Fotovoltaická elektrárna na klíč 8,175 kWp cena bez baterií

Fotovoltaická elektrárna 8,175 kWp bez baterií

 • Fotovoltaika dotace: 101.750 Kč + 5.000 Kč projekt (pro strukturálně postižené kraje +10 %)
 • Požadovaná plocha střechy 35 m2
 • 15 kusů solárních panelů 545 Wp
 • Fotovoltaická elektrárna (FVE) ročně vyrobí 8000 - 9000 kWh
 • Fotovoltaika na klíč s návratností 5,5 roku
 • Úspora roční energie 40-50 %
 • Solární panely Suntech, Sunpro, Talesun
 • Měnič Solax Pro X3 G2
 • Třífázový systém vhodný pro domy s vyšší spotřebou v průběhu dne
 • Solární panely s výkonem 545 Wp
 • Vhodná pro domácnosti s průměrnou roční spotřebou 10 MWh

POZOR!!! V červenci a srpnu 2023 je z důvodu technické odstávky příjem žádostí o dotace u SFŽP POZASTAVEN!!!

280.050 Kč (vč. DPH, dotace je již odečtena)

Fotovoltaická elektrárna (FVE) 8,175 kWp s vysokým výkonem bez baterií

Má vaše domácnost vysokou spotřebu elektrické energie v průběhu dne? Nechcete řešit nákup fyzických baterií, protože bude pořizovac cena vyšší? Fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč 8,175 kWp je chytré řešení pro všechny, kteří potřebují vysoký výkon bez dodatečných nákladů. Nejužitečnější bude v případě, že pracujete z home office nebo máte v domácnosti spotřebiče s vysokým odběrem elektrické energie, když svítí slunce.

Stejně užitečná bude tato fotovotaika v případě, že chcete využít možností distribučních sítí a viruálních baterií. V takovém případě není potřeba řešit, zda máte vyšší odběr elektrické energie přes den nebo večer. Ve chvíli, kdy vyprodukovanou elektrickou energii nespotřebujete, odešlete ji do virutální baterie u distributova a zpět ji budete čerpat v době, kdy pro ni máte využití. Pokud uvažujete o tom, zda by byla lepší fotovoltaická elektrárna s baterií nebo bez ní, je potřeba si uvědomit, že zpětný odběr z virtuální baterie od distributora není úplně zadarmo. Bude zatížen poplatky za podporu obnovitelného zdroje, poplatky za příkon nebo poplatky za distribuci.

Fotovoltaika na klíč je komplexní systém, který zajistí nejvyšší užitek ve chvíli, kdy přesně odráží vaše potřeby a chování v oblasti spotřeby energie. Aby pro vás nákup tohoto systému znamenal rychlý návrat vložených finančních prostředků a zisk, je na místě nabídka na míru. V žádném případě nejsme fanoušky rychlých nabídek v řádu sekund. Naše zkušenosti pak hovoří jasně, bez důkladných podkladů neobdržíte systém s maximálním užitkem.

Jsme přesvědčeni, že fotovoltaická elektrárna na střeše vašeho rodinného domu přinese užitek. Abychom vám pomohli zvýšit výtěžnost, přidáme k rizikovým solárním panelům optimizéry zdarma. Ty zajistí nejvyšší možnou produkci elektrické energie ve chvíli, kdy je jeden nebo více panelů zastíněný a ohrožuje tak výkon celé větve. 

Nezávazná poptávka: Fotovoltaická elektrárna na klíč bez baterie

Místo instalace