Fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč cena 9,57 kWp + baterie

Fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč, cena 9,57 kWP s baterií

  • Fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč s dotací: 160 000 Kč (pro strukturálně postižené kraje +10 %)
  • Požadovaná plocha střechy 45 m2
  • Solární panely Suntech s jmenovitým výkonem 435 Wp - 22 kusů
  • Baterie SolaX Triple Power 11,6 kWh
  • Roční výroba 9.500-11.500 kWh/rok
  • Fotovoltaika na klíč s návratností 5,5 roku
  • Měnič SolaX X3-Hybrid
  • Systém vhodný pro dům s min. spotřebou 10.000 kWh/rok
  • Přejete si jiné solární panely (např. značky Canadian Solar, Jinko, Longi nebo Sunpower)? Rádi vašemu požadavku vyhovíme
  • Cena platná od 15.2.2024
239 596 Kč(vč. DPH, DOTACE JIŽ ODEČTENA)

Fotovoltaická elektrárna (FVE) ze špičkové technologie 21. století

FVE na klíč s výkonem téměř 10 kWp doplněna o baterie pro rodinu s vyšší spotřebou elektrické energie. Cena je ponížena o dotaci 160.000 Kč za předmět fotovoltaika. Celková DOTACE MŮŽE BÝT VYŠŠÍ! Záleží na tom, kde se vaše nemovitost nachází, zda bude obsahovat nabíjecí stanici (Wallbox) nebo zda budete kombinovat několik energetických úspor na jednou. Výši dotace za pořízení nové fotovoltaické elektrárny vám rádi sdělí naši odborníci. Veškeré informace také nalezenete v naší sekci dotace.

Solární panely Suntech, z kterých je fotovoltaická elektrárna (FVE) složená, jsou na maximální hranici výkonu, který vám umí nejmodernější technologie nabídnout. Protože instalujeme FVE s maximální výtěžností, přidáme vám OPTIMIZÉRY NA RIZIKOVÉ SOLÁRNÍ PANELY ZDARMA. Ty zajistí maximální výkon celého systému ve chvíli, kdy je část panelů zastíněna. Pořizovací cena FVE jimi není zatížena a návratnost investice se zkracuje. Přestože uvádíme návratnost 5,5 roku, je rozumnější volba, nechat si tento údaj vypočítat přímo na míru vašich přání, požadavků a podmínek.

Efektivnost prezentované fotovoltaické elektrárny (FVE) složené z prémiových komponentů Suntech a SolaX je podpořena VÝKONNÝMI BATERIEMI. Ty zajistí dostatek elektrické energie ve chvíli, kdy slunce nesvítí. Baterie SolaX mají nejvyšší garanci hloubky vybití na trhu a oproti levnější konkurenci i množství nabíjecích cyklů. Fotovoltaická elektrárna na klíč se solárními panely Suntech zajišťuje úctyhodnou účinnost v řádu desítek let.

Chceme, abyste se díky našim službám cítili jedinečně. Nejlepší fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč z prémiových komponentů má další BONUSY. Poskytneme vám záruční i pozáruční servis, který je podpořený znalostmi a praxí od roku 2008. Před podpisem smlouvy vám přidáme možnost kontaktovat naše zákazníky ve vašem okolí nebo se stejnou FVE. Rychlost a kvalita instalace fotovoltaické elektrárny udivuje naše zákazníky, přidejte se mezi ně i vy.

Komplexní řešení, prémiová FVE v TOP poměru cena/výkon

Nezůstávejte u vzorových příkladů, když můžete dostat NABÍDKU NA SVOJI ČÁSTEČNOU ENERGETICKOU NEZÁVISLOST ZDARMA. Vytvořte si jasnou představu vstupní investice a její návratnosti. Vyplňte několik snadných políček a do ruky dostanete přesnou vizi, jak využít své rodinné finance pro svoji rodinu a neposílat je zbytečně distributorům! SPOLEHLIVÁ FOTOVOLTAIKA NA KLÍČ S PŮSOBIVOU NÁVRATNOSTÍ JE TU PRO VÁS !

 


Místo instalace