O společnosti SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.

Česká fotovoltaika na klíč s 15letou TRADICÍ

Rodinná společnost, která se na českém trhu poprvé úspěšně objevila v roce 2008 jako SOLLARIS s.r.o., v roce 2015 rozšířila svoji působnost na kvalitní záruční i pozáruční servis sesterskou společností Photovoltaic Media s.r.o. a v roce 2022 se transformovala do společnosti SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.

Zakládáme si na upřímném a transparentním jednání. Na první místo klademe spokojenost našich klientů. Fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč, které instalujeme, podporujeme profesionálními zkušenostmi a realizujeme s týmem certifikovaných odborníků. Cílem našeho podnikání je instalace systému odrážejícího skutečná přání a potřeby v oblasti spotřeby elektrické energie tak, aby byla ekologická energie k dispozici vždy, když ji domácnost potřebuje. 

Fotovoltaika na klíč je komplexní systém, který si zaslouží přesnou a propracovanou nabídku na míru. Tu vám rádi připravíme, pokud se vám bude prvotní a orientační nabídka, kterou poskytujeme na základě kontaktu líbit. Specializujeme se na FVE s dostupnou cenou a našim klientům vyřizujeme dotace z programu NZÚ na klíč. Dotace se nám po dobu naší existence povedlo vždy vyřídit v maximální výši, a to pro všechny klienty, kterým jsme ji zajišťovali.

Vyplňte na našich stránkách nezávaznou poptávku. Rádi pro vás připravíme nabídku, do které ukryjeme všechno know-how z více než 900 úspěšných realizací. Fotovoltaika na klíč v našem podání je čistá a rychlá práce s maximální dotací a optimizéry na rizikové solární panely zdarma!

Naše fotovoltaika ve srovnávači voltaico.cz

Vždy je dobré, když si může být zákazník jistý společností, kterou si pro instalaci vybral. Naše fotovoltaika obstála i ve srovnávači dodavatelů na voltaico.cz. Projděte si reakce zákazníků před vámi. Další přínosná fotovoltaická elektrárna a milá recenze může být ta vaše.

 Fotovoltaika, Středočeský kraj, realizace 2023Fotovoltaika, Středočeský kraj, realizace 2022Fotovoltaika, Ústecký kraj, realizace 2023Fotovoltaika, Středočeský kraj, 2022Fotovoltaika, Jihomoravský kraj, 2023Fotovoltaika, Plzeňský kraj, 2023Fotovoltaika, Ústecký kraj, 2022/public/fotosklad/pages/large/o/o-/o-nas_660d.jpegFotovoltaika, Plzeňský kraj, realizace v roce 2023Fotovoltaika, Ústecký kraj, skvělá reference 2023Fotovoltaika, Karlovarský kraj, instalace 2023Fotovoltaika, Jihočeský kraj, instalace 2023

Fotovoltaika, Středočeský kraj, instalace 2022Fotovoltaika, Liberecký kraj, 2023Fotovoltaika, Jihomoravský kraj, instalace 2022