Fotovoltaika a reference na mapě ČR

Náš zkušený tým instaluje prospěšné fotovoltaické elektrárny (FVE) s baterií i bez baterie po celé České republice od roku 2008. Spolehlivá fotovoltaika na klíč je doplněna administrativou a záručním i pozáručním servisem od roku 2008. Projděte si naše realizace a přidejte se ke spokojeným klientům naší společnosti.

Fotovoltaika na klíč v referencích

Fotovoltaické elektrárny (FVE) s potěšujícími bonusy

Naše fotovoltaické elektrárny jsou složené výhradně z kvalitních komponentů, jsou doplněny o optimizéry na rizikové solární panely ZDARMA a naši odborníci napříč dotačními tituly zajišťují našim klientům dotace v maximální výši před schválené před samotnou realizací! Instalovaná fotovoltaika od SOLLARISu znamená pořízení špičkového systému, jehož cena zůstává pro zákazníka příznivá. Jistotu vhodného výběru instalační společnosti potvrzuje naše hodnocení na voltaico.cz, kde náš naši klienti hodnotí pěti hvězdičkami z pěti možných!


Praha (zrušit)

02-2023 Praha / Fotovoltaická elektrárna 6,48 kWp s bateriemi, Praha

Realizace: únor 2023

Fotovoltaická elektrárna je nainstalována na 3 střechách rodinného domu ve městě Praha. Vzhledem k odklonu každého pole od jihu je všech 16 monokrystalických panelů CanadianSolar HiKu6 405 Wp osazeno optimizéry Tigo TS4-A-O. O výkon fotovoltaické elektrárny se stará hybridní měnič SolaX X3-Hybrid G4 8.0-D. K FVE také patří bateriové úložiště SolaX Triple Power T58 o kapacitě 11,6 kWh.

Fotovoltaická elektrárna 6,48 kWp s bateriemi, PrahaFotovoltaika na klíč Praha 6,48 kWp na střeše RDFotovoltaická elektrárna na klíč s baterií PrahaFVE s bateriemi Praha, měničBaterie pro FVE na klíč, Praha

02-2024 Praha / Fotovoltaika 7,83 kWp s novinkou od společnosti Suntech s bateriemi 11,6 kWh

Realizace: únor 2024

Společnost Suntech se na specifickém trhu solárních technologií pohybuje od roku 2001, kdy byla založena. Je významným hráčem, a aby se mezi konkurenty udržela na předních příčkách, dbá na vývoj a výzkum. Poslední novinkou jsou solární panely Suntech s jmenovitým výkonem 435 Wp, které jsme instalovali v Hlavním městě Praha (18 kusů). Tyto panely mají zatím nejvyšší účinnost, jaké se této společnosti povedlo dosáhnout. Mají záruku 25 let na výrobní vadu a 30 let na výkon. Obsahují novou generaci solární buňky N-TYPE a jsou bifaciální.

Fotovoltaika 7,83 kWp, Praha s novinkou od společnosti SuntechInstalace solárních panelů Suntech 435 Wp, PrahaSolaX hybridní měnič pro FVE 7,83 kWp, Praha

03-2024 Praha / Fotovoltaická elektrárna 9,09 kWp na pozemní konstrukci v zahradě rodinného domu

Realizace: březen 2024

Fotovoltaická elektrárna s celkovým instalovaným výkonem 9,09 kWp byla kvůli nevhodné střeše pro instalaci umístěna na pozemní konstrukci v zahradě rodinného domu. SOLLARIS fotovoltaika touto instalací dokončil slíbenou FVE, která nebyla konkurenční společností realizována. FVE na klíč se skládá z 18 kusů solárních panelů Longi s jmenovitým výkonem 505 Wp, hybridního měniče SolaX, baterií SolaX s celkovou kapacitou 11,6 kWh a dvou Wallboxů (nabíjecích stanic) 22 kW. Všechny panely jsou osazeny optimizéry, FVE obsahuje i řídící jednotku - CCA kit.

Fotovoltaická elektrárna 9,09 kWp Praha na pozemní konstrukci na zahradě RDFotovoltaika 9,09 kWp ve Hl. městě Praha tvoří solární panely Longi 505 WpSolaX Hybridní měnič 10 kW, PrahaSolaX Wallbox 22 kW k FVE 9,09 kWp

11-2023 Praha / Fotovoltaická elektrárna na klíč 3,32 kWp s bateriemi 11,6 kWh

Realizace: listopad 2023

Fotovoltaická elektrárna na klíč v Hlavním městě Praha na ploché střeše rodinného domu přinesla investorovi instalovaný výkon 3,32 kWp. Ten tvoří solární panely Suntech s jmenovitým výkonem 415 Wp umístěné na ploché střeše do hliníkových konstrukcí vyrobených na míru (sklon 15°), o přeměnu proudu na střídavý se stará hybridní měnič SolaX X3 Hybrid, energii na dobu, kdy bude vyžadována uchovají vysokopacitní baterie SolaX Triple Power 11,6 kWh. Sestava je doplněna o SolaX Adapter Box na řízení přetoků do bojleru pro ohřev vody. Dotace zajištěny naší společností, bonusem jsou optimizéry.

Fotovoltaická elektrárna na klíč 3,32 kWp s bateriemi 11,6 kWh, PrahaFotovoltaika na klíč 3,32 kWp s bateriemi 11,6 kWh, PrahaSolaX Triple Power baterie 11,6 kWh pro FVE 3,32 kWp, PrahaSolaX X3 Hybrid, hybridní měnič pro FVE 3,32 kWp, Praha

12-2023 Praha / Fotovoltaická elektrárna 8,3 kWh na střeše RD s bateriemi SolaX 11,6 kWh

Realizace: prosinec 2023

V prosinci 2023 instalovaná fotovoltaická elektrárna na klíč má celkový výkon 8,3 kWh, který vytváří 20 kusů solárních panelů Suntech. Každý solární panel má jmenovitý výkon 415 Wp. Solární panely jsou podpořeny optimizéry, které zvyšují celkový výkon elektrárny a systém je doplněn o řídící jednotku CCA kit. Součástí FVE na klíč, která byla instalována v Hlavním městě Praha je hybridní měnič SolaX a baterie SolaX s celkovou kapacitou 11,6 kWh. Fotovoltaika znamená pro rodinný dům kompletní zálohu při výpadku elektrické energie a je podpořena dotací z programu NZÚ.

Fotovoltaická elektrárna 8,3 kWp na střeše RD PrahaPříprava instalace FVE na střeše RD, PrahaSolaX baterie a měnič pro FVE 8,3 kWpHybridní měnič SolaX, Praha

Lahovice / Realizace fotovoltaické elektrárny 9,66 kWp, Lahovice, Praha

Realizace: srpen 2012

Domácnost v městské části Lahovice (Praha-Zbraslav) se rozhodla pro realizaci fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč s celkovým výkonem 9,66 kWp a přímé zapojení do sítě. Toto přímé zapojení přináší finanční prostředky z produkce ekologické, elektrické energie. Aby byla finanční odměna dostatečně vysoká, rozhodl se investor osadit střechu 44 kusy solárních panelů značky Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp. Přeměnu stejnosměrného ve střídavý proud zajišťuje měnič Solarmax 6000S.

Realizace fotovoltaické elektrárny 9,66 kWp, Lahovice, Praha

Praha / Fotovoltaika na klíč 3,0 kWp bez baterie, Praha

Realizace: červenec 2015

Fotovoltaika na klíč v hlavním městě Praha má celkový instalovaný výkon 3,0 kWp. Domácnost se rozhodla pro pořízení systému bez baterie. Tím se dostává na nižší pořizovací cenu. Fotovoltaická elektrárna na ploché střeše rodinného domu obsahuje kvalitní solární panely Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp. Tyto solární panely jsou jedny z nejlepších na trhu vůbec a jejich životnost se pohybuje v řádu desítek let. Při instalaci na plochou střechu byly použity plastové vany, které udrží solární panely bezpečně na místě. Systém doplňuje měnič Fronius Symo 3.0S.

Fotovoltaika na klíč 3,0 kWp bez baterie, PrahaMěnič Fronius Symo 3.0S, Hlavní město Praha

Praha / Fotovoltaická elektrárna 2,0 kWp pro ohřev vody, Praha

Realizace: květen 2016

Fotovoltaická elektrárna s celkovým instalovaným výkonem 2,0 kWp je určena pro ohřev vody. Fotovoltaika v hlavním městě praha je umístěna na falcovaný plech, který tvoří střešní krytinu. Při instalaci fotovoltaické elektrárny bylo použito 8 kusů solárních panelů AXIpower 250 Wp a regulátor Solar Kerberos 250 B.

Fotovoltaická elektrárna 2,0 kWp pro ohřev vody, PrahaFotovoltaika 2,0 kWp pro ohřev vody, PrahaFVE 2,0 kWp pro ohřev vody, Praha

Praha / Fotovoltaika 15,18 kWp, Praha

Realizace: květen 2013

Výkonná fotovoltaika v Hlavním městě Praha s celkovým instalovaným výkonem 15,18 kWp obsahovala 66 solárních panelů značky Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp. Podporu systému zajistil měnič značky Solarmax 15MT2. Aby byly solární panely fotovoltaické elektrárny ve správném úhlu ke slunci, byly použity hliníkové konstrukce, které to zajistily. Zapojení na zelený bonus byla forma dotace v době realizace FVE. Od roku 2021 podporuje stát fotovoltaické elektrárny z programu Nová zelená úsporám. To znamená vyplacení přesné částky po realizaci.

Fotovoltaika 15,18 kWp, PrahaFotovotaická elektrárna 15,18 kWp, PrahaMěnič Solarmax 15MT2, Praha

Praha / Instalace fotovoltaické elektrárny na klíč 11,04 kWp, Praha

Realizace: srpen 2013

Dokonalá instalace fotovoltaické elektrárny na klíč v Hlavním městě Praha. 48 kusů solárních panelů Qixin se jmenovitým výkonem 230 Wp přineslo celkový instalovaný výkon 11,04 kWp. Majitel rodinného domu se rozhodl pro pokrytí celé střechy solárními panely, aby tak dosáhl nejvyšší možné produkce elektrické energie, která přináší nejen bezplatnou, ale hlavně ekologickou energii. Fotovoltaika byla zapojena jako zelený bonus (původní forma dotace), podpořena byla měničem Solarmax 13MT2.

Instalace fotovoltaické elektrárny na klíč 11,04 kWp, PrahaFotovoltaika 11,04 kWp, PrahaMěnič Solarmax 13MT2, Praha

Praha / Fotovoltaika na klíč 3,0 kWp, Praha

Realizace: květen 2013

Perfektní, kvalitně instalovaná fotovoltaika na klíč v Hlavním městě Praha pro domácnost znamenala osazení střechy jejich rodinného domu 12 kusy panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp. Tyto solární panely jsou prémiové a kvalitní, i když instalace proběhla před nějakou dobou, záruka na životnost trvá desítky let. Aby byla fotovoltaická elektrárna funkční, byl připojený měnič Solarmax 3000S. Zapojení na zelený bonus znamenalo podporu státu tohoto obnovitelného zdroje elektrické energie. Od roku 2021 se dotace vyplácejí krátce po připojení FVE.

Fotovoltaika na klíč 3,0 kWp, PrahaFotovoltaická elektrárna 3,0 kWp, PrahaMěnič Solarmax 3000S, Praha

Praha / Fotovoltaická elektrárna na klíč 4,83 kWp, Praha

Realizace: září 2013

Fotovoltaická elektrárna na klíč v Hlavním městě Praha má celkový instalovaný výkon 4,83 kWp. Použito bylo 21 kusů solárních panelů značky Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Kostal Piko 5.5. Fotovoltaika se stala přínosným systémem, který domácnosti poskytuje ekologický zdroj elektrické energie, částečnou energetickou soběstačnost a nižší výdaje za elektrickou energii. Zapojení FVE proběhlo jako tzv. "zelený bonus". Tento druh připojení byl administrativně podpořen týmem SOLLARIS a přináší další finanční příjmy z produkce ekologické energie.

Fotovoltaická elektrárna na klíč 4,83 kWp, PrahaFotovoltaika na klíč 4,83 kWp, PrahaSolární panely Qixin na střeše RD, PrahaFotovoltaické panely na střeše RD, pro FVE 4,83 kWp, PrahaMěnič Kostal Piko 5.5 pro FVE 4,83 kWp, Praha

Praha / Sluneční elektrárna na klíč 13,44 kWp, Praha

Realizace: říjen 2013

Pokud je na nemovitosti plochá stecha a majitel uvažuje o pořízení FVE, má na výběr mezi dvěma možnostmi. První jsou hliníkové konstrukce, druhou pak patentované, plastové vany, které byly použity ve městě Praha. Tyto plastové vany jsou zatížené a drží solární panely ve správné orientaci vůči slunci, aniž by byly pod povětrnostním vlivem. Sluneční elektrárna na klíč má celkový instalovaný výkon 13,44 kWp, obsahuje 56 kusů solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 240 Wp a měnič Solarmax 13MT. Fotovoltaika je zapojena jako zelený bonus s dodatečnými příjmy pro domácnost.

Měnič Solarmax 13MT, PrahaSluneční elektrárna na klíč 13,44 kWp, PrahaFotovoltaika 13,44 kWp, PrahaFotovoltaická elektrárna 13,44 kWp, PrahaPlastové vany pro FVE 13,44 kWp, Praha

Praha / Fotovoltaika 4,935 kWp, Praha

Realizace: listopad 2013

Při montáži fotovoltaické elektrárny je dobré spojit se s profesionály. Tím si zajistíte, že solární panely na vaší střeše budou umístěny tak, aby podléhaly nejmenšímu zastínění a celá fotovoltaika přinášela maximální užitek. Právě tak tomu bylo při realizaci FVE na klíč s celkovým instalovaným výkonem 4,935 kWp ve městě Praha. Umístění 21 kusů panelů Canadian Solar CS6P s jmenovitým výkonem 235W proběhlo rychle a precizně. Podpoření systému měničem Kostal Piko 5.5 znamená zprovoznění plně přínosného systému. Administrativa spojená se zapojením na zelený bonus byla zpracována z naší strany.

Měnič Kostal Piko 5.5, PrahaFotovoltaika 4,935 kWp, PrahaFotovoltaická elektrárna 4,935 kWp, Praha

Praha / Fotovoltaika na klíč 2,52 kWp, Praha

Realizace: květen 09

Nádherná střešní krytina, která díky instalaci fotovoltaické elektrárny na klíč prodlouží svoji životnost. Solární panely ji budou zakrývat a chránit před vlivy počasí. Fotovoltaika zvyšuje hodnotu nemovitosti, snižuje výdaje za elektrickou energii a zajišťuje ekologický zdroj, který díky zapojení na zelený bonus přináší své domácnosti dodatečné finanční prostředky z produkce energie. Fotovoltaika o celkovém výkonu 2,52 kWp obsahuje solární panely značky Aleo Solar o jmenovitém výkonu 210 Wp, měnič SolarMax 3000S mění stejnosměrný proud na střídavý, který domácnost využije.

Příprava střechy rodinného domu pro FVE 2,52 kWp, Hlavní město PrahaInstalace fotovoltaické elektrárny na klíč 2,52 kWp, PrahaFotovoltaická elektrárna na klíč 2,52 kWp, PrahaMěnič SolarMax 3000S pro FVE na klíč 2,52, PrahaFotovoltaika na klíč 2,52 kWp, Praha

Praha / Fotovoltaická elektrárna 7,82 kWp, Praha

Realizace: červen 09

Fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč v Hlavním městě Praha je umístěna na střeše rodinného domu a na střeše garáže. Instalace fotovoltaické elektrárny o celkovém výkonu 7,82 kWp obsahuje uložení solárních panelů do hliníkových profilů i hliníkové konstrukce. Rozdílním umístěním maximalizujeme výnosnost celého systému. Fotovoltaika obsahuje 34 kusů solárních panelů Aleo Solar o jmenovitém výkonu 230 Wp, dva měniče švýcarského výrobce SolarMax 2000S a jeden měnič SolarMax 4200S.

Měniče SolarMax 2x2000S a 1x4200S, PrahaRealizace fotovoltaické elektrárny 7,82 kWp týmem SOLLARIS, PrahaFotovoltaika 7,82 kWp, PrahaInstalace fotovoltaické elektrárny 7,82 kWp, PrahaFotovoltaická elektrárna 7,82 kWp, Praha

Praha / Sluneční elektrárna 2,99 kWp, Praha

Realizace: srpen 2009

Sluneční elektrárna snižuje uhlíkovou stopu domácnosti, zvyšuje její soběstačnost a přináší finance do rodinného rozpočtu, které zajistí připojení na zelený bonus. Tuto formu připojení za vás společnost SOLLARIS stejně tak jako pro domácnost v Hlavním městě Praha vyřídí. Sluneční elektrárna s celkový instalovaným výkonem 2,99 kWp obsahuje 13 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp. Fotovoltaika by nebyla přínosem, pokud by neobsahovala měnič, v tomto případě švýcarské výroby SolarMax 3000S.

Sluneční elektrárna 2,99 kWp, PrahaFotovoltaika 2,99 kWp, PrahaSolarMax 3000S k FVE 2,99 kWp, Praha

Praha / Solární elektrárna 7,14 kWp, Praha

Realizace: červenec 2009

Solární elektrárna o úctyhodném, jmenovitém výkonu 7,14 kWp ve městě Praha, kde bylo zvoleno maximální zaplnění střechy. Díky této volbě instalace bylo použito 34 kusů solárních panelů Aleo Solar o jmenovitém výkonu 210 Wp. Aby byla fotovoltaika plně funkční, byl použit měnič SMA 5000 TL 20, který rozdělil kolektorová pole, dále byl použit měnič Solarmax 2000S. Fotovoltaická elektrárna na klíč od SOLLARISu obsahuje nejen osazení a zapojení solárních panelů, připojení měničů a revizi celkého systému, v naší administrativě je zahrnuto i zapojení na zelený bonus.

Hliníkové profily pro FVE 7,14 kWp, Hlavní město PrahaFotovoltaická elektrárna 7,14 kWp, PrahaFotovoltaika 7,14 kWp, PrahaSolární elektrárna 7,14 kWp, PrahaMěnič SMA 5000 TL 20, Praha

Praha / Fotovoltaika 2,52 kWp, Hlavní město Praha

Realizace: červenec 2009

Nádherná střecha rodinného domu s kvalitní střešní krytinou poskytne pro ekologický systém, jakým je fotovoltaická elektrárna kvalitní zázemí. Právě na kvalitu střechy je důležité dbát před istalací samotného systému. Ten bude fungovat desítky let a oprava střechy po jeho instalaci je výrazně komplikovanější. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 2,25 kWp (Hlavní město Praha) poskytuje domácnosti ekologickou energii, která je odměněna finančními prostředky díky připojení na zelený bonus. Fotovoltaická elektrárna obsahuje 12 panelů Aleo Solar 210 Wp a měnič Solarmax 3000S.

Tým montérů SOLLARIS při instalaci hliníkových profilů pro FVETým SOLLARIS při realizaci fotovoltaické elektrárny 2,25 kWp, Hlavní město PrahaFotovoltaická elektrárna 2,52 kWp, Hlavní město PrahaMěnič SolarMax 3000S (pro FVE 2,25), Hlavní město PrahaFotovoltaika 2,52 kWp, Hlavní město Praha

Praha / Fotovoltaika 2,76 kWp, Hlavní město Praha

Realizace: březen 2010

Pokud si pro instalaci fotovoltaické elektrárny vyberete opravdu zkušenou společnost, poradí si i s obtížněji konstruovanými střechami rodinných domů. Fotovoltaika v Hlavním městě Praha je umístěna na téměř rovné střeše rodinného domu do hliníkových konstrukcí, které zajistí orientaci i sklon solárních panelů vůči slunci tak, aby jejich výtěžnost byla co nejvyšší. Fotovoltaická elektrárna s celkovým výkonem 2,76 kWp je složena z 12 kusů solárních panelů značky Aleo Solar (jmenovitý výkon 230 Wp) a z měniče Solarmax 3000S. Zapojení zelený bonus zajistil SOLLARIS.

Hliníkové konstrukce na střeše RD, (FVE 2,76 kWp), Hlavní město PrahaHliníkové konstrukce pro FVE 2,76 kWp, Hlavní město PrahaFotovoltaická elektrárna na klíč 2,76 kWp, Hlavní město PrahaTéměř každá střecha rodinného domu může obsahovat FVEFotovoltaika 2,76 kWp, Hlavní město Praha

Praha / Fotovoltaika na klíč 2,25 kWp, Praha

Realizace: březen 2010

Pokud má střecha rodinného domu plochou střechu, má domácnost na vybranou mezi hliníkovými konstrukcemi nebo plastovými vanami (ty byly vybrány při této instalaci). Obě formy instalace zajistí vhodný sklon solárních panelů vůči slunci a orientaci tak, aby zajistila maximální výtěžnost. Fotovoltaika na klíč ve městě Praha pro společnost SOLLARIS znamenala umístění a připojení 10 kusů solárních panelů Aleo Solar o jmenovitém výkonu 225 Wp a připojení měniče SolarMax 3000S. Fotovoltaická elektrárna má celkový výkon 2,25 Wp a je zapojena na zelený bonus.

Instalace fotovoltaické elektrárny na klíč 2,25 kWp, PrahaFotovoltaická elektrárna na klíč 2,25 kWp, PrahaMěnič SolarMax 3000S k FVE 2,25 kWp, PrahaFotovoltaika na klíč 2,25 kWp, Praha

Praha / Fotovoltaická elektrárna 2,76 kWp, Praha

Realizace: březen 2010

Cena fotovoltaické elektrárny na klíč je jistě větší výdaj z rodinného rozpočtu. Díky připojení na zelený bonus, s kterým společnost SOLLARIS v rámci služeb na klíč ráda pomůže, ale návratnost investice zkrátí. Díky instalaci fotovoltaické elektrárny navíc domácnost získává ekologický zdroj elektrické energie, kterým nezatěžuje životní prostředí a částečnou energetickou nezávislost. Fotovoltaika ve městě Praha o celkovém výkonu 2,76 kWp zahrnuje 12 kusů solárních panelů značky Aleo Solar o jmenovitém výkonu 230 Wp a měnič SolarMax 3000S.

Fotovoltaika 2,76 kWp, PrahaMěnič SolarMax 3000S k fotovoltaické elektrárně 2,76 kWp, PrahaFotovoltaická elektrárna 2,76 kWp, Praha

Praha / Fotovoltaika na klíč 60,63 kWp, Praha

Realizace: říjen 2010

Fotovoltaická elektrárna umístěná na střeše školní budovy o jmenovitém výkonu 60,63 kWp je složena z 258 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 235 Wp, 11 měničů SolarMax 6000S a 1 měniče SolarMax 4200S. Investor si sám dodal a nainstaloval podpůrnou síť z ocelové konstrukce, která byla použita pro eliminaci stínících prvků na střeše. Konstrukce pod panely dodávala firma SOLLARIS. Fotovoltaika v městě praha zapojená jako přímá dodávka do sítě.

Ocelové konstrukce pro FVE 60,63 kWp, PrahaPlochá střecha školní budovy, příprava pro FVE 60,63 kWp, PrahaPříprava elektroinstalace fotovoltaické elektrárny 60,63 kWp, PrahaPřipojení fotovoltaické elektrárny 60,63 kWp v Hlavním městě PrahaInstalace solárních panelů Siliken 235 Wp (FVE 60,63 kWp) PrahaPříprava elektrických rozvodů fotovoltaické elektrárny 60,63 kWp, PrahaFotovoltaická elektrárna na klíč 60,63 kWp, PrahaFotovoltaika na klíč 60,63 kWp, PrahaMěnič švýcarského výrobce SolarMax k FVE 60,63 kWp, PrahaPřipojení fotovoltaické elektrárny 60,63 kWp, PrahaSolární panely na střeše školy (60,63 kWp), PrahaFotovoltaika 60,63 kWp, Praha

Praha / Fotovoltaika 9,89 kWp bez baterie, Praha

Realizace: Duben 2012

Instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč bez baterie v městě Praha znamenala osazení dvou různě šikmých střech rodinného domu. Fotovoltaika má nižší pořizovací cenu, protože při jejím pořízení nebyly použity baterie. Připojení na zelený bonus zároveň přináší finance do rodinného rozpočtu. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 9,89 kWp obsahuje 43 kusů solárních panelů značky Aleo o jmenovitém výkonu 230 Wp. Aby byla produkovaná elektrická energie využitelná, obsahuje fotovoltaická elektrárna měniče švýcarské produkce SolarMax.

Měniče SolarMax od švýcarského výrobce k FVE 9,89 kWp, PrahaFotovoltaika 9,89 kWp bez baterie, Praha

Praha / Fotovoltaika 4,14 kWp, Praha

Realizace: Duben 2012

Fotovoltaika na klíč na střeše rodinného domu ve městě Praha pro společnost SOLLARIS znamenala nejen bezpečné umístění solárních panelů do hliníkových konstrukcích na krásné střeše rodinného domu. Spočívala také v připojení těchto solárních panelů k měniči a rozvaděči, revizi celého systému a administrativní pomoc při připojení do distribuční sítě. Fotovoltaická elektrárna se skládá z 18 kusů solárních panelů značky Aleo Avim o jmenovitém výkonu 230 Wp a měniče švýcarského výrobce Solarmax 4200S.

Fotovoltaika 4,14 kWp, Praha

Praha / Montáž fotovoltaické elektrárny 2,99 kWp, Praha

Realizace: Květen 2012

Pro montáž fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč v Hlavním městě Praha bylo použito 13 kusů solárních panelů Aleo Avim 230 Wp a měnič Solarmax 3000S. Fotovoltaika je ekologický systém, díky kterému sníží domácnost svoji uhlíkovou stopu. Solární panely jsou vyrobeny pouze jednou a jejich životnost je v řádu desítek let. Oproti tomu jiné formy získávání elektrické enegie vyžadují obětování surovin znovu a znovu.

Montáž fotovoltaické elektrárny 2,99 kWp, Praha

Praha / Fotovoltaika 4,86 kWp, Praha

Realizace: Březen 08

Fotovoltaická elektrárna na střeše přístavku rodinného domu (garáže) je umístěna na ploché střeše. Investor si pro instalaci vybral plastové vany pro solární panely značky Renusol. Tyto plastové vany jsou patentovaný výrobek, který zajistí solární panely proti vlivům počasí a nasměruje je ve vhodném úhlu proti slunci. Tato orientace pak maximalizuje výtěžnost celého, ekologického systému. Fotovoltaika o celkovém instalovaném výkonu 4,86 kWp v Hlavním městě Praha je složena z 27 kusů solárních panelů SF o výkonu 180 Wp a změnič Solarmax 6000S.

Instalace fotovotlaické elektrárny (FVE) na klíč 4,86 kWp, PrahaFotovoltaická elektrárna na klíč 4,86 kWp, PrahaMěnič SolarMax 6000S pro FVE 4,86 kWp, PrahaFotovoltaika 4,86 kWp, Praha

Praha / Fotovoltaická elektrárna (FVE) 4,41 kWp, Praha

Realizace: červenec 2012

Čistá realizace fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč v Hlavním městě Praha od společnosti SOLLARIS znamená výborně odvedenou práci, čistou montáž a precizní připojení do sítě nemovitosti. Pro svůj ekologický systém si investor vybral kanadskou společnost založenou v roce 2001 a hlavně její solární panely Canadian Solar s jmenovitým výkoenm 245 Wp. Jeho rozhodnutí nás velice potěšilo, protože se jedná o panely s jednou z nejdelších záruk na trhu vůbec. Fotovoltaika by nebyla funkční bez měniče Solarmax 6000S. Připojení fotovoltaické elektrárny do distribuční sítě je jako zelený bonus.

Fotovoltaická elektrárna (FVE) 4,41 kWp, Praha

Praha / Fotovoltaika na klíč 2,1 kWp, Hlavní město Praha

Realizace: Květen 08

Fotovoltaická elektrárna o výkonu 2,1 kWp je nainstalována na činžovním domě v Praze. Instalace fotovoltaické elektrárny na klíč probíhala ve 20 metrové výšce. Fotovoltaika obsahuje solární panely SG-210-6Z poly s jmenovitým výkonem 210 Wp a měnič SolarMax 2000S švýcarského výrobce. Zapojení FVE na zelený bonus přináší dodatečné příjmy z produkce ekologické, elektrické energie.

Instalace fotovoltaické elektrárny na klíč 2,1 kWp, Hlavní město PrahaFotovoltaická elektrárna na klíč 2,1 kWp, Hlavní město PrahaFotovoltaika na klíč 2,1 kWp, Hlavní město PrahaMěnič SolarMax 2000S k FVE 2,1 kWp, Hlavní město Praha

Praha / Fotovoltaika 4,08 kWp, Praha

Realizace: Červen 08

Členitější střecha není pro zkušený tým SOLLARIS problém. Perfektně odvedená práce montážního týmu je vizitkou naší prověřené, rodinné firmy. Fotovoltaika na klíč ve městě Praha o celkovém instalovaném výkonu 4,8 kWp přínáší své domácnosti spoustu benefitů. Jednak se jejím pořízením stává částečně energeticky soběstačná, dále snižuje svoji uhlíkovou stopu a v neposlední řadě zvyšuje příjmy rodinného rozpočtu produkcí ekologické energie díky zelenému bonusu. Fotovoltaická elektrárna obsahuje 24 kusů solárních panelů Suntech 170 mono a měnič Solarmax 4200S.

Instalace fotovoltaické elektrárny 4,08 kWp, PrahaFotovoltaická elektrárna 4,08 kWp, PrahaFotovoltaika 4,08 kWp, PrahaPříprava instalace fotovoltaické elektrárny 4,08 kWp, Praha

Praha / Fotovoltaika 12,75 kWp, Praha

Realizace: srpen 2012

Větší instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) na střeše rodinného domu v Hlavním městě Praha. Chválíme volbu zákazníků, když zvolili kvalitní solární panely Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp. Tyto prémiové komponenty od kanadského výrobce jsou špičkou na tomto specifickém trhu. Jejich bonusem je i jejich záruční doba. Aby fotovoltaika dosáhla celkového instalovaného výkonu 12,75 kWp, bylo potřeba usmístit 51 kusů těchto panelů do hliníkových profilů. Funkčnost FVE zajišťuje měnič Solarmax 13MT. Rádi jsme pomohli se zapojením na zelený bonus.

Fotovoltaika 12,75 kWp, Praha

Praha / Fotovoltaická elektrárna 2,1 kWp, Praha

Realizace: Září 08

Fotovoltaická elektrárna na rovné střeše rodinného domu je pro instalaci jedno z nejvhodnějších míst. Pomocí plastových van nebo hliníkových konstrukcí nasměrujeme solární panely v nejlepším možném úhlu a orientaci vůči slunci a tím maximalizujeme výkonnost celého systému. Domácnost v Hlavním městě Praha zvolila instalaci to hliníkových konstrukcí. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 2,1 kWp obsahuje 10 kusů solárních panelů Aleo S18 s jmenovitým výkone 210 Wp. Tyto solární panly jsou rozděleny do dvou řad po 5 kusech. FVE na klíč podpořená měničem SolarMax 2000S.

Instalace konstrukce. Konstrukce je ukotvena v betonu chemickými kotvami.Hliníkové konstrukce pro solární panely Aleo Solar (FVE 2,1 kWp), PrahaFotovoltaická elektrárna 2,1 kWp, PrahaSolární panely Aleo Solar ve dvou řadách, v každé je umístěno 5 ks Aleo S18 210 Wp, PrahaFotovoltaika 2,1 kWp, PrahaInstalace fotovoltaické elektrárny 2,1 kWp v Hlavním městě PrahaSluneční elektrárna 2,1 kWp, Hlavní město Praha

Praha / FVE na klíč 4,41 kWp, Praha

Realizace: září 2012

Fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč realizujeme od roku 2008. Záruční i pozáruční servis patří ke službám, které jsou u nás samozřejmostí a zajišťují vám péči o prémiový systém v průběhu jeho životnosti. V Hlavním městě Praha jsme na střechu rodinného domu umístili 8 kusů solárních panelů Canadian Solar od renomované kanadské společnosti stejného jména. Každý z nich měl jmenovitý výkon 245 Wp. Systém byl podpořený měničem Solarmax 6000S. Zapojení na zelený bonus byla další věc, která je součástí služeb na klíč, takto připojená fotovoltaika přináší extra finanční příjem z produkce el.energie

FVE na klíč 4,41 kWp, Praha

Praha / Fotovoltaika 2,73 kWp, Praha

Realizace: Březen 09

Fotovoltaika byla, je a bude přínosným systémem, který domácnosti nabízí částečnou energetickou nezávislost a zelenou, ekologickou energii, která nezatěžuje životní prostředí. Společnost SOLLARIS instaluje fotovoltaické elektrárny té nejvyšší kvality a nejlepšího provedení. Za naším úspěchem stojí zkušený tým montérů a elektrikářů, který odvádí svoji práci na výbornou. Fotovoltaika v Hlavním městě Praha má celkový instalovaný výkon 2,73 kWp, obsahuje 13 kusů solárních panelů Aleo S18 210 Wp, měnič SolarMax 3000s. Zapojení na zelený bonus přináší finance do rodinného rozpočtu.