O společnosti SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.

Česká fotovoltaika na klíč s 15letou TRADICÍ

Rodinná společnost, která se na českém trhu poprvé úspěšně objevila v roce 2008 jako SOLLARIS s.r.o., v roce 2015 rozšířila svoji působnost na kvalitní záruční i pozáruční servis sesterskou společností Photovoltaic Media s.r.o. a v roce 2022 se transformovala do společnosti SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.

Zakládáme si na upřímném a transparentním jednání. Na první místo klademe spokojenost našich klientů s našimi službami. Fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč, které instalujeme, podporujeme záručním i pozáručním servisem. Cílem našeho podnikání je, aby byla instalovaná fotovoltaika odrazem vašich skutečných přání. Doporučujeme systémy, které poskytují elektrickou energii ve chvíli, kdy je domácnost potřebuje.

Srdce našeho týmu tvoří profesionálové, kteří se této oblasti věnují od roku 2008. Díky jejich znalostem a zkušenostem úspěšně instalujeme ty nejlepší fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč v perfektním termínu.

Fotovoltaika na klíč je komplexní systém, návratnost investice podpořená dotacemi z NZÚ je nejkratší ve chvíli, kdy známe všechny detaily vaší spotřeby. Rádi vám připravíme přesnou nabídku efektivního systému na míru. Vyhýbáme se rychlým nabídkám v rekordním čase, protože nepřinášejí takový užitek, jaký by vaše fotovoltaika mohla mít. 

Vyplňte na našich stránkách nezávaznou poptávku. Rádi pro vás připravíme nabídku, do které ukryjeme všechno know-how z více než 900 úspěšných realizací. Fotovoltaika na klíč v našem podání je čistá a rychlá práce s maximální dotací a optimizéry na rizikové solární panely zdarma!

Naše fotovoltaika ve srovnávači voltaico.cz

Vždy je dobré, když si může být zákazník jistý společností, kterou si pro instalaci vybral. Naše fotovoltaika obstála i ve srovnávači dodavatelů na voltaico.cz. Projděte si reakce zákazníků před vámi. Další skvělá fotovoltaika a milá recenze může být ta vaše.

 Fotovoltaika, Středočeský kraj, realizace 2023Fotovoltaika, Středočeský kraj, realizace 2022Fotovoltaika, Ústecký kraj, realizace 2023Fotovoltaika, Středočeský kraj, 2022Fotovoltaika, Jihomoravský kraj, 2023Fotovoltaika, Plzeňský kraj, 2023Fotovoltaika, Ústecký kraj, 2022/public/fotosklad/pages/large/o/o-/o-nas_660d.jpegFotovoltaika, Plzeňský kraj, realizace v roce 2023Fotovoltaika, Ústecký kraj, skvělá reference 2023Fotovoltaika, Karlovarský kraj, instalace 2023Fotovoltaika, Jihočeský kraj, instalace 2023

Fotovoltaika, Středočeský kraj, instalace 2022Fotovoltaika, Liberecký kraj, 2023Fotovoltaika, Jihomoravský kraj, instalace 2022