Fotovoltaika a reference na mapě ČR

Náš zkušený tým instaluje prospěšné fotovoltaické elektrárny (FVE) s baterií i bez baterie po celé České republice od roku 2008. Spolehlivá fotovoltaika na klíč je doplněna administrativou a záručním i pozáručním servisem od roku 2008. Projděte si naše realizace a přidejte se ke spokojeným klientům naší společnosti.

Fotovoltaika na klíč v referencích

Fotovoltaické elektrárny (FVE) s potěšujícími bonusy

Naše fotovoltaické elektrárny jsou složené výhradně z kvalitních komponentů, jsou doplněny o optimizéry na rizikové solární panely ZDARMA a naši odborníci napříč dotačními tituly zajišťují našim klientům dotace v maximální výši před schválené před samotnou realizací! Instalovaná fotovoltaika od SOLLARISu znamená pořízení špičkového systému, jehož cena zůstává pro zákazníka příznivá. Jistotu vhodného výběru instalační společnosti potvrzuje naše hodnocení na voltaico.cz, kde náš naši klienti hodnotí pěti hvězdičkami z pěti možných!


Ústecký (zrušit)

Chmelištná / Fotovoltaika 8,74 kWp, Chmelištná, Louny, Ústecký kraj

Realizace: listopad 2009

Přínosná fotovoltaika v obci Chmelištná (část městysu Nepomyšl, okres Louny, Ústecký kraj) znamená celkový instalovaný výkon 8,74 kWp. Plochá střecha je pro umístění fotovoltaické elektrárny velice výhodný prostor. Investor má na výběr mezi umístěním solárních panelů do plastových van nebo hliníkových konstrukcí. Obě tyto možnosti zajistí bezpečně zajistí panely před povětrnostními podmínkami. Fotovoltaická elektrárna v hliníkových konstrukcích obsahuje 38 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 230 Wp a měnič Solarmax 6000S a 4200S.

Příprava připojení FVE ChmelištnáMontáž fotovoltaické elektrárny ChmelištnáRealizace FVE ChmelištnáInstalace fotovoltaické elektrárny ChmelištnáFotovoltaická elektrárna na ploché střeše ChmelištnáFotovoltaická elektrárna Chmelištná, část městysu NepomyšlFotovoltaika ChmelištnáFotovoltaika 8,74 kWp, Chmelištná, Louny, Ústecký kraj

Chomutov / Fotovoltaika 4,62 kWp, Chomutov, Ústecký kraj

Realizace: září 2009

Spolehlivá fotovoltaika na klíč snižuje náklady domácnosti za energie a zvyšuje energetickou soběstačnost. To napomáhá členům domácnosti ve chvíli, kdy se ceny elektrické energie na trhu zvedají. Instalovaná fotovoltaická elektrárna zajistí část energií, které vyšší náklady nezasáhnou. Realizace prospěšné, fotovoltaické elektrárny (FVE) ve městě Chomutov (Ústecký kraj) přinesla celkový, instalovaný výkon 4,62 kWp, který vytváří 22 solárních panelů Aleo Solar s výkonem 210 Wp a měnič Solarmax 6000S. Služby na klíč pro zákazníka znamenají pomoc při připojení, v tomto případě na zelený bonus.

Instalace fotovoltaické elektrárny 4,62 kWp, ChomutovElektroinstalace k FVE ChomutovHliníkové konstrukce na střeše RD, ChomutovFotovoltaika 4,62 kWp, Chomutov, Ústecký krajSolarmax 6000S, Chomutov, Ústecký krajFotovoltaika Chomutov

Chomutov / Fotovoltaická elektrárna 2 x 4,95 kWp, Chomutov, Ústecký kraj

Realizace: červenec 2009

Dvě nezávislé fotovoltaické elektrárny na střeše rodinného domu ve městě Chomutov (Ústecký kraj) zajišťují celkový, instalovaný výkon 9,9 kWp (2x4,95 kWp). Tato ekologická výroba elektrické energie zajišťuje nižší výdaje domácnost a snižuje uhlíkovou stopu. Díky zapojení na zelený bonus, který jsme pro zákazníka rádi administrativně zastřešili, získává domácnost další finanční příjmy z produkce. Fotovoltaika na klíč se skládá z 2x22 kusů solárních panelů Siliken o jmenovitém výkonu 225 Wp a dvou měničů Solarmax 6000S, které upravují stejnosměrný proud na střídavý.

Sluneční elektrárna 2x4,95 kWp, ChomutovDva měniče Solarmax 6000S, ChomutovFotovoltaika 2 x 4,95 kWp, Chomutov, Ústecký krajFotovoltaická elektrárna 2 x 4,95 kWp, Chomutov, Ústecký kraj

Chomutov / Instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) 4,8 kWp, Chomutov, Ústecký kraj

Realizace: Říjen 08

Při montáži, realizaci a připojení fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč spolupracují odborníci společnosti SOLLARIS na profesionálně odvedené práci. Montáž solárních panelů do hliníkových konstrukcí zajišťuje jejich bezpečné usazení tak, aby na ně žádné vlivy počasí neměly dopad. Při připojení celého systému do domovních rozvodů se vyškolený tým elektrikářů snaží odvézt tu nejlepší práci. Revize je samozřejmostí. Pomoc při zapojením na zelený bonus je standardem. Fotovoltaika ve městě Chomutov (Ústecký kraj) obsahuje 24 panelů Suntech STP 200 poly a měnič Solarmax 6000S.

Příprava na montáž solárních panelů k FVE 4,8 kWp, ChomutovInstalace fotovoltaické elektrárny (FVE) 4,8 kWp, Chomutov, Ústecký krajFotovoltaika 4,8 kWp, Chomutov, Ústecký krajFotovoltaická elektrárna 4,8 kWp, Chomutov, Ústecký kraj

Chomutov / Sluneční elektrárna 4,6 kWp, Chomutov, Ústecký kraj

Realizace: prosinec 2009

Precizní, rychlá, čistá a profesionální montáž fotovoltaické elektrárny ve městě Chomutov (Ústecký kraj) přináší ekologickou energii a střídavý proud, který není zasažen dodatečnými poplatky. Fotovoltaika na klíč a její služby přináší montáž a připojení 20 kusů solárních panelů Aleo Solar o jmenovitém výkonu 230 Wp, umístění a připojení měniče Solarmax 6000S a administrativní podporu při formě připojení fotovoltaické elektrárny. Tato FVE byla zapojena na zelený bonus. Majiteli to přináší další příjmy a snižuje návratnost výhodné investice.

Instalace fotovoltaické elektrárny 4,6 kWp, ChomutovFotovoltaika 4,6 kWp, Chomutov, Ústecký krajMěnič Solarmax 6000S k FVE 4,6 kWp, ChomutovSluneční elektrárna 4,6 kWp, Chomutov, Ústecký kraj

Chudeřín / Fotovoltaika 4,6 kWp, Chudeřín, Litvínov, Ústecký kraj

Realizace: duben 2010

Správná instalační společnost vám před realizací vaší fotovoltaické elektrárny navrhne vhodné umístění tak, aby byl přínos instalovaného systému co nejvyšší. Fotovoltaika na klíč s celkovým výkonem 4,6 kWp v obci Chudeřín (součást města Litvínov, okres Most, Ústecký kraj) byla umístěna na dvě různé střechy. První je šikmá, která zašťuje dostatečný sklon solárních panelů vůči slunci, na druhé jsou použity hliníkové konstrukce, aby byl sklon zajištěn i na plošší střeše. Celkem bylo připojeno 20 ks solárních panelů Aleo Solar 230 Wp, které podpořily měniče Solarmax 6000S. Zelený bonus.

Hliníkové profily pro FVE 4,6 kWp Chudeřín, Ústecký krajHliníková konstrukce na ploché střeše pro fotovoltaické elektrárnyInstalace fotovoltaické elektrárny 4,6 kWp, Chudeřín u LitvínovaSolarmax 6000S, Chudeřín, LitvínovFotovoltaika Chudeřín, Ústecký kraj

Děčín / FVE na klíč 6,9 kWp, Děčín, Ústecký kraj

Realizace: srpen 2013

Čistá a precizní instalace FVE na klíč od SOLLARISu ve městě Děčín (Ústecký kraj) znamenala prémiové služby, které nabízí pouze naše společnost. Dokonalá instalace 30 solárních panelů Ningbo Qixin SL s jmenovitým výkonem 230 Wp byla základem služeb na klíč. Doplnění a zapojení měniče Kostal Piko 7.0 znamená zvolení kvalitního měniče, který perfektně doplňuje celý systém. Fotovoltaika musí být připojena do distribuční sítě, naše služby v oblasti administrativy s tím spojené, celé úsilí završily.

Měnič Kostal Piko 7.0, DěčínFVE na klíč 6,9 kWp, Děčín, Ústecký kraj

Děčín / Instalace fotovoltaické elektrárny 3,22 kWp, Děčín, Ústecký kraj

Realizace: srpen 2012

Instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) probíhá díky profesionálním pracovníkům společnosti SOLLARIS rychle a čistě. Skupina montérů umístí solární panely do hliníkových profilů, elektrikáři připojí systém do domácích rozvodů a přinesou tak čistou, ekologickou a levnou energii členům domácnosti. Fotovoltaika ve městě Děčín (Ústecký kraj) obsahuje 14 kusů solárních panelů Aleo Avim s dlouhou životností a jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 3000S. FVE nepřináší jen čistou energii, přináší také dodatečné příjmy, pokud je zapojena na zelený bonus. S tím Vám samozřejmě rádi pomůžeme.

Instalace fotovoltaické elektrárny 3,22 kWp, Děčín, Ústecký kraj

Děčín / Fotovoltaika 9,92 kWp, Děčín, Ústecký kraj

Realizace: srpen 2009

Sníte o pořízení fotovoltaické elektrárny a střecha vašeho rodinného domu není vhodná? Nejprve je dobré diskutovat její dispozici s profesionální společností. Pokud i její zaměstnanci zhodnotí, že by bylo umístění solárních panelů na střešní krytinu nevhodné, je tu možnost umístění na pozemku rodinného domu. V tu chvíli pro vás platí pravidlo, že musí zůstat zachována možnost udržby zeleně pod solárními panely. Inspirujte se ve městě Děčín (Ústecký kraj). Fotovoltaika zde obsahuje solární panely Aleo Solar o jmenovitém výkonu 220 Wp a 230 Wp, 2 měniče Solarmax 3000S a Solarmax 6000S.

Příprava elektroinstalace pro FVE 9,92 kWp, DěčínPříprava hliníkové konstrukce pro fotovoltaické elektrárnyFotovoltaická elektrárna 9,92 kWp, Děčín, Ústecký kraj2 měniče Solarmax 3000S a Solarmax 6000S, DěčínFotovoltaika 9,92 kWp, Děčín, Ústecký kraj

Dobříň / Fotovoltaická elektrárna 10,81 kWp, Dobříň, Litoměřice, Ústecký kraj

Realizace: duben 2013

Fotovoltaická elektrárna na klíč s celkovým instalovaným výkonem 10,81 kWP znamenala osazení téměř celé střechy rodinného domu solárními panely. Fotovoltaika obsahovala 47 kusů solárních panelů značky Ningbo Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 10MT. Ekologický zdroj elektrické energie přináší domácnosti částečnou energetickou nezávislost a v době, kdy se mění ceny elektrické energie i jistotu, že ta jejich vyprodukovaná cenu nemění. Zapojení na zelený bonus přináší dodatečné finanční prostředky.

Měnič Solarmax 10MT, DobříňFotovoltaická elektrárna 10,81 kWp, Dobříň, Litoměřice, Ústecký kraj

Dobrná / Fotovoltaika 4,84 kWp, Dobrná, Děčín, Ústecký kraj

Realizace: září 2009

Výkonná fotovoltaická elektrárna instalovaná na střeše rodinného domu v obci Dobrná (okres Děčín, Ústecký kraj) přináší domácnosti výkon 4,84 kWp. Tento výkon zajišťují solární panely značky Aleo Solar (22 kusů) s jmenovitým výkonem 220 Wp. Ty jsou bezpečně umístěny do hliníkových profilů, připojeny k měniči a domovnímu rozvaděči. Měnič je značky Solarmax 6000S. Zapojení na zelený bonus přináší dodatečné finanční prostředky z vlastní vyprodukované, elektrické energie. Tím se zkracuje návratnost celé investice a zvyšuje přínos celého systému.

Realizace FVE DěčínInstalace fotovoltaické elektrárny Dobrná, DěčínMěnič Solarmax 6000SFotovoltaika 4,84 kWp, Dobrná, Děčín, Ústecký kraj

Dolní Poustevna / Montáž fotovoltaické elektrárny 13,5 kWp, Dolní Poustevna, Děčín, Ústecký kraj

Realizace: říjen 2012

Systém s dlouhou životností díky kvalitním solárním panelům Canadian Solar od renomovaného výrobce z kanadského Guelphu. Investice, která zvyšuje hodnotu nemovitosti a snižuje spotřebu nakupované elektrické energie. Kvalitní fotovoltaika na klíč s celkovým instalovaným výkonem 13,5 kWp se nachází ve městě Dolní Poustevna (okres Děčín, Ústecký kraj). Její realizace znamenala osazení 54 kusů solárních panelů a jejich připojení. Umístění a připojení měniče Solarmax 15MT a samozřejmě zapojení na zelený bonus. Tato forma přináší následné příjmy z prodeje elektrické energie.

Montáž fotovoltaické elektrárny 13,5 kWp, Dolní Poustevna, Děčín, Ústecký kraj

Duchcov / Fotovoltaika 4,0 kWp Duchcov, okres Teplice, Ústecký kraj

Realizace: červen 2013

Krásný příklad toho, že i členitá střecha umožňuje osazení solárními panely. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 4,0 kWp ve městě Duchcov (okres Teplice, Ústecký kraj) obsahuje 16 kusů solárních panelů Canadian Solar. Každý solární panel má jmenovitý výkon 250 Wp. Systém doplňuje měnič Kostal Piko 4.2. Připojení do distribuční sítě proběhlo na tzv. zelený bonus.

Fotovoltaika 4,0 kWp Duchcov, okres Teplice, Ústecký krajMěnič Kostal Piko 4.2, Duchcov

Háj u Duchcova / Fotovoltaika 5,0 kWp, Háj u Duchcova, Teplice, Ústecký kraj

Realizace: březen 2013

Fotovoltaika v nádherné, precizní, čisté a rychlé instalaci na střeše rodinného domu v obci Háj u Duchcova (okres Teplice, Ústecký kraj). Umístění 20 kusů solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp znamenalo celkový instalovaný výkon 5,0 kWp. Solární panely patří mezi ty nejspolehlivější a s nejdelší zárukou, které na trhu naleznete. Právě proto patří mezi nejoblíbenější v naší nabídce i vašem výběru. Fotovoltaická elektrárna obsahuje měnič Kostal Piko 5.5. Příjem z prodeje vlastní, vyprodukované, elektrické energie přináší zapojení na zelený bonus.

Fotovoltaika 5,0 kWp, Háj u Duchcova, Teplice, Ústecký krajFotovoltaická elektrárna 5,0 kWp, Háj u Duchcova, Teplice, Ústecký krajFVE Háj u DuchcovaMěnič Kostal Piko 5.5, Háj u Duchcova

Havraň / Fotovoltaika 4,86 kWp Havraň, Most, Ústecký kraj

Realizace: Březen 08

Členitá střecha s různými orientacemi ke slunci není nic, s čím by si měl majitel nemovitosti lámat hlavu. Při vhodné instalaci, kvalitním rozdělení a samozřejmě po diskuzi o potřebách a zvycích domácnosti v oblasti spotřeby elektrické energie, umíme navrhnout rozložení systému tak, aby přineslo domácnosti dostatek elektrické energie, která snižuje její uhlíkovou stopu. Fotovoltaika o celkovém instalovaném výkonu 4,86 kWp v obci Havraň (okres Most, Ústecký kraj) je rozdělena na dvě samostatná pole. Orientaci solárních panelů na jihovýchod doplňuje další umístění solárních panelů na jihozápad.

Fotovoltaika 4,86 kWp Havraň, Most, Ústecký krajFotovoltaická elektrárna 4,86 kWp Havraň, Most, Ústecký krajInstalace fotovoltaické elektrárny na střeše rodinného domu, Most

Horní Habartice / Fotovoltaika 5,75 kWp, Horní Habartice, Děčín, Ústecký kraj

Realizace: Červen 2012

Vzhledově působivá a precizně zapojená fotovoltaická elektrárna na klíč na střeše rodinného domu ušetří domácnosti a jejím majitelům starosti se zvyšujícími se cenami elektrické energie. Jako bonus získává tato domácnost dodatečné finanční prostředky,, které může využít dle vlastní volby a snižuje uhlíkovou stopu díky ekologickému zdroji elektrické energie. Fotovoltaika v obci Horní Habartice (okres Děčín, Ústecký kraj) obsahuje 25 kusů solárních panelů značky Aleo Avim o jmenovitém výkonu 230 Wp. Funkčnost fotovoltaické elektrárny (FVE) zajišťuje měnič Solarmax 2000S.

Fotovoltaika 5,75 kWp, Horní Habartice, Děčín, Ústecký kraj

Horní Jiřetín / Fotovoltaická elektrárna 11,96 kWp, Horní Jiřetín, Ústecký kraj

Realizace: květen 2013

Fotovoltaika na správně orientované střeše nemovitosti znamenala osazení 52 kusů solárních panelů Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp a připojení měniče Solarmax 13MT2. Fotovoltaická elektrárna byla zapojena na zelený bonus, který znamená finanční prostředky z vlastní elektrické energie.

Fotovoltaická elektrárna 11,96 kWp, Horní Jiřetín, Ústecký krajFotovoltaika 11,96 kWp, Horní Jiřetín, Ústecký kraj

Horní Jiřetín / Fotovoltaika na klíč 11,96 kWp Horní Jiřetín, Most, Ústecký kraj

Realizace: květen 2013

Aby fotovoltaika na klíč dosáhla celkového instalovaného výkonu 11,96 kWp, znamenalo to osazení celé střechy nemovistosti solárními panely značky Qixin. Ve městě Horní Jiřetín (okres Most, Ústecký kraj) jich bylo použito 52 kusů. Funkčnost fotovoltaické elektrárny podpořil měnič Solarmax 13MT2. Třífázové připojení výrazně zvyšuje množství energie, kterou může domácnost spotřebovat. Zapojení na zelený bonus znamená finanční prostředky z vyprodukované, elektrické energie. To zkracuje návratnost investice do tohoto systému.

Fotovoltaika na klíč 11,96 kWp Horní Jiřetín, Most, Ústecký krajMěnič Solarmax 13MT2, Horní Jiřetín

Horní Jiřetín / Fotovoltaika 7,595 kWp, Horní Jiřetín, Most, Ústecký kraj

Realizace: říjen 2012

První realizace fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč ve městě Horní Jiřetín (okres Most, Ústecký kraj) na střeše rodinného domu s celkovým instalovaným výkonem 7,595 kWp proběhla v roce 2012. Fotovoltaika byla složena z 31 kusů solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp a třech měničů Solarmax 3000S. Zapojení první FVE proběhlo jako zelený bonus. Druhá realizace proběhla v červnu 2023, celkový instalovaný výkon byl 10,32 kWp, použitý měnič byl SolaX X3. FVE byla podpořena bateriemi SolaX Triple Power s kapacitou 11,6 kWh. Fotografie zachycují obě instalace.

Fotovoltaika 7,595 kWp, Horní Jiřetín, Most, Ústecký kraj2. instalace FVE 10,32 kWp, baterie 11,6 kWh, Horní Jiřetín, okres Most

Hoštka u Roudnice nad Labem / Fotovoltaika 5,06 kWp, Hoštka u Roudnice nad Labem, Ústecký kraj

Realizace: červenec 2009

V případě vysoké a nedostupné střechy přichází na řadu přemístění solárních panelů pomocí jeřábu. Zajišťujeme tak jejich celistvost a neporušenost při uložení do hliníkových profilů. Fotovoltaika v obci Hoštka u Roudnice nad Labem (Ústecký kraj) má celkový instalovaný výkon 5,06 kWp. Fotovoltaická elektrárna je zapojena jako zelený bonus a přináší tak domácnosti extra příjmy z prodeje vlastní vyprodukované elektrické energie. Při instalaci fotovoltaické elektrárny (FVE) bylo použito 22 kusů solárních panelů značky Siliken 230 Wp a měnič Solarmax 6000S.

Příprava střechy rodinného domu pro FVE, Hoštka u Roudnice nad LabemInstalace fotovoltaické elektrárny 5,06 kWp, Hoštka u Roudnice nad LabemMěnič Solarmax 6000S, Hoštka u Roudnice nad LabemFotovoltaika 5,06 kWp, Hoštka u Roudnice nad Labem, Ústecký krajFotovoltaická elektrárna 5,06 kWp, Hoštka u Roudnice nad Labem, Ústecký kraj

Hrobčice / Fotovoltaická elektrárna 2,76 kWp, Hrobčice, Teplice, Ústecký kraj

Realizace: září 2013

Arkýř na střeše rodinného domu není pro montáž fotovoltaické elektrárny na klíč problém. Správné umístění solárních panelů eliminuje stínění a zajistí dostatek ekologické, elektrické energie. Fotovoltaická elektrána na střeše rodinného domu v obci Hrobčice (okres Teplice, Ústecký kraj) obsahovala 12 kusů solárních panelů značky Ningbo Qixin SL s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič Solarmax 3000S. Fotovoltaika přináší nejen ekologii a nižší uhlíkovou stopu, zapojení na zelený bonus znamená finanční odměnu, která snižuje návratnost investice.

Solarmax 3000S, HrobčiceFotovoltaická elektrárna 2,76 kWp, Hrobčice, Teplice, Ústecký krajFotovoltaika 2,76 kWp, Hrobčice, Teplice, Ústecký kraj

Jílové u Děčína / Fotovoltaika 3,36 kWp, Jílové u Děčína, Ústecký kraj

Realizace: Duben 09

Kontrola kondice střechy rodinného domu před instalací fotovoltaické elektrárny je na místě hlavně proto, že solární panely, které budou umístěny do hliníkových profilů, mají dlouhou životnost a krytina i nosné konstrukce střechy by měly vydržet minimálně po stejnou dobu jako tento systém, aby byl eliminován zásah do již využívaného zdroje. Fotovoltaika ve městě Jílové u Děčína (okres Děčín, Ústecký kraj) byla namontována na kvalitní střešní krytinu. Byly použity solární panely značky Aleo S 18 210 (16 ks) a měnič Solarmax 4200S. Zapojení na zelený bonus bylo administrováno společností SOLLARI

Střecha rodinného domu připravená pro instalaci FVE, okres DěčínPříprava střechy pro realizaci FVE, Jílové u DěčínaSOLLARIS je instalační společnost pro FVEFotovoltaická elektrárna a její realizace ve městě Jílové u DěčínaInstalace fotovoltaické elektrárny 3,36 kWp, Jílové u Děčína, Ústecký krajFotovoltaika 3,36 kWp, Jílové u Děčína, Ústecký krajMěnič Solarmax 4200S, Jílové u Děčína, Ústecký kraj

Jílové u Děčína / Fotovoltaika 5,75 kWp, Jílové u Děčína, Ústecký kraj

Realizace: červenec 2012

Panely Canadian Solar jsou ty, které pro instalace společností SOLLARIS doporučujeme. Jsme si jisti, že jsou to jedny z nejlepších panelů, které si na trhu můžete vybrat. Jejich záruka je dlouhá a preciznost vyhotovení kanadskou společností zajišťuje dlouhou životnost. Fotovoltaika na klíč ve městě Jílové u Děčína obsahovala 23 kusů těchto panelů s jmenovitým výkonem 245 Wp. Aby byla fotovoltaická elektrárna schopna produkovat střídavý proud, je připojen měnič Solarmax 3000S. Zapojení na zelený bonus bylo administrováno z naší strany a přineslo další finanční příjmy.

Fotovoltaika 5,75 kWp, Jílové u Děčína, Ústecký kraj

Jirkov / Fotovoltaika 3,06 kWp, Jirkov, Chomutov, Ústecký kraj

Realizace: Červen 08

Fotovoltaika je přínosný systém. Solární panely a fotovoltaické články, z kterých jsou složené, emitují elektrony a vytváření stejnosměrný proud. Ten měnič upraví na střídavý, který v domácnosti využijete. Služby na klíč od společnosti SOLLARIS přináší prémiové služby stejně tak, jako ve městě Jirkov (okres Chomutov, Ústecký kraj). Fotovoltaická elektrárna zde obsahuje 18 kusů solárních panelů Suntech STP 170 mono a kvalitní měnič Solarmax 3000S. Součástí poskytnutých služeb je revize celého systému, připojení do domovních rozvodů a výhodné zapojení na zelený bonus.

Příprava střechy RD pro FVE 3,06 kWp, JirkovFotovoltaická elektrárna na klíč 3,06 kWp, JirkovFotovoltaika 3,06 kWp, Jirkov, Chomutov, Ústecký kraj

Kadaň / Fotovoltaická elektrárna 5,04 kWp, Kadaň, Chomutov, Ústecký kraj

Realizace: leden 2009

Přínosná fotovoltaická elektrárna (FVE) na střeše rodinného domu v rodném městě společnosti SOLLARIS Kadaň (okres Chomutov, Ústecký kraj). Rychlá, precizní, bezchybná a kvalitní montáž přinesla domácnosti celkový instalovaný výkon 5,04 kWp. Profesionální tým naší společnosti osadil 24 kusů polykrystalických solárních panelů Aleo Solar o jmenovitém výkonu 210 Wp a umístil a připojil měnič SMA SunnyBoy 5000 TL HC. Ten upravuje stejnosměrný proud produkovaný panely na střídavý, v domácnosti bez problémů využitelný.

Měnič SMA SunnyBoy 5000 TL HC, KadaňSolární panely Aleo Solar 210 Wp na střeše RD, KadaňSpolehlivá fotovoltaika 5,04 kWp, Kadaň, Ústecký krajVýkonná fotovoltaická elektrárna 5,04 kWp, Kadaň, Ústecký kraj

Kadaň / Montáž fotovoltaické elektrárny 3,78 kWp, Kadaň, Chomutov, Ústecký kraj

Realizace: březen 2010

Montáž fotovoltaické elektrárny v sídelním městě společnosti SOLLARIS je vždy malý svátek. Profesionální tým vyškolených montážních techniků a elektrikářů dělá všechno proto, aby realizovaný systém přinesl maximální výtěžnost a přínosy pro domácnost. Fotovoltaika umístěná na střeše bytového domu ve městě Kadaň (okres Chomutov, Ústecký kraj) obsahuje 18 kusů solárních panelů Aleo Solar (jmenovitý výkon 210 Wp) a měnič Solarmax 4200S. Naše společnost poskytuje prémiové služby na klíč, jejichž součástí je revize celého systému i zapojení na zelený bonus.

Příprava střechy RD ve městě Kadaň pro solární panely Aleo Solar 210 WpHliníkové profily pro solární panely Aleo Solar 210 Wp, KadaňMontáž fotovoltaické elektrárny 3,78 kWp, Kadaň, Chomutov, Ústecký krajMěnič Solarmax 4200S, Kadaň, Ústecký krajFotovoltaika 3,78 kWp, Kadaň, Chomutov, Ústecký kraj

Kadaň / Fotovoltaika 5,04 kWp Kadaň, Chomutov, Ústecký kraj

Realizace: září 2009

Montáž fotovoltaické elektrárny v domácím prostředí společnosti SOLLARIS. Fotovoltaika na klíč ve městě Kadaň (okres Chomutov, Ústecký kraj) perfektně realizovaná společností s profesionálně proškolenými pracovníky přinesla celkový instalovaný výkon 5,04 kWp. Bonusem umístění přínosného systému na novostavbu je, že neznamená drobné stavební úpravy a je plně integrovaná před finálními úpravami domu. Fotovoltaická elektrárna obsahuje 24 solárních panelů Aleo Solar s jmenovitým výkonem 210 Wp a měnič SOlarmax 6000S. Součástí služeb je revize a připojení na zelený bonus.

Fotovoltaika KadaňSolarmax 6000S k FVE 5,04 kWp, KadaňFotovoltaická elektrárna 5,04 kWp Kadaň, Chomutov, Ústecký krajMontáž fotovoltaické elektrárny 5,04 kWp Kadaň, Chomutov

Kadaňská Jeseň / Fotovoltaika 2,99 kWp, Kadaňská Jeseň, Chomutov, Ústecký kraj

Realizace: březen 2010

Trend cen elektrické energie je v dlouhodobém hledisku vzestupný. Instalací přínosného, ekologického systému si zajistíte, že vámi vyprodukovaná elektrická energie vyšší náklady přinášet nebude. Fotovoltaika na klíč pro vás bude přínosný systém stejně tak, jako pro domácnost v rodinném domě v obci Kadaňská Jeseň (část města Kadaň, okres Chomutov, Ústecký kraj). Prémiové služby společnosti SOLLARIS začaly představením systému, pokračovaly osazením a připojením 13 kusů solárních panelů Siliken 230 Wp a připojením měniče Solarmax 3000S. Zapojení FVE je jako zelený bonus.

Příprava pro solární panely Siliken 230 Wp, Kadaňská JeseňMontáž fotovoltaické elektrárny (FVE) 2,99 kWp, Kadaňská Jeseň, Chomutov, Ústecký krajFotovoltaika 2,99 kWp, Kadaňská Jeseň, Chomutov, Ústecký krajMěnič Solarmax 3000S, Kadaňská Jeseň

Klášterec nad Ohří / Fotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Klášterec nad Ohří, Chomutov, Ústecký kraj

Realizace: duben 2010

Pokud si není zákazník jistý, zda jsou solární panely umístěné na východ a západ přínosné, rádi mu poskytneme data z realizací, které má společnost SOLLARIS ve svých uskutečněných realizacích. Fotovoltaická elektrárna s celkovým instalovaným výkonem 4,6 kWp ve městě Klášterec nad Ohří (okres Chomutov, Ústecký kraj) je jedním z příkladů, jak může být prospěšná. Prémiová fotovoltaika je složená z 10 a 10 kusů solárních panelů značky Aleo Solar s jmenovitým výkonem 230 Wp a dvou měničů Solarmax 3000S. A proč je zapojení na zelený bonus opravdový přínos? Protože přináší dodatečné prostředky.

Montáž fotovoltaické elektrárny 4,6kWp, Klášterec nad OhříHliníkové konstrukce pro solární panely Aleo Solar, Klášterec nad Ohří2 měniče Solarmax 3000S, Klášterec nad OhříFotovoltaika 4,6 kWp, Klášterec nad Ohří, Chomutov, Ústecký krajFotovoltaická elektrárna 4,6 kWp, Klášterec nad Ohří, Chomutov, Ústecký kraj

Klášterec nad Ohří / Fotovoltaika 8,28 kWp, Klášterec nad Ohří, Chomutov, Ústecký kraj

Realizace: březen 2010

Střecha není jen místo, na které fouká vítr a dopadají kapky. Pro vlastníka domu může být přínosná a získávat mu dodatečném finanční prostředky. Při typu zapojení jako přímá dodávka do sítě jsou sjednané výkupní ceny a přínos je jasně daný. Ve městě Klášterec nad Ohří (okres Chomutov, Ústecký kraj) jsme na přímou dodávku do sítě realizovali připojení fotovoltaické elektrárny s celkovým instalovaným výkonem 8,28 kWp. Fotovoltaika byla složená z 36 kusů solárních panelů Aleo Solar 230 Wp a dva měniče Solarmax 4200S.

Instalace fotovoltaické elektrárny 8,28 kWp, Klášterec nad OhříFotovoltaická elektárrna 8,28 kWp, Klášterec nad Ohří, Chomutov, Ústecký krajFotovoltaika 8,28 kWp, Klášterec nad Ohří, Chomutov, Ústecký krajFotovoltaika Klášterec nad OhříSluneční elektrárna 8,28 kWp Klášterec nad Ohří2 měniče Solarmax 4200S, Klášterec nad Ohří

Korozluky / Fotovoltaika 3,96 kWp, Korozluky, Most, Ústecký kraj

Realizace: Březen 08

Na montáž fotovoltaické elektrárny v obci Korozluky (okres Most, Ústecký kraj) vyslala společnost SOLLARIS proškolené a zkušené zaměstnance, kteří bezchybně připevnili hliníkové profily na střechu rodinného domu a umístili solární panely, které připojili k domovním rozvodům. Revize celého systému je samozřejmostí. Fotovoltaika na klíč je složena z 22 kusů monokrystalických, solárních panelů o jmenovitém výkonu 180 Wp a je doplněna měničem od švýcarského výrobce. Měnič je značky Solarmax (řada S), je použitý k úpravě stejnosměrného proudu na střídavý.

Fotovoltaická elektrárna na klíč 3,96 kWp, Korozluky, Most, Ústecký krajInstalace fotovoltaické elektrárny 3,96 kWp, Korozluky, okres MostMontáž fotovoltaické elektrárny, okres Most, Ústecký krajFotovoltaika 3,96 kWp, Korozluky, Most, Ústecký kraj

Libědice / Fotovoltaika 15,68 kWp, Libědice, Chomutov, Ústecký kraj

Realizace: Květen 09

Fotovoltaická elektrárna nemusí být umístěna pouze na střechu rodinného domu. Pokud je střecha přístavku lépe orientovaná a směřovaná proti slunci, rádi vám doporučíme umístění solárních panelů právě na něj. Při tomto druhu instalace je ale dobré mít na paměti, že je potřeba poradit se s pojišťovacím agentem, protože není fotovoltaika součástí střechy rodinného domu. Fotovoltaika v obci Libědice (okres Chomutov, Ústecký kraj) zahrnuje 64 kusů solárních panelů Siliken SLK60P6L s jmenovitým výkonem 245 Wp, měniče Solarmax 4200S a 3000S. Zapojena je jako zelený bonus.

Příprava realizace fotovoltaické elektrárny 15,68 kWp, LibědiceCesta pro elektro, LibědicePříprava střechy pro solární panely 64 panelů Siliken SLK60P6L 245 Wp, LibědiceInstalace fotovoltaické elektrárny 15,68 kWp, Libědice, Chomutov, Ústecký krajSolarmax 4200S a 3000S, LibědiceFotovoltaická elektrárna 15,68 kWp, Libědice, Chomutov, Ústecký krajFotovoltaika 15,68 kWp, Libědice, Chomutov, Ústecký krajFotovoltaika na klíč 15,68 kWp, Libědice

Litoměřice / Fotovoltaika na klíč 4,83 kWp, Litoměřice, Ústecký kraj

Realizace: duben 2013

Fotovoltaika na klíč obsahuje konzultaci, realizaci a připojení fotovoltaické elektrárny. Vše je podpořeno komunikací s distribuční společností a připojením k distribuční síti. Instalovaná fotovoltaická elektrárna ve městě Litoměřice (Ústecký kraj) je složena z 21 kusů solárních panelů značky Qixin s jmenovitým výkonem 230 Wp a měniče Kostal Piko 5.5. Zapojení na zelený bonus bylo velmi oblíbené před příchodem dotace NZÚ v roce 2021, která znamená jednu vyplacenou částku, které se odvíjí od parametrů fotovoltaické elektrárny a snižuje tak cenu při jejím pořízení.

Fotovoltaika na klíč 4,83 kWp, Litoměřice, Ústecký krajMěnič Kostal Piko 5.5, LitoměřiceFotovoltaická elektrárna 4,83 kWp, Litoměřice

Litoměřice / Fotovoltaická elektrárna 2,58 kWp, Litoměřice, Ústecký kraj

Realizace: Září 08

Fotovoltaická elektrárna s celkovým instalovaným výkonem 2,58 kWp ve městě Litoměřice (Ústekcý kraj) přináší domácnosti částečnou energetickou nezávislost, nižší uhlíkovou stopu i nižší účty za elektrickou energii. V době, kdy se cena elektrické energie zvedá, mají členové domácnosti jistotu, že jejich vlastní produkce zvýšením ceny zatížena nebude. Fotovoltaika obsahuje 12 kusů solárních panelů značky Aleo S18 Poly s jmenovitým výkonem 215 Wp a měnič Solarmax 3000S. Zapojení na zelený bonus přináší finanční prostředky z produkce ekologické energie a zkracuje návratnost.

Montáž fotovoltaické elektrárny 2,58 kWp, Litoměřice, Ústecký krajInstalace FVE 2,58 kWp, Litoměřice, Ústecký krajFotovoltaická elektrárna 2,58 kWp, Litoměřice, Ústecký krajFotovoltaika 2,58 kWp, Litoměřice, Ústecký krajSolární panely Aleo S18 215 poly, Litoměřice

Litoměřice / Fotovoltaika 1,84 kWp, Litoměřice, Ústecký kraj

Realizace: duben 2010

Pracovníci společnosti SOLLARIS mají fotovoltaické elektrárny (FVE) jako svoji velkou vášeň od roku 2008 a pokračují i v druhé vlně fotovoltaického boomu po roku 2022. Fotovoltaika od lidí, kteří své zkušenosti získávali i v roce 2010, je záruka kvality a spolehlivého systému. V roce 2010 jsme ve městě Litoměřice (Ústecký kraj) instalovali FVE na klíč s celkovým výkonem 1,84 kWp, která se skládala z 8 kusů solárních panelů značky Aleo Solar o jmenovitém výkonu 230 Wp a měniče švýcarského výrobce Solarmax 2000S. Fotovoltaika je zapojena jako zelený bonus.

Instalace fotovoltaické elektrárny 1,84 kWp, Litoměřice, Ústecký krajMontáž FVE 1,84 kWp, Litoměřice, Ústecký krajFotovoltaická elektrárna 1,84 kWp, Litoměřice, Ústecký krajMěnič Solarmax 2000S od švýcarského výrobce, LitoměřiceFotovoltaika 1,84 kWp, Litoměřice, Ústecký kraj

Litoměřice / Fotovoltaika 4,6 kWp, Litoměřice, Ústecký kraj

Realizace: září 2012

Nádherná instalace solárních panelů na střeše rodinného domu ve městě Litoměřice (Ústecký kraj) doplňuje solární panely na ohřev vody, které již střecha obsahovala. Snaha domácnosti o částečnou energetickou nezávislost, nižší ceny elektrické energie a nižší výdaje za energie domácnosti vůbec podpoří zapojení na zelený bonus, které jsme v rámci služeb na klíč zpracovali z naší strany. Fotovoltaika, která je takto připojená generuje další příjmy a zkracuje návratnost investice. Při instalaci fotovoltaické elektrárny jsme umístili 20 kusů solárních panelů Aleo Avim 230 Wp a měnič Solarmax 6000S.

Fotovoltaika 4,6 kWp, Litoměřice, Ústecký kraj

Litvínov / Fotovoltaika 2,99 kWp, Litvínov, Most, Ústecký kraj

Realizace: Květen 2012

Fotovoltaika ve městě Litvínov (okres Most, Ústecký kraj) přináší své domácnosti celkový instalovaný výkon 2,99 kWp. Tento instalovaný výkon do budoucna zajistí, že změna cen elektrické energie neovlivní výdaje domácnosti tak moc, jak by tomu bylo, kdyby se ekologickou cestou nevydala. Fotovoltaická elektrárna na klíč zahrnuje 13 kusů solárních panelů Aleo Avim s jmenovitým výkonem 230 Wp a měnič od švýcarského výrobce Solarmax 3000S. Zkušený tým SOLLARIS umístil solární panely do hliníkových profilů a propojil je s již zmiňovaným měničem, který upravuje proud na střídavý.

Fotovoltaika 2,99 kWp, Litvínov, Most, Ústecký kraj

Lom u Mostu / FVE na klíč 8,82 kWp, Lom u Mostu, Ústecký kraj

Realizace: říjen 2012

Protože je fotovoltaika systém, který si domácnost pořizuje na dlouhé roky, je dobré umístit na střechu rodinného domu to nejlepší, co se na trhu nachází. V případě domácnosti ve městě Lom u Mostu (okres Most, Ústecký kraj) si domácnost k naší radosti vybrala z naší nabídky 36 kusů prémivých solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp a měnič Solarmax 10 MT. Zapojení na zelený bonus přináší další finanční odměnu za produkci ekologické, elektrické energie. Tato forma zkracuje návratnost investice do systému, který snižuje uhlíkovou stopu.

FVE na klíč 8,82 kWp, Lom u Mostu, Ústecký kraj

Louny / Fotovoltaika na klíč 28,98 kWp, Louny, Ústecký kraj

Realizace: květen 2013

Jedna z větších realizací FVE na klíč ve městě Louny (okres Louny, Ústecký kraj) na ploché střeše. Při takovéto realizaci má investor na výběr mezi hliníkovými profily a patentovanými, plastovými vanami. Oba druhy umístění jsou stejně praktické, prověřené a kvalitní. Investor si vybral umístění do hliníkových konstrukcí, které drží 126 kusů solárních panelů značky Ningbo Qixin SL bezpečně na svém místě ve správné orientaci vůči slunci. Každý solární panel má jmenovitý výkon 230 Wp, systém doplňují měniče Solarmax 13MT a Solarmax 15MT. Spolehlivá fotovoltaika je zapojena na zelený bonus.

Solarmax 13MT a Solarmax 15MT, LounyFVE 28,98 kWp, Louny, Ústecký krajFotovoltaika 28,98 kWp, Louny, Ústecký krajFotovoltaická elektrárna 28,98 kWp, Louny, Ústecký kraj

Lovosice / Fotovoltaika 5,0 kWp, Lovosice, Ústecký kraj

Realizace: březen 2013

Kvalitní a s dlouhou životností. Přesně takové jsou solární panely Canadian Solar. Ve městě Lovosice, Ústecký kraj si domácnost pořídila 20 ks na střechu rodinného domu a získala tak celkový instalovaný výkon 5,0 kWp. Fotovoltaika tak do domácnosti přinesla ekologickou, elektrickou energii a zapojení na zelený bonus, kterým stát podporoval pořízení FVE. Vše bylo doplněno o měnič měnič Kostal Piko 5.5.

Fotovoltaika 5,0 kWp, Lovosice, Ústecký krajFotovoltaická elektrárna se solárními panely Canadian Solar, LovosiceMěnič Kostal Piko 5.5, Lovosice

Lužice u Mostu / Fotovoltaika 4,73 kWp, Lužice u Mostu, Most, Ústecký kraj

Realizace: Říjen 08

Spolehlivá fotovoltaika na krásné střeše rodinného domu s celkovým instalovaným výkonem 4,73 kWp v obci Lužice u Mostu (okres Most, Ústecký kraj) znamenala pro zkušený tým SOLLARIS připevnění hliníkových konstrukcí, do kterých bylo umístěno 22 kusů solárních panelů značky Aleo S18 215 poly s jmenovitým výkonem 215 Wp. Tyto hliníkové konstrukce zajistí solární panely proti pohybu. Aby byla fotovoltaická elektrárna plně funkční, byl použitý měnič značky Solarmax 6000S, který upravuje produkovaný stejnosměrný proud na střídavý. Zapojeno na zelený bonus.

Hliníokvá konstrukce pro fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč, Ústecký krajFotovoltaická elektrána umístěná do hliníkové konstrukce, okres MostFotovoltaika 4,73 kWp, Lužice u Mostu, Most, Ústecký krajSOLLARIS fotovoltaika při instalaci v obci Lužice u Mostu

Málkov / Fotovoltaika 4,05 kWp, Málkov, Chomutov, Ústecký kraj

Realizace: březen 2010

Hliníkové profily jsou prověřené a stabilní zázemí pro solární panely na šikmé střeše rodinného domu. Fotovoltaika v obci Málkov (okres Chomutov, Ústecký kraj) takto bezpečně zajistila solární panely značky Aleo Solar o jmenovitém výkonu 225 Wp. 18 kusů těchto kvalitních, výkonných, solárních panelů zajistilo celkový, instalovaný výkon 4,05 kWp. Takto získaná energie je ekologický zdroj, který dodatečné účty neposílá a domácnosti snižuje výdaje. SOLLARIS velice rád administrativně zajistil zapojení na zelený bonus, tím poskytl domácnosti dodatečné příjmy a zkrátil návratnost investice.

Fotovoltaika 4,05 kWp, Málkov, Chomutov, Ústecký krajRealizace fotovoltaické elektrárny 4,05 kWp, Málkov, Chomutov, Ústecký krajFotovoltaická elektrárna 4,05 kWp, Málkov, Chomutov, Ústecký krajMěnič Solarmax 4200S, Málkov, Chomutov

Meziboří u Litvínova / Fotovoltaika 3,78 kWp, Meziboří u Litvínova, Most, Ústecký kraj

Realizace: říjen 2009

Fotovoltaika o celkovém instalovaném výkonu 3,78 kWp ve městě Meziboří u Litvínova (okres Most, Ústecký kraj) přináší své hrdé domácnosti celkový instalovaný výkon 3,78 kWp. Ten zajišťují solární panely značky Aleo Solar. Každý solární panel má jmenovitý výkon 210 Wp a do hliníkových profilů jich bylo usazeno celkem 18 kusů. Po bezpečném zajištění byly propojeny se srdcem fotovoltaické elektrárny, kterým je měnič od švýcarského výrobce Solarmax 4200S. Administrativu spojenou se zapojením fotovoltaické elektrárny jako zelený bonus zajistila společnost SOLLARIS.

Hliníkové profily pro solární panely, Meziboří u Litvínova, Ústecký krajSolární panely Aleo Solar 210 Wp, Meziboří u Litvínova, okres MostMěnič Solarmax 4200S pro FVE na klíč, Meziboří u LitvínovaFotovoltaická elektrárna 3,78 kWp, Meziboří u Litvínova, Most, Ústecký krajFotovoltaika 3,78 kWp, Meziboří u Litvínova, Most, Ústecký kraj

Modlany / Fotovoltaika 11,25 kWp, Modlany, Teplice, Ústecký kraj

Realizace: Květen 2012

Krásný, rodinný dům, jehož cenu zvyšuje kvalitní fotovoltaická elektrárna na klíč, která bude produkovat ekologickou, elektrickou energii po dobu desítek let. Fotovoltaika s celkovým instalovaným výkonem 11,25 kWp v obci Modlany (okres Teplice, Ústecký kraj) obsahuje velice kvalitní, solární panely značky Canadian Solar s jmenovitým výkonem 250 Wp. Volba těchto solárních panelů je výtečná. Společnost, která tyto panely produkuje patří mezi ty nejlepší na trhu vůbec a záruka, kterou na své výrobky poskytuje je úctyhodná. Aby byla fotovoltaika funčkní, zahrnuje měnič Solarmax 13 MT.

Fotovoltaika 11,25 kWp, Modlany, Teplice, Ústecký kraj

Nová Oleška / Fotovoltaika 8,085 kWp, Nová Oleška, Děčín, Ústecký kraj

Realizace: listopad 2012

To, že se kanadská společnost Canadian Solar vypracuje mezi absolutní špičku v oboru výroby elektrické energie a v roce 2023 bude patřit mezi ty nejlepší jsme v roce 2013 nemohli vědět. Tím více nás zpětně těší rozhodnutí našich klientů nechat si střechu rodinného domu osadit právě těmito solárními panely. Fotovoltaika na klíč v obci Nová Oleška (okres Děčín, Ústecký kraj) obsahovala 33 kusů solárních panelů Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp a tři měniče Solarmax 3000S. Domácnosti jsme rádi zastřešili celou administrativu spojenou se zapojením na zelený bonus.

Fotovoltaika 8,085 kWp, Nová Oleška, Děčín, Ústecký kraj

Nučničky / Fotovoltaika 4,83 kWp, Nučničky, Travčice, Litoměřice, Ústecký kraj

Realizace: Únor 2009

Tým SOLLARIS je připraven instalovat solární panely na střechu vašeho rodinného domu i v horším počasí. Tým zkušených montérů a elektrikářů se horšího počasí nebojí. Výsledkem je výkonná fotovoltaická elektrárna připravená hned od prvních slunečních dní nového roku. Fotovoltaika ve vesnici Nučničky (část obce Travčice, okres Litoměřice, Ústecký kraj) má celkový instalovaný výkon 4,83 kWp, který zajišťuje 23 kusů solárních panelů Aleo S18 s jmenovitým výkonem 210 Wp. Srdcem fotovoltaické elektrárny zůstává měnič SMA SB 4200 TL HC multistring. Zapojení na zelený bonus.

Solární panely Aleo na střeše RD, NučničkyInstalace fotovoltaické elektrárny 4,83 kWp, Nučničky, Travčice, Litoměřice, Ústecký krajFotovoltaika 4,83 kWp, Ústecký krajFotovoltaická elektrárna 4,83 kWp, Nučničky, Travčice, Litoměřice, Ústecký krajFotovoltaika 4,83 kWp, Nučničky, Travčice, Litoměřice, Ústecký kraj

Otvice / Fotovoltaika 17,86 kWp, Otvice, Chomutov, Ústecký kraj

Realizace: srpen 2010

Fotovoltaická elektrárna na klíč umístěná na střeše hospodářského stavení má celkový instalovaný výkon 17,86 kWp. Fotovoltaika v obci Otvice (okres Chomutov, Ústecký kraj) je složena ze 76 kusů solárních panelů značky Siliken o jmenovitém výkonu 235 Wp. Stejnosměrný proud, který vyrábí solární panely, je upravován na střídavý pomocí 3 měničů Solarmax 6000S a jednoho měniče Solarmax 3000S. Tyto měniče jsou od švýcarského výrobce. Zapojení je přímá dodávka do sítě.

Instalace fotovoltaické elektrárny 17,86 kWp, Otvice, Chomutov, Ústecký krajPříprava elektroinstalace v obci Otvice, okres Chomutov3 měniče Solarmax 6000S a 1 měnič Solarmax 3000S, Otvice, okres Chomutov3 měniče Solarmax 6000S a 1 měnič Solarmax 3000S, Otvice, Ústecký krajFotovoltaická elektrárna 17,86 kWp, Otvice, Chomutov, Ústecký krajFotovoltaika 17,86 kWp, Otvice, Chomutov, Ústecký kraj

Ploskovice / Fotovoltaika 3,01 kWp, Ploskovice, Litoměřice, Ústecký kraj

Realizace: Září 08

Fotovoltaická elektrárna na ploché střeše rodinného domu má velké výhody. Pokud zvolíte patentovaný výrobek, kterým jsou plastové vany pro solární panely značky Renusol, nedojde k zásahu do střešní krytiny. Solární panely jsou ve vhodné orientaci vůči slunci (tu zajistí zkušená společnost SOLLARIS) a v úhlu, který produkuje velké množství ekologické energie. Fotovoltaika v obci Ploskovice (okres Litoměřice, Ústecký kraj) obsahuje 14 kusů solárních panelů značky Aleo S18 s jmenovitým výkonem 215 Wp a měnič SolarMax 3000S. Připojení fotovoltaické elektrány: zelený bonus.

Plastové vany pro solární panely na ploché střechy, PloskoviceFotovoltaická elektrárna 3,01 kWp, Ploskovice, Litoměřice, Ústecký krajFotovoltaika 3,01 kWp, Ploskovice, Litoměřice, Ústecký krajMěnič 3000S

Počedělice / Fotovoltaika 5,4 kWp, Počedělice, Louny, Ústecký kraj

Realizace: Duben 08

V některých případech se ani společnosti SOLLARIS špatné počasí nevyhýbá. Přes všechny útrapy, které montážní a elektrikářský tým zažil, byla instalace fotovoltaické elektrárny na klíč dokončena za 3 dny. Fotovoltaika o celkovém výkonu 5,4 kWp v obci Počedělice (okres Louny, Ústecký kraj) obsahuje solární panely umístěné na střeše rodinného domu. Při instalaci fotovoltaické elektrárny bylo použito 30 kusů solárních panelů o jmenovitém výkonu 180 Wp. Stejnosměrný proud na střídavý upravuje švýcarský měnič SolarMax 6000S. Zapojeno na zelený bonus.

Hliníkové konstrukce pro solární panely, Počedělice, LounyFotovoltaická elektrárna 5,4 kWp, Počedělice, Louny, Ústecký krajFotovoltaika 5,4 kWp, Počedělice, Louny, Ústecký kraj

Podsedice / Realizace fotovoltaické elektrárny 3,43 kWp, Podsedice, Litoměřice, Ústecký kraj

Realizace: srpen 2012

Pokud se domácnost rozhodne pro snížení své uhlíkové stopy, je realizace fotovoltaické elektrárny (FVE) správné rozhodnutí. Bonusem k ekologickému uvažování je snížení výdajů domácnosti za elektrickou energii a finanční prémie při připojení na zelený bonus. V obci Podsedice (okres Litoměřice, Ústecký kraj) jsme umístili s potěšením 14 kusů solárních panelů značky Canadian Solar s jmenovitým výkonem 245 Wp a měnič Solarmax 4200S. Fotovoltaika bude sloužit dlouhé roky a díky panelům Canadian Solar bude mít jednu z nejdelších záruk na trhu vůbec.

Realizace fotovoltaické elektrárny 3,43 kWp, Podsedice, Litoměřice, Ústecký kraj