Fotovoltaika a reference na mapě ČR

Náš zkušený tým instaluje prospěšné fotovoltaické elektrárny (FVE) s baterií i bez baterie po celé České republice od roku 2008. Spolehlivá fotovoltaika na klíč je doplněna administrativou a záručním i pozáručním servisem od roku 2008. Projděte si naše realizace a přidejte se ke spokojeným klientům naší společnosti.

Fotovoltaika na klíč v referencích

Fotovoltaické elektrárny (FVE) s potěšujícími bonusy

Naše fotovoltaické elektrárny jsou složené výhradně z kvalitních komponentů, jsou doplněny o optimizéry na rizikové solární panely ZDARMA a naši odborníci napříč dotačními tituly zajišťují našim klientům dotace v maximální výši před schválené před samotnou realizací! Instalovaná fotovoltaika od SOLLARISu znamená pořízení špičkového systému, jehož cena zůstává pro zákazníka příznivá. Jistotu vhodného výběru instalační společnosti potvrzuje naše hodnocení na voltaico.cz, kde náš naši klienti hodnotí pěti hvězdičkami z pěti možných!


Středočeský (zrušit)

Cerhenice / FVE 7,82 kWp, Cerhenice, Kolín, Středočeský kraj

Realizace: červenec 2012

Fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč ve vyhotovení SOLLARISu je precizně instalovaný systém. Čistá a rychlá realizace profesionálním týmem a kvalitní komponenty znamenají spokojenost investorů s nově pořízeným ekologickým systémem. Fotovoltaika v městysu Cerhenice (okres Kolín, Středočeský kraj) přinesla celkový instalovaný výkon 7,82 kWp. Ten zajišťuje 34 solárních panelů na střeše přístavku rodinného domu v hliníkových konstrukcích a měnič Solarmax 10 MT. Jelikož se z naší strany jednalo o služby na klíč, bylo připojení na zelený bonus součástí služeb, které jsme domácnosti poskytli.

FVE 7,82 kWp, Cerhenice, Kolín, Středočeský kraj

Černošice / FVE na klíč 2,99 kWp, Černošice, Středočeský kraj

Realizace: červen 2014

FVE na klíč o celkovém, instalovaném výkonu 2,99 kWp v obci Černošice, Středočeský kraj přinesla domácnosti částečnou energetickou nezávislost. V době, kdy ceny elektrické energie strmě rostly, zaručovala FVE, že alespoň část spotřebované, elektrické energie nebude zatížena zvýšením nákladů. Fotovoltaika na klíč: 13 solárních panelů Qixin 230 WP, měnič SolarMax 3000S a zapojení na zelený bonus.

FVE na klíč 2,99 kWp, Černošice, Středočeský krajFotovoltaika 2,99 kWp, ČernošiceMěnič SolarMax, Černošice

Černošice / Fotovoltaická elektrárna na klíč 4,0 kWp bez baterie, Černošice, Středočeský kraj

Realizace: srpen 2016

Fotovoltaická elektrárna na klíč instalovaná v srpnu 2016 ve městě Černošice, Středočeský kraj, na ploché střeše pomocí plastových van pro solární panely. Fotovoltaika obsahuje 16 ks panelů Omsun 250 Wp a měnič Fronius Symo 3.7 S.

Fotovoltaická elektrárna na klíč 4,0 kWp bez baterie, Černošice, Středočeský krajFotovoltaika složená s fotovoltaických panelů uložených do plastových van, Středočeský krajFotovoltaické panely pro FVE 4,0 kWp, ČernošiceKomponenty fotovoltaické elektrárny, Černošice, Středočeský kraj

Červené Janovice / Fotovoltaika 5,0 kWp, Červené Janovice, Středočeský kraj

Realizace: listopad 2014

V historii byla dotace udílena domácnostem pomocí zapojení na tzv. zelený bonus. Díky tomuto připojení se zkracovala návratnost investice do celého systému. Fotovoltaika 5,0 kWp složená z 20 solárních panelů Canadian Solar 250 Wp a měniče Kostal Piko 5.5 v obci Červené Janovice, Středočeský kraj, není výjimkou. Instalace proběhla v roce 2014.

Fotovoltaika 5,0 kWp, Červené Janovice, Středočeský krajKomponenty pro FVE 5,0 kWp, Červené Janovice, Středočeský kraj

Červené Janovice / FVE 4,9 kWp bez baterie, Červené Janovice, Středočeský kraj

Realizace: duben 2015

V obci Červené Janovice, Středočeský kraj, instalovaná FVE na klíč na dvě různě orientované střechy rodinného domu. 10 panelů Omsun s jmenovitým výkonem 250 Wp a 10 panelů Qixin s jmenovitým výkonem 240 Wp doplňuje měnič Kostal Piko 5.5. Fotovoltaika snižuje výdaje za elektrickou energii, poskytuje domácnosti částečnou energetickou nevzávislost a umožňuje ekologičtější způsob života.

FVE 4,9 kWp bez baterie, Červené Janovice, Středočeský krajFotovoltaika bez baterie, Červené Janovice, Středočeský krajMěnič Kostal Piko 5.5 pro fotovoltaické elektrárny

Český Brod / Fotovoltaická elektrárna 5,88 kWp, Český Brod, Kolín, Středočeský kraj

Realizace: říjen 2012

Fotovoltaická elektrárna je systém s dlouhou životností. Před její realizací je dobré zhodnotit stav vlastní střechy a zamyslet se nad tím, zda má stejnou životnost jako solární panely, které ji budou zakrývat. Pokud je střecha v perfektním stavu jako ta, která se nachází ve městě Český Brod (okres Kolín, Středočeský kraj) nemusí se její majitelé bát, že by ji museli před koncem životnosti renovovat. Fotovoltaika ve své montáži obsahovala 24 solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp a měnič Solarmax 3x2000S. Zapojení proběhlo jako zelený bonus.

Fotovoltaická elektrárna 5,88 kWp, Český Brod, Kolín, Středočeský kraj

Český Brod / Fotovoltaika na klíč 4,14 kWp, Český Brod, Kolín, Středočeský kraj

Realizace: říjen 2012

Krásná střecha nádherného rodinného domu získala díky realizaci fotovoltaické elektrárny na klíč špičkové komponenty a vlastní, ekologickou, elektrickou energie. Domácnost ve městě Český Brod (okres Kolín, Středočeský kraj) se díky této realizaci stala částečně nezávislá na distributorovi elektrické energii. Střecha byla osazena 18 kusy solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp, ke kterým byl připojen měnič Solarmax 6000S. Zapojení na zelený bonus bylo administrativně podpořeno ze strany SOLLARISu. Návratnost investice se díky tomuto způsobu zkrátila.

Fotovoltaika na klíč 4,14 kWp, Český Brod, Kolín, Středočeský kraj

Charvatce / Fotovoltaická elektrárna 9,0 kWp Charvatce, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Realizace: březen 2013

Perfektní střecha s vhodnou orientací vůči slunci přímo vybízí k pořízení fotovoltaické elektrárny. V obci Charvatce (okres Mladá Boleslav, Středočeský kraj) jsme na střechu rodinného domu instalovali 36 solárních panelů značky Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp. Každá fotovoltaická elektrárna potřebu měnič, v tomto případě to byl měnič Solarmax 10MT. Díky zapojení na zelený bonus přinesla fotovoltaika další finanční prostředky za produkci vlastní vyprodukované, elektrické energie.

Fotovoltaická elektrárna 9,0 kWp Charvatce, Mladá Boleslav, Středočeský krajFotovoltaika 9,0 kWp Charvatce, Mladá BoleslavMěnič Solarmax 10MT, Charvatce

Chlum u Vlašimi / Realizace fotovoltaické elektrárny 8,46 kWp, Chlum u Vlašimi, Středočeský kraj

Realizace: listopad 2013

V listopadu 2013 proběhla realizace fotovoltaické elektrárny s celkovým instalovaným výkonem 8,46 kWp v obci Chlum u Vlašimi, okres Benešov, Středočeský kraj. Měnič kostal Piko 10.1 a solární panely Canadian Solar s jmenovitým výkonem 235 Wp tvoří systém, který byl zapojený jako tzv. zelený bonus. Výkonná fotovoltaika na klíč znamená finanční jistotu ve chvíli, kdy se ceny elektrické energie zvedají.

Realizace fotovoltaické elektrárny 8,46 kWp, Chlum u Vlašimi, Středočeský krajSolární panely s celkovým výkonem 8,46 kWp, Středočeský krajMěnič Kostal Piko 10.1, Chlum u Vlašimi

Chotilsko / Fotovoltaika 4,6 kWp, Chotilsko, Příbram, Středočeský kraj

Realizace: duben 2010

Precizně instalovaná fotovoltaická elektrárna s celkovým výkonem 4,6 kWp v obci Chotilsko (okres Příbram, Středočeský kraj). Solární panely byly umístěny do hliníkových profilů na přístavku rodinného domu (stodole). Každý, použitý solární panel značky Siliken měl jmenovitý výkon 230 Wp. Solární elektrárna vyrábí stejnosměrný proud, proto je potřeba použít měnič Solarmax 6000S, který ho mění na střídavý. Ten domácnost bez problémů využije. Zapojení na zelený bonus bylo administrativně zastřešeno spoleností SOLLARIS a přineslo dodatečné příjmy, které zkracují návratnost investice.

Instalace hliníkových profilů pro FVE, ChotilskoInstalace fotovoltaické elektrárny Chotilsko, okres PříbramMěnič Solarmax 6000S, ChotilskoFotovoltaika 4,6 kWp, Chotilsko, Příbram, Středočeský kraj

Chýnice / Fotovoltaická elektrárna na klíč 4,6 kWp, Chýnice, okres Praha-západ, Středočeský kraj

Realizace: srpen 2013

Fotovoltaická elektrárna na klíč na střeše rodinného domu prodlouží životnost střešní krytiny a přinese domácnosti ekologický zdroj elektrické energie, který každý rok vyúčtování neposílá. Fotovoltaika v obci Chýnice (okres Praha-západ, Středočeský kraj) měla celkový instalovaný výkon 4,6 kWp, obsahovala 20 kusů solárních panelů značky Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 6000S. Spotřeba nakupované elektrické energie se díky tomuto ekologickému opatření snížila, tím domácnosti vznikl prostor pro nižší výdaje a zapojení na zelený bonus znamenalo nový příjem.

Fotovoltaická elektrárna na klíč 4,6 kWp, Chýnice, okres Praha-západ, Středočeský krajMěnič Solarmax 6000S, Chýnice

Cítov / Fotovoltaika 4,6 kWp, Cítov, Mělník, Středočeský kraj

Realizace: září 2012

S radostí jsme osadili 20 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp na krásnou a kvalitní střechu rodinného domu v obci Cítov (okres Mělník, Středočeský kraj). Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 4,6 kWp znamená pro domácnost částečnou energetickou nezávislost, soběstačnost, snížení vlastní uhlíkové stopy i nižší výdaje domácnosti za energie. Naše služby na klíč nejsou jen umístění solárních panelů do hliníkových profilů a připojení měniče Solarmax 20TL. V rámci služeb jsme zajistili i zapojení na zelený bonus. To přináší domácnosti extra příjmy a zkracuje návratnost

Fotovoltaika 4,6 kWp, Cítov, Mělník, Středočeský kraj

Dobřichovice / Sluneční elektrárna 5,0 kWp, Dobřichovice, Praha-západ, Středočeský kraj

Realizace: červen 2013

Jestliže je střecha rodinného domu členitější, je po konzultaci s profesionálem v oboru možné osadit více než jednu střechu. Zkušený obchodní zástupce je schopný vyčíslit výtěžnost i návratnost takového systému. Sluneční elektrárna v městě Dobřichovice (Praha-západ, Středočeský kraj) byla osazena na tři různé střechy rodinného domu. Fotovoltaika o celkovém instalovaném výkonu 5,0 kWp obsahovala kvalitní, solární panely Canadian Solar (20 kusů) a měnič Kostal Piko 5.5. Zapojení na zelený bonus znamená příjem z vlastní, vyprodukované, elektrické energie.

Sluneční elektrárna 5,0 kWp, Dobřichovice, Praha-západ, Středočeský krajFotovoltaika 5,0 kWp, Dobřichovice, Praha-západFotovoltaika 5,0 kWp, Středočeský krajMěnič Kostal Piko 5.5, Dobřichovice

Dobřichovice / Fotovoltaická elektrárna 4,5 kWp, Dobřichovice, Praha-západ, Středočeský kraj

Realizace: červen 2013

Plně funkční fotovoltaická elektrárna na krásné střeše rodinného domu ve městě Dobřichovice (okres Praha-západ, Středočeský kraj) přináší domácnosti nejen ekologickou energii, částečnou energetickou soběstačnost, přináší navíc dodatečné finanční prostředky, které se rodině díky zapojení na zelený bonus vrací. Fotovoltaika na klíč s celkovým instalovaným výkonem 4,5 kWp obsahuje 18 kusů solárních panelů Canadian Solar značky CS6P s jmenovitým výkonem 250 Wp a měnič Solarmax 6000S. Volba Canadian Solar výrobků je vždy správná, jsou to kvalitní prémiové komponenty s dlouhou životností.

Měnič Solarmax 6000S, DobřichoviceFotovoltaická elektrárna 4,5 kWp, Dobřichovice, Praha-západ, Středočeský krajFotovoltaika 4,5 kWp, Dobřichovice, Praha-západ, Středočeský kraj

Dobrovice / Fotovoltaika 18,4 kWp, Dobrovice, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Realizace: září 2009

Přínosná a výkonná fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč ve městě Dobrovice (okres Mladá Boleslav, Středočeský kraj) byla realizována zkušeným týmem SOLLARISu k plné spokojenosti jejího majitele. Fotovoltaika v průmyslovém areálu na střeše provozovny znamenala umístění a připojení 80 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp. Pro umístění byly využity hliníkové konstrukce v místě, kde bylo potřeba solární panely zvednout a hliníkové profily, které zajišťují jejich připevnění ke střešní krytině. Funkčnost zajišťují měniče 6000S. Připojení na zelený bonus.

Měniče Solarmax 6000S, DobroviceInstalace fotovoltaické elektrárny, DobroviceRealizace FVE, Mladá BoleslavFotovoltaická elektrárna Dobrovice od SOLLARISuMěniče pro fotovoltaické elektrárny, Mladá BoleslavFotovoltaika 18,4 kWp, Dobrovice, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Drahlovice / Fotovoltaická elektrárna 15,75 kWp, Drahlovice, Beroun, Středočeský kraj

Realizace: červen 09

Bezpečné připojení solárních panelů ke střeše rodinného domu zajistí hliníkové profily. Při jejich správném připevnění nedochází k poškození střešní krytiny a její životnost se díky ochraně solárních panelů zvyšuje. Fotovoltaika na klíč v obci Drahlovice (okres Beroun, Středočeský kraj) má všech 75 kusů solárních panelů značky Aleo Solar perfektně připevněných a připojených do domovní sítě. Snížení cen energií bude díky tomu dlouholetý a neměnný stav, který domácnosti sníží výdaje. Fotovoltaická elektrárna má celkový výkon 15,75 kWp. Použity byly 3 měniče SolarMax 6000S a 1 měnič 2000S.

3 měniče Solarmax 6000S a 1 měnič Solarmax 2000S, DrahloviceSolární panely (75 ks) Aleo Solar, jmenovitý výkon 210 WpFotovoltaika 15,75 kWp, Drahlovice, Beroun, Středočeský krajHliníkové profily pro solární panely Drahlovice, okres BerounFotovoltaická elektrárna 15,75 kWp, Drahlovice, Beroun, Středočeský kraj

Dřetovice / Fotovoltaika 4,83 kWp, Dřetovice, Kladno, Středočeský kraj

Realizace: září 2013

Jedna z výkonných, fotovoltaických elektráren, která pro své umístění nepotřebuje čistý jih. Fotovoltaika rozdělená na dvě nezávisla pole (10 a 11 solárních panelů) s orientací východ - západ přináší 4,83 kWp celkového, instalovaného výkonu. Pro montáž byly použity solární panely Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič značky Piko 5.5. Pokud je fotovoltaika zapojena na zelený bonus, přináší do domácnosti nejenom úsporu, ale i finanční bonus v podobě odměny za produkci ekologické energie.

Fotovoltaika 4,83 kWp, Dřetovice, Kladno, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna na klíč 4,83 kWp, Dřetovice, KladnoInstalace FVE 4,83 kWp, DřetoviceFotovoltaika 4,83 kWp okres KladnoMěnič Kostal Piko 5.5, Dřetovice

Hlavenec / Fotovoltaika 4,6 kWp, Hlavenec, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: říjen 2012

20 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp přeměňuje sluneční energii na stejnosměrný proud. Měnič Solarmax 6000S mění stejnosměrný proud na střídavý, který lze v domácnosti použít. Fotovoltaika v obci Hlavenec (okres Praha-východ, Středočeský kraj) měla celkový instalovaný výkon 4,6 kWp. Protože se jednalo o služby na klíč, byla na straně SOLLARISU i administrativa spojení se zapojením na zelený bonus. To znamená, že domácnost získává odměnu za produkci elektrické energie touto ekologickou cestou.

Fotovoltaika 4,6 kWp, Hlavenec, Praha-východ, Středočeský kraj

Horky nad Jizerou / Fotovoltaika 7,26 kWp, Horky nad Jizerou, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Realizace: září 2009

Střecha vašeho rodinného domu je nevyužívaný a mnohdy přehlížený prostor, který umí domácnosti přinést pasivní příjmy. Instalací fotovoltaické elektrány a jejím připojením jako přímá dodávka do sítě můžete za výkup ekologické elektrické energie získat prostředky, které se jistě v domácím rozpočtu neztratí. Co víc, po realizaci této investice se o systém staráte jen minimálně. Fotovoltaika o celkovém instalovaném výkonu 7,26 kWp v obci Horky nad Jizerou (okres Mladá Boleslav, Středočeský kraj) obsahuje solární panely aleo solar o jmenovitém výkonu 220 Wp a 3 měniče Solarmax 3000S.

Měniče Solarmax 3000S, Mladá BoleslavFotovoltaika 7,26 kWp, Horky nad Jizerou, Mladá Boleslav, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 7,26 kWp, Horky nad Jizerou, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Hořovice / Sluneční elektrárna na klíč 9,66 kWp, Hořovice, Beroun, Středočeský kraj

Realizace: říjen 2013

Rozhodujete se nad pořízením nové fotovoltaické elektrárny, přemýšlíte, zda pro vás má sluneční elektrárna smysl? Máme pro vás dobrou zprávu, velké množství našich zákazníků se k nám znovu vrací. A proč? Protože v reálu poznaly přínos, který fotovoltaika přináší. Kromě ekologické elektrické energie je to i snížení uhlíkové stopy a nákladů, které musí domácnost každý měsíc vynaložit. Aby byla domácnost v obci Hořovice (okres Beroun, Středočeský kraj) částečně soběstačná, nechala si instalova 42 solárních panelů Ningbo Qixin SL 230 Wp a měnič Solarmax 10MT. Zapojení zelený bonus.

Měnič Solarmax 10MT, HoroviceSluneční elektrárna na klíč 9,66 kWp, Hořovice, Beroun, Středočeský kraj

Horušice / Fotovoltaika 99,36 kWp, Horušice, Kutná Hora, Středočeský kraj

Realizace: červenec 2010

Fotovoltaická elektrárna umístěná na volné ploše je nainstalována za použití jednoosých náklopných konstrukcí Schletter FS Vario, 432 polykrystalických panelů Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp a 18 stringových měničů Solarmax 6000S. Jedná se o dosud největší projekt společnosti SOLLARIS s.r.o., který byl zrealizovaný za necelé tři týdny. Zapojení je přímá dodávka do sítě. Fotovoltaika má celkový instalovaný výkon 99,36 kWp a nachází se v obci Horušice (okres Kutná Hora, Středočeský kraj).

Doprava solárních panelů na místo instalace HorušicePříprava hliníkových konstrukcí pro FVE, HorušicePříprava na připojení fotovoltaické elektrárny, HorušiceFotovoltaická elektrárna obsahuje hliníkové konstrukce, okres Kutná HoraPřipojení FVE do rozvodné sítě, HorušiceMěniče Solarmax 6000S pro fotovoltaické elektrárny, HorušiceFotovoltaická elektrárna 99,36 kWp, Horušice, Kutná Hora, Středočeský krajFotovoltaika 99,36 kWp, Horušice, Kutná Hora, Středočeský krajMěniče Solarmax 6000S, okres Kutná HoraFotovoltaika, Kutná Hora

Hřebeč / Fotovoltaika 2,88 kWp, Hřebeč, Kladno, Středočeský kraj

Realizace: říjen 2009

Přemýšlíte o instalaci fotovoltaické elektrárny? Hledáte společnost, která vás svým jednáním nezklame a navíc potěší? Rodinná firma SOLLARIS působí na trhu od roku 2008, věnuje se nejen instalaci, ale i záručnímu a pozáručnímu servisu. Naši klienti vědí, že jejich ekologický zdroj elektrické energie nezůstane bez odborného dohledu. Fotovoltaika na klíč v obci Hřebeč (okres Kladno, Středočeský kraj) je jednou z bezchybných instalací naší společnosti. Obsahuje 12 polykrystalických solárních panelů Siliken (240 Wp) a měnič Solarmax 3000S. Zapojení na zelený bonus zkracuje návratnost investice.

Měnič Solarmax 3000S, KladnoFotovoltaika 2,88 kWp, Hřebeč, Kladno, Středočeský kraj

Jesenice / Fotovoltaika 4,76 kWp, Jesenice, Praha-západ, Středočeský kraj

Realizace: Červen 08

Fotovoltaika ve městě Jesenice (okres Praha-západ, Středočeský kraj) snižuje cenu elektrické energie a zvyšuje hodnotu nemovitosti. Fotovoltaická elektrárna o jmenovitém výkonu 4,76 kWp je složena z 28 panelů. Byly použity solární panely značky Suntech 170 mono. O 100% přeměnu stejnosměrného proudu na produ střídavý se stará špičkový měnič SMA SB 4200 TL HC multistring. Zapojení Zelený bonus bylo administrativně zastřešeno společností SOLLARIS a pro domácnost znamená finanční odměnu za výrobu vlastní elektrické energie.

Instalace fotovoltaické elektrárny 4,76 kWp, Jesenice, Praha-západHliníkové profily pro solární panely, Jesenice, Praha-západMontáž fotovoltaické elektrárny Praha-západFotovoltaická elektrárna 4,76 kWp, Jesenice, Praha-západ, Středočeský krajFotovoltaika 4,76 kWp, Jesenice, Praha-západ, Středočeský kraj

Jesenice u Rakovníka / Fotovoltaika 5,04 kWp, Jesenice, Rakovník, Středočeský kraj

Realizace: Květen 09

Snížení výdajů za elektrickou energii, částečná energetická soběstačnost, ekologická energie a nižší uhlíková stopa. Fotovoltaika je pro domácnost ve městě Jesenice (okres Rakovník, Středočeský kraj) přínosem a jako bonus přidává zvýšení ceny rodinného domu, na který byla instalována. Fotovoltaická elektárna má celkový výkon 5,04 kWp, pro její realizaci bylo použito 24 kusů solárních panelů Aleo S18 210 a měnič SMA 5000 TL HC multistring. Zapojení na zelený bonus zajistila společnost SOLLARIS. Dodatečné příjmy z tohoto druhu zapojení zkracují dobu návratnosti investice.

Instalace fotovoltaické elektrárny 5,04 kWp, Jesenice u RakovníkaFotovoltaická elektrárna 5,04 kWp, Jesenice, Rakovník, Středočeský krajFotovoltaika 5,04 kWp, Jesenice, Rakovník, Středočeský krajMěnič SMA 5000 TL HC multistring, Jesenice u Rakovníka

Jílové u Prahy / Fotovoltaika 5,52 kWp Jílové u Prahy, Praha-západ, Středočeský kraj

Realizace: Březen 2012

Správná instalační společnost vám navrhne systém, který je pro domácnost skutečně výhodný. Představí vám prostor pro solární panely, který jim umožní správný úhel a orientaci vůči slunci. To zajistí jeho maximální výtěžnost a zkrácení návratnosti investice na co nejkratší dobu. Domácnost ve městě Jílové u Prahy (okres Praha-západ, Středočeský kraj) má výtečně orientovanou střechu, která zajistila prostor pro solární panely. Fotovoltaika má celkový instalovaný výkon 5,52 kWp, obsahuje 25 kusů solárních panelů Aleo a měnič Solarmax. Zapojení na zelený bonus znamená finanční prostředky z produkce

Fotovoltaika 5,52 kWp Jílové u Prahy, Praha-západ, Středočeský kraj

Jivina / Fotovoltaika 4,14 kWp, Jivina, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Realizace: Květen 2012

Pokud je střecha rodinného domu nevhodně orientovaná nebo má krytinu, která není pro položení solárních panelů vhodná, je možné instalovat je i na přístavky rodinného domu a využít správnou orientaci a úhel vůči slunci. Fotovoltaika v obci Jivina (okres Mladá Boleslav, Středočeský kraj) je umístěna na střeše přístavku. Tímto umístěním maximalizujeme výnosnost celého systému a tím zkracujeme návratnost investice. Celkový instalovaný výkon fotovoltaické elektrárny je 4,14 kWp. FVE je složena z 18 kusů solárních panelů Aleo Avim 230 Wp a měniče Solarmax 4200S, zapojení přímá dodávka do sítě.

Fotovoltaika 4,14 kWp, Jivina, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Jivina / Instalace fotovoltaické elektrárny 4,5 kWp, Jivina, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Realizace: listopad 2012

Instalace fotovoltaické elektrárny na klíč s celkovým výkonem 4,5 kWp by měla být kvalitní. Realizace profesionálním týmem předchází problémům s funkčností celého systému. Stejně tak jako dobrá volba dodavatele, i promyšlená volba samotného systému podporuje jeho dlouhou životnost a bezúdržbový provoz. Domácnost v obci Jivina (okres Mladá Boleslav, Středočeský kraj) si vybrala 18 kusů kvalitních solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp od renomované kanadské společnosti a měnič Solarmax 6000S. Návratnost investice zkracuje zapojení na zelený bonus.

Instalace fotovoltaické elektrárny 4,5 kWp, Jivina, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Kamenice u Prahy / Fotovoltaika 2 kWp, Kamenice, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: Září 08

Instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) je způsob, jak zajistit své domácnosti částečnou energetickou nezávislost, snížit výdaje za elektrickou energii a ponížit uhlíkovou stopu. Fotovoltaická elektrárna od SOLLARISu je proces doprovázený kvalitními a profesionálními službami. Začíná návrhem nové FVE na zvoleném místě, kvalitní nabídkou bez šedých zákoutí. Pokračuje precizní montáží a završena je administrativou spojenou s připojením. Fotovoltaika v obci Kamenice (okres Praha-východ, Středočeský kraj) obsahuje 10 panelů Suntech 200 poly, měnič Solarmax 2000S a je zapojení Zelený bonus.

Fotovoltaika 2 kWp, Kamenice, Praha-východ, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 2 kWp, Kamenice, Praha-východ, Středočeský kraj

Kamenný Přívoz / Fotovoltaika na klíč 5,0 kWp, Kamenný Přívoz, Praha-západ, Středočeský kraj

Realizace: červen 2013

Fotovoltaika snižuje výdaje za elektrickou energii řadu let. Lidé, kteří se pro ní rozhodli před razantním zvyšováním cen, na ni vydělali dvojnásobně. Nejen, že při připojení na zelený bonus obdrželi za vyprodukovanou elektrickou energii finační prostředy, FVE pro ně navíc znamenala vlastní zdroj, který krizí ovlivněn nebyl. Spokojená domácnost, která si nechala naistalovat 20 solárních panelů Canadian Solar s dlouhou životností a jmenovitým výkonem 250 Wp doplnila svoji investici o měnič Kostal Piko 5.5.

Fotovoltaika na klíč 5,0 kWp, Kamenný Přívoz, Praha-západ, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 5,0 kWp, Kamenný Přívoz, Praha-západKostal Piko 5.5 Kamenný přívoz

Kladno / Umístění fotovoltaické elektrárny na klíč 5,0 kWp, Kladno, Středočeský kraj

Realizace: srpen 2014

Instalace fotovoltaické elektrárny nemusí být pouze na jednu střechu s jednou orientací. Rádi vám pomůžeme instalovat solární panely dle možností vaší střechy. Vždy jsme schopni vám dát dostatek informací o výkonu jednotlivých panelů. V srpnu 2014 byla realizována fotovoltaika na klíč ve městě Kladno, Středočeský kraj, která se skládala z 20 ks solárních panelů Canadian Solar 250 Wp. Část byla umístěna na plochou střechu, část na sedlovou střechu RD. Instalováno bylo 20 panelů Canadian Solar 250 Wp, měnič Kostal Piko 5.5. Vše zapojeno na zelený bonus.

Umístění fotovoltaické elektrárny na klíč 5,0 kWp, Kladno, Středočeský krajSolární panely na ploché střeše ve městě KladnoKomponenty FVE s celkovým, instalovaným výkonem 5,0 kWp

Kladno / Fotovoltaika 9,675 kWp , Kladno, Středočeský kraj

Realizace: duben 2010

Fotovoltaika ve městě Kladno (Středočeský kraj) znamenala kombinaci instalace solárních panelů na plochou i šikmou střechu. Využití obou druhů střech průmyslové výrobny znamená celkový instalovaný výkon 9,675 kWp. Fotovoltaická elektrárna obsahuje 43 kusů solárních panelů Aleo Solar o jmenovitém výkonu 225 Wp, dva měniče Solarmax 4200S a jeden měnič Solarmax 3000S. Zapojení je přímá dodávka do sítě.

Fotovoltaika 9,675 kWp na ploché střeše RD, KladnoFotovoltaika 9,675 kWp na sedlové střeše RD, KladnoInstalace fotovoltaické elektrárny 9,675 kWp, KladnoInstalace fotovoltaické elektrárny (FVE) na ploché střeše, KladnoFotovoltaická elektrárna 9,675 kWp , Kladno, Středočeský krajFotovoltaika 9,675 kWp , Kladno, Středočeský krajMěniče Solarmax 4200S a Solarmax 3000S, KladnoMěniče Solarmax 4200S a Solarmax 3000S, Středočeský kraj

Klášter Hradiště nad Jizerou / Fotovoltaika 4,6 kWp, Klášter Hradiště nad Jizerou, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Realizace: Květen 2012

Když jsme v roce 2012 instalovali 20 kusů solárních panelů značky Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Delta SI 5000, mohli jsme jenom doufat, že s námi budou majitelé nemovitosti tak spokojení, že v roce 2023 osloví naši společnost znovu. Fotovoltaika má smysl, je přínosem pro domácnost a snižuje cenu elektrické energie, právě proto se o 11 let později majitelé nemovitosti v obci Klášter Hradiště nad Jizerou (okres Mladá Boleslav, Středočeský kraj) rozhodli ji rozšířit o instalovaný výkon 8,72 kWp a baterie 11,6 kWh.

Fotovoltaika 4,6 kWp, Klášter Hradiště nad Jizerou, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Klášter Hradiště nad Jizerou / Fotovoltaika na klíč 4,6 kWp, Klášter Hradiště nad Jizerou, Středočeský kraj

Realizace: červen 2012

Fotovoltaická elektrárna (FVE) je ekologický zdroj el. energie, který na pozemku rodinného domu nezabírá žádný dodatečný prostor. Na střeše rodinného domu nebo přístavku vzniká díky slunečnímu svitu stejnosměrný proud, který měnič promění na střídavý, který v domácnosti využijete. Solární panely prodlužují životnost vaší krytiny, protože ji zakryjí a chrání před okolními vlivy. Fotovoltaika nak líč v obci Klášter Hradiště nad Jizerou (Středočeský kraj) obsahovala 20 kusů solárních panelů Aleo Avim 230 Wp a měnič Delta SI 5000. Zapojení na zelený bonus jsme administrativně podpořili.

Fotovoltaika na klíč 4,6 kWp, Klášter Hradiště nad Jizerou, Středočeský kraj

Klecany / Fotovoltaika 4,83 kWp, Klecany, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: listopad 2013

Fotovoltaika přinese do domácnosti ekologickou, elektricku energii, která sníží výdaje domácnosti, učiní ji částečně nezávislou a bude podpořena formou dotace od státu. V případě fotovoltaické elektrárny ve městě Klecany, Praha-východ, Středočeský kraj bylo instalováno 21 solárních panelů značky Canadian Solar s jmenovitým výkonem 230 Wp. Tyto solární panely byly vyprány na základě poskytované záruky, kterou mají. Systém byl podpořen měničem Kostal Piko 5.5. Vše bylo zapojeno jako zelený bonus, to umožní příjmy z vlastní produkce.

Fotovoltaika 4,83 kWp, Klecany, Praha-východ, Středočeský kraj

Klecany / Fotovoltaika na klíč 3,43 kWp, Klecany, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: listopad 2012

Kanadská společnost Canadian Solar, která byla založena v roce 2001 dodává ty nejlepší fotovoltaické panely na trhu s ohromující zárukou. Volba těchto panelů je rozhodně správná a my ji jedině doporučujeme. Domácnost ve městě Klecany (okres Praha-východ, Středočeský kraj) snížila svoji uhlíkovou stopu a náklady za elektrickou energii a zvýšila energetickou soběstačnost díky 14 kusům těchto panelů s jmenovitým výkonem 245 Wp. Fotovoltaika byla doplněna o měnič Solarmax 4200S. Zapojení na zelený bonus přináší odměnu za tuto energetickou a ekologickou úsporu.

Fotovoltaika na klíč 3,43 kWp, Klecany, Praha-východ, Středočeský kraj

Kněževes u Rakovníka / Fotovoltaika 4,2 kWp, Kněževes u Rakovníka, Středočeský kraj

Realizace: srpen 2009

Perfektně instalovaná fotovoltaická elektrárna na klíč neznamená jen položení panelů, cena obsahuje i připojení celého systému do domovních rozvodů a administrativní podporu při formě zapojení na zelený bonus, který přináší finance z produkce vlastní ekologické energie. Fotovoltaika v městysu Kněževes u Rakovníka (okres Rakovník, Středočeský kraj) obsahuje 20 kusů precizně připevněných solárních panelů do hliníkových profilů značky Aleo Solar. Každý solární panel má jmenovitý výkon 210 Wp a propojení s měničem značky Solarmax 4200S.

Měnič Solarmax 4200S, Kněževes u RakovníkaFotovoltaická elektrárna 4,2 kWp, Kněževes u Rakovníka, Středočeský krajInstalace fotovoltaické elektrárny na klíč 4,2 kWp, Kněževes u Rakovníka, Středočeský krajFotovoltaika 4,2 kWp, Kněževes u Rakovníka, Středočeský kraj

Kněžice / Fotovoltaika 2,1 kWp, Kněžice, Nymburk, Středočeský kraj

Realizace: Březen 09

Pokud je střecha rodinného domu ve výborném stavu stejně tak jako v obci Kněžice (okres Nymburk, Středočeský kraj), nebrání nic instalaci výkonné fovoltaické elektrárny, která snižuje uhlíkovou stopu domácnosti, přináší částečnou energetickou nezávislost a snižuje cenu elektrické energie. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 2,1 kWp obsahuje 10 kusů solárích panelů značky Aleo S18 s jmenovitým výkonem 210 Wp a měnič je Solarmax 2000S. Společnost SOLLARIS velmi ráda poskytla všechny své zkušenosti, aby pomohla při zapojení na zelený bonus.

Instalace fotovoltaické elektrárny 2,1 kWp, KněžiceFotovoltaická elektrárna 2,1 kWp, Kněžice, Nymburk, Středočeský krajMěnič je Solarmax 2000S, KněžiceFotovoltaika 2,1 kWp, Kněžice, Nymburk, Středočeský kraj

Koleč / Fotovoltaika na klíč 5,06 kWp, Koleč, Kladno, Středočeský kraj

Realizace: září 2009

Fotovoltaika na klíč v obci Koleč (okres Kladno, Středočeský kraj) znamená pro domácnost celkový instalovaný výkon 5,06 kWp, který ji v budoucnu pomůže se zvyšujícími se cenami elektrické energie. Částečná nezávislost, kterou její členové získají pomáhá rodinnému rozpočtu a díky připojení na zelený bonus přináší celý systém dodatečné finanční prostředky, které snižují návratnost investice do něj. Fotovoltaická elektrárna je složena z 22 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp a měniče Solarmax 6000S, který upravuje získaný proud na střídavý.

Montáž fotovoltaické elektrárny 5,06 kWp, Koleč, Kladno, Středočeský krajPřipojení měniče Solarmax 6000S, Koleč, okres KladnoMěnič Solarmax 6000S, Koleč, Středočeský krajFotovoltaika 5,06 kWp, Koleč, Kladno, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 5,06 kWp, Koleč, Kladno, Středočeský kraj

Kolín / Instalace fotovoltaické elektrárny na klíč 4,6 kWp ve městě Kolín, Středočeský kraj

Realizace: srpen 2013

Instalace kvalitní fotovoltaické elektrárny 4,6 kWp ve městě Kolín, Středočeský kraj. Na střechu rodinného domu bylo osazeno celkem 20 panelů Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp. Měnič Kostal Piko 5.5 byl umístěn do technické místnosti. Fotovoltaická elektrárna byla zapojena na zelený bonus.

Instalace fotovoltaické elektrárny na klíč 4,6 kWp ve městě Kolín, Středočeský krajFotovoltaika 4,6 kWp, Kolín, Středočeský krajMěnič Kostal Piko 5.5, Kolín, Středočeský kraj

Kolín / Fotovoltaika na klíč 7,82 kWp, Kolín, Středočeský kraj

Realizace: duben 2013

Kvalitní fotovoltaika na klíč od prověřeného dodavatele? SOLLARIS se nebojí svým novým klientům předat po předchozí konzultaci kontakty na ty, kteří již své FVE mají. Fotovoltaická elektrárna, kterou jsme realizovali na střeše rodinného domu, měla celkový výkon 7,82 kWp, montáž proběhla na střechu ve městě Kolín (Středočeský kraj) a znamenala osazení 34 kusů solárních panelů Ningbo Qixin SL s výkonem 230 Wp. Vše bylo doplněno o měnič SolarMax 8MT a zapojeno na zelený bonus.

Měnič SolarMax 8MT, KolínFotovoltaika na klíč 7,82 kWp, Kolín, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 7,82 kWp, Kolín, Středočeský kraj

Konárovice / Fotovoltaická elektrárna na klíč 5,0 kWp, Konárovice, okres Kolín, Středočeský kraj

Realizace: červen 2013

V červnu 2013 byla v obci Konárovice, okres Kolín, Středočeský kraj, realizována fotovoltaická elektrárna na klíč s celkovým, instalovaným výkonem 5,0 kWp. Instalace 20 ks solárních panelů proběhla na střechu rodinného domu. Solární panely byly značky Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp a doplněny byly o měnič Kostal Piko 5.5. Zapojení fotovoltaické elektrárny bylo na zelený bonus.

Fotovoltaická elektrárna na klíč 5,0 kWp, Konárovice, okres Kolín, Středočeský krajMěnič Kostal Piko 5.5, okres Kolín

Kostelec nad Černými Lesy / Fotovoltaika 2,52 kWp, Kostelec nad Černými Lesy, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: Květen 08

Lidé v SOLLARISu podlehli své vášni pro ekologickou energii před dlouhou dobou, důkazem toho je instalace z roku 2008. I když se společnost v rámci let transformovala, cesta, kterou si její majitelé zvolili, zůstala stejná. Fotovoltaická elektrárna o celkovém instalovaném výkonu 2,52 kWp ve městě Kostelec nad Černými lesy (okres Praha-východ, Středočeský kraj) přináší své domácnosti zelenou energii mnoho let. Díky společnosti Photovoltaic Media má záruční i pozáruční servis. Fotovoltaika se skládá z 12 solárních panelů Solartec SG-210-6Z a měniče Solarmax 3000S. Zapojení zelený bonus.

Solární panely ukotvené k ALU konstrukci, Kostelec nad Černými lesyMontáž fotovoltaické elektrárny 2,52 kWp, Praha-východ, Středočeský krajInstalace fotovoltaické elektrárny 2,52 kWp, Kostelec nad Černými lesyFotovoltaická elektrárna 2,52 kWp, Kostelec nad Černými Lesy, Praha-východ, Středočeský krajFotovoltaika 2,52 kWp, Kostelec nad Černými Lesy, Praha-východ, Středočeský kraj

Kozly / Montáž fotovoltaické elektrárny 7,0 kWp, Kozly, okres Mělník, Středočeský kraj

Realizace: duben 2013

Pro montáž fotovoltaické elektrárny v obci Kozly (okres Mělník, Středočeský kraj) byly použity kvalitní solární panely Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp. 28 ks solárních panelů přineslo celkový, instalovaný výkon 7,0 kWp. Fotovoltaika podpořená měničem Kostal Piko 7.0 byla zapojena na zelený bonus. To přineslo domácnosti nižší výdaje za elektrickou energii, jejímž bonusem je její ekologický základ.

Solární panely Canadian Solar 250 Wp, okres MělníkInstalace FVE v obci Kozly, Středočeský krajFotovoltaika na střeše RD okres Mělník, Středočeský krajMontáž fotovoltaické elektrárny 7,0 kWp, Kozly, okres Mělník, Středočeský kraj

Kozojedy / Fotovoltaická elektrárna 2,8 kWp, Kozojedy, Rakovník, Středočeský kraj

Realizace: Duben 09

Elektrárna je složena ze 14 panelů Suntech STP 200 poly. Měnič Solarmax 3000S. Zapojení Zelený bonus. Tato fotovoltaika bude v roce 2023 rozšířena o celkový instalovaný výkon 5,45 kWp a baterie 11,6 kWh. Obě realizace budou provedeny společností SOLLARIS.

Kralupy nad Vltavou / Fotovoltaická elektrárna na klíč 2,76 kWp, Kralupy nad Vltavou, Mělník, Středočeský kraj

Realizace: květen 2013

Fotovoltaická elektrárna na klíč se všemi spolehlivými a prémiovými nemusí být pouze na pultové střeše rodinného domu. Je-li vaše střecha plochá, mohou být solární panely instalovány do plastových van (patentovaný výrobek) nebo do hliníkových profilů, které zajistí jejich správnou orientaci vůči slunci. Fotovoltaika ve městě Kralupy nad Vltavou (okres Mělník, Středočeský kraj) měla celkový instalovaný výkon 2,76 kWp, obsahovala 12 solárních panelů Qixin 230 Wp a měnič Solarmax 3000S. Zapojení na zelený bonus byla forma dotace, kterou stát podporoval tento ekologický zdroj elektrické energie.

Fotovoltaická elektrárna na klíč 2,76 kWp, Kralupy nad Vltavou, Mělník, Středočeský krajFotovoltaika 2,76 kWp, Kralupy nad Vltavou, Mělník, Středočeský krajMěnič Solarmax 3000S, Kralupy nad Vltavou

Kralupy nad Vltavou / Fotovoltaika 4 kWp, Kralupy nad Vltavou, Mělník, Středočeský kraj

Realizace: Září 08

Fotovoltaická elektrárna je oblíbený a efektivní zdroj elektrické energie ze slunečního záření. Při zapojení na zelený bonus je cena fotovoltaické elektrárny snižována získávanými finančními prostředky z produkce ekologické energie. Fotovoltaika na klíč s celkovým instalovaným výkonem 4 kWp ve městě Kralupy nad Vltavou (okres Mělník, Středočeský kraj) tak přináší nejen částečnou energetickou nezávislost, do rodinného rozpočtu dodává i dodatečné příjmy, kterými zkracuje návratnost investice. Fotovoltaika se skládá z 20 kusů solárních panelů Suntech STP 200 poly a měniče Solarmax 4200S.

Fotovoltaická elektrárna, montáž ve městě Kralupy nad VltavouInstalace fotovoltaické elektrárny 4 kWp, Kralupy nad VltavouTým SOLLARISu po realizaci fotovoltaické elektrárnyFotovoltaická elektrárna 4 kWp, Kralupy nad Vltavou, Mělník, Středočeský krajFotovoltaika 4 kWp, Kralupy nad Vltavou, Mělník, Středočeský kraj

Králův Dvůr / Fotovoltaika 4,6 kWp, Králův Dvůr, Beroun, Středočeský kraj

Realizace: duben 2010

Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 4,6 kWp ve městě Králův Dvůr (okres Beroun, Středočeský kraj) přináší domácnosti ekologickou elektrickou energii. Tu ze slunečního záření produkuje 20 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp. Aby byl takto získaný stejnosměrný proud použitelný, obsahuje fotovoltaická elektrárna měnič Solarmax 6000S. Zapojení na zelený bonus přináší finanční prostředky, které zkracují návratnost investice do tohoto systému.

Příprava střechy rodinného domu na instalaci fotovoltaické elektrárny 4,6 kWp, okres BerounHliníkové profily pro solární panely, Králův Dvůr, okres BerounFotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Králův Dvůr, Beroun, Středočeský krajMěnič Solarmax 6000S, Králův DvůrFotovoltaika 4,6 kWp, Králův Dvůr, Beroun, Středočeský kraj

Kytín / Fotovoltaika 11,04 kWp, Kytín, Praha-západ, Středočeský kraj

Realizace: duben 2010

Naši zákazníci se náš často ptají, zda má instalace na dvě různě orientované střechy smysl. Stejně tak jako v obci Kytín (okres Praha-západ, Středočeský kraj) velmi záleží na tom, jaké jsou vaše požadavky na nově pořízený systém a kdy vyprodukovanou elektrickou energii potřebujete. Jelikož je tato instalovaná fotovoltaika zapojena na přímou dodávku do sítě, není doba produkce elektrické energie relevantní. Instalovaná fotoltaická elektrárna obsahuje 48 kusů solárních panelů Aleo Solar s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 6000S, Solarmax 3000S a dva měniče Solarmax 2000S.

Hliníkové profily pro solární panely, KytínSolarmax 6000S, 3000S a 2 měniče Solarmax 2000S, Kytín, Praha-západFotovoltaika 11,04 kWp na šikmé střeše rodinného domu KytínFotovoltaika Praha-západFotovoltaická elektrárna 11,04 kWp, Kytín, Praha-západ, Středočeský krajFotovoltaika 11,04 kWp, Kytín, Praha-západ, Středočeský kraj

Lány / Fotovoltaická elektrárna na klíč 5,0 kWp, Lány, Kladno, Středočeský kraj

Realizace: květen 2013

Dobrá orientace střechy vůči slunci je pro umístění fotovoltaické elektrárny bonus. Je to cesta, aby byla fotovoltaika plně funkční a maximalizovala svůj výkon. Fotovoltaická elektrárna s celkovým instalovaným výkonem 5,0 kWp v obci Lány (okres Kladno, Středočeský kraj) znamenala umístění 20 kusů solárních panelů tak, aby se vhodně vešly mezi střešní okna a jejich montáž neponičila kvalitu střechy pod nimi. Výběr solárních panelů Canadian Solar CS6P s jmenovitým výkonem 250 Wp je volba jedné z nejdelších záruk na trhu vůbec. Systém podpořený měničem Kostal Piko 5.5 byl zapojený na zelený bonus

Měnič Kostal Piko 5.5, LányFVE 5,0 kWp, Lány, Středočeský krajFotovoltaika 5,0 kWp, Lány, Kladno, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna na klíč 5,0 kWp, Lány, Kladno, Středočeský kraj

Libice nad Cidlinou / Fotovoltaika 4,6 kWp, Libice nad Cidlinou, Nymburk, Středočeský kraj

Realizace: duben 2010

Fotovoltaická elektrárna (FVE) na členité střeše rodinného domu (typu bungalov) není pro SOLLARIS žádný problém. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 4,6 kWp v obci Libice nad Cidlinou (okres Nymburk, Středočeský kraj) je složena z 20 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp, srdcem fotovoltaické elektrány jsou pak dva měniče švýcarského výrobce Solarmax typu 3000S. Zapojení na zelený bonus administrované SOLLARISem zkracuje návratnost investice do ekologického zdroje levné elektrické energie.

Realizace 4,6 kWp, Libice nad Cidlinou, Nymburk, Středočeský krajInstalace fotovoltaické elektrárny 4,6 kWp, Libice nad Cidlinou, Nymburk, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Libice nad Cidlinou, Nymburk, Středočeský krajFotovoltaika 4,6 kWp, Libice nad Cidlinou, Nymburk, Středočeský krajMěniče Solarmax 3000S, Libice nad Cidlinou