Fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč 4,35 kWp cena s baterií

Fotovotlaická elektrárna (FVE) 4,35 kWp na klíč s baterií cena

 • Solární panely Suntech s jmenovitým výkonem 435 Wp (10 kusů)
 • Baterie SolaX Triple Power s kapacitou 6,2 kWh
 • Hybridní měnič SolaX X3 - Hybrid
 • Roční výroba 3.800 - 5.000 kWh/rok dle lokality
 • Úspora energie 65-75 %
 • Výše dotace NZÚ: 103.400 Kč (strukturálně postižené kraje + 10 %)
 • Požadovaná plocha střechy 20 m²
 • Fotovoltaika pro rodinný dům se spotřebou nad 5.000 Kwh/rok
 • Fotovoltaická elektrárna na klíč s návratností 8-9 let
 • Alternativní volba solárních panelů: Canadian Solar, Jinko, Longi, Sunpower
 • Cena platná od 15.2.2024
192 929 Kč(vč. DPH, dotace je již odečtena)

Fotovoltaická elektrárna (FVE) s baterií, cena pro RD s nízkou spotřebou

Fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč je výborný nástroj pro snížení nákladů na energie rodinného domu. Pořízení baterií maximalizuje výtěžnost systému a přináší elektrickou energii v době, kdy ji obvykle členové domácnosti využívají. Cena fotovoltaické elektrárny je snížena o dotace z programu NZÚ. Jedná se o obvyklou nikoliv konečnou výši. Dotační možnosti naleznete v naší sekci dotace NZÚ.

Prezentovaná fotovoltaická elektrárna a její cena obsahuje solární panely Suntech s jedním z nejvyšších výkonů na trhu vůbec. Je doplněna o HIGH-TECH díly společnosti SolaX, lídra na trhu měničů a baterií. Kombinací vysokovýkonných solárních panelů a prémiových dílů získává domácnost systém s dlouhou životností a minimem servisních zásahů. Fotovoltaika na klíč může obsahovat i jiné solární panely, záleží vždy na volbě zákazníka, které značce dá přednost.

SOLLARIS fotovoltaika instaluje nejlepší fotovoltaické elektrárny na klíč. Realizace je vždy rychlá, čistá a profesionální. Díky našim zkušenostem a první instalaci SolaX komponentů v roce 2016 jsme se rozhodli využívat právě díly této společnosti. Důvody pro jejich použití jsou nejlepší parametry, jaké na trhu naleznete. Záruka, kterou baterie mají, je oproti konkurenci výrazně výhodnější, garantovaná hloubka vybití po 6.000 cyklech je 90 %, hodnoty konkurence dosahují garance mezi 60-80 %.

Hybridní měnič SolaX X3 je měnič s nejlepší asymetrií (přelíváním fází) a nadprůměrnou záruční dobou 10 let. Je vyvinutý přímo pro Českou republiku, kde jsou měřeny přetoky po jednotlivých fázích. Jeho použití tak zefektivňuje celý systém a zkracuje návratnost investice, kterou musela domácnost vynaložit. Přečtěte si o SolaX komponentech více v jednom z našich článků.

Cena fotovoltaické elektrárny s baterií neobsahuje OPTIMIZÉRY, které vám přidáme na rizikové solární panely ZDARMA. Jeden zastíněný solární panel na střeše rodinného domu umí výrazně snížit výkon celé FVE a razantně snižovat její přínos. S naším opatřením a díky odměně, kterou za pořízení FVE na klíč od nás získáte, bude přínos solární elektrárny nejvyšší možný.

SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.

Nezávazná poptávka FVE na klíč

Při pořízení komplexního systému, který fotovoltaika na klíč nabízí, požadujte jen to nejlepší. Příprava návrhu na míru není otázkou 60 vteřin. Aby fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč odrážela všechny vaše přání a požadavky, aby se sladila se všemi potřebami vaší domácnosti, je důležité velké množství informací. Jen tak pro vás bude fotovoltaická elektrárna přínosná, návratnost investice krátká a cena, kterou platíte za elektrickou energii bude skutečně nižší.


Místo instalace