Fotovoltaická elektrárna (FVE) 2,49 kWp cena bez baterie

Fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč 2,49 kWp bez baterií a cena

  • Fotovoltaická elektrárna s dotací 38.920 Kč
  • Pro strukturálně postižené kraje dotace + 10 %
  • Požadovaná plocha střechy 12,5 m2
  • Fotovoltaická elektrárna s návratností 7 let
  • Roční úspora elektrické energie 40-60 %
  • Instalací fotovoltaické elektrárny získáte cca 2.300 kWh
  • Fotovoltaika na klíč jako jednofázový systém vhodný pro ohřev vody
  • Solární panely LONGi Solar s výkonem 415 Wp (6 kusů)
  • Měnič SolaX Mini X1
  • Cena platná od 15.2.2024
128 227 Kč (vč. DPH, dotace je již odečtena)

Dostupná fotovoltaická elektrárna (FVE) na klíč s nižším výkonem

Příznivá cena fotovoltaické elektrárny bez baterie, která své domácnosti ušetří nezanedbatelných 40 - 60 % energie. Velice záleží na tom, jaké jsou vaše podmínky a zvyky v oblasti spotřeby. Fotovoltaická elektrárna potřebuje pro své solární panely pouze 12,5 m2, to znamená, že se vejde téměř na každou střechu rodinného domu, kde vyrobí přibližně 2.300 kWh za rok. Fotovoltaika na klíč od společnosti SOLLARIS znamená vyřízení dotace NZÚ, připojení a revizi celého systému a proškolení členů domácnosti.

Solární panely LONGi Solar jsou výrobky největšího výrobce solárních panelů na trhu vůbec. Společnosti LONGi Solar je držitelem několika rekordů v oblasti solární energie a její výzkum je jedním z hlavních stavebních kamenů, na kterém své podnikání buduje. Cena fotovoltaické elektrárny bez baterie dále zahrnuje měnič SolaX Mini X1. I tento produkt je výrobkem lídra na trhu solárních technologií v oblasti měničů a baterií. Pořízením měniče SolaX získáváte high-tech technologii v prémiovém provedení se servisním střediskem v České republice.

Fotovoltaická elektrárna na klíč bez baterie obsahuje vyřízení dotace NZÚ, které v tomto případě nedosahuje maximální výše, protože pořizovací cena fotovoltaické elektrárny a její výkon nejsou vysoké. Společnost SOLLARIS fotovoltaika nechává pro své klienty před schvalovat dotace před samotnou realizací, aby zákazníci věděli, že na ně dosáhnou. 100 % žádostí o dotace našich klientů bylo schváleno a finanční odměna za implementaci ekologické energie byla připsána na účty našich klientů.

Vzorový příklad fotovoltaické elektrárny (FVE) je jednofázový systém vhodný pro ohřev vody v bojleru nebo napájení jedné z vybraných fází rodinného domu. Návratnost investice je 7 let. Pro výpočet návratnosti byla použita zprůměrovaná data, která od našich zákazníků máme. Tato fotovoltaická elektrárna na klíč bez baterie může mít ve vašich podmínkách jinou návratnost. Záleží na tom, jestli ji použijete pro napájení jedné fáze v domácnosti nebo ohřev vody, jaká je vaše cena nakupované elektrické energie a na mnoha dalších faktorech. Součástí naší nabídky je vždy výpočet tohoto údaje na základě konkrétních podmínek zákazníka.

Fotovoltaická elektrárna na klíč bez baterie v nezávazné poptávce


Místo instalace