Fotovoltaika a reference na mapě ČR

Náš zkušený tým instaluje prospěšné fotovoltaické elektrárny (FVE) s baterií i bez baterie po celé České republice od roku 2008. Spolehlivá fotovoltaika na klíč je doplněna administrativou a záručním i pozáručním servisem od roku 2008. Projděte si naše realizace a přidejte se ke spokojeným klientům naší společnosti.

Fotovoltaika na klíč v referencích

Fotovoltaické elektrárny (FVE) s potěšujícími bonusy

Naše fotovoltaické elektrárny jsou složené výhradně z kvalitních komponentů, jsou doplněny o optimizéry na rizikové solární panely ZDARMA a naši odborníci napříč dotačními tituly zajišťují našim klientům dotace v maximální výši před schválené před samotnou realizací! Instalovaná fotovoltaika od SOLLARISu znamená pořízení špičkového systému, jehož cena zůstává pro zákazníka příznivá. Jistotu vhodného výběru instalační společnosti potvrzuje naše hodnocení na voltaico.cz, kde náš naši klienti hodnotí pěti hvězdičkami z pěti možných!


Ústecký (zrušit)

Polepy / Montáž fotovoltaické elektrárny 13,5 kWp Polepy, okres Litoměřice, Ústecký kraj

Realizace: březen 2013

Kvalitně realizovaná, výkonná fotovoltaika na větší střeše v obci Polepy (okres Litoměřice, Ústecký kraj) znamenala celkový, instalovaný výkon fotovoltaické elektrárny 13,5 kWp, který zajišťují solárnmí panely Canadian Solar se jmenovitým výkonem 250 Wp. Aby byla fotovoltaika plně funkční a přinášela dostatek vyprodukované, ekologické, elektrické energie, byla doplněna měničem Solaxmax 13MT2. Zapojení této fotovoltaické elektrárny proběhlo na zelený bonus, který znamenal podporu státu v minulých letech. V dnešní má program NZÚ nové formy podpory.

Montáž fotovoltaické elektrárny 13,5 kWp Polepy, okres Litoměřice, Ústecký krajMěnič Solarmax 13MT2, Polepy

Poplze / Fotovoltaická elektrárna 3,76 kWp, Poplze, Litoměřice, Ústecký kraj

Realizace: listopad 2013

Krásná střecha vhodná k umístění kvalitních solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 235 Wp v obci Poplze (okres Litoměřice, Ústecký kraj). Solární panely této značky jsou zákazníky velmi vyhledávané díky své dlouhé, poskytované záruce. Fotovoltaika s celkovým výkonem 3,76 kWp obsahovala měnič Kostal Piko 4.2, který mění stejnosměrný na střídavý proud.. Zapojení na zelený bonus zkracuje návratnost investice, protože za prodej elektrické energie obrdží domácnost finanční prostředky.

Fotovoltaická elektrárna 3,76 kWp, Poplze, Litoměřice, Ústecký krajFotovoltaika a měnič Kostal Piko 4.2, Poplze

Postoloprty / Fotovoltaika 4,6 kWp, Postoloprty, Louny, Ústecký kraj

Realizace: Duben 2012

Krásný rodinný dům, kvalitní střecha a fotovoltaická elektrárna jdou prostě k sobě. Ekologický systém, který zvedá hodnotu nemovitosti, generuje ekologickou energii a své domácnosti přináší částečnou energetickou soběstačnost je nezanedbatelným přínosem. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 4,6 kWp ve městě Postoloprty (okres Louny, Ústecký kraj) obsahuje 20 kusů solárních panelů značky Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp, 1 měnič Solarmax 3000S a 1 měnič Solarmax 2000S. Měniče fotovoltaické elektrárně slouží k úpravě proudu na střídavý.

Fotovoltaika 4,6 kWp, Postoloprty, Louny, Ústecký kraj

Račetice / Fotovoltaika 29,9 kWp, Račetice, Chomutov, Ústecký kraj

Realizace: září 2010

Kvalitní střecha v perfektním stavu je skvělé místo pro umístění nové, fotovoltaické elektrárny. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 29,9 kWp v obci Račetice (okres Chomutov, Ústecký kraj) má své solární panely umístěné na střeše rodinného domu a stodoly. Instalace obnášela umístění a připojení 130 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 29,9 kWp. Aby byla fotovoltaická elektrárna plně funkční, obsahuje 6 kusů měničů švýcarského výrobce SolarMax 6000S.

Příprava střechy pro instalaci fotovoltaické elektrárny, Račetice, ChomutovHliníkové profily na střeše RD pro fve 29,9 kWp, Račetice, okres ChomutovMěniče SolarMax 6000S, RačeticeFotovoltaika 29,9 kWp, Račetice, Chomutov, Ústecký krajFotovoltaická elektrárna 29,9 kWp, Račetice, Chomutov, Ústecký kraj

Roudnice nad Labem / Fotovoltaika 4,5 kWp, Roudnice nad Labem, Litoměřice, Ústecký kraj

Realizace: duben 2013

Precizně osazená fotovoltaika na střeše rodinného domu ve městě Roudnice nad Labem (okres Litoměřice, Ústecký kraj) přinesla domácnosti celkový, instalovaný výkon 4,5 kWp. Volba investora padla na solární panely Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp. Důvodem je nejen jejich prémiové provedení, ale i životnost, která patří k těm nejdelším na trhu vůbec. Na montáž celé střechy bylo potřeba 18 kusů, které podpořil měnič Kostal Piko 5.5. Zelený bonus přináší rodině dodatečnou finanční odměnu za prodej vyprodukované elektrické energie.

Fotovoltaika 4,5 kWp, Roudnice nad Labem, Litoměřice, Ústecký krajFotovoltaika 4,5 kWp, Roudnice nad LabemMěnič Kostal Piko 5.5, Roudnice nad Labem

Rumburk / FVE na klíč 30 kWp, Rumburk, Děčín, Ústecký kraj

Realizace: září 2012

Rozsáhlejší instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč znamenala umístění a připojení 120 kusů solárních panelů značky Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp. Fotovoltaické články, které se uvnitř panelů nacházejí, přeměňují sluneční energii na elektrický proud. Protože je tento proud stejnosměrný, bylo potřeba připojit dva měniče Solarmax 15MT. Ty totiž stejnosměrný proud mění na ten střídavý, v domácnosti použitelný. Fotovoltaika ve městě Rumburk (okres Děčín, Ústecký kraj) byla realizována na klíč,t o znamená včetně vyřízení připojení na zelený bonus.

FVE na klíč 30 kWp, Rumburk, Děčín, Ústecký kraj

Sedčice / Fotovoltaika 3,22 kWp, Sedčice, Louny, Ústecký kraj

Realizace: duben 2010

Fotovoltaická elektrárna nemusí být umístěna pouze na jedné střeše, pokud má rodinný dům více vhodně orientovaných střech, je možné položit solární panely i na ně. V případě, že je orientace vůči slunci horší, je možné použít hliníkové konstrukce a podmínky si přizpůsobit. Fotovoltaika ve vesnici Sedčice (část obce Nové Sedlo, okres Louny, Ústecký kraj) má celkový instalovaný výkon 3,22 kWp, zahrnuje 14 kusů solárních panelů Aleo Solar o jmenovitém výkonu 230 Wp a 2 měniče SolarMax 2000S. Zapojení na zelený bonus bylo administrativně zpracováno naší společností.

Příprava realizace fotovoltaické elektrárny, Sedčice, Nové SedloInstalace fotovoltaické elektrárny 3,22 kWp, Sedčice, Louny, Ústecký krajFotovoltaická elektrárna 3,22 kWp, Sedčice, Louny, Ústecký krajMěniče SolarMax 2000S, Sedčice, Nové SedloFotovoltaika 3,22 kWp, Sedčice, Louny, Ústecký kraj

Šluknov / FVE 6,5 kWp, Šluknov, Děčín, Ústecký kraj

Realizace: červenec 2012

Hliníkové konstrukce na ploší střeše jsou alternativou plastových van. Je to variabilní systém, které umožňuje správné umístění a orientaci vůči slunci a zajišťuje bezpečnost solárních panelů před povětrnostními vlivy. To, že bude fotovoltaika plně funkční a přínosná dlouhé roky, zajišťují solární panely Canadian Solar patřící mezi špičkové komponenty s úžasnou životností. Při montáži FVE bylo použito 26 kusů. Stejnosměrný proud na střídavý připravuje měnič Solarmax 6000S. Zapojení na zelený bonus je oblíbenou formou, která zajišťuje finanční prostředky z produkce ekologické energie.

FVE 6,5 kWp, Šluknov, Děčín, Ústecký kraj

Štětí / Fotovoltaická elektrárna 19,78 kWp, Štětí, Litoměřice, Ústecký kraj

Realizace: květen 2013

Osazení střechy stavební a inženýrské firmy není práce na pár hodin. Aby byla fotovoltaika pl0ně funkční desítky let, je potřeba se realizaci poctivě věnovat. To, že se vše povedlo na výbornou, znamená, že bude v roce 2023 tato fotovotlaická elektrárna doplněna o modernější technologie a tím se její přínos ještě zvýší. V původní instalaci bylo použito 86 solárních panelů značky Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp a dva měniče Solarmax 10MT2. Zapojení na zelený bonus přineslo formu dotace, která návratnost investice zkrátila.

Fotovoltaická elektrárna 19,78 kWp, Štětí, Litoměřice, Ústecký krajMěniče Solarmax 10MT2, Štětí, Litoměřice

Světec / Montáž fotovoltaické elektárny 4,935 kWp, Světec, Teplice, Ústecký kraj

Realizace: listopad 2013

Kvalitní a špičkové solární panely Canadian Solar značky CS6P s jmenovitým výkonem 235 Wp jsou pracanty na střeše rodinného domu v obci Světec (okres Teplice, Ústecký kraj). Mezi jejich přednosti patří jedna z nejdelších záruk, jaké můžete na trhu sehnat. Montáž fotovoltaické elektrárny s celkovým výkonem 4,935 kWp znamenala osazení 21 kusů panelů a umístění a připojení měniče Kostal Piko 5.5. Mezi služby na klíč patří i administrativa spojená se zapojením na zelený bonus, který přináší finanční prémie za produkci vlastní ekologické energie s malou uhlíkovou stopou.

Kostal Piko 5.5, SvětecMontáž fotovoltaické elektárny 4,935 kWp, Světec, Teplice, Ústecký krajFotovoltaika 4,935 kWp, Světec, TepliceFotovoltaická elektrárna 4,935 kWp, Světec, Ústecký kraj

Teplice / Fotovoltaika 2,1 kWp, Teplice, Ústecký kraj

Realizace: březen 2009

Tým SOLLARIS složený z kvalitních montérů, elektrikářů a administrativní podpory je připraven zajistit perfetkní služby na klíč i v zimním období. Instalace fotovoltaické elektrárny ve městě Teplice (Ústecký kraj) probíhala v březnu. Na jindy prosluněnou střechu umístili kolegové 10 kusů solárních panelů značky Aleo Solar o jmenovitém výkonu 210 Wp a vytvořili tak celkový instalovaný výkon 2,1 kWp. Fotovoltaika obsahuje měnič SMA SB 2100 TL, který upravuje stejnosměrný proud na střídavý.

Měnič SMA SB 2100 TL, TepliceInstalace fotovoltaické elektrárny 2,1 kWp, Teplice, Ústecký krajFotovoltaika 2,1 kWp, Teplice, Ústecký krajFotovoltaická elektrárna 2,1 kWp, Teplice, Ústecký kraj

Trnovany / FVE 3,92 kWp, Trnovany, Litoměřice, Ústecký kraj

Realizace: říjen 2012

Elegantní a čistá realizace fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč. Dokonale osazená střecha, která vypadá tak, jako by fotovoltaika byla její součástí od osazení tašek. Instalace fotovoltaické elektrárny znamenala umístění 16 kusů solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp a vysokou účinností. Celý systém byl podpořen měničem Solarmax 4200S. Zapojení na zelený bonus znamená finanční prostředky z produkce vlastní energie.

FVE 3,92 kWp, Trnovany, Litoměřice, Ústecký kraj

Tvršice / Fotovoltaika 6,93 kWp, Tvršice, Louny, Ústecký kraj

Realizace: září 2009

Fotovoltaická elektrárna se dá umístit na střechu rodinného domu, pozemku nebo přístavku (stodoly) jako v tomto případě. Při pojištění pořízeného systému je dobré kontaktovat svého pojišťovacího agenta, protože podmínky jsou při různých variantách jiné. Fotovoltaika ve vesnici Tvršice (část obce Staňkovice, okres Louny, Ústecký kraj) zahrnuje 33 kusů solárních panelů Aleo Solar o jmenovitém výkonu 210 Wp (celkový výkon 6,93 kWp) a tři měniče SolarMax 3000S. Zapojení na zelený bonus zajistila společnost SOLLARIS.

Příprava střechy RD na FVE na klíč, okres LounyInstalace fotovoltaické elektrárny 6,93 kWp, Tvršice, Louny, Ústecký krajHliníkové profily pro solární panely Aleo Solar, Tvršice, okre LounyMěniče SolarMax 3000S, Tvršice, část obce StaňkoviceFotovoltaika 6,93 kWp, Tvršice, Louny, Ústecký kraj

Údlice / Fotovoltaická elektrárna 3,68 kWp, Údlice, Chomutov, Ústecký kraj

Realizace: květen 2010

Nejvhodnější umístění solárních panelů na šikmé střeše rodinného domu je jejich umístění do hliníkových profilů, které poskytnou dostatečné zázemí po celou, dlouhou dobu životnosti tohoto ekologického systému. Fotovoltaická elektrárna s celkovým instalovaným výkonem 3,68 kWp v obci Údlice (okres Chomutov, Ústecký kraj) je složená ze solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp a měniče DELTA 3300, který mění stejnosměrný proud na střídavý. Zapojení do distribuční sítě na zelený bonus přináší finance díky produkci ekologické energie.

Hliníkové profily pro solární panely FVE 3,68 kWp, ÚdliceRealizace fotovoltaické elektrárny 3,68 kWp, Údlice, Chomutov, Ústecký krajMěnič DELTA 3300, ÚdliceFotovoltaická elektrárna 3,68 kWp, Údlice, Chomutov, Ústecký kraj

Údlice / Fotovoltaika 4,6 kWp, Údlice, Chomutov, Ústecký kraj

Realizace: červen 2010

Nádherná a vysoká střecha rodinného domu nebude mít se stíněním velký problém. Fotovoltaika v obci Údlice (okres Chomutov, Ústecký kraj) přinese své domácnosti celkový instalovaný výkon 4,6 kWp díky 20 kusům solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp. Aby byl produkovaný stejnosměrný proud použitelný pro domácnost, obsahuje fotovoltaická elektrárna měnič SolarMax 6000S, který ho upravuje na střídavý. Zapojení na zelený bonus je forma připojení do distribuční sítě, která přináší dodatečné příjmy z produkce vlastní elektrické energie.

Příprava realizace fotovoltaické elektrárny 4,6 kWp, ÚdliceInstalace fotovoltaické elektrárny 4,6 kWp, Údlice, Chomutov, Ústecký krajMěnič SolarMax 6000S, ÚdliceFotovoltaika 4,6 kWp, Údlice, Chomutov, Ústecký kraj

Údlice / Fotovoltaika na klíč 5,04 kWp, Údlice, Chomutov, Ústecký kraj

Realizace: Únor 2009

Umístění solárních panelů na střechu rodinného domu pro majitele nemovitosti znamenala nahrazení ethernitové střechy za šindel. Ethernit je pro usazení solárních panelů nevhodný, protože při instalaci na tento povrch vznikají trhliny, které střešní krytinu ničí. Fotovoltaika na klíč v obci Údlice (okres Chomutov, Ústecký kraj) zahrnuje 24 kusů solárních panelů značky Aleo S18 o jmenovitém výkonu 210 Wp a měnič SolarMax 6000S od švýcarského výrobce. Zapojení na zelený bonus bylo administrativně zpracování v rámci služeb na klíč od společnosti SOLLARIS.

Fotovoltaika na klíč 5,04 kWp, Údlice, Chomutov, Ústecký krajŠvýcarský měnič SolarMax 6000S pro FVE 5,04 kWp, Údlice

Ústí nad Labem / Fotovoltaika 6,5 kWp, baterie 9,0 kWh, Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Realizace: červenec 2016

Precizní instalace, díky které je fotovoltaika 6,5 kWp ve městě Ústí nad Labem, Ústecký kraj, přínosná pro domácnost, která si ji nechala nainstalovat na střechu rodinného domu. Fotovoltaická elektrárna obsahuje 26 panelů Omsun s jmenovitým výkonem 250 Wp, hybridní měnič Fronius Symo 5.0-3-S a baterie Fronius Solar Battery 9,0 kWh. Baterie umožňují spotřebu elektrické energie ve chvíli, kdy ji domácnost opravdu potřebuje. Jsou vhodné, pokud víte, že je spotřeba rodiny vyšší v pozdních odpoledních nebo večerních hodinách.

Fotovoltaika 6,5 kWp, baterie 9,0 kWh, Ústí nad Labem, Ústecký krajPerfektní instalace FVE 6,5 kWp, Ústí nad LabemFotovoltaika na klíč včetně komponentů, Ústecký kraj

Ústí nad Labem / Fotovoltaika na klíč 4,83 kWp Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Realizace: listopad 2013

Rovná střecha? Plastové vany jsou výhra! Díky jejich patentované stabilitě zůstanou vaše solární panely na místě, zajišťují správnou orientaci vůči slunci a vítr jejich umístění neohrozí. Fotovoltaika o celkovém instalovaném výkonu 4,83 kWp ve městě Ústí nad Labem (Ústecký kraj) byla instalována právě díky nim. Plastové vany se postaraly o uložení 21 kusů solárních panelů Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp. Srdcem celé instalace bylo zapojení měniče Kostal Piko 5.5. Připojení na zelený bonus znamenalo příjmy z vyprodukované elektrické energie.

Fotovoltaika na klíč 4,83 kWp Ústí nad Labem, Ústecký krajFotovoltaická elektrárna 4,83 kWp Ústí nad Labem, Ústecký krajInstalace fotovoltaické elektrárny do plastových vanFVE v plastových vanách 4,83 kWp, Ústecký krajFotovoltaika 4,83 kWp s měničem kosta Piko 5.5, Ústí nad Labem

Ústí nad Labem / Fotovoltaika na klíč 5,0 kWp, Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Realizace: duben 2013

Je jen málo střech, na které se fotovoltaika nehodí. Pokud zvolíte kvalitní a profesionální společnost, poradí si s osazením vaší střechy k plné spokojenosti všech členů domácnosti. Fotovoltaická elektrárna s celkovým instalovaným výkonem 5,0 kWp ve městě Ústí nad Labem (Ústecký kraj) obsahovala 20 solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp a měnič Kostal Piko 5.5. Kromě částečné energetické nezávislosti a zelené energie přinesla do domácnosti zapojení na zelený bonus, tedy formu dotace, která přinášela příjmy z produkce elektické energie.

Fotovoltaika na klíč 5,0 kWp, Ústí nad Labem, Ústecký krajFotovoltaická elektrárna na klíč 5,0 kWp, Ústí nad LabemSolární panely na střeše RD s celkoým výkonem 5,0 kWp, Ústecký krajměnič Kostal Piko 5.5

Ústí nad Labem / Fotovoltaika 2,72 kWp, Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Realizace: Srpen 08

Kvalitní solární panely Suntech, které jsou schopné sloužit desítky let a produkovat velké množství ekologické energie jsou pro domácnost skvělá volba. V případě, že je střecha správně orientovaná vůči slunci a není zasažena stíněním, je vhodné použít pro jejich umístění hliníkové profily, které kopírují sklon střechy a doplní systém s dlouhou životností. Fotovoltaika ve městě Ústí nad Labem (Ústecký kraj) má celkový instalovaný výkon, který zajišťuje 16 kusů solárních panelů Suntech STP 170 mono (170 Wp) a měnič SolarMax 3000S. Zapojení na zelený bonus.

Hliníkové profily pro solární panely, Ústí nad LabemFotovoltaická elektrárna 2,72 kWp, Ústí nad Labem, Ústecký krajFotovoltaika 2,72 kWp, Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Vědomice / Fotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Vědomice, Litoměřice, Ústecký kraj

Realizace: říjen 2012

Profesionální, kvalitní a čistá montáž na střeše rodinného domu proběhla zkušeným týmem pracovníků, kteří jsou špičkou ve svém oboru a pravidelně postupují školení, aby na svém profesním vrcholu dále zůstávali. Díky našim zkušenostem jsou realizace společnosti SOLLARIS prvotřídní a obsahují pouze špičkovou technologii. V obci Vědomice (okres Litoměřice, Ústecký kraj) jsme podle těchto pravidel instalovali 20 solárních panelů Aleo Avim s výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 6000S. Fotovoltaika byla zapojena na zelený bonus a administrativně podpořena naším týmem.

Fotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Vědomice, Litoměřice, Ústecký kraj

Vrbice / Fotovoltaická elektrárna 19,32 kWp Vrbice, Břeclav, Ústecký kraj

Realizace: duben 2013

Velice výkonná fotovoltaická elektrárna byla složená z 84 kusů solárních panelů značky Qixin. Každý fotovoltaický panel měl jmenovitý výkon 230 Wp. Fotovoltaika tak do domácnosti přinesla nezanedbatelný přísun ekologické, elektrické energie, která pokryla velké množství spotřeby. Aby byla fotovoltaická elektrárna v obci Vrbice (okres Břeclav, Ústecký kraj) plně funkční, byly k ní připojeny dva měniče Solarmax 10MT. Zapojení na zelený bonus přineslo peníze z prodeje vlastní elektrické energie.

Fotovoltaická elektrárna 19,32 kWp Vrbice, Břeclav, Ústecký krajFotovoltaika 19,32 kWp Vrbice, Břeclav, Ústecký krajSolární panely Qixin 230 Wp, Vrbice, BřeclavMěnič Solarmax 10MT Vrbice

Vysoká Pec / Fotovoltaika 3,15 kWp, Vysoká Pec, Chomutov, Ústecký kraj

Realizace: Březen 09

Krušné hory byly pro instalaci fotovotaické elektrárny v březnu pro tým SOLLARIS výzvou. Proškolený tým montérů a elektrikářů ale nepříznivé počasí při jejich výkonu neovlivnil. Fotovoltaická elektrárna v obci Vysoká Pec (okres Chomutov, Ústecký kraj) byla na střechu rodinného domu kvalitně a precizně umístěna, celý systém byl pak propojen s měničem a domovními rozvody. Fotovoltaika o celkovém instalovaném výkonu 3,15 kWp obsahovala 15 kusů solárních panelů Aleo S18 (210 Wp) a měnič SMA SB 3300 TL HC. Zapojeno na zelený bonus.

Realizace fotovoltaické elekrárny za nepříznivého počasíMěnič SMA 3300 TL HC, Vysoká PecInstalace fotovoltaické elektrárny 3,15 kWp, Vysoká Pec, Chomutov, Ústecký krajFotovotlaická elektrárna 3,15 kWp, Vysoká Pec, Chomutov, Ústecký krajFotovoltaika 3,15 kWp, Vysoká Pec, Chomutov, Ústecký kraj

Žalany / Fotovoltaika 5,06 kWp, Žalany, Teplice, Ústecký kraj

Realizace: červen 09

Perfektně postavený rodinný dům, kvalitní nosná konstrukce střechy a střešní krytina ve výborné kondici nabízí úžasný prostor pro instalaci fotovoltaické elektrárny, která cenu nemovitosti ještě zvýší. Fotovoltaika v obci Žalany (okres Teplice, Ústecký kraj) přináší své domácnosti a jejím členům celkový výkon 5,06 kWp, který tvoří kvalitní, solární panely s dlouhou životností německého výrobce značky Aleo Solar o jmenovitém výkonu 230 Wp a měnič švýcarského výrobce a proslulé kvality SolarMax 6000S. Společnost SOLLARIS velmi ráda připravila připojení do distribuční sítě na zelený bonus.

Umístění solárních panelů Aleo Solar, Žalany, okres TepliceInstalace fotovoltaické elektrárny 5,06 kWp, Žalany, Teplice, Ústecký krajFotovoltaická elektrárna 5,06 kWp, Žalany, Teplice, Ústecký krajMěnič SolarMax 6000S, ŽalanyFotovoltaika 5,06 kWp, Žalany, Teplice, Ústecký kraj

Žatec / Fotovoltaika 6,9 kWp, Žatec, Louny, Ústecký kraj

Realizace: srpen 2012

Skutečně profesionální instalace solárních panelů na střechu rodinného domu je bezpečné zajištění komponentů do dané polohy na dlouhé roky. Solární panely nejsou náchylné k mechanickému poškození a jelikož nejsou mobilní, eliminuje se jakékoliv poškození v důsledku pohybu. Ve městě Žatec (okres Louny, Ústecký kraj) jsme své zkušenosti poskytli při realizaci fotovoltaické elektrárny s celkovým výkonem 6,9 kWp. Fotovoltaika je složená z 30 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a měniče Solarmax 2000S. Zapojení na zelený bonus je skutečně výhodné spojení se sítí.

Fotovoltaika 6,9 kWp, Žatec, Louny, Ústecký kraj

Žatec / Realizace fotovoltaické elektrárny 5,04 kWp, Žatec, Louny, Ústecký kraj

Realizace: červen 09

Realizace fotovoltaické elektrárny na klíč s celkovým instalovaným výkonem 5,04 kWp ve městě Žatec (okres Louny, Ústecký kraj) znamenal pro zkušenou partu montážních techniků a elektrikářů umístění solárních panelů do hliníkových profilů na kvalitní střechu rodinného domu a jejich propojení s měničem a rozvody elektrické energie v rodinném domě. Fotovoltaika zahrnovala 24 kusů solárních panelů Aleo Solar s jmenovitým výkonem 210 Wp a měnič SMA 5000 TL-20, který přetváří získaný stejnosměrný proud ze solárních panelů na ten střídavý, který lze doma využít.

Realizace fotovoltaické elektrárny 5,04 kWp, Žatec, Louny, Ústecký krajMěnič SMA 5000 TL-20, ŽatecFotovoltaika 5,04 kWp, Žatec, Louny, Ústecký krajFotovoltaická elektrárna 5,04 kWp, Žatec, Louny, Ústecký krajFVE 5,04 kWp, Žatec, Louny, Ústecký kraj

Žatec / FVE 2,52 kWp, Žatec, Louny, Ústecký kraj

Realizace: Květen 08

Ověřený způsob připevnění solárních panelů ke střeše rodinného domu je instalace hliníkových profilů. Ty zajišťují bezpečné uložení a eliminují vlivy počasí. Ve městě Žatec (okres Louny, Ústecký kraj) umístila naše parta zkušených, montážních techniků 12 kusů solárních panelů značky Solartec SG-210-6Z poly a proškolení elektrikáři je připojili ke kvalitnímu měniči Solarmax 3000S a do domovních rozvodů. Jelikož byla fotovoltaika zastřešena službami na klíč, byla po připojení FVE zajištěna revize. Administrativa spojená se zapojením na zelený bonus byla SOLLARISem zajištěna také.

Montáž fotovoltaické elektárny 2,52 kWp, ŽatecFotovoltaika 2,52 kWp, Žatec, Louny, Ústecký krajFVE 2,52 kWp, Žatec, Louny, Ústecký kraj

Žatec / Fotovoltaická elektrárna 11,73 kWp, Žatec, Louny, Ústecký kraj

Realizace: červen 2012

Vhodně orientovaná střecha s perfektní krytinou je výborné místo pro umístění solárních panelů. Aby byla fotovoltaika opravdovým přínosem a plně fuknční, je dobré vybrat si pro jeho realizaci zavedenou společnost s profesionálním týmem montérů a elektrikářů. SOLLARIS do své instalace rád promítne všechny své znalosti a zkušenosti, aby vám mohl předat zdroj přínosné, ekologické energie. Fotovoltaická elektrárna ve městě Žatec (okres Louny, Ústecký kraj) je složená z 51 kusů solárních panelů Aleo Avim 230 Wp a měnič Solarmax 13MT. Připojeno na zelený bonus.

Fotovoltaika Žatec, Louny