SOLLARIS fotovoltaika s.r.o. plní TRVALE REÁLNÉ TERMÍNY

Udělejte správné rozhodnutí! Využijte služeb tradiční firmy s 15letými zkušenostmi. Nenechte se uchlácholit přehnanými sliby konkurence, která vám na zlatém podnosu představí snové termíny realizace nové fotovoltaické elektrárny (FVE) ale nakonec je nevyplní. Přidejte se ke skupině našich spokojených zákazníků, kteří rozhodně nemusí navštěvovat žurnalistické pořady ČT nebo Českou obchodní inspekci.

Protože jsme na svoji práci pyšní, protože víme, že za námi zůstává dobře odvedené dílo, nemáme problém předat vám na naše spokojené zákazníky kontakt, abyste si ověřili, že nová fotovoltaika s naší firmou je správné rozhodnutí. Na základě komunikace s našimi klienty víme, že naše praxe je opravdu ojedinělá a většina naší konkurence nedovoluje potenciálním zákazníkům, které se snaží přemluvit ke koupi fotovoltaické elektrárny, kontaktovat ty předchozí. Zkuste se jiných obchodních zástupců zeptat! Využijte naši skvělou možnost, která vám dodá klid a potvrdí, že nekupujete zajíce v pytli.Fotovoltaika s reálným termínem instalace

To, že je fotovoltaika v České republice žádaná a prožívá boom, je zřejmé už podle toho, kolik nových fotovoltaických elektráren (FVE) ve svém okolí můžete vidět. Společnosti, které se věnují instalacím FVE k této situaci na trhu přistupují různě. V poslední době se mezi odborníky množí zprávy, že i velcí hráči na tomto specifickém trhu nezvládají nápor nových zakázek a přibývají problémy při instalacích a v komunikaci. Tyto zprávy pak doplnil v únoru 2023 pořad České televize Černé ovce, který odvysílal díl věnující se problémům s pořízením tepelných čerpadel a fotovoltaiky.

Velice nás mrzí, že toto jednání vyvolává pochybnosti nad tím, jestli je pořízení nové fotovoltaické elektrárny (FVE) dobrý nápad. Samozřejmě je nám velice líto, že zákazníci, i když ne naši, narazili na problémy a FVE není od první chvíle splněným snem. Vy ale v pořadu Černé ovce skončit nemusíte. Naše termíny jsou reálné, odpovídají aktuálním podmínkám, personální obsazenosti naší firmy i dodacím podmínkám jednotlivých komponentů. A i když mohou být o týden či dva delší než ty naslibované, nesplněné, snové a konkurenční, JSOU VŽDY REÁLNÉ!

Proč se nám daří naše termíny a sliby plnit?

Společnost SOLLARIS fotovoltaika s.r.o. je přímým nástupcem věhlasných firem, které působily a působí na českém trhu. Přesný vývoj naší společnosti můžete najít na našich stránkách, protože nemáme co skrývat. Jen díky 15letým zkušenostem, které sebou naši profesionální zaměstnanci, kteří firmu neopouštějí, nesou, umíme sladit všechny materiálové, personální i ostatní aspekty k určení reálného termínu. Přiznáváme, že bez našich vědomostí a praxe by to bylo v současné turbulentní době výrazně obtížnější.

Pevně věříme a naše historie nás o tom přesvědčila, že není potřeba masivní internetové a televizní kampaně, abychom se prosadili. Za společnost SOLLARIS fotovoltaika hovoří prémiová kvalita nainstalované fotovoltaické elektrárny a spokojený zákazník, který nás doporučí svým příbuzným a známým. Jsme si jisti, že kromě termínu a kvality k našemu doporučování novým, potencionálním zákazníkům přispívá i fakt, že mezi námi a klientem probíhá neustálý kontakt. Odpovídáme, zvedáme telefony a informujeme o všech novinkách, které vás zajímají.

Nicméně, není nebe bez mráčku a my vám nehodláme malovat jenom modrou oblohu, protože by to bylo prostě nereálné. Abychom byli opravdu korektní, musíme samozřejmě potvrdit, že i v naší firmě, která instaluje nejlepší fotovoltaické elektrárny, k nějakému malému zpoždění hlavně v zimních měsících dojít může. Ze zkušeností této zimy musíme potvrdit jako nejhorší případ opoždění 3 týdny kvůli povětrnostním podmínkám a sněhové nadílce. A jak jsme to řešili? Předně jsme byli se zákazníkem v neustálém kontaktu, protože jeho informovanost je na prvním místě a my považujeme za nejhorší mlčení. Naše neustálá komunikace vedla k instalaci v první chvíli, kdy to bylo kvůli počasí možné.

Ano, zpoždění 3 týdny bylo nepříjemné, nicméně počasí opravdu neovlivníte. To ostatní, co ovlivnit můžeme, máme ale plně pod kontrolou. A co bylo pro jednoho zákazníka nepříjemné, naopak znamenalo pro toho dalšího užitek, protože jsme mu po předchozí domluvě nainstalovali FVE dříve. Přesvědčte se, že je spolupráce se SOLLARIS fotovoltaika s.r.o. oboustranně výhodná. Vyplňte nezávaznou poptávku a my vás naším přístupem ubezpečíme ve správnosti vašeho rozhodnutí.