O společnosti SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.

NAŠE rodinná firma s 15 LETOU TRADICÍ pro vás

Víme velice dobře, jak se máme chovat, naše podnikání je naše vizitka a naše radost. Protože jsme vlastníky, společníky a tvůrci naší vize, moc nám záleží na tom, jaká práce za námi zůstane, jaké ohlasy na naše fotovoltaické elektrárny (FVE) od našich zákazníků uslyšíme a jaké bude jejich hodnocení. Naším hlavním cílem je vidět spokojené uživatele, pro které je fotovoltaika přínos! Nechceme prodávat a instalovat tisíce fotovoltaických elektráren a maximalizovat zisk za každou cenu. Chceme jich prodat právě tolik, abychom si mohli zachovat osobní přístup ke každému zákazníkovi, s kterým navážeme spojení. A chceme si také s každým klientem po čase zavolat, znovu mu poděkovat za důvěru, kterou v nás vložil a ujistit se, že naše spolupráce byla oboustranně prospěšná.

Pokud nás kontaktujete a požádáte o nabídku nebo schůzku, kdokoliv z nás, kdo k vám pojede, aby vám problematiku fotovoltaických elektráren osvětlil, přiveze tuto naši rodinnou vizi sebou. A když se stane, že zrovna ve vašich podmínkách nebude fotovoltaika vhodná volba, jsme připraveni vám to otevřeně říci. Rovný přístup bez vytáček k našemu rodinnému podnikání prostě patří. 

Tradice naší rodinné firmy sahá do roku 2007, kdy jsme s tímto snem začínali, abychom pak hned z kraje roku 2008 s realizací první elektrácké elektrárny přispěli k vaší částečné energetické nezávislosti. To, že jsou naše vize, sny a přístup správné jste nám dokázali právě vy, naši klienti. Můžeme totiž hrdě potvrdit, že se k nám spousta z vás velice ráda vrací. A u nás máte samozřejmě vždy dveře otevřené. S radostí a potěšením jsme v nových podmínkách současných let pomohli s rozšířením vaší fotovoltaiky. A co víc, po těch letech jsme naše zákazníky znovu rádi viděli a velice nás potěšilo, že jsme si většinu z nich i osobně pamatovali z předchozí spolupráce.

Jestli jsme vás zaujali, potěší nás, pokud nás budete kontaktovat nebo rovnou vyplníte nezávaznou poptávku. Rádi pro vás připravíme nabídku, do které ukryjeme všechno know-how více než 800 realizovaných fotovoltaických elektráren, na míru.

 SOLLARIS fotovoltaika s.r.o., Kadaň