Fotovoltaika na klíč a časová linka realizace

Chcete fotovoltaickou elektrárnu (FVE) v rychlém termínu? Chcete, aby byla nejen nainstalovaná, ale hlavně aby byla plně funkční. Chcete v chytré aplikaci 21. století sledovat, jak solární panely vyrábějí elektrickou energii a ovládat, kam ji střídač odešle? Vyberte si SOLLARIS fotovoltaika! Společnost, která vám představí přesný, časový harmonogram a zajistí potřebnou administrativu. Vyhněte se situaci, kdy budete na instalaci čekat. Vyvarujte se toho, že budete koukat na nainstalované solární panely, které nejsou připojené. Jsme proslulí rychlou instalací a slušným jednáním. Fotovoltaika na klíč od naší společnosti je nejlepší na českém trhu. Zeptejte se našich zákazníků, kterým naše fotovoltaika slouží, rádi vám dáme kontakt.

SOLLARIS fotovoltaika: společnost profesionálů se zkušenostmi z praxe

Aby byla fotovoltaika na klíč na vaší střeše v nejrychlejším možném termínu, využíváme profesionální a slušné montážní party, které vás ohromí zodpovědným přístupem a čistotností. Aby byly dotace na vašem účtu v nejvyšší možné míře, zaměstnáváme v našich řadách specialisty se zkušenostmi napříč dotačními programy.

Fotovoltaická elektrárna harmonogram realizace

Realizace fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč. Od myšlenky k cíli!

Abyste si realizaci vaší nové fotovoltaické elektrárny (FVE) uměli lépe představit, připravili jsme pro vás harmonogram se všemi procesy. Přibližujeme vám tak cestu, na jejímž konci je plně funční fotovoltaika, částečná energetická nezávislost a vyplacené dotace z programu Nová zelená úsporám.

 1. MYŠLENKA: fotovoltaika je správné řešení
 2. KONTAKT: zavolejte nebo napište, vyplňte nezávaznou poptávku. Nabídka FVE na klíč už se připravuje
 3. NABÍDKA: fotovoltaika na základě vašich představ na FVE u vás bude do 48 hodin
 4. SCHŮZKA: vyberte vhodný termín, probereme vše, aby byla fotovoltaika na klíč odrazem všech vašich přání a potřeb
 5. REVIZE NABÍDKY: na základě rozhovoru s profesionálem přidáváte nebo ubíráte komponenty. Odesíláme  aktuální nabídku fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč
 6. NÁVRH SMLOUVY: nemáme fixně danou smlouvu bez možnosti změny odstavců, před podpise máte čas na připomínky a návrhy
 7. SMLOUVA A PODPIS: děkujeme a gratulujeme k nové fotovoltaické elektrárně
 8. ZÁLOHOVÁ FAKTURA: vystavení do 48 hodin ve výši 10 % z ceny fotovoltaické elektrárny na klíč.
 9. PŘÍPRAVA A ODESLÁNÍ ŽÁDOSTI O PŘIPOJENÍ DO DISTRIBUČNÍ SÍTĚ: záloha je na našem účtu, odesíláme potřebnou dokumentaci, žádost je vyřízena do 1-30 dní od odeslání. Ze zkušeností můžeme potvrdit, že se jedná přibližně o dva týdny.
 10. KLADNÉ STANOVISKO O PŘIPOJENÍ: fotovoltaika čeká na povolení připojení
 11. 2. ZÁLOHOVÁ FAKTURA: Do 48 hodin od získání kladného stanoviska o připojení vystavíme zálohovou fakturu ve výši 60 % z ceny fotovoltaiky na klíč.
 12. ŽÁDOST O AKCEPTACI DOTACE: před realizací fotovoltaické elektrárny (FVE) a po vydání kladného stanoviska o připojení podáváme žádost o akceptaci dotace. Zkušenosti? Fotovoltaika 100 % našich klientů byla dotována z programu NZÚ. Vyřízení žádosti trvá přibližně 14 dní.
 13. PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE: připravená autorizovaným inženýrem pro techniku prostředí staveb se specializací elektrotechnická zařízení
 14. INSTALACE FVE: V případě středně velké fotovoltaické elektrárny na klíč. 1. den ráno příjezd našeho týmu, skupina montérů zaměří rozmístění solárních panelů přímo na střeše a připraví si nosnou konstrukci, zkušený elektrikář v ten samý čas připravuje rozmístění baterií, měničů a rozvaděče. Druhý den jsou umisťovány solární panely na střechu a elektrikář připojuje fotovoltaickou elektrárnu do domácí sítě. Probíhají funkční zkoušky a vy od nás dostáváte aplikaci, která vám umožní sledování výroby elektrické energie vaší vlastní FVE na klíč hned, jak se fotovoltaika zapojí.
 15. 3. A POSLEDNÍ ZÁLOHOVÁ FAKTURA: je vystavena po instalaci nové fotovoltaické elektrárny (FVE) na váš objekt. Výše zálohové faktury činí 30 % z ceny nové fotovoltaiky na klíč.
 16. PŘIPOJENÍ DO DISTRIBUČNÍ SÍTĚ: revize je hotová, fotovoltaika se připojuje do distribuční sítě. Vyřízení připojení ze strany distributora trvá maximálně 30. dní. V současné době fotovoltaického boomu musíte ale počítat s tím, že se díky vytíženosti administrátorů může o pár dní prodloužit. Připojení do distribuční sítě je spojené s návštěvou technika, který vymění elektroměr. Než se FVE připojí do sítě, musí zůstat vypnutá.
 17. VYPLACENÍ DOTACE: proběhne do 6-9 týdnů od doby, kdy je fotovoltaika oficiálně připojena na účet ve vaší bance.