Fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč cena 9,9 kWp + baterie

Fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč, cena 9,81 kWP s baterií

  • Fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč s dotací: 200 000 Kč (pro strukturálně postižené kraje +10 %)
  • Požadovaná plocha střechy 45 m2
  • 18 ks nejmodernějších solárních panelů s výkonem 550 Wp
  • Roční výroba 9.500-11.500 kWh/rok
  • Fotovoltaika na klíč s návratností 5,5 roku
  • Kapacita baterií 11,6 kWh
  • Baterie SolaX Triple Power
  • Solární panely Canadian Solar, Suntech, Jinko, Longi, Sunpower
  • Měnič SolaX X3-Hybrid
  • Systém vhodný pro dům s min. spotřebou 12.000 kWh/rok
276 000 Kč(vč. DPH, DOTACE JIŽ ODEČTENA)

Fotovoltaická elektrárna (FVE) ze špičkové technologie 21. století

Fotovoltaická elektrárna na klíč těsně pod výkonem 10 kW a baterie pro rodinu s vyšší spotřebou elektrické energie. Cena je ponížena o dotaci 200.000 Kč za předmět fotovoltaika. Celková DOTACE MŮŽE BÝT VYŠŠÍ! Pokud se vaše nemovitost nachází ve strukturálně postiženém kraji (Karlovarský, Moravskoslezský nebo Ústecký), dostanete dalších 10 % z částky 200.000 Kč. Rozumnou volbou, pokud máte elektromobil, je pořízení dobíjecí stanice (wallboxu). Za něj obdržíte 15.000 Kč za jeden nabíjecí bod. Nesmíme také zapomenout na kombinační bonus, který činí 10.000 Kč. Ten vám náleží při realizaci většího množství podporovaných, energetických úspor. Pokud vás zajímá, jak velké dotace vám fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč může přinést, podívejte se, prosím, do sekce "fotovoltaika dotace".

Solární panely, z kterých je fotovoltaická elektrárna (FVE) složená, jsou na maximální hranici výkonu, který vám umí nejmodernější technologie nabídnout. Protože instalujeme FVE s maximální výtěžností, přidáme vám OPTIMIZÉRY NA RIZIKOVÉ SOLÁRNÍ PANELY ZDARMA. Ty zajistí maximální výkon celého systému ve chvíli, kdy je část panelů zastíněna. Cena o ně není navýšena a návratnost investice se zkracuje. Přestože uvádíme návratnost 5,5 roku, je rozumnější volba, nechat si ji vypočítat přímo na míru vašich přání, požadavků a podmínek.

Efektivnost prezentované fotovoltaické elektrárny (FVE) složené z prémiových komponentů je podpořena VÝKONNÝMI BATERIEMI. Ty zajistí dostatek elektrické energie ve chvíli, kdy slunce nesvítí. Kvalitní baterie jsou výsledkem technologického vývoje, mají dlouhou životnost a počet garantovaných nabíjecích cyklů je nepřekonatelný.

Chceme, abyste se díky našim službám cítili jedinečně. Nejlepší fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč z prémiových komponentů má další BONUSY, které vás ohromí. Poskytneme vám záruční i pozáruční servis, který je podpořený znalostmi a praxí od roku 2008. Před podpisem smlouvy vám přidáme možnost kontaktovat naše zákazníky ve vašem okolí nebo se stejnou FVE, abyste si byli jisti, že jste si vybrali nejlépe, jak jste mohli. Vaši novou FVE instalujeme profesionální rychlostí v jedinečné kvalitě. Co víc, při návštěvě vám nebudeme uvádět pouze klady, realisticky vysvětlíme, co vám systém ve vašich podmínkách přinese.

Komplexní řešení, prémiová FVE v TOP poměru cena/výkon

Nezůstávejte u vzorových příkladů, když můžete dostat NABÍDKU NA SVOJI ČÁSTEČNOU ENERGETICKOU NEZÁVISLOST ZDARMA. Vytvořte si jasnou představu vstupní investice, její návratnosti a nižších účtů za elektrickou energii. Vyplňte pár snadných políček a do ruky dostanete přesnou vizi, jak používat své rodinné finance pro svoji rodinu a neposílat je zbytečně distributorům! FOTOVOLTAIKA NA KLÍČ JE CENOVĚ NEJDOSTUPNĚJŠÍ V CELÉ HISTORII PRÁVĚ DNES!

 


Místo instalace