfektní střecha pro osazení solárními panely a montáž fotovoltaické elektrárny ve městě Veltrusy (okres Mělník, Středočeský kraj). Pracovníci SOLLARISu umístili 20 kvalitních, fotovoltaických panelů 20 panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp a měnič Kostal Piko 5.5. Volba panelů Canadian Solar je vždy výhodná, tento přední výrobce fotovoltaických panelů na světě vyrábí své produkty od roku 2001 a je známý svou precizností. Zapojení na zelený bonus je vhodná volba pro domácnost a další příjem.

Montáž fotovoltaické elektrárny 5,0 kWp, Veltrusy, Mělník, Středočeský krajFotovoltaika 5,0 kWp, Veltrusy, Mělník, Středočeský krajMěnič Kostal Piko 5.5, Veltrusy

Vrdy / Fotovoltaika 8,74 kWp, Vrdy, okres Kutná Hora, Středočeský kraj

Realizace: říjen 2013

Účinná fotovoltaika rozdělená na dvě nezávislá pole v obci Vrdy (okres Kutná Hora, Středočeský kraj) na kvalitní střeše rodinného domu přinesla domácnosti částečnou energetickou nezávislost, nižší ceny a ekologický zdroj elektrické energie, který bude domácnosti sloužit řadu let. Fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč obsahovala 38 panelů Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Kostal Piko 10.1. Zapojení na zelený bonus znamenalo formu státu, která byla od roku 2021 nahrazena jinou formou dotace.

Fotovoltaika 8,74 kWp, Vrdy, okres Kutná Hora, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 8,74 kWp, Vrdy, Středočeský kraj

Vrdy / Realizace fotovoltaické elektrárny 4,23 kWp, Vrdy, Kutná Hora, Středočeský kraj

Realizace: listopad 2013

Kvalitní, spolehlivé, výkonné solární panely Canadian Solar používáme při realizaci fotovoltaické elektrárny více než 10 let. Jsou naším favoritem kvůli dlouhé záruční lhůtě a bezproblémovému chodu s vysokými výnosy. V nových podmínkách NZÚ od roku 2021 je používáme znovu, abychom domácnostem zajistili dostatek energie, která sníží výdaje na její pořízení. Rychlá a čistá fotovoltaika v našem podání v obci Vrdy (Kutná Hora, Středočeský kraj) znamenala usazení solárních panelů s jmenovitým výkonem 235 Wp, připojení měniče Solarmax 6000S a zapojení na zelený bonus.

Realizace fotovoltaické elektrárny 4,23 kWp, Vrdy, Kutná Hora, Středočeský krajFotovoltaika na klíč 4,23 kWp, Vrdy, Kutná Hora, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 4,23 kWp na střeše RD, VrdyMěnič Solarmax 6000S, Vrdy

Vrdy / Fotovoltaika na klíč 3,055 kWp, Vrdy, Kutná Hora, Středočeský kraj

Realizace: březen 2010

Jaký typ zapojení je pro vaši novou fotovoltaickou elektrárnu ten nejlepší s vámi rádi probereme na osobní schůzce. Fotovoltaika v obci Vrdy (okres Kutná Hora, Středočeský kraj) si zvolila zapojení na tzv. zelený bonus, protože přináší dodatečné finanční prostředky do rodinného rozpočtu. To samozřejmě znamená, že se návratnost investice bude zkracovat. Fotovoltaická elektrárna na klíč s clekovým instalovaným výkonem 3,055 kWp obsahuje 13 kusů solárních panelů značky Aleo Solar o jmenovitém výkonu 235 Wp a měnič Solarmax 3000S.

Příprava pro solární panely Aleo Solar 235 Wp, VrdyInstalace fotovoltaické elektrárny na klíč 3,055 kWp, Vrdy, Kutná Hora, Středočeský krajMěnič SolarMax 3000S pro FVE 3,055 kWp, VrdyFotovoltaická elektrárna na klíč 3,055 kWp, Vrdy, Kutná Hora, Středočeský krajFotovoltaika na klíč 3,055 kWp, Vrdy, Kutná Hora, Středočeský kraj