SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.: spolehlivá FVE na klíč

Potřebujete poradit? Dejte nám, prosím, vědět! Na vaše písemné dotazy se snažíme odpovídat do 24 hodin, na ty telefonické samozřejmě v rámci hovoru. Pokud dáváte přednost osobnímu setkání, rádi s vámi prodiskutujeme budoucí FVE na klíč například u kávy v sídle společnosti SOLLARIS fotovoltaika s.r.o. v Kadani.

Kontakt:

TELEFON: +420 608 295 108, EMAIL: obchod@sollaris.cz, LinkedIn

Sídlo a fakturační adresa:

SOLLARIS fotovoltaika s.r.o., Mírové náměstí 65, 432 01 Kadaň

Okres Chomutov, Ústecký kraj

IČ: 17392365

SOLLARIS fotovoltaika s.r.o. sídlo firmy

Tým SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.:

Rodinná firma báječných spolupracovníků, kteří chtějí, aby práce, kterou za sebou nechají, sloužila jejich cti. Společnost lidí, kteří se stali přáteli, protože mají společný cíl, s kterým do firmy vstupovali a nikdo jim ho nemusel vnucovat. Nejlepší fotovoltaika na klíč na konci každé realizace na vašem rodinném domě je záměr našeho podnikání!

Obchodní oddělení společnosti SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ A MOTTO NAŠICH KOLEGŮ: Fotovoltaická elektrárna je skutečně přínosná, pokud odpovídá potřebám, požadavkům a zvykům našich zákazníků. Od nás se osazení celé střechy pro maximalizaci objednávky nedočkáte, vždy prodáváme systém, který je prospěšný!

Jan Švehla jednatel společnosti SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.

JAN ŠVEHLA A JEHO MOTTO: Vy jste naši zákazníci a my si Vás vážíme! Naše nabídky jsou realistické a neskrývají šedá zákoutí! Při realizaci nové FVE na klíč Vám nesmí přibýt jediný šedý vlas! Naše fotovoltaika Vás musí ohromit!

 Nikola Váková specialistka komunikace s DS a NZÚ ve společnosti SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.

NIKOLA VÁKOVÁ A JEJÍ MOTTO: To, že jste precizní, neznamená, že nemůžete zůstat milí! Všechno, co pro Vás budu moci v oblasti připojení do distribuční sítě a dotací na novou FVE udělat, vyřídím! Naše fotovoltaika Vás bude v létě chladit a v zimě hřát.

Naděžda Šulcová, fakturace SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.

NADĚŽDA ŠULCOVÁ A JEJÍ MOTTO: Všechny faktury musí být zpracované k plné spokojenosti našich zákazníků!

Libor Váka st. spoluvlastník a vedoucí servisu SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.

LIBOR VÁKA st. A JEHO MOTTO: Práci, kterou děláte, dělejte rádi. Výsledkem je perfektně odvedený výkon a nejlepší fotovoltaika!

Libor Váka ml. spoluvlastník a zakladatel SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.

LIBOR VÁKA ml. A JEHO MOTTO: Udělejte jednu (první) věc ve svém podnikání správně! Vznik Sollaris s.r.o. v roce 2008 bylo to první nejlepší v mém podnikatelském životě!

Tým realizace Jiří Linke, Pavel Sekera v SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.