Fotovoltaické elektrárny (FVE), realizace na vašem domě

Projděte si, prosím, naše realizované fotovoltaické elektrárny (FVE). Naleznete historii instalovaných FVE, které již slouží k prospěchu vašim sousedům nebo firmám. Rozmanitost, kterou nám instalované fotovoltaické elektrárny od roku 2008 poskytly, přinesla nejen spoustu spokojených zákazníků, ale i znalosti z praxe a schopnost poradit si se specifickými podmínkami každé instalace. Využijte s námi naše vědomosti a tradici! Nejlepší fotovoltaika může být již brzy na střeše vašeho rodinného domu. Dveře k ní vám otevře nezávazná poptávka nebo kontakt! Co víc, abychom vás za váš zájem odměnili, dostanete od nás optimizéry na rizikové solární panely ZDARMA. Stačí instalovat FVE na klíč se společností SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.

Kromě instalace fotovoltaické elektrárny, kterou zvládneme na jedničku k oboustranné spokojenosti, jsme připraveni zařídit i dokumentaci spojenou s fotovoltaikou a dotacemi. I v tomto případě za nás hovoří naše znalosti a zkušenosti. Můžeme vás totiž potěšit milou zprávou, že 100 % našich klientů dotaci obdržela, když si ji nechala na klíč vypracovat od našich odborníků. A protože chceme, aby pro vás nová fotovoltaika znamenala co nejmenší administrativní zátěž, je na naší straně i vyřízení formalit nutných k připojení do distribuční sítě, projektová dokumentace a revizní zpráva.

Výkladní skříň našich úspěšných instalací pro vás může být inspirací v případě, že uvažujete, kam svoji fotovoltaiku umístit. Kromě klasického položení solárních panelů na střechu, naleznete i fotovoltaickou elektrárnu položenou na pozemku v Děčíně, instalaci fotovoltaiky na fasádu budovy nebo uložení solárních panelů do plastových van, aby byl zajištěný jejich potřebný úhel vůči slunci.

Při poměrně velké investici z peněžních prostředků rodinného rozpočtu není dobré riskovat. Aby bylo vše v pořádku a k vaší spokojenosti realizováno, je dobré využít znalosti někoho, kdo je 15 let na českém trhu úspěšně sbírá. Pojďte společně s námi naproti své částečné energetické nezávislosti, ekologickému zdroji elektrické energie, a hlavně nižším výdajům vaší domácnosti. Fotovoltaika od nás vám bude sloužit několik desítek let. Při porovnání s její návraností si snadno spočítáte, že bude obrovským přínosem!


Zlínský (zrušit)

Bystřice pod Hostýnem / Sluneční elektrárna 2,3 kWp

Realizace: duben 2010

Sluneční elektrárna umístěná na ploché střeše přístavby rodinného domu je složená z 10 panelů aleo solar o jmenovitém výkonu 230 Wp a z měniče Solarmax 3000S. Zapojení je zelený bonus.

Francova Lhota / Sluneční elektrárna 2,76 kWp

Realizace: duben 2010

Fotovoltaická elektrárna umístěná na střeše rodinného domu je složená z 12 panelů aleo solar o jmenovitém výkonu 230 Wp a měniče Solarmax 3000S. Zapojení je zelený bonus.

Kunovice / Fotovoltaická elektrárna 3,6 kWp

Realizace: Červenec 08

Fotovoltaická elektrárna o výkonu 3,6 kWp je složena z 20 panelů Sharp 180 mono, byl instalován měnič SMA Sunny boy 4200 TL HC multistring. Zapojení zelený bonus.

Otrokovice / Sluneční elektrárna 2,99 kWp

Realizace: duben 2010

Fotovoltaická elektrárna umístěná na ploché střeše rodinného domu je složená z 13 panelů Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp a měniče Solarmax 3000S. Zapojení je zelený bonus.

Pozděchov / Sluneční elektrárna 17,85 kWp

Realizace: srpen 2009

Fotovoltaická elektrárna složená z 85 panelů aleo solar o jmenovitém výkonu 210 Wp. Pro realizaci byly použity 3 měniče Solarmax 4200S a 3 měniče Solarmax 2000S. Zapojení je zelený bonus.

Střítěž nad Bečvou / Fotovoltaická elektrárna 4,83 kWp

Realizace: duben 2013

21 panelů Qixin 230 Wp, měnič Kostal Piko 5.5, zapojení zelený bonus.

Valašské Klobouky / Sluneční elektrárna 2,1 kWp

Realizace: srpen 2009

Sluneční elektrárna o jmenovitém výkonu 2,1 kWp je složená z 10 panelů aleo solar o jmenovitém výkonu 210 Wp. Srdcem elektrárny je měnič Solarmax 2000S. Zapojení je zelený bonus.

Valašské Meziříčí / Sluneční elektrárna 2,3 kWp

Realizace: listopad 2009

Fotovoltaická elektrárna na střeše rodinného domu je složena z 10 panelů Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp a měniče Solarmax 3000S. Zapojení je zelený bonus.

Zlín / Sluneční elektrárna 4,6 kWp

Realizace: září 2009

Fotovoltaická elektrárna složená z 20 panelů Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp. Srdcem elektrárny je měnič Solarmax 6000S. Zapojení je zelený bonus.