Fotovoltaika na klíč a časová linka realizace

Každá fotovoltaika na klíč instalovaná od roku 2008, kdy jsme naši první firmu SOLLARIS s.r.o. založili, je pro nás splněný sen a každé jsem věnovali maximální úsilí a péči tak, abyste byli hlavně vy, naši zákazníci, spokojení. Velice dobře si uvědomujeme, že investice do fotovoltaické elektrárny (FVE) na vaši střechu je pro vás poměrně velký finanční výdaj. A i když je její pořízení díky dotacím výhodnější než kdy dříve, stejně musíte vynaložit své vydělané peníze. Chceme, abyste za vaše investované finanční prostředky dostali hlavně perfektní, administrativní zpracování, bezproblémový proces instalace FVE na klíč a kvalitu výkonného, fotovoltaického systému. V našem specifickém oboru chceme být jedničkou hlavně díky kvalitě a službám, které vám poskytneme. Přejeme si, abyste nelitovali ani poslední koruny, kterou bude fotovoltaika stát a chceme, aby se vaše peníze proměnily v prémiovou kvalitu nejlepšího systému.

Fotovoltaická elektrárna harmonogram realizace

Realizace fotovoltaické elektrárny (FVE) od myšlenky k cíli

Abyste si uměli lépe realizaci vaší nové fotovoltaické elektrárny (FVE), která plně slouží celé vaší rodině a snižuje měsíčně výdaje na energie, připravili jsme pro vás harmonogram se všemi procesy. Přibližujeme vám tím cestu, na jejímž konci je částečná energetická nezávislost, vyplacená dotace z programu Nová zelená úsporám a investice do budoucna, která zvyšuje hodnotu vaší nemovitosti a snižuje výdaje za elektrickou energii.

 1. MYŠLENKA: chcete mít levnější energie s penězi od státu a chcete investici, která má smysl.
 2. KONTAKT: zavolejte nebo napište, vyplňte nezávaznou poptávku. Jsme tu pro vás, náš plně vyškolený personál s mnohaletými zkušenostmi vás bude kontaktovat nejpozději do 48 hodin. Co víc, při vyplnění nezávazné poptávky od nás při realizaci fotovoltaické elektrárny (FVE) obdržíte optimizéry na solární panely, kterým hrozí stínění, zdarma.
 3. NABÍDKA: u vás může být do 48 hodin; stačí, abychom si ujasnili všechna vaše přání, požadavky a reálné podmínky, které vas prostor pro novou FVE nabízí.
 4. SCHŮZKA: jsme rádi, že jsme vás zaujali. Na místě je tedy osobní setkání, kde probereme zbývající otázky. Fotovoltaika na klíč a její realizace vám musí být absolutně jasná před instalací. Vyberte termín, který se vám hodí, do týdne jsme u vás.
 5. REVIZE NABÍDKY: stává se, že přehodnotíte své původní plány a po konzultaci měníte například výkonnost své budoucí fotovoltaické elektrárny (FVE) nebo množství baterií. Opět reagujeme do 48 hodin od schůzky a revidujeme stávající nabídku.
 6. NÁVRH SMLOUVY: je opravdu pouze návrh, protože chceme, aby realizace nové fotovoltaické elektrárny byla oboustranně výhodná, čekáme na vaše případné komentáře.
 7. SMLOUVA A PODPIS: dohodli jsme se, děkujeme a gratulujeme. Fotovoltaika na klíč z prémiových komponentů a její realizace už se chystají.
 8. ZÁLOHOVÁ FAKTURA: na základě podpisu smlouvy vám do 48 hodin vystavujeme zálohovou fakturu ve výši 10 % z ceny fotovoltaické elektrárny na klíč.
 9. PŘÍPRAVA A ODESLÁNÍ ŽÁDOSTI O PŘIPOJENÍ DO DISTRIBUČNÍ SÍTĚ: vaše úhrada je na našem účtu a my obratem odesíláme potřebnou dokumentaci. Žádost je vyřízena do 1-30 dní od odeslání. Ze zkušeností můžeme potvrdit, že se jedná o přibližně dva týdny.
 10. KLADNÉ STANOVISKO O PŘIPOJENÍ: za naše zákazníky můžeme potvrdit, že připojení bylo vždy odsouhlaseno. Nicméně s množstvím nových žádostí o připojení a vzrůstem zájmu o fotovoltaické elektrárny se začínají objevovat zprávy o tom, že to do doby, než bude posílena distribuční síť, už nebude pravidlem.
 11. 2. ZÁLOHOVÁ FAKTURA: Do 48 hodin od získání kladného stanoviska o připojení Vám vystavíme zálohovou fakturu ve výši 60 % z ceny fotovoltaiky na klíč.
 12. ŽÁDOST O AKCEPTACI DOTACE: jsme rádi, když víte, na čem jste, a tak o akceptaci dotace žádáme vždy před samotnou realizací fotovoltaické elektrárny (FVE). I zde jsou naše zkušenosti pozitivní a dotace byla udělala 100 % našich zákazníků. Žádost odesíláme obratem po vydání kladného stanoviska o připojení a její vyřízení trvá přibližně 14 dní.
 13. PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE: vaše nová fotovoltaika na klíč smí být na vaši střechu umístěna pouze v případě, že její realizaci doprovází kvalitní projektová dokumentace, kterou zařídí náš autorizovaný inženýr pro techniku prostředí staveb se specializací elektrotechnická zařízení.
 14. INSTALACE FVE: do našeho instalačního kalendáře jsme vás umístili již při podpisu smlouvy, abychom vám zajistili coFotovoltaika instalace možná nejrychlejší realizaci vašeho snu o nižších cenách energií. V současné době vám můžeme slíbit, že náš vyškolený realizační tým přijede do 2-3 měsíců od podpisu smlouvy. Samotná montáž a propojení fotovoltaické elektrárny (FVE) s domácí sítí trvá 1-3 dny. Samozřejmě velmi záleží na tom, jak velkou fotovoltaickou elektrárnu instalujeme nebo zda má či nemá baterie a jak je vaše domácí síť připravena na připojení nové FVE. Pokud se bavíme o středně velké fotovoltaice, proběhne u vás 1. den ráno příjezd našeho týmu. Skupina montérů zaměří rozmístění solárních panelů přímo na střeše a připraví si nosnou konstrukci. Zkušený elektrikář v ten samý čas připravuje rozmístění baterií, měničů a rozvaděče. Druhý den jsou umisťovány solární panely na střechu a elektrikář připojuje fotovoltaickou elektrárnu do domácí sítě. Probíhají funkční zkoušky a vy od nás dostáváte aplikaci, která vám umožní sledování výroby elektrické energie vaší vlastní FVE na klíč hned, jak se zapojí.
 15. 3. A POSLEDNÍ ZÁLOHOVÁ FAKTURA: je vystavena po instalaci nové fotovoltaické elektrárny (FVE) na váš objekt. Výše zálohové faktury činí 30 % z ceny nové fotovoltaiky na klíč.
 16. PŘIPOJENÍ DO DISTRIBUČNÍ SÍTĚ: jakmile je dokončena revize a jsou připraveny všechny potřebné dokumenty té nejlepší fotovoltaiky, žádáme o připojení do distribuční sítě. Vyřízení připojení ze strany distributora trvá maximálně 30. dní. V současné době fotovoltaického boomu musíte ale počítat s tím, že se díky vytíženosti administrátorů může o pár dní prodloužit. Připojení do distribuční sítě je spojené s návštěvou technika, který vymění elektroměr. Než se FVE připojí do sítě, musí zůstat vypnutá.
 17. VYPLACENÍ DOTACE: proběhne do 6-9 týdnů od oficiálního připojení na účet ve vaší bance.