Fotovoltaická elektrárna na klíč 4,36 kWp cena s baterií

Foto 4800,

Foto 4804,

 • Předmět dotace fotovoltaika: 170 800 Kč + 5 000 Kč projekt (pro strukturálně postižené kraje +10 %)
 • Požadovaná plocha střechy 20 m²
 • 8 solárních panelů 545 W
 • Roční výroba 3.800 - 5.000 kWh/rok dle lokality
 • Fotovoltaická elektrárna na klíč s návratností 8-9 let
 • Kapacita baterií 11,6 kWh
 • Úspora roční energie 65-75 %
 • Baterie Solax Triple Power
 • Solární panely Canadian Solar, Suntech, Jinko, Longi, Sunpower
 • Měniče SolaX 4. generace
 • Fotovoltaická elektrárna (FVE) pro dům s roční spotřebou nad 5.000 kWh/rok
265 950 Kč(vč. DPH, dotace je již odečtena)

Fotovoltaika na klíč a cena pro RD s nižší spotřebou

Modelový příklad pro váš lepší přehled. Nižší cena, díky které je fotovoltaická elektrárna (FVE) dostupná většímu množství domácností. Hodí se pro ty, kteří mají nižší spotřebu elektrické energie. Je skvělá pro ty, kteří nechtějí maximální výkon fotovoltaické elektrárny. Může sloužit jako startovací balíček, díky kterému vám fotovoltaika na klíč ukáže, jaký přínos vaší domácnosti umí přinést.

Jak vícekrát na našich stránkách uvádíme, základním principem, aby byla Vaše fotovoltaika efektivní a návratnost investice co nejkratší, je to, že vše, co vyprodukujete, buď okamžitě spotřebujete nebo uložíte do baterií na dobu, kdy nebude sluneční svit nebo bude špatné počasí. Přičemž uložení do vlastních baterií přináší větší efekt než ukládání do těch virtuálních u distributora, protože při čerpání elektrické energie zpět Fotovoltaika na klíč 4,36 kWz virtuální baterie nebudete oproštěni od všech poplatků za distribuci. 

Dobrou zprávou je, že tato fotovoltaická elektrárna (FVE) potřebuje výrazně menší prostor na Vaší střeše, pergole, garáži, parkovacím stání nebo pozemku. Výkonné solární panely s jmenovitým výkonem 545 Wp výrazně převyšují výkony, které jsme instalovali v roce 2008. Pro zajímavost původní instalované panely měly výkon 230 Wp. Z této informace je patrné, že vývoj v oblasti fotovoltaiky zaznamenal značný růst a co víc nejen v oblasti solárních panelů. Další příznivá informace je, že dnešní baterie jsou výrazně výkonnější a jejich umístění variabilnější. Stejně tak jako na všech ostatních komponentech se vývoj projevil i u asynchronního měniče, který umožňuje lepší využití napříč fázemi rodinného domu.

Abychom Vám poskytli co možná nejrelevantnější cenu nabízené fotovoltaické elektrárny (FVE), která je předmětem dotace z programu Nová zelená úsporám, protože splňuje základní podmínku, tedy nepřekračuje výkon 10 kW, odečetli jsme od pořizovací ceny elektrárny 170.800 Kč, všimněte si, prosím, že neodečítáme celou výši dotace, tedy 200.000 Kč na předmět fotovoltaika, protože v tomto případě v závislosti na pravidlech na celou výši nemáte nárok. Nicméně, pokud je Váš rodinný dům ve strukturálně postiženém kraji (Karlovarský, Ústecký nebo Moravskoslezský), dostanete dotaci vyšší. Nepřišlo nám SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.ale korektní výši dotace navyšovat pro okamžitý efekt, i když by to nemusela být ve Vašem případě pravda.

Stejně tak jako cena fotovoltaické elektrárny (FVE) i výše udělené dotace je závislá na několika faktorech, které nelze jednoduše přesně sumarizovat do modelového příkladu. Fotovoltaika a její cena je vždy velmi závislá hlavně na tom, co si vy sami od její instalace představujete a jaké očekávání máte. Pokud byste měli zájem a chtěli byste přesnou pořizovací cenu fotovoltaiky na klíč od naší společnosti znát, velice rádi Vám ji vypočítáme na míru a spolu s nabídkou odešleme. Ubezpečujeme Vás, že Vaše poptávka pro nás není impulsem k Vašemu nekonečnému kontaktování a nucení ke koupi. Naší firemní kulturou byla vždy z velké části snaha o informovanost v oblasti tohoto ekologického zdroje elektrické energie.

Nezávazná poptávka FVE na klíč

Dostatek informací usnadní vaše rozhodování o nové FVE na klíč, jejíž pořízení je v současné době nejvýhodnější! Díky dotacím NZÚ můžete přestat platit velmi brzy drahé energie distributorům a nechat si své rodinné finance pro sebe a svou rodinu. VYPLŇTE SEDM SNADNÝCH POLÍČEK JEŠTĚ DNES, do dvou dnů budete mít jasnější představu, kolik peněz v rodinném rozpočtu zbyde.

Za vyplnění nezávazné poptávky bychom Vám rádi věnovali optimizéry na rizikové solární panely ZDARMA. Jedinou podmínkou je realizace fotovoltaické elektrárny (FVE) se společností SOLLARIS fotovoltaika s.r.o.


Místo instalace