100 % ÚSPĚŠNĚ VYŘÍZENÝCH DOTACÍ NZÚ

Dotace z programu NZÚ poskytované Ministerstvem životního prostředí České republiky jsou stále velice motivující. Přes všechny změny podmínek pro jejich udělení, které již zaznamenaly a do budoucna jistě ještě zaznamenají, jsou štědré a jejich výše se trvale pohybuje až do 50 % způsobilých nákladů na pořízení fotovoltaické elektrárny (FVE) na klíč.

Pokud vám přijde, že je fotovoltaika dobrá cesta, protože produkuje zelenou energii, návratnost celého systému se v průběhu let výrazně snižuje a energetická soběstačnost naopak prokazatelně zvyšuje, určitě doporučujeme, abyste tento úžasný způsob zvolili.

Při výběru instalační společnosti je dobré hledět nejen na kvalitu jejích realizací a spokojenost zákazníků, kteří již FVE na klíč od dané společnosti mají; podstatným kritériem výběrového řízení by měla být také schopnost zajistit dotace z tohoto programu, abyste dosáhli na jejich maximální výši a nebyli v důsledku administrativní chyby či nepozornosti ochuzeni o finanční prostředky poskytované státem.

V řadách společnosti SOLLARIS fotovoltaika s.r.o. jsou odborníci napříč dotačními tituly, kteří mají desítky let zkušeností s vyřizováním dotací nejen na fotovoltaické elektrárny. Díky tomu jsou schopni dovést k úspěšnému vyplacení peněz na účet zákazníka všechny žádosti o dotace, které podali a 100 % úspěšnost si udržují stále.

Abychom našim klientům zajistili nejvyšší možný komfort, a aby měli jistotu snížení své investice o dotace NZÚ, je naším cílem mít je formálně před schválené před samotnou realizací, a to také pokaždé plníme.

Přednastavený postup pro případ neudělení dotace NZÚ

Naše společnost je samozřejmě připravena i na situaci, kdy by zákazník na dotace NZÚ z jakéhokoliv důvodu nedosáhl, a proto se rozhodl investici nerealizovat. Pro takový případ je jasně připravený a definovaný postup ze strany vedení naší společnosti, kdy se první zaplacená záloha klientovi vrací a on o žádné své finanční prostředky nepřichází!