SOLLARIS fotovoltaika s.r.o. - prémiové FVE na klíč

Ještě jste nás nekontaktovali? Nová FVE na klíč je na dosah vaší ruky! Prověřené služby, rychlá instalace a profesionální tým, který zajistí nejlepší provedení. Navštívíme vás kdekoliv v České republice. Vyplňte nezávaznou poptávku nebo zavolejte a my vás provedeme cestou, na jejímž konci je fotovoltaika v TOP poměru cena/výkon.

Kontakt:

TELEFON: +420 773 717 402, EMAIL: obchod@sollaris.cz, LinkedIn

Sídlo a fakturační adresa:

SOLLARIS fotovoltaika s.r.o., Mírové náměstí 65, 432 01 Kadaň

Okres Chomutov, Ústecký kraj

IČ: 17392365

SOLLARIS fotovoltaika s.r.o. sídlo firmy

Tým SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.:

Rodinná firma báječných spolupracovníků, kteří chtějí, aby práce, kterou za sebou nechají, sloužila jejich cti. Společnost lidí, kteří se stali přáteli, protože mají společný cíl, s kterým do firmy vstupovali a nikdo jim ho nemusel vnucovat. Nejlepší fotovoltaika na klíč na konci každé realizace na vašem rodinném domě je záměr našeho podnikání!

Jan Švehla jednatel společnosti SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.

JAN ŠVEHLA A JEHO MOTTO: Vy jste naši zákazníci a my si Vás vážíme! Naše nabídky jsou realistické a neskrývají šedá zákoutí! Při realizaci nové FVE na klíč Vám nesmí přibýt jediný šedý vlas! Naše fotovoltaika Vás musí ohromit!

 

 Nikola Váková specialistka komunikace s DS a NZÚ ve společnosti SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.

NIKOLA VÁKOVÁ A JEJÍ MOTTO: To, že jste precizní, neznamená, že nemůžete zůstat milí! Všechno, co pro Vás budu moci v oblasti připojení do distribuční sítě a dotací na novou FVE udělat, vyřídím! Naše fotovoltaika Vás bude v létě chladit a v zimě hřát.

 

Libor Váka st. spoluvlastník a vedoucí servisu SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.

LIBOR VÁKA st. A JEHO MOTTO: Práci, kterou děláte, dělejte rádi. Výsledkem je perfektně odvedený výkon a nejlepší fotovoltaika!

 

Libor Váka ml. spoluvlastník a zakladatel SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.

LIBOR VÁKA ml. A JEHO MOTTO: Udělejte jednu (první) věc ve svém podnikání správně! Vznik Sollaris s.r.o. v roce 2008 bylo to první nejlepší v mém podnikatelském životě!

 

Dana Váková specialista komunikace s ERU v SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.

DANA VÁKOVÁ A JEJÍ MOTTO: Zkušenosti jen těžko něčím nahradíte! Znalost problematiky je cesta ke spokojenému zákazníkovi!

 

Tým realizace Jiří Linke, Pavel Sekera v SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.