Pořiďte si FVE od SOLLARIS fotovoltaika, vyhrajete!

Uvědomujeme si, že není dobré prozradit závěr článku hned v první větě, ale nechceme vás obírat o váš drahocenný čas, a tak vám hned na začátku tohoto odstavce okryjeme zápletku a třeba vás zaujmeme a zůstanete s námi až do jeho posledních slov. SOLLARIS fotovoltaika s.r.o. je opravdová rodinná firma, kterou si její zaměstnanci hýčkají, mají ji rádi a záleží jim na tom, jakou pověst naše firma bude mít. Všichni se velmi dlouho známe, všichni víme, jaký je náš cíl a všichni si přejeme, aby naše podnikání bylo radostí nejenom pro nás, ale hlavně pro vás, naše zákazníky, kteří nám důvěřují a vložili své uspořené peníze do fotovoltaické elektrárny (FVE) od nás.

Dovolte nám, abychom se podělili o jeden z posledních zážitků našeho pracovního dne. V kanceláři zvoní telefon, náš obchodní zástupce ho zvedá a na druhé straně se ozve zákazník, který se samozřejmě představí svým jménem. Hned po Nejlepší je SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.představení se bohužel svěří, že má problémy se zapojením jeho fotovoltaické elektrárny. A reakce našeho obchodního zástupce je opravdu kouzelná. "Nezlobte se, ale já si vaše jméno nepamatuji, jste si jistý, že je fotovoltaika realizována naší firmou?" Po pár dalších větách se dozvídáme, že je špatná fotovoltaická elektrárna opravdu instalovaná konkurencí. To je nám opravdu moc líto, mrzí nás, že jste nedostali za své peníze to, co jste si představovali. Nicméně nás velice potěšilo, že náš obchodní zástupce zná své klienty natolik, že si je po představení klienta absolutně jistý, že s ním v minulosti nespolupracoval.

A přesně toto je náš přínos a něco, co vám ne všichni na specifickém trhu FVE na klíč umí nabídnout. Známe každého našeho klienta, známe jeho přání a obavy, snažíme se pomoci mu se snem, který se rozhodl realizovat. V našich mobilních telefonech zůstáváte uloženi pod svým jménem, nejste pouze číslo realizace, která instalací skončí. Jste pro nás důležití a umíme vám to dát patřičně najevo.

Pokud uvažujete o pořízení nové fotovoltaické elektrárny, pokud přemýšlíte nad vhodností investice nebo uvažujete nad návratností, kontaktujte nás. Rádi vám všechny vaše dotazy pravdivě a upřímně zodpovíme. Nestávejte se pouhým číslem v pořadníku instalací, které se mohou odkládat, protože si firmy sjednají více zakázek, než na které jsou materiálově a personálně pokryti. Buďte stále paní nebo pán se svým jménem, pod nímž ho znají majitelé, obchodní zástupci, elektrikáři i členové montážní party společnosti SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.!