Fotovoltaika na klíč s baterií 9,81 kWp

Foto 4800,

Foto 4804,

 • Předmět dotace fotovoltaika: 200 000 Kč + 5 000 Kč projekt (pro strukturálně postižené kraje +10 %)
 • Požadovaná plocha střechy 45 m2
 • Fotovoltaické panely panely s výkonem 545 Wp - 18 ks
 • Roční výroba 9.500-11.500 kWh/rok
 • Fotovoltaika na klíč s návratností 7-8 let
 • Kapacita baterií 11,6 kWh
 • Úspora roční energie 65-75%
 • Baterie SolaX Triple Power
 • Solární panely Canadian Solar, Suntech, Jinko, Longi, Sunpower
 • Měniče SolaX 4. generace
 • Systém vhodný pro dům s min. spotřebou 12.000 kWh/rok
350 110 Kč(vč. DPH, dotace je již odečtena)

Fotovoltaika na klíč, cena ponížená o dotace a popis

Jeden z nejvyšších výkonů, které může vaše fotovoltaika na klíč mít, abyste si ji mohli pořídit bez stavebního povolení a licence ERU. Hraniční výkon, díky kterému je fotovoltaická elektrárna (FVE) i předmětem dotaceFotovoltaika na klíč 9,81 kW, je 10 kWp. (Legislativní proces, který umožní instalovat výkon až do 50 kW můžete sledovat ve sněmovním tisku 313/0.) Z ceny jsme již odečetli dotaci 205.000 Kč za předmět fotovoltaika a projektovou dokumentaci. Celková poskytnutá výše dotace, která bude pořízení vaší nové fotovoltaické elektrárny (FVE) provázet, ale nemusí být konečná. Pokud se váš rodinný dům nachází ve strukturálně postiženém kraji (Karlovarský, Moravskoslezský nebo Ústecký), dostanete dalších 10 %. Pokud k fotovoltaické elektrárně (FVE) pořídíte i dobíjecí stanici na na elektromobil (wallbox), obdržíte dalších 30.000 Kč za jeden nabíjecí bod, respektive 33.000 Kč, pokud jste ze strukturálně postiženého kraje. A nesmíme také zapomenout na kombinační bonus, který je 10.000 Kč za každou kombinaci s jinými podporovanými druhy energetických úspor, jejichž výčet naleznete v sekci "fotovoltaika dotace".

Hlavním stavebním kamenem fotovoltaické elektrárny (FVE) je 18 kusů solárních panelů, které jsou složené ze solárních článků vyrobených z křemíku. Tyto solární panely jsou hermeticky uzavřeny, aby se zamezilo možnosti poničení vnějšími vlivy. Svrchní vrstva je pokryta sklem, ze spodní strany je umělohmotná folie, vše je usazeno v hliníkovém rámu. Střecha rodinného domu není jediným místem, kde může být vaše nová fotovoltaická elektrárna na klíč umístěna. Variabilita možností je bohatá, v tomto případě potřebujete ale plochu o rozměru 45 m2. Stejně dobře jako střecha poslouží i konstrukce umístěné na zemi vašeho pozemku, garáž nebo střecha pergoly či jiného hospodářského stavení. Samotné solární panely a články, z kterých jsou tvořeny, přeměňují elektromagnetickou energii světla na stejnosměrný proud. Měnič, který je v setu obsažen, pak přemění stejnosměrný proud na střídavý, který je ve vaší domácnosti použitelný. Rozvaděč, který je také součástí fotovoltaické elektrárny, plní ochrannou funkci před přepětím nebo podpětím mezi domácí sítí a FVE. Baterie pomáhají SOLLARIS fotovoltaika s.r.o., Kadaňvyužívat vaši vyprodukovanou energii v době, kdy slunce nesvítí nebo je špatné počasí.

Návratnost, kterou tato fotovoltaika na klíč nabízí, je pouze orientační. Přesná doba je závislá na vašich konkrétních podmínkách, a hlavně na vaší ceně elektrické energie. Pokud se u nás rozhodnete tento systém nezávazně poptat, součástí naší nabídky bude samozřejmě přesně vypočítaná návratnost vaší investice.

Nezávazná poptávka fotovoltaické elektrárny (FVE)

Nezůstávejte u vzorových příkladů, když můžete dostat NABÍDKU NA SVOJI ČÁSTEČNOU ENERGETICKOU NEZÁVISLOST ZDARMA. Vytvořte si jasnou představu vstupní investice, její návratnosti a nižších účtů za elektrickou energii. Vyplňte sedm snadných políček a do ruky dostanete přesnou vizi, jak používat své rodinné finance pro svoji rodinu a neposílat je zbytečně distributorům! FOTOVOLTAIKA NA KLÍČ JE CENOVĚ NEJDOSTUPNĚJŠÍ V CELÉ HISTORII PRÁVĚ DNES!

Abychom vás odměnili za vyplnění nezávazné poptávky, obdržíte od nás optimizéry na rizikové solární panely ZDARMA. Jedinou podmínkou je realizace fotovoltaické elektrárny (FVE) naší společností SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.


Místo instalace