Fotovoltaika a reference na mapě ČR

Náš zkušený tým instaluje prospěšné fotovoltaické elektrárny (FVE) s baterií i bez baterie po celé České republice od roku 2008. Spolehlivá fotovoltaika na klíč je doplněna administrativou a záručním i pozáručním servisem od roku 2008. Projděte si naše realizace a přidejte se ke spokojeným klientům naší společnosti.

Fotovoltaika na klíč v referencích

Fotovoltaické elektrárny (FVE) s potěšujícími bonusy

Naše fotovoltaické elektrárny jsou složené výhradně z kvalitních komponentů, jsou doplněny o optimizéry na rizikové solární panely ZDARMA a naši odborníci napříč dotačními tituly zajišťují našim klientům dotace v maximální výši před schválené před samotnou realizací! Instalovaná fotovoltaika od SOLLARISu znamená pořízení špičkového systému, jehož cena zůstává pro zákazníka příznivá. Jistotu vhodného výběru instalační společnosti potvrzuje naše hodnocení na voltaico.cz, kde náš naši klienti hodnotí pěti hvězdičkami z pěti možných!


Zlínský (zrušit)

Bystřice pod Hostýnem / Fotovoltaika 2,3 kWp, Bystřice pod Hostýnem, Kroměříž, Zlínský kraj

Realizace: duben 2010

Hliníková konstrukce je lehká, ale přesto dostatečně pevná, aby zajistila solární panely před povětrnostními vlivy. Při instalaci ve městě Bystřice pod Hostýnem (okres Kroměříž, Zlínský kraj) byla vhodná pro uložení 10 kusů solárních panelů Aleo Solar o jmenovitém výkonu 230 Wp, protože zajistila správnou orientaci vůči slunci a tedy i maximální výtěžnost celého systému. Aby systém dodával střídavý proud do domovních rozvodů, byl připojen měnič Solarmax 3000S. Fotovoltaika na klíč byla zajištěna všetně zapojení na zelený bonus, ten přináší příjmy z vlastní vyprodukované, elektrické energie.

Hliníkové konstrukce pro solární panely Bystřice pod HostýnemFotovoltaická elektrárna 2,3 kWp, Bystřice pod Hostýnem, Kroměříž, Zlínský krajSolarmax 3000S pro FVE, Bystřice pod HostýnemFotovoltaika 2,3 kWp, Bystřice pod Hostýnem, Kroměříž, Zlínský krajPracovitý tým SOLLARISu je zároveň příjemný

Francova Lhota / Fotovoltaika 2,76 kWp, Francova Lhota, Vsetín, Zlínský kraj

Realizace: duben 2010

Perfektně realizovaná fotovoltaická elektrárna pomůže se snížením výdajů za elektrickou energii. Vhodně zvolené zapojení na zelený bonus navíc přináší další finanční příjmy do domácího rozpočtu. Snížení uhlíkové stopy a ekologická energie je neoddiskutovatelnou výhodou tohoto zdroje. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 2,76 kWp v obci Francova Lhota (okres Vsetín, Zlínský kraj) obsahuje 12 panelů značky Aleo Solar s jmenovitým výkonem 230 Wp. Stejnosměrný proud na střídavý upravuje měnič SolarMax 3000S. Již zmíněný zelený bonus zajišťuje rychlejší návratnost investice.

Instalace fotovoltaické elektrárny, Francova Lhota, okres VsetínSolarmax 3000S, Francova LhotaFotovoltaická elektrárna 2,76 kWp, Francova Lhota, Vsetín, Zlínský krajFotovoltaika 2,76 kWp, Francova Lhota, Vsetín, Zlínský kraj

Kunovice / Fotovoltaika 2,99 kWp, Kunovice, Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Realizace: Duben 2012

Ve chvíli, kdy začne domácnost uvažovat o pořízení fotovoltaické elektrárny, je dobré najít společnost, která má s instalacemi tohoto ekologického systému zkušenosti. Domácnost ve městě Kunovice (okres Uherské Hradiště, Zlínský kraj) vybrala společnost SOLLARIS. Bonusem, který tento výběr má, je záruční i pozáruční servis. Vzhledem k ploše střechy a spotřebě domácnosti byla vybrána fotovoltaická elektrárna s celkovým instalovaným výkonem 2,99 kWp. Ten tvoří 13 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp. Měnič Delta 3300 přetváří proud na střídavý.

Fotovoltaika 2,99 kWp, Kunovice, Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Kunovice / Fotovoltaická elektrárna 3,6 kWp, Kunovice, Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Realizace: Červenec 08

Plochá střecha rodinného domu nabízí více možností pro instalaci solárních panelů. Zvolit můžete mezi patentovanými, plastovými vanami, které budou zatíženy a zajištěny proti pohybu nebo hliníkovými konstrukcemi, které solární panely nasměrují do správného úhlu a orientace vůči slunci. Fotovotlaická elektrárna s celkovým instalovaným výkonem 3,6 kWp ve městě Kunovice (okres Uherské Hradiště, Zlínský kraj) využila pro své solární panely hliníkové konstrukce. Fotovoltaika obsahuje 20 kusů solárních panelů Sharp 180 mono a měnič SMA Sunny boy 4200 TL HC multistring. Zapojení zelený bonus.

FVE na ploché střeše, okres Uherské HradištěInstalace fotovoltaické elektrárny na ploché střeše, Uherské HradištěSolární panely na ploché střeše RD, KunoviceFotovoltaika 3,6 kWp, Kunovice, Uherské Hradiště, Zlínský krajFotovoltaická elektrárna 3,6 kWp, Kunovice, Uherské Hradiště, Zlínský krajTransport solárních panelů společností SOLLARIS

Otrokovice / Fotovoltaika 2,99 kWp, Otrokovice, Zlín, Zlínský kraj

Realizace: duben 2010

Pokud má váš rodinný dům plochou střechu, máte na výběr mezi umístěním solárních panelů do hliníkových konstrukcí nebo plastových van. Domácnost ve městě Otrokovice (okres Zlín, Zlínský kraj) zvolila variantu plastových van od firmy Renusol. Tyto patentované výrobky zajistí bezpečné umístění solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp. Fotovoltaika obsahuje 13 kusů solárních panelů a plastových van, dále je doplněna o měnič 3000S. Zapojení na zelený bonus bylo vyřízeno v rámci služeb na klíč.

Měnič SolarMax 3000S, Otrokovice, okres ZlínFotovoltaika 2,99 kWp, Otrokovice, Zlín, Zlínský krajFotovoltaická elektrárna 2,99 kWp, Otrokovice, Zlín, Zlínský krajInstalace solárních panelů Siliken do plastových van, Otrokovice

Pozděchov / Fotovoltaika 17,85 kWp, Pozděchov, Vsetín, Zlínský kraj

Realizace: srpen 2009

Rozsáhlejší instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč znamenala pro společnost SOLLARIS nejen uložení solárních panelů, propojení systému s domácími rozvody, revizi celého, ekologického systému. Doplněna byla také o administrativu spojenou s připojením do distribuční sítě. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 17,85 kWp v obci Pozděchov (okres Vsetín, Zlínký kraj) obsahovala 85 kusů solárních panelů značky Aleo Solar o jmenovitém výkonu 210 Wp. Při realizaci fotovoltaické elektrárny byly použity 3 měniče Solarmax 4200S a 3 měniče Solarmax 2000S.

Fotovoltaika 17,85 kWp, obec Pozděchov, okres VsetínInstalace fotovoltaické elektrárny 17,85 kWp, Pozděchov, Vsetín, Zlínský krajPříprava pro instalaci FVE, Pozděchov, VsetínPříprava střešní krytiny pro instalaci solárních panelů, Pozděchov, okres VsetínRealizace FVE na střeše v obci Pozděchov, okres Vsetín3 měniče Solarmax 4200S a 3 měniče Solarmax 2000S, Pozděchov, VsetínFotovoltaická elektrárna 17,85 kWp, Pozděchov, Vsetín, Zlínský krajFotovoltaika 17,85 kWp, Pozděchov, Vsetín, Zlínský kraj

Střítež nad Bečvou / Fotovoltaika 4,83 kWp, Střítež nad Bečvou, Vsetín, Zlínský kraj

Realizace: duben 2013

Fotovoltaika rozdělená na dvě střechy s celkovým instalovaným výkonem 4,83 kWp znamenala osazení 21 kusů solárních panelů Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp a připojení měniče Kostal Piko 5.5. Fotovoltaická elektrárna přinesla díky zapojení na zelený bonus státní podporu. Instalace proběhla v obci Střítež nad Bečvou (okres Vsetín, Zlínský kraj).

Fotovoltaika 4,83 kWp, Střítež nad Bečvou, Vsetín, Zlínský krajFotovoltaická elektrárna 4,83 kWp, Střítež nad Bečvou, VsetínInstalace fotovoltaické elektárny Zlínský kraj

Valašské Klobouky / Fotovoltaika 2,1 kWp, Valašské Klobouky, Zlín, Zlínský kraj

Realizace: srpen 2009

Fotovoltaika na přístavku rodinného domu ve městě Valašské Klobouky (okres Zlín, Zlínský kraj) přináší svým majitelům celkový instalovaný výkon 2,1 kWp. Ten tvoří kvalitní solární panely značky Aleo Solar o jmenovitém výkonu 210 Wp a měnič švýcarské výroby SolarMax 2000S. Služby na klíč společnosti SOLLARIS obsahují nejen umístění jednotlivých komponentů fotovotlaické elektrárny a jejich připojení do domovní sítě, zahrnují i revizi celého systému, proškolení budoucích majitelů a pomoc při připojení do distribuční sítě. Tato fofovotlaická elektrárna je připojena jako zelený bonus.

Měnič SolarMax 2000S, Valašské KloboukyFotovoltaika 2,1 kWp, Valašské Klobouky, Zlín, Zlínský krajInstalace fotovoltaické elektrárny 2,1 kWp, Valašské Klobouky

Valašské Meziříčí / Fotovoltaika 2,3 kWp, Valašské Meziřící, Vsetín, Zlínský kraj

Realizace: listopad 2009

Kvalitní střecha rodinného domu s výbornou nosnou konstrukcí je ideálním podkladem pro instalaci fotovoltaické elektrárny. Solární panely, které na ni budou umístěny prodlužují životnost střešní krytiny, protože ji chrátí před vlivy počasí. Fotovoltaika ve městě Valašské Meziřící (okres Vsetín, Zlínský kraj) je složená z 10 kusů solárních panelů Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp, které tvoří celkový instalovaný výkon 2,3 kWp. Stejnosměrný proud na střídavý upravuje měnič SolarMax 3000S. Zapojeno na zelený bonus.

Příprava střechy pro solární panely Siliken 230 Wp, Valašské MeziřícíInstalace fotovoltaické elektrárny 2,3 kWp, Valašské Meziřící, Vsetín, Zlínský krajMěnič SolarMax 3000S, Valašské MeziřícíFotovoltaika 2,3 kWp, Valašské Meziřící, Vsetín, Zlínský kraj

Zlín / Fotovoltaika 4,6 kWp, Zlín, Zlínský kraj

Realizace: září 2009

Kvalitní a precizně provedená fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 4,6 kWp ve městě Zlín (Zlínský kraj) společností SOLLARIS znamenala pro montážní tým umístění hliníkových profilů, do kterých zasadili 20 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp. Tým elektrikářů tyto solární panely propojil s měničem švýcarské značky SolarMax 6000S a domovními rozvody. Administrativní podpora v naší společnosti se postarala o připojení do distribuční sítě na zelený bonus. Díky tomuto připojení bude domácnost získávat dodatečné fin. prostředky z produkce.