Fotovoltaika a reference na mapě ČR

Náš zkušený tým instaluje prospěšné fotovoltaické elektrárny (FVE) s baterií i bez baterie po celé České republice od roku 2008. Spolehlivá fotovoltaika na klíč je doplněna administrativou a záručním i pozáručním servisem od roku 2008. Projděte si naše realizace a přidejte se ke spokojeným klientům naší společnosti.

Fotovoltaika na klíč v referencích

Fotovoltaické elektrárny (FVE) s potěšujícími bonusy

Naše fotovoltaické elektrárny jsou složené výhradně z kvalitních komponentů, jsou doplněny o optimizéry na rizikové solární panely ZDARMA a naši odborníci napříč dotačními tituly zajišťují našim klientům dotace v maximální výši před schválené před samotnou realizací! Instalovaná fotovoltaika od SOLLARISu znamená pořízení špičkového systému, jehož cena zůstává pro zákazníka příznivá. Jistotu vhodného výběru instalační společnosti potvrzuje naše hodnocení na voltaico.cz, kde náš naši klienti hodnotí pěti hvězdičkami z pěti možných!


Přidané reference

Červený Hrádek / Realizace fotovoltaické elektrárny 4,0 kWp, Červený Hrádek, Plzeňský kraj

Realizace: říjen 2013

Dokonalá střecha a neméně kvalitní fotovoltaika k sobě prostě patří. Profesionální, čistá a rychlá realizace fotovoltaické elektrárny o celkovém instalovaném výkonu 4,0 kWp proběhla v části statutárního města Plzeň. Červený hrádek získal montáží 16 kusů solárních panelů Canadian Solar ekologickou energii a její majitelé snížení výdajů domácnosti, které jí poskytlo 16 solárních panelů s jmenovitým výkonem 250 Wp. Funkčnost FVE zajišťuje měnič Solarmax 4200S. Zapojení proběhlo jako zelený bonus.

Realizace fotovoltaické elektrárny 4,0 kWp, Červený Hrádek, Plzeňský krajFotovoltaika 4,0 kWp, Červený Hrádek, Plzeňský krajMěnič Solarmax 4200S, Červený Hrádek

Ratenice / FVE 5,0 kWp, Ratenice, Kolín, Středočeský kraj

Realizace: duben 2013

Při realizace fotovoltaické elektrárny (FVE) byly použity solární panely Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp. Tyto solární panely používá společnost SOLLARIS pro své instalace více než deset let. Jsou oblíbené jak pro svoje precizní zpracování, tak pro dlouhou záruční dobu, která patří mezi ty nejdelší na trhu s těmito produkty vůbec. Fotovoltaika v obci Ratenice (okres Kolín, Středočeský kraj) jich obsahovala hned 20 kusů. Každý solární panel měl jmenovitý výkon 250 Wp. Vše bylo doplněno o měnič Kostal Piko 5.5. FVE byla zapojena na zelený bonus.

FVE 5,0 kWp, Ratenice, Kolín, Středočeský krajFotovoltaika 5,0 kWp, Ratenice, Středočeský krajMěnič Kostal Piko 5.5, Ratenice

Klecany / Fotovoltaika 4,83 kWp, Klecany, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: listopad 2013

Fotovoltaika přinese do domácnosti ekologickou, elektricku energii, která sníží výdaje domácnosti, učiní ji částečně nezávislou a bude podpořena formou dotace od státu. V případě fotovoltaické elektrárny ve městě Klecany, Praha-východ, Středočeský kraj bylo instalováno 21 solárních panelů značky Canadian Solar s jmenovitým výkonem 230 Wp. Tyto solární panely byly vyprány na základě poskytované záruky, kterou mají. Systém byl podpořen měničem Kostal Piko 5.5. Vše bylo zapojeno jako zelený bonus, to umožní příjmy z vlastní produkce.

Fotovoltaika 4,83 kWp, Klecany, Praha-východ, Středočeský kraj

Charvatce / Fotovoltaická elektrárna 9,0 kWp Charvatce, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Realizace: březen 2013

Perfektní střecha s vhodnou orientací vůči slunci přímo vybízí k pořízení fotovoltaické elektrárny. V obci Charvatce (okres Mladá Boleslav, Středočeský kraj) jsme na střechu rodinného domu instalovali 36 solárních panelů značky Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp. Každá fotovoltaická elektrárna potřebu měnič, v tomto případě to byl měnič Solarmax 10MT. Díky zapojení na zelený bonus přinesla fotovoltaika další finanční prostředky za produkci vlastní vyprodukované, elektrické energie.

Fotovoltaická elektrárna 9,0 kWp Charvatce, Mladá Boleslav, Středočeský krajFotovoltaika 9,0 kWp Charvatce, Mladá BoleslavMěnič Solarmax 10MT, Charvatce

Hradec Králové / Fotovoltaika na klíč 7,59 kWp, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Realizace: květen 2013

Když si domácnost ve městě Hradec Králové (Královéhradecký kraj) nechala umístit 33 kusů solárních panelů značky Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp ještě nevěděla, že se o celkový instalovaný výkon 7,59 kWp bude moci opřít ve chvíli, kdy začnou ceny elektrické energie neúměrně stoupat. Získaná, částečná, energetická soběstačnost ji ušetřila zvýšené výdaje za elektrickou energii. Fotovoltaika na klíč obsahovala nejen umístění solárních panelů na krásnou střechu rodinného domu, ale i zajištění měniče Kostal Piko 7.0. Vše bylo zapojeno na zelený bonus.

Fotovoltaika na klíč 7,59 kWp, Hradec Králové, Královéhradecký krajFotovoltaická elektrárna 7,59 kWp, Hradec Králové

Babice / Instalace fotovoltaické elektrárny na klíč 4,8 kWp, Babice, Jihomoravský kraj

Realizace: listopad 2013

Instalace fotovoltaické elektrárny proběhla v listopadu 2013. Celkový výkon solárních panelů umístěných na střeše v obci Babice, Jihomoravský kraj byl 4,8 kWp. Solární panely byly značky Canadian Solar 240 Wp. Zapojení proběhlo na zelený bonus, díky těmto podmínkám se návratnost investice zkrátila. Systém doplňue měnič Kostal Piko 5.5.

Instalace fotovoltaické elektrárny na klíč 4,8 kWp, Babice, Jihomoravský krajInstalované solární panely 240 Wp BabiceFotovoltaika a měnič

Čáslav / Sluneční elektrárna 3,68 kWp, Čáslav, Kutná Hora, Středočeský kraj

Realizace: září 2013

Sluneční elektrárna na garáži rodinného domu ve městě Čáslav (okres Kutná Hora, Středočeský kraj) přinesla domácnosti celkový, instalovaný výkon 3,68 kWp. Fotovoltaika obsahovala 16 kusů solárních panelů značky Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 4200S. Kvalitní solární panely znamenají nejen čistý zdroj ekologické energie, jsou hlavně zdrojem pro domácnost, který neznamená dodatečné náklady. Zapojení na zelený bonus přináší jako prémii finanční odměnu z vlastní vyprodukované, elektrické energie.

Sluneční elektrárna 3,68 kWp, Čáslav, Kutná Hora, Středočeský krajFotovoltaika 3,68 kWp, Čáslav, Kutná HoraMěnič Solarmax 4200S, Čáslav

Chrudim / FVE na klíč 4,83 kWp, Chrudim, Pardubický kraj

Realizace: prosinec 2013

Fotovoltaika na klíč je systém prospěšný pro domácnost i životní prostředí. Komplexní služby SOLLARIS fotovoltaika znamenají pohodlné vyřízení bez starostí. Dlouhá životnost solárních panelů jednorázové zatížení při výrobním procesu, které se znovu neopakuje. FVE na klíč byla ve městě Chrudim (Pardubický kraj) složena z 21 kusů solárních panelů Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp a měniče Kostal Piko 5.5. Zapojeno na zelený bonus.

FVE na klíč 4,83 kWp, Chrudim, Pardubický krajFotovoltaika 4,83 kWp, Chrudim, Pardubický krajInstalace fotovoltaické elektrárny na střeše RD, ChrudimMěnič Kostal Piko 5.5, Chrudim

Žleby / Fotovoltaika na klíč 4,6 kWp, Žleby, Kutná Hora, Středočeský kraj

Realizace: duben 2013

Protože je fotovoltaická elektrárna systém s dlouhou životností, je dobré před její instalací zvářit stav vlastní střechy. V případě krytiny rodinného domu v obci Žleby (okres Kutná Hora, Středočeský kraj) neměli naši montážní technici jedinou výtku a na krásnou střechu spokojeně umístili 20 kusů solárních panelů Qixin (každý s jmenovitým výkonem 230 Wp. Aby byla fotovoltaika plně funkční a přinášela dostatek energie, připojili měnič Solarmax 6000S. Připojení na zelený bonus bylo dalším benefitem této ekologické energie.

Fotovoltaika na klíč 4,6 kWp, Žleby, Kutná Hora, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Žleby, Kutná HoraMěnič Solarmax 6000S, Žleby

Olomouc / Fotovoltaická elektrárna na klíč 8,695 kWp, Olomouc, Olomoucký kraj

Realizace: listopad 2013

Bohaté osazení střech na rodinném domu a jeho přístavku ve městě Olomouc (Olomoucký kraj) přineslo domácnosti celkový instalovaný výkon 8,695 kWp. Různé orientace střech znamenaly pro montážní pracovníky rozdělení 37 kusů solárních panelů Canadian Solar na tři nezávislé okruhy. Solární panely Canadian Solar jsou mezi našimi zákazníky dlouhé roky oblíbené, protože jejich záruka patří k těm nejdelším na trhu. Fotovoltaika je plně funkční díky měniči Kostal Piko 10.1. Zelený bonus je forma podpory, které fotovoltaická elektrárna přináší jako prémii.

Fotovoltaická elektrárna na klíč 8,695 kWp, Olomouc, Olomoucký krajFotovoltaika na klíč 8,695 kWp, Olomouc, Olomoucký krajSolární panely Canadian Solar na střeše RD, OlomoucMěnič Kostal Piko 10.1, Olomouc

Nové Syrovice / FVE na klíč 4,935 kWp, Nové Syrovice, Třebíč, kraj Vysočina

Realizace: říjen 2013

Před realizací FVE na klíč je dobré použít služby profesionála. Ten si prohlédne okolí a ujistí se, že stínění fotovoltaické elektrárny nesníží její výkon. Překážkou nemusí být pouze ostatní budovy, ale například vzrostlé stromy nebo vysoké tovární komíny. Po schůzce a zhodnocení navrhne nejlepší umístění solárních panelů na střechu rodinného domu stejně tak, jako v obci Nové Syrovice (Třebíč, kraj Vysočina). Fotovoltaika obsahovala 21 kusů solárních panelů značky Canadian Solar s jmenovitým výkonem 235 Wp a měnič Kostal Piko 5.5. Zapojeno bylo jako zelený bonus.

FVE na klíč 4,935 kWp, Nové Syrovice, Třebíč, kraj VysočinaMěnič Kostal Piko 5.5, Nové Syrovice

Nové Syrovice / Fotovoltaika 9,66 kWp, Nové Syrovice, Třebíč, kraj Vysočina

Realizace: říjen 2013

Pokud je celý instalovaný výkon využitelný, je možné osadit celou střechu nemovitosti stejně tak, jak to proběhlo v obci Nové Syrovice (Třebíč, kraj Vysočina). 42 kusů solárních panelů Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp přineslo 9,66 kWp. Fotovoltaika je zapojena na zelený bonus, který přináší dodatečné příjmy z produkce vlastní energie. Nedílnou součástí celého systému je měnič Kostal Piko 10.1.

Fotovoltaika 9,66 kWp, Nové Syrovice, Třebíč, kraj VysočinaFotovoltaická elektrárna 9,66 kWp, Nové Syrovice, TřebíčMěnič Kostal Piko 10.1, Nové Syrovice

Mochov / Fotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Mochov, Praha-východ, Středočeský kraj

Realizace: červenec 2013

Instalace výkonné, fotovoltaické elektrárny na střeše rodinného domu v obci Mochov (okres Praha-východ, Středočeský kraj) byla provedena pracovníky SOLLARISu rychle a čistě. Fotovoltaická elektrárna s celkovým, instalovaným výkonem 4,6 kWp obsahuje solární panely Qixin 230 Wp a měnič Kostal Piko 5.5. Stejně jako další instalace, i tato fotovoltaika dokazuje, že rozdělení panelů na východní a západní pole dává smysl. Zelený bonus byl v domě realizace oblíbenou volbou připojení.

Fotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Mochov, Praha-východ, Středočeský krajFotovoltaika 4,6 kWp, Mochov, Praha-východKostal Piko 5.5, Mochov

Unhošť / Sluneční elektrárna 4,83 kWp, Unhošť, Kladno, Středočeský kraj

Realizace: listopad 2013

Sluneční elektrárna je výhodná ve chvíli, kdy odpovídá skutečným požadavkům domácnosti a její spotřebě. Fotovoltaika ve městě Unhošť (okres Kladno, Středočeský kraj) odpovídala požadavkům domácnosti. Obsahovala 21 kusů solárních panelů značky Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Kostal Piko 5.5. Zapojení na zelený bonus je přínosem pro domácnost, protože je odměněna za produkci vlastní, ekologické, elektrické energie finančními prostředky.

Sluneční elektrárna 4,83 kWp, Unhošť, Kladno, Středočeský kraj

Roudnice nad Labem / Fotovoltaika 4,5 kWp, Roudnice nad Labem, Litoměřice, Ústecký kraj

Realizace: duben 2013

Precizně osazená fotovoltaika na střeše rodinného domu ve městě Roudnice nad Labem (okres Litoměřice, Ústecký kraj) přinesla domácnosti celkový, instalovaný výkon 4,5 kWp. Volba investora padla na solární panely Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp. Důvodem je nejen jejich prémiové provedení, ale i životnost, která patří k těm nejdelším na trhu vůbec. Na montáž celé střechy bylo potřeba 18 kusů, které podpořil měnič Kostal Piko 5.5. Zelený bonus přináší rodině dodatečnou finanční odměnu za prodej vyprodukované elektrické energie.

Fotovoltaika 4,5 kWp, Roudnice nad Labem, Litoměřice, Ústecký krajFotovoltaika 4,5 kWp, Roudnice nad LabemMěnič Kostal Piko 5.5, Roudnice nad Labem

Litoměřice / Fotovoltaika na klíč 4,83 kWp, Litoměřice, Ústecký kraj

Realizace: duben 2013

Fotovoltaika na klíč obsahuje konzultaci, realizaci a připojení fotovoltaické elektrárny. Vše je podpořeno komunikací s distribuční společností a připojením k distribuční síti. Instalovaná fotovoltaická elektrárna ve městě Litoměřice (Ústecký kraj) je složena z 21 kusů solárních panelů značky Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp a měniče Kostal Piko 5.5. Zapojení na zelený bonus bylo velmi oblíbené před příchodem dotace NZÚ v roce 2021, která znamená jednu vyplacenou částku, které se odvíjí od parametrů fotovoltaické elektrárny a snižuje tak cenu při jejím pořízení.

Fotovoltaika na klíč 4,83 kWp, Litoměřice, Ústecký krajMěnič Kostal Piko 5.5, LitoměřiceFotovoltaická elektrárna 4,83 kWp, Litoměřice

Řešetova Lhota / Fotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Řešetova Lhota, Náchod, Královéhradecký kraj

Realizace: říjen 2013

Fotovoltaická elektrárna (FVE) s celkovým, instalovaným výkonem 4,6 kWp pomohla domácnosti v době, kdy ceny elektrické energie na trhu krkolomně rostly. Jejím majitelům fotovoltaika účty za spotřebovanou elektrickou energii neposílala. Aby byla FVE výkonná, bylo při instalaci použito 20 ks solárních panelů značky Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Kostal Piko 5.5 (srdce fotovoltaické elektrárny). Zapojení na zelený bonus znamená další prémii, kterou fotovoltaika kromě ekologické energie znamená.

Fotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Řešetova Lhota, Náchod, Královéhradecký krajFotovoltaika 4,6 kWp, Řešetova Lhota, NáchodFotovoltaika 4,6 kWp Královéhradecký krajMěnič Kostal Piko 5.5, Řešetova Lhota

Dobřichovice / Sluneční elektrárna 5,0 kWp, Dobřichovice, Praha-západ, Středočeský kraj

Realizace: červen 2013

Jestliže je střecha rodinného domu členitější, je po konzultaci s profesionálem v oboru možné osadit více než jednu střechu. Zkušený obchodní zástupce je schopný vyčíslit výtěžnost i návratnost takového systému. Sluneční elektrárna v městě Dobřichovice (Praha-západ, Středočeský kraj) byla osazena na tři různé střechy rodinného domu. Fotovoltaika o celkovém instalovaném výkonu 5,0 kWp obsahovala kvalitní, solární panely Canadian Solar (20 kusů) a měnič Kostal Piko 5.5. Zapojení na zelený bonus znamená příjem z vlastní, vyprodukované, elektrické energie.

Sluneční elektrárna 5,0 kWp, Dobřichovice, Praha-západ, Středočeský krajFotovoltaika 5,0 kWp, Dobřichovice, Praha-západFotovoltaika 5,0 kWp, Středočeský krajMěnič Kostal Piko 5.5, Dobřichovice

Horní Kostelec / FVE 4,6 kWp, Horní Kostelec, Náchod, Královéhradecký kraj

Realizace: srpen 2013

Elegantní realizace FVE na klíč s celkovým, instalovaným výkonem 4,6 kWp ve městě Horní Kostelec (okres Náchod, Královéhradecký kraj) obsahovala 20 kusů solárních panelů značky Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič SolarMax 6000S. Fotovoltaika je pro domácnost přínos v podobě ekologické energie a částečné energetické nezávislosti. Zapojení na zelený bonus navíc znamená finanční ohodnocení vlastní, vyprodukované, elektrické energie.

FVE 4,6 kWp, Horní Kostelec, Náchod, Královéhradecký krajFotovoltaika 4,6 kWp, Horní Kostelec, NáchodMěnič SolarMax 6000S, Horní Kostelec

Liberec / Montáž fotovoltaické elektrárny 29,9 kWp, Liberec, Liberecký kraj

Realizace: říjen 2013

Montáž fotovoltaické elektrárny na klíč s celkovým instalovaným výkonem 29,9 kWp znamenala osazení střechy solárními panely Qixin SL s jmenovitým výkonem 230 Wp a umístění měniče Aurora Tri 27,6-TL. Tato výkonná a ekologická fotovoltaika byla zapojena na zelený bonus, který návratnost investice výrazně zkracoval, protože majiteli za vyprodukovanou, elektrickou energii náležela finanční odměna.

Montáž fotovoltaické elektrárny 29,9 kWp, Liberec, Liberecký krajSolární panely Qixin, LiberecFotovoltaika 29,9 kWp Liberec, Liberecký krajFotovoltaická elektrárna 29,9 kWp, Liberecký krajInstalace FVE LiberecMěnič Aurora Trio 27,6-TL, Liberec

Chrtníky / Fotovoltaika na klíč 4,83 kWp, Chrtníky, Pardubický kraj

Realizace: říjen 2013

Prémiová fotovoltaika na klíč na krásné střeše rodinného domu v obci Chrtníky (okres Pardubice, Pardubický kraj) přinesla domácnosti celkový instalovaný výkon 4,83 kWp. Tento výkon byl přínosný nejen v době instalace, ale hlavně do budoucna, kdy se ceny elektrické energie začaly nepříjemně zvyšovat. Při montáži fotovoltaické elektrárny bylo použito 21 solárních panelů Qixin SL s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Kostal Piko 5.5. Zapojení na zelený bonus přineslo další finanční prostředky za vyprodukovanou energii.

Fotovoltaika na klíč 4,83 kWp, Chrtníky, Pardubický krajMěnič Kostal Piko 5.5, Chrtníky

Poplze / Fotovoltaická elektrárna 3,76 kWp, Poplze, Litoměřice, Ústecký kraj

Realizace: listopad 2013

Krásná střecha vhodná k umístění kvalitních solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 235 Wp v obci Poplze (okres Litoměřice, Ústecký kraj). Solární panely této značky jsou zákazníky velmi vyhledávané díky své dlouhé, poskytované záruce. Fotovoltaika s celkovým výkonem 3,76 kWp obsahovala měnič Kostal Piko 4.2, který mění stejnosměrný na střídavý proud.. Zapojení na zelený bonus zkracuje návratnost investice, protože za prodej elektrické energie obrdží domácnost finanční prostředky.

Fotovoltaická elektrárna 3,76 kWp, Poplze, Litoměřice, Ústecký krajFotovoltaika a měnič Kostal Piko 4.2, Poplze

Náměšť nad Oslavou / Sluneční elektrárna 6,75 kWp, Náměšť nad Oslavou, Třebíč, Vysočina

Realizace: duben 2013

Sluneční elektrárna s celkovým instalovaným výkonem 6,75 kWp pokryje v letních měsících velkou část spotřeby domácnosti a uleví rodinnému rozpočtu. Fotovoltaika v městě Náměšť nad Oslavou (Třebíc, kraj Vysočina) znamenala umístění 27 solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp a připojení měniče Solarmax 8MT2. Jmenované solární panely patří mezi ty s nejdelší záruční dobou na trhu a jsou námi i našimi zákazníky vyhledávané. Zapojení na zelený bonus přináší extra příjmy z produkce ekologické energie.

Sluneční elektrárna 6,75 kWp, Náměšť nad Oslavou, Třebíč, VysočinaFotovoltaika 6,75 kWp, Náměšť nad Oslavou, Třebíč, VysočinaMěnič Solarmax 8MT2, Náměšť nad Oslavou

Veltrusy / Montáž fotovoltaické elektrárny 5,0 kWp, Veltrusy, Mělník, Středočeský kraj

Realizace: květen 2013

Perfektní střecha pro osazení solárními panely a montáž fotovoltaické elektrárny ve městě Veltrusy (okres Mělník, Středočeský kraj). Pracovníci SOLLARISu umístili 20 kvalitních, fotovoltaických panelů 20 panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp a měnič Kostal Piko 5.5. Volba panelů Canadian Solar je vždy výhodná, tento přední výrobce fotovoltaických panelů na světě vyrábí své produkty od roku 2001 a je známý svou precizností. Zapojení na zelený bonus je vhodná volba pro domácnost a další příjem.

Montáž fotovoltaické elektrárny 5,0 kWp, Veltrusy, Mělník, Středočeský krajFotovoltaika 5,0 kWp, Veltrusy, Mělník, Středočeský krajMěnič Kostal Piko 5.5, Veltrusy

Staňkov / FVE 11,04 kWp, Staňkov, Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj

Realizace: říjen 2013

Na svoji dobu velmi výkonná fotovoltaická elektrárna s celkovým instalovaným výkonem 11,04 kWp usnadnila domácnosti situaci ve chvíli, kdy ceny elektrické energie na trhu nepříjemně stoupaly. FVE na klíč znamenala osazení 48 kusů solárních panelů Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 13MT2. Systém byl zapojený jako zelený bonus, to znamenalo příjem z produkce vlastní elektrické energie. Od roku 2021 jsou využívány dotace NZÚ, které znamenají zajímavou, jednorázovou finanční částku po realizaci. Fotovoltaika se nachází v obci Staňkov (okres Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj).

FVE 11,04 kWp, Staňkov, Jindřichův Hradec, Jihočeský krajMěnič Solarmax 13MT2, Staňkov, Jindřichův Hradec

Horní Jiřetín / Fotovoltaika na klíč 11,96 kWp Horní Jiřetín, Most, Ústecký kraj

Realizace: květen 2013

Aby fotovoltaika na klíč dosáhla celkového instalovaného výkonu 11,96 kWp, znamenalo to osazení celé střechy nemovistosti solárními panely značky Qixin. Ve městě Horní Jiřetín (okres Most, Ústecký kraj) jich bylo použito 52 kusů. Funkčnost fotovoltaické elektrárny podpořil měnič Solarmax 13MT2. Třífázové připojení výrazně zvyšuje množství energie, kterou může domácnost spotřebovat. Zapojení na zelený bonus znamená finanční prostředky z vyprodukované, elektrické energie. To zkracuje návratnost investice do tohoto systému.

Fotovoltaika na klíč 11,96 kWp Horní Jiřetín, Most, Ústecký krajMěnič Solarmax 13MT2, Horní Jiřetín

Horní Jiřetín / Fotovoltaická elektrárna 11,96 kWp, Horní Jiřetín, Ústecký kraj

Realizace: květen 2013

Fotovoltaika na správně orientované střeše nemovitosti znamenala osazení 52 kusů solárních panelů Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp a připojení měniče Solarmax 13MT2. Fotovoltaická elektrárna byla zapojena na zelený bonus, který znamená finanční prostředky z vlastní elektrické energie.

Fotovoltaická elektrárna 11,96 kWp, Horní Jiřetín, Ústecký krajFotovoltaika 11,96 kWp, Horní Jiřetín, Ústecký kraj

Dlouhoňovice / Sluneční elektrárna na klíč 9,2 kWp, Dlouhoňovice, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj

Realizace: listopad 2013

Že je fotovoltaika rozdělená na dvě nezávislá pole východ a západ prospěšná, dokazuje velké množství realizací a výkon sluneční elektrárny z praxe. Fotovoltaická elektrárna v obci Dlouhoňovice (okres Ústí nad Ohrlicí, Pardubický kraj) byla kvůli orientaci střechy rozdělena přesně takto. 40 solárních panelů bylo umístěno částečně na východ a částečně na západ. Takto dimenzovaná fotovoltaická elektrárna je nejefektivnější, pokud jsou obě pole podobně výkonná. Pro montáž byly použity solární panely Qixin 230 Wp a měnič Solarmax 10MT2. Zapojení proběhlo na zelený bonus.

Sluneční elektrárna na klíč 9,2 kWp, Dlouhoňovice, Ústí nad Orlicí, Pardubický krajFotovoltaika na klíč 9,2 kWp, Dlouhoňovice, Pardubický krajMěnič Solarmax 10MT2, Dlouhoňovice

Svojšice / Realizace fotovoltaické elektrárny 4,14 kWp, Svojšice, Pardubický kraj

Realizace: říjen 2013

Realizace fotovoltaické elektrárny na klíč v obci Svojšice (okres Pardubice, Pardubický kraj) znamenala umístění solárních panelů na dvě nezávislá pole s orientací východ a západ. Jako další instalace tohoto druhu, i tato dokazuje, že je toto umístění efektivní a pro domácnost a přináší dostatek ekologické energie. Fotovoltaika s instalovaným výkonem 4,14 kWp v obci Svojšice (Pardubice, Pardubický kraj) znamenala montáž 18 solárních panelů Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp a připojení měniče Kostal Piko 4.2. Zapojení na zelený bonus přináší další finanční prostředky z produkce energie.

Realizace fotovoltaické elektrárny 4,14 kWp, Svojšice, Pardubický krajFotovoltaika na klíč 4,14 kWp, Svojšice, Pardubický krajMěnič Kostal Piko 4,2, Svojšice, okres Pardubice

Třebíč / FVE 17,25 kWp, Třebíč, kraj Vysočina

Realizace: září 2013

Jedna z rozsáhlejších montáží FVE na klíč znamenala osazení 75 kusů solárních panelů značky Qixin. Fotovoltaické panely ve městě Třebíč (kraj Vysočina) měly jmenovitý výkon 230 Wp. Aby byla fotovoltaika plně funkční, bylo potřeba použít 2 měniče Solarmax 8MT2. Tato fotovoltaická elektrárna znamenala celkový instalovaný výkon 17,25 kWp a její zapojení na zelený bonus znamenalo finační prémii z produkce vlastní, ekologické, elektrické energie, která sníží uhlíkovou stopu.

FVE 17,25 kWp, Třebíč, kraj VysočinaFotovoltaika 17,25 kWp, Třebíč, kraj VysočinaFotovoltaická elektrárna na klíč 17,25 kWp, Třebíč, kraj VysočinaMěnič Solarmax 8MT2 - 2x, Třebíč

Domašín / Fotovoltaika 10,12 kWp, Domašín, Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj

Realizace: červen 2013

Kvalitní a precizní instalace FVE na klíč, která znamenala osazení celé střechy ve správné orientaci 44 kusy solárních panelů Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp. Fotovoltaika byla realizována v obci Domašín (okres Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj). Podporovaná produkce vlastní elektrické energie není jediný důvod, proč si tento systém pořídit. Snížení vlastní uhlíkové stopy a ekologická energie, která má obdivuhodnou životnost, to jsou další, nepřehlédnutelné přínosy. Aby byla fotovoltaika plně funkční, obsahuje měnič Solarmax 10MT. Zapojena byla na zelený bonus.

Fotovoltaika 10,12 kWp, Domašín, Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký krajFotovoltaická elektrárna na klíč 10,12 kWp, Domašín, Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký krajMěnič Solarmax 10M, Domašín, Rychnov nad Kněžnou

Lány / Fotovoltaická elektrárna na klíč 5,0 kWp, Lány, Kladno, Středočeský kraj

Realizace: květen 2013

Dobrá orientace střechy vůči slunci je pro umístění fotovoltaické elektrárny bonus. Je to cesta, aby byla fotovoltaika plně funkční a maximalizovala svůj výkon. Fotovoltaická elektrárna s celkovým instalovaným výkonem 5,0 kWp v obci Lány (okres Kladno, Středočeský kraj) znamenala umístění 20 kusů solárních panelů tak, aby se vhodně vešly mezi střešní okna a jejich montáž neponičila kvalitu střechy pod nimi. Výběr solárních panelů Canadian Solar CS6P s jmenovitým výkonem 250 Wp je volba jedné z nejdelších záruk na trhu vůbec. Systém podpořený měničem Kostal Piko 5.5 byl zapojený na zelený bonus

Měnič Kostal Piko 5.5, LányFVE 5,0 kWp, Lány, Středočeský krajFotovoltaika 5,0 kWp, Lány, Kladno, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna na klíč 5,0 kWp, Lány, Kladno, Středočeský kraj

Hořovice / Sluneční elektrárna na klíč 9,66 kWp, Hořovice, Beroun, Středočeský kraj

Realizace: říjen 2013

Rozhodujete se nad pořízením nové fotovoltaické elektrárny, přemýšlíte, zda pro vás má sluneční elektrárna smysl? Máme pro vás dobrou zprávu, velké množství našich zákazníků se k nám znovu vrací. A proč? Protože v reálu poznaly přínos, který fotovoltaika přináší. Kromě ekologické elektrické energie je to i snížení uhlíkové stopy a nákladů, které musí domácnost každý měsíc vynaložit. Aby byla domácnost v obci Hořovice (okres Beroun, Středočeský kraj) částečně soběstačná, nechala si instalova 42 solárních panelů Ningbo Qixin SL 230 Wp a měnič Solarmax 10MT. Zapojení zelený bonus.

Měnič Solarmax 10MT, HoroviceSluneční elektrárna na klíč 9,66 kWp, Hořovice, Beroun, Středočeský kraj

Smrk na Moravě / Instalace fotovoltaické elektrárny 4,83 kWp, Smrk na Moravě, Třebíč, Vysočina

Realizace: srpen 2013

Pro instalaci fotovoltaické elektrárny je vhodné využít kvalitních služeb profesionálního týmu, díky kterému bude celý systém plně funkční, výborně připojený a bezporuchový. Fotovoltaika v obci Smrk na Moravě (okres Třebíč, kraj Vysočina) byla realizována zkušenými pracovníky SOLLARISu. Montáž znamenala osazení 21 kusů solárních panelů Ningbo Qixin SL s jmenovitým výkonem 230 Wp a umístění měniče Kostal Piko 5.5. Ekologická energie zapojená jako zelený bonus přináší finanční prostředky z produkce energie bez uhlíkové stopy.

Měnič Kostal Piko 5.5, Smrk na MoravěInstalace fotovoltaické elektrárny 4,83 kWp, Smrk na Moravě, Třebíč, VysočinaFotovoltaika 4,83 kWp, Smrk na Moravě, Třebíč, Vysočina

Brozany nad Ohří / Fotovoltaika na klíč 7,5 kWp, Brozany nad Ohří, Litoměřice, Ústecký kraj

Realizace: duben 2013

Děkujeme našim zákazníkům, kteří se k nám vracejí. Znamená to pro nás, že jsme za sebou nechali dobrý dojem. První instalace v městysu Brozany nad Ohří (okres Litoměřice, Ústecký kraj) proběhla v dubnu 2013, druhá instalace proběhla v květnu 2023 (náhled fotografie níže) a popis naleznete v našich referencích. Původní instalace znamenala osazení střechy rodinného domu 30 kusy solárních panelů Canadian Solar CS6P s jmenovitým výkonem 250Wp a připojení měniče Solarmax 8MT. Fotovoltaika zapojená na zelený bonus znamená finanční příjem za produkci vlastní elektrické energie.

Měnič Solarmax 8MT k fotovoltaice 7,5 kWpFotovoltaika na klíč 7,5 kWp, Brozany nad Ohří, Litoměřice, Ústecký krajNavýšení výkonu FVE, Brozany nad Ohří, Litoměřice

Dobříň / Fotovoltaická elektrárna 10,81 kWp, Dobříň, Litoměřice, Ústecký kraj

Realizace: duben 2013

Fotovoltaická elektrárna na klíč s celkovým instalovaným výkonem 10,81 kWP znamenala osazení téměř celé střechy rodinného domu solárními panely. Fotovoltaika obsahovala 47 kusů solárních panelů značky Ningbo Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 10MT. Ekologický zdroj elektrické energie přináší domácnosti částečnou energetickou nezávislost a v době, kdy se mění ceny elektrické energie i jistotu, že ta jejich vyprodukovaná cenu nemění. Zapojení na zelený bonus přináší dodatečné finanční prostředky.

Měnič Solarmax 10MT, DobříňFotovoltaická elektrárna 10,81 kWp, Dobříň, Litoměřice, Ústecký kraj

Benešov / FVE na klíč na střeše rodinného domu, Benešov, Středočeský kraj

Realizace: říjen 2013

Instalovace FVE na klíč proběhla v roce 2013 ve městě Benešov, Středočeský kraj. Při realizaci bylo použito 21 solárních panelů Ningbo Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp. FVE na klíč byla zapojena do distribuční sítě na tzv. "zelený bonus". Celkový výkon FVE byl 4,83 kWp.

Fotovoltaika 230 wp, 21 solárních panelů a měničInstalovaná fotovoltaická elektrárna 4,83 kWp v Benešově21 solárních panelů - 230 Wp v BenešověInstalovaná FVE Benešov

Plazy / Montáž fotovoltaické elektrárny 4,8 kWp, Plazy, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Realizace: listopad 2013

Při instalaci fotovoltaické elektrárny není arkýř na střeše překážka. Při správném umístění solárních panelů se jejich výkon nesníží a fotovoltaika bude přínosem pro celou domácnost. Montáž fotovoltaické elektrárny na klíč proběhla v obci Plazy (okres Mladá Boleslav, Středočeský kraj) a celkový instalovaný výkon byl 4,8 kWp. Po dokončení bylo na střeše rodinného domu 20 kvalitních, solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 240 Wp a systém byl připojený k měniči Kostal Piko 5.5. Panely Canadian Solar jsou skvělá volba díky dlouhé životnosti. Zapojeno na zelený bonus.

Měnič Kostal Piko 5.5, PlazyMontáž fotovoltaické elektrárny 4,8 kWp, Plazy, Mladá Boleslav, Středočeský krajFotovoltaika 4,8 kWp, Plazy, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Minkovice / Fotovoltaika 8,28 kWp, Minkovice, Liberecký kraj

Realizace: listopad 2013

Instalace fotovoltaické elektrárny neprobíhá pouze za slunečného, mírně teplého, jarního dne. Náš spolehlivý tým montérů a elektrikářů zvládá i větrné a deštivé dny, aby přinesl domácnostem a jejich členům ekologickou elektrickou energii. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 8,28 kWp v obci Minkovice (Liberecký kraj) znamenala umístění 36 kusů solárních panelů Ningbo Qixin SL 230 Wp. Tyto solární panely byly rozděleny na 2 různě orientované střechy (východ + západ). Jsou podpořeny měničem Solarmax 8MT. Zapojení proběhlo na zelený bonus.

Montáž fotovoltaické elektrárny 8,28 kWp, Liberecký krajMěnič Solarmax 8MT, MinkoviceFotovoltaická elektrárna 8,28 kWp, Minkovice, Liberecký krajFotovoltaika 8,28 kWp, Minkovice, Liberecký kraj

Hrobčice / Fotovoltaická elektrárna 2,76 kWp, Hrobčice, Teplice, Ústecký kraj

Realizace: září 2013

Arkýř na střeše rodinného domu není pro montáž fotovoltaické elektrárny na klíč problém. Správné umístění solárních panelů eliminuje stínění a zajistí dostatek ekologické, elektrické energie. Fotovoltaická elektrána na střeše rodinného domu v obci Hrobčice (okres Teplice, Ústecký kraj) obsahovala 12 kusů solárních panelů značky Ningbo Qixin SL s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 3000S. Fotovoltaika přináší nejen ekologii a nižší uhlíkovou stopu, zapojení na zelený bonus znamená finanční odměnu, která snižuje návratnost investice.

Solarmax 3000S, HrobčiceFotovoltaická elektrárna 2,76 kWp, Hrobčice, Teplice, Ústecký krajFotovoltaika 2,76 kWp, Hrobčice, Teplice, Ústecký kraj

Nová Paka / Sluneční elektrárna 2,82 kWp, Nová Paka, Jičín, Královéhradecký kraj

Realizace: říjen 2013

Sluneční elektrárna nezabírá žádné další místo na pozemku a na přístavku rodinného domu nijak neobtěžuje své okolí. Fotovoltaika ve městě Nová Paka (okres Jičín, Královéhradecký kraj) přinesla domácnosti celkový, instalovaný výkon 2,82 kWp. Při realizaci byly použity hliníkové profily, které byly připevněny na střechu. Do hliníkových profilů bylo umístěno 12 solárních panelů značky Ningbo Qixin SL s jmenovitým výkonem 230 Wp. Srdcem fotovoltaické elektrárny je měnič Solarmax 3000S. Prémií je zapojení na zelený bonus, které odměňuje produkci vlastní elektrické energie.

Sluneční elektrárna 2,82 kWp, Nová Paka, Jičín, Královéhradecký krajMěnič Solarmax 3000S, Nová Paka

Nová Paka / Fotovoltaika 8,28 kWp, Nová Paka, Jičín, Královéhradecký kraj

Realizace: květen 2013

Pokud je spotřeba domácnosti vyšší a možnosti investice do ekologického zdroje elektrické energie nebrání finanční prostředky, je vhodné instalovat větší množství solárních panelů, které vyrobí více elektrické energie a zajistí domácnosti větší energetickou soběstačnost a nižší účty za energie. Ve městě Nová Paka (okres Jičín, Královéhradecký kraj) byla instalována větší fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 8,28 kWp, obsahovala 36 solárních panelů značky Ningbo Qixin SL s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 8MT. Solární panely byly rozděleny do tří větší. Zapojení na zelený bonu

Měnič Solarmax 8MT, Nová PakaFotovoltaika 8,28 kWp, Nová Paka, Jičín, Královéhradecký krajFotovoltaika Nová PakaFotovoltaická elektrárna 8,28 kWp, okres Jičín

Bělá nad Svitavou / Realizace fotovoltaické elektrárny 1,84 kWp, Bělá nad Svitavou, Svitavy, Pardubický kraj

Realizace: září 2013

Každá realizace fotovoltaické elektrárny stojí za to, protože přináší ekologickou energii, snižuje uhlíkovou stopu a pomáhá s částečnou nezávislostí na distributorovi elektrické energie. Fotovoltaika na klíč v obci Bělá nad Svitavou (Okres Svitavy, Pardubický kraj) znamenala osazení 8 kusů solárních panelů značky Ningbo Qixin SL s jmenovitým výkonem 230 Wp a připojení měniče Solarmax 2000S. Zapojení zelený bonus přináší finanční ohodnocení za vlastní, vyprodukovanou elektrickou energii a snižuje návratnost investice.

Realizace fotovoltaické elektrárny 1,84 kWp, Bělá nad Svitavou, Svitavy, Pardubický kraj

Louny / Fotovoltaika na klíč 28,98 kWp, Louny, Ústecký kraj

Realizace: květen 2013

Jedna z větších realizací FVE na klíč ve městě Louny (okres Louny, Ústecký kraj) na ploché střeše. Při takovéto realizaci má investor na výběr mezi hliníkovými profily a patentovanými, plastovými vanami. Oba druhy umístění jsou stejně praktické, prověřené a kvalitní. Investor si vybral umístění do hliníkových konstrukcí, které drží 126 kusů solárních panelů značky Ningbo Qixin SL bezpečně na svém místě ve správné orientaci vůči slunci. Každý solární panel má jmenovitý výkon 230 Wp, systém doplňují měniče Solarmax 13MT a Solarmax 15MT. Spolehlivá fotovoltaika je zapojena na zelený bonus.

Solarmax 13MT a Solarmax 15MT, LounyFVE 28,98 kWp, Louny, Ústecký krajFotovoltaika 28,98 kWp, Louny, Ústecký krajFotovoltaická elektrárna 28,98 kWp, Louny, Ústecký kraj

Lomnice nad Popelkou / Fotovoltaika na klíč 4,5 kWp, Lomnice nad Popelkou, Semily, Liberecký kraj

Realizace: březen 2013

Společnost Canadian Solar byla založena v roce 2001 a patří mezi ty nejlepší na trhu vůbec. Volba jejích produktů je vždy správná a pořízením solárních panelů této značky budete mít na střeše rodinného domu panely s jednou nejdelších záruk na trhu vůbec. Fotovoltaika na klíč ve městě Lomnice nad Popelkou (okres Semily, Liberecký kraj) měla celkový instalovaný výkon 4,5 kWp, jmenované Canadian Solar panely CS6P s jmenovitým výkonem 250 Wp a měnič Kostal Piko 5.5, díky kterému je fotovoltaická elektrárna funkční. Zapojení na zelený bonus zkracuje návratnost investice.

Fotovoltaika na klíč 4,5 kWp, Lomnice nad Popelkou, Semily, Liberecký krajFotovoltaická elektrárna 4,5 kWp, Lomnice nad PopelkouInstalace fotovoltaické elektrárny, Lomnice nad PopelkouMěnič Kostal Piko 5.5, Lomnice nad Popelkou

Týnec nad Labem / Fotovoltaická elektrárna na klíč 4,83 kWp, Týnec nad Labem, Kolín, Středočeský kraj

Realizace: říjen 2013

Plastové vany nebo hliníkové konstrukce? Obě varianty umí velmi dobře nasměrovat solární panely proti slunci a obě jsou stejně stabilní. Přírodní vlivy je neovlivňují. Investor ve městě Týnec nad Labem (okres Kolín, Středočeský kraj) zvolil variantu plastových van. Do nich bylo umístěno 21 kusů solárních panelů značky Ningbo Qixin SL s jmenovitým výkonem 230 Wp. K fotovoltaické elektrárně na klíč byl připojen měnič Kostal Piko 5.5. Fotovoltaika přinesla celkový instalovaný výkon 4,83 kWp a zapojena byla jako zelený bonus. Tím se zkrátila návratnost investice.

Fotovoltaická elektrárna na klíč 4,83 kWp, Týnec nad Labem, Kolín, Středočeský krajFotovoltaika na klíč 4,83 kWp, Týnec nad Labem, Kolín, Středočeský krajFotovoltaika 4,83 kWp na ploché střeše, Týnec nad LabemMěnič Kostal Piko 5.5, Týnec nad Labem

Olomouc / Fotovoltaika 4,83 kWp, Olomouc, Olomoucký kraj

Realizace: září 2013

Fotovoltaika na střeše rodinného domu přinese domácnosti částečnou energetickou nezávislost, nižší ceny elektrické energie a v případě zapojení na zelený bonus i příjmy z vlastní, vyprodukované elektrické energie. Domácnost ve městě Olomouc (Olomoucký kraj) se rozhodla pro pořízení 21 kusů solárních panelů značky Ningbo Qixin SL s jmenovitým výkonem 230 watt a měnič Kostal Piko 5.5. Tím získala celkový instalovaný výkon 4,83 kWp a snížila svou uhlíkovou stopu.

Měnič Kostal Piko 5.5, OlomoucFotovoltaika 4,83 kWp, Olomouc, Olomoucký krajFotovoltaická elektrárna 4,83 kWp, Olomoucký kraj

Bělkovice-Lašťany / FVE na klíč 3,5 kWp, Bělkovice-Lašťany, Olomouc, Olomoucký kraj

Realizace: duben 2013

Kvalitní a prémiové solární panely renomované společnosti Canadian Solar, která byla založena v roce 2001, jsou po investora správnou volbou. Stejně jako naši zákazníci, i my je považujeme za jedny z nejlepších, které si na střechu rodinného domu můžete pořídit. Realizaci do FVE na klíč pro nás znamenala umístění 14 kusů solárních panelů na členitější střechu a umístění a připojení měniče Solarmax 3000S. Solární panely měly jmenovitý výkon 250 Wp. Fotovoltaika byla zapojena na zelený bonus a snížila spotřebu nakupované, elektrické energie domácnosti.

Měnič Solarmax 3000S, Bělkovice-LašťanyFVE na klíč 3,5 kWp, Bělkovice-Lašťany, Olomouc, Olomoucký kraj

Rohozec / Instalace fotovoltaické elektrárny 4,83 kWp, Rohozec, Kutná Hora, Středočeský kraj

Realizace: říjen 2013

Instalace fotovoltaické elektrárny v obci Rohozec (okres Kutná Hora, Středočeský kraj) jasně dokazuje, že umístění solárních panelů na východ a západ má svůj smysl a domácnosti přinese dostatek vlastní elektrické energie. Fotovoltaika na klíč byla složena z 21 kusů solárních panelů značky Ningbo Qixin SL s jmenovitým výkonem 230 Wp a měniče Kostal Piko 5.5. Zapojení na zelený bonus přináší finanční odměnu za vyprodukovanou energii.

Měnič Kostal Piko 5.5, RohozecInstalace fotovoltaické elektrárny 4,83 kWp, Rohozec, Kutná Hora, Středočeský krajFotovoltaika 4,83 kWp, Rohozec, Kutná Hora, Středočeský kraj

Zdislavice / Fotovoltaika 5,0 kWp, Zdislavice, Benešov, Středočeský kraj

Realizace: duben 2013

Hostinec v městysu Zdislavice (okres Benešov, Středočeský kraj) má od roku 2013 krásnou, fotovoltaickou elektrárnu z kvalitních, solárních panelů od renomovaného výrobce Canadian Solar. Jejich záruka patří mezi ty nejdelší a zaručuje investorovi bezpečný nákup. Fotovoltaika na klíč se skládala z 20 kusů solárních panelů Canadian Solar CS6P s jmenovitý výkonem 250 Wp a měniče Kostal Piko 5.5. Ekologičtější hostinec touto formou energeticky úsporného opatření snížil svoji uhlíkovou stopu a zvýšil podíl ekologické energie, kterou spotřebovává. Zapojení na zelený bonus přináší další příjmy.

Měnič Kostal Piko 5.5, ZdislaviceFotovoltaika 5,0 kWp, Zdislavice, Benešov, Středočeský krajFotovoltaická elektrárna 5,0 kWp, Zdislavice, Benešov